Piekarnia Halina

Opinie o Piekarnia Halina

Lidia

@pracownik jeśli jesteś pracownikiem Piekarnia Halina mógłbyś opisać jak wygląda Twoja praca? Jakie masz obowiązki i jakie wymagania stawia przed Tobą pracodawca? Wspominałeś o braku dodatku socjalnych. Czy w takim razie można tu liczyć na umowę o pracę?

@Lidia

Tak, dostaniesz umowę o pracę na najniższa krajową a resztę pod stołem. A jak pójdziesz na urlop to za te dni kasy nie dostaniesz. Nie ma żadnego socjalnego, nawet na pogrzeb bliskiej osoby nie dostaniesz wolnego a jeśli weźmiesz urlop na te okazję to jak wyżej napisałam nie dostaniesz pieniędzy. Szef liczy kasę na każdym kroku. Dodatkowo coś się zepsuje na twojej zmianie to potrącą z pensji, chociaż szef i tak sobie do kosztów doliczy naprawę. Ma podwójną korzyść.

Słuchajcie już mam dosyć takiego traktowania !!!!! TO jest (usunięte przez administratora) !!!! Proponuję zgłosić to do PIP oraz do Skarbówki a co do kierowców to do ITD

@Monika

Masz dosyć bo jest Ci źle w pracy czy jesteś (usunięte przez administratora) niekompetentną kierowniczką i oburzają Cię opinie?

@Monika

Na pewno niejedna oszukana i ponizona osoba to zrobiła! Ja nie zrobiłam bo uważam że karma wraca i prędzej czy później noga wam się podwinie, bez niczyjej pomocy.

Magda

Nie polecam. Nie wiem co mogę negatywnego napisać napisać żeby komentarz nie został usunięty.

Dzidzia

Ludzie to widać jak często są dawane ogłoszenia ze chcą przyjąć pracowników A w szczególności kierowców że niby z rozwojem firmy ,guzik prawda ludzie sami uciekają i nie ma kto robić więc szukają ,

@Dzidzia

Z jakiego powodu sądzisz, że częste ogłoszenia o pracę to wynik roszad w załodze a nie rozwoju? Jesteś pracownikiem Piekarnia Halina? Wiesz co dzieje się wewnątrz firmy?

@Lidia

Tu nie chodzi o rozwój firmy. Warunki pracy są ciężkie, ludzie mają dosyć takiego traktowania a dodatkowo dodatkowo szef furiat potrafi zwolnić za nic. Najlepsze jest to że później potrafi przyjechać do domu zwolnionego pracownika i przeprosić ale nadal traktuje tak samo.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia Halina? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Filipek

Firma ma bardzo dobre opinie na Facebooku więc o co chodzi, że tak narzekacie?

Blondii

TRAGEDIA!!! Zwalniają pracownikow z dnia na dzień! Obudź pracy! Kierowcy jedzą po 15h od poniedziałku do soboty! Tą firmę powinny sprawdzić wszystkie możliwe urzędy i ja już się o to postaram

Cytrynka

W tej piekarni jednych się zwalnia z dnia na dzień innych przyjmuje aby tylko na podatkach i zusie zaoszczedzić, widać z resztą jak na okrągło ogłoszenie na kierowców leci ,a ten młody kierowniczyna transportu to nie bardzo nawet wie jak prowadzić rozmowę przez telefon żeby zachęcić i przyjąć kierowcę

Czekoladowa
@Cytrynka

Zawlnianie uczciwych ludzi u nich to norma. Wolą zatrudnić jakiegoś łepka co ledwo zrobił prawko, a potem pod pretekstem jakiś braków osadzają go o kradzież i zwalniają odcinając kasę z zarobionych pieniędzy (robią z ludzi głupków)???? To jest śmiech na sali jakim człowiekiem jest szef i jego zapyziana duma ???? pozdrawiam gorąco szefunia ????

Ciort

Uwaga szybko reaguje prezes na krytykę ma jakieś dojścia i usuwa wpisy ze strony ciekawe czy to tak bo boli prawda czy boi się inspekcji

Niki

Do podstawy jakie macie dodatki, bo nie uwierzę, że nic nie ma!! Czy coś socjalnego jest?

@Niki

nie ma zadnych dodatków, socjalnego tez nie ma

Lidia

Czy na wątku dotyczącym Piekarnia Halina jest więcej osób, które są tu zatrudnione? Może warto byłoby poruszyć kwestie jakości zatrudnienia oraz dodatkowych dodatków płacowych, tak aby osoby chętne do pracy mogły pozyskać rzetelne i merytoryczne opinie o Piekarnia Halina. Zapraszam do wzięcia udziału w dyskusji odnoszącej się do tego tematu.

Abcdef
@Lidia

Jakość zatrudnienia, umowa na najniższą krajowa, według umowy to w soboty i niedzielę się nie pracuje, a za niedzielę urlop jest zabieramy, i za każdy dzień urlopu są potrąconego pieniądze.

człowiek z klasą
@Lidia

Lidia powiem tak ,, Zarząd,, ma szczęście że firma znajduję się na terenie wschodnim , gdzie nadal panuje duże bezrobocie i ludzi nie mają większej możliwości na znalezienie lepszej pracy . Na zachodzie Polski taki pracodawca miałbym poważny problem ze znalezieniem pracowników (fizycznych i biurowych ) Niestety pracodawca nie szanuje swoich pracowników . Brak motywacji . Brak czegokolwiek .

Dodatki płacowe? Ha ha

pracownik obecny
@Lidia

umowa na najnizsza krajowa, stawka uzgodniona płacona w koperte, urlop płacony z najnizszej krajowej, dodatków brak

na umowie najniższa krajowa a w rzeczywistości większa stawka w kopercie, dodatków płacowych brak. urlop płacony z najniższej krajowej

Lidia

@Wilk Twoja opinia nie jest merytorycznie poprawna i nie zawiera rzeczowych informacji. Jeśli chcesz opisać jak z Twojej perspektywy wygląda praca w Piekarnia Halina zawrzyj w swoim komentarzu opinię na temat warunków i jakości pracy oraz relacji pracowniczych w tym przedsiębiorstwie. W ten sposób pomożesz innym zainteresowanym pracą tu.

Wilk

Firma nie myslacych ludzi nie polecam szkoda zdrowia i czasu

Jeżeli chcesz być ponizany i żeby Cię traktowano jak .....To się zatrudnij,szef nie ma skrupułów ma gorszy dzień to lecisz na pysk i nic mu nie perzetłumaczysz bo ma swoje wizje i tyle tam nigdy nie było dobrze i nie będzie ,a doradców ma takich ze niedługo to chyba oni sami zlikwidują mu interes

słowny
@anonymous

Nie doceniają pracowników ale pewnego dnia obudzą się z ręką w nocniku - i wtedy już będzie za późno na jakiekolwiek zmiany

Lidia

@Abcdef nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale czy za wolną niedziele pracodawca zabiera jeden dzień urlopu? Czy taki system pracy reguluje podpisana umowa czy niedziela jest tu normalnym dniem pracy? Możesz przybliżyć ten temat innym?

Lidia

@pracownik, dziękuję za odpowiedź. Czy problem z urlopami polega na zbyt małej ilości pracowników czy jest jakaś inna tego przyczyna? Czy firma prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Polecilibyście pracę w tym miejscu osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

Lidia

@jacek, rozumiem. Dopytuję, bo na przestrzeni kilku lat wiele mogło zmienić się w firmie. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Piekarnia Halina? Polecilibyście aplikować do pracy w tym miejscu? Czy nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę?

@Lidia

umowa o pracę jest ale tylko na minimalną krajową. faktycznie - tak jak piszą pracownicy tutaj - brak szacunku w stosunku do pracownika, na każdym kroku oszukiwanie go jak tylko się da. niestety wiele osób nie może pozwolić sobie na zmianę pracy, bo tak rotacja byłaby jeszcze większa. brak możliwości długiego urlopu, przy pojedynczych dniach też jest problem

Lidia

@Ulka, wypowiadasz się w wątku dotyczącym firmy Piekarnia Halina - jesteś zainteresowana pracą w tym miejscu? @Pracownik Roku, dziękuję za Twoją opinię. Długo pracowałeś lub pracujesz w tej firmie? @Bernadeta, wypowiadanie się o konkretnych osobach trzecich, z używaniem ich danych osobowych, jest niedozwolone na forum.

jacek
@Lidia

Ulka, Lidia przeczytajcie wszystkie 108 opinii i sama wyciągnij wniosek ale powiem Ci jedno ludzi trzeba szanować i doceniać bo bez ludzi nie ma firmy

Ulka

Jesteście pewni, że firma nie zasługuje na nic pozytywnego?

Pracownik Roku

NIE NIE NIE i jeszcze raz zdecydowanie NIE. Marne zarobki , brak premii , brak poszanowania , praca w trybie NO LIMIT, warunki pracy - MASAKRA !!!!. O paczkach świątecznych , szkoleniach , dłuższych urlopach w ogóle zapomnij . Potrącenie z wypłaty kiedy idziesz na urlop !!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Halina - Kamionka

• Jak się pracuje w Piekarnia Halina?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Halina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Halina?

Piekarnia Halina