Opinie o Grimbud w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grimbud. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Grimbud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grimbud w Nowy Sącz

Dr.alban Nowy wpis

Obecny prezes chyba nie wie do końca co się dzieje,powinien kontrolować pracowników z najbliższego otoczenia bo już kłopotów narobili a może być gorzej zwłaszcza praca w dwóch firmach,grimbud ,nowbud ,ekobud później zdziwienie jak trzeba iść na emeryturę pip oraz ZUS powinny dotrzeć do byłych pracowników,chociaż z obecnymi robią to samo

Adam Nowy wpis

Dostaliście coś na święta od szefostwa ? Pozdrawiam

Cinek Nowy wpis
@Adam

Adam pytasz powaznie nie znasz pazernosci

Teresa

Jest sprawa - w Grimbud teraz rekrutacja na stanowisko Inżyniera Budowy. Pracodawca oferuje chociażby: możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia, pakiet ubezpieczeń na życie, pakiet usług medycznych i sportowych oraz szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji. Tu znajdziecie więcej: https://grimbud.pl/oferty-pracy/ Czy ktoś z Was wie coś o tym, jak przebiega tam rekrutacja? Poproszę jakieś szczegóły.

Grzesiek
@Teresa

Poszukaj jakiegoś byłego pracownika i dobrze pomyśl .Poszukaj kontaktu z jakimś kierownikiem lub inżynierem

nicnowego Nowy wpis
@Grzesiek

Grimbud jako firma do współpracy jest dobrym partnerem, wypłacalnym nawet jak inwestor nie płaci. Dużo zależy od kadry kierowniczej na danym kontrakcie. Można trafić lepiej a można trafic ... Kasa jest na czas. Jeśłi chodzi o szkolenia to ich nie ma. Nie inwestuja w pracownika. Zapomnij o aucie służbowym badż innych zbędnych benefitach jak świąteczny dodatek. Dodatkowe ubezpieczenie i multisport oferują, ale to standard, zreszta samemu można wykupić za 100zł. Próżno szukać docenienia, dobrego słowa czy premii.

Dawid

Czyli za strój roboczy trzeba samemu płacić ?

Firma Grimbud poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Podwykonawca

Skończyłem już trzeci blok w stanie surowy w Rzeszowie z Grimbudem i nie nogę narzekać; terminy krótkie ale jak wszędzie , za to kasa na koncie w terminie (21 dni termin płatności zachowany) , no i nie potrącają za byle co. Chętnie podejmę z nimi współpracę w przyszłości .

Fachowiec

Firma porażka.Nawet ubrań nie dają,tylko trzeba sobie samemu wszystko kupować.Za badania również mi nie zwrócili 450zł. Gonią ludzi jak bydło - tyle dobrze,ze jeszcze nie strzelają z ostrej broni.Akurat kierownicy byli w porządku na moim kontrakcie, ale stawki godzinowe w tej firmie są z roku 2000 ~14zł/h dla fachowca.Pierwszy i ostatni raz tam pracowałem.

Bronisław
@Fachowiec

Możesz opisać, jak wyglądała praca na kontrakcie? ile godzin dziennie pracowałeś?

bud

3 pytania: -jaka jest stawka godzinowa dla cieśli bezpośrednio w grimbudzie ? -praca tylko na terenie polski ? -jak wyglada zatrudnienie ?( działalnosc ,umowa o prace ...itp)

Inżynie

Godziny pracy jak na każdej budowie. Zarobki na początek dla inżyniera ~3000. Na rozmowie należy spodziewać się przetrzepania wiedzy z zakresu budowlanego (prezes uważa, że po studiach jest się wszystkowiedzącym). Ogólnie w firmie rządzi prezes (synuś tatusia koło 30, który dostał firmę po ojcu i traktuje wszystkich jak śmieci). Zwyzywanie pracownika najgorszymi epitetami- ludzi, którzy są od x lat w firmie i ciężko pracują fizycznie jest na porządku, dziennym. Kierownicy i inżynierowie są pod prezesem, który wydaje polecenia i nie zależnie czy się da, czy się nie da to musi być zrobione i koniec. Sama firma w aktualnym stanie prędzej czy później upadnie a prezesa mam nadzieję, że w odpowiednim czasie los odpowiedni pokarze za brak szacunku do kogokolwiek. Jeśli brak wystarczająco stresu i adrenaliny w życiu i chcecie czuć się jak śmiecie to serdecznie polecam.

Rafi

Pracowałem prawie 2 lata w tej firmie u Kuby B nikomu nie polecam to co się tam dzieje to jest tragedia chodzi mi tu w szczególności o kierowników młodych głupich bez doświadczenia Pan B zadzwoni że to i to ma być zrobione i jego to nie interesuje a potem te głupi latają i chcą ludzi zaj... Tego nie da się opisać to trzeba przeżyć i zobaczyć ODRADZAM!!!!!

@Rafi

W Grimbud pracowałeś aż dwa lata, a więc z całą pewnością zyskałeś dużą wiedzę o tym pracodawcy. Tylko proszę Cię, abyś następnym razem nie posługiwał się tu danymi personalnymi swoich współpracowników - mówi o tym regulamin Gowork. Na podstawie jakiej umowy byłeś zatrudniony w tym przedsiębiorstwie?

Julita

@anonymous Może jednak dałbyś nam parę słów wyjaśnienia? Dlaczego Twoim zdaniem należy uważać na grimbud? @Radek Masz w zupełności rację. Jesteś zainteresowany tym pracodawcą i dlatego szukasz informacji o nim? @Anonim Myślę, że nie powinieneś tu skupiać się na koneksjach w strukturach firmy, tylko na ogólnych warunkach zatrudnienia, które oferuje ten pracodawca. Co zatem powiesz na ich temat?

Kierownik budowy jest homoseksualista, w tej żałosnej firmie rządzi dyktator czyt. syn prezesa. Jest człowiekiem upośledzonym umysłowo(delikatnie powiedziane, żeby administrator nie usunął komentarza, ponieważ jego związek z dyktatorem jest podejrzany) Cała ta firma jest tak żałosna jak terminy, którymi wygrywają budowy a następnie nie dotrzymują żadnego. Co do starszego z kierowników, zdał studia kierownicze za mleko i ser, zero pojęcia o wykonywanym zawodzie, wpieprza się we wszystko tylko po to, żeby podlizać się Prezesowi co i tak nic nie da, ponieważ zawsze synek jest na pierwszym miejscu. Morał z tego jest taki, albo obciągasz i masz stanowisko, pieniądze albo nie jesteś dupolziem i nie masz nic. PS. Polecam obejrzeć budynek gotowy do odebrania na ul. Nadwiślańskiej gdzie tatuś zostawił synkowi mieszkanie na ostatnim pietrze za owocna współpracę i (usunięte przez administratora) wszystkich podwykonawców (niektórych dosłownie) Pozdrawiam szpachlaża.

Radek

Może coś więcej komentarza? Idealnie nie jest nigdzie w dodatku dużo zależy od pracowników.

zmora podwykonawców lepiej uważać

Cezary

Rekrutacja pracowników to w dzisiejszych czasach nic dziwnego!

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

juzek
@Jasiek

Firma zawsze potrzebuje pracowników - tak często odchodzą...

Niki

Pracuje w firmie od pół roku na stanowisku kierowniczym. Firma mocno się rozwija, zarobki dobre, czas pracy jak to w budowlance. Relacje z kolegami dobre, zatrudniani są kompetentni i kontaktowi ludzie. Ogólnie gdyby miał oceniać jest 6/10 z perspektywą na 7/10.

stary zmęczony
@Niki

poczekaj jeszcze chwilę i przypatruj się jak na koniec budowy są traktowani podwykonawcy przez prezesa. Też tu pracowałem jako kierownik, też miałem "przyjazne" warunki pracy, prezes mnie szanował bo budowa szła dobrze (oczywiście na każdej budowy są zgrzyty, też były ale było OK), ale jak popatrzysz z boku na podwykonawców, to zmienisz zdanie.

opinia dla podwykonawców :zostałem oszukany przez Prezesika i jego mądrego synusia (głupusia-panicza) na końcowe rozliczenie za roboty zostałem oszukany i wystawili mi Fv obciążeniowe na ogromną kwotę.Teraz ja musze się bujać po sądach a oni obracają moimi pieniędzmi.Synuś po skonczonej inwesytcji jeżdzi nowym Passatem a tatuś nowym MERCEDESEM za ludzka krzywdę.(usunięte przez administratora)!

wonski
@anonymous

Witam mam zamiar współpracować z firmą Grimbud.Czy mam się czego obawiać?proszę o kontakt fachbud44@vp.pl

Bartek

Czy firma potrzebuje pracowników? Może podpowiecie czy warto starać się o pracę tu?

Julita

@Niki rozumiem, że brałeś udział w zewnętrznej rekrutacji? Czy trudno było Ci się wdrożyć w grimbudzie i odnaleźć w strukturach firmy? Jak wyglądały Twoje pierwsze, kierownicze dni w pracy?

Julita

@podwykonawca a co konkretnie spowodowało twoja ostrożność do współpracy z firmą? Miałeś jakieś negatywne sytuacje, które mógłbyś opisać? Opis konkretnych sytuacji pomoże wszystkim w zrozumieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Grimbud - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Grimbud?

Zobacz opinie na temat firmy Grimbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grimbud