Rosinski Packaging Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rosinski Packaging Sp. z o.o.

Tomi

Na młyny tam ok.

Biały murzyn

I o to chodziło szefostwu. Żebyśmy zaczęli gryźć się między sobą! Oczerniają jedni drugich i przy okazji donoszą na forum. A stary siedzi i się śmieje bo nikt nie wypowiada się na temat że jesteśmy coraz gorzej traktowani. Jak zaczęło się jeszcze większe poganianie pracowników. Że wypłaty nie poszły w górę nawet o 50 zł mimo tego że najniższa krajowa wzrosła i to dużo. U nas wzrosły ale wymagania i szykanowanie pracownika! Tym się zajmujcie a nie tym że ktoś mniej lub więcej robi! Pozdrawiam wszystkich którzy mają "zaszczyt" pracować na ludzi którzy mają takie podejście do swojego pracownika.

Kristian
@Biały murzyn

Chyba ktoś się TVP naoglądał???? Z najniższą krajową to jeszcze 1000 na wakacje dostaniesz i powalczysz z ostrym cieniem mgły A stary to sobie siedzi i sam na swoją kochaną narzędziownie pluje hejtem z nudów????

Krzysiek

są jakieś przyjęcia na narzędziowni - frezer CNC? jakie warunki?

Jacek
@Krzysiek

Zakładasz detal i do końca zmiany siedzisz za maszyną :) czasem trzeba założyć kolejny, ale można puścić też drugi raz program

Krzysiek
@Jacek

czyli standard, już mi się podoba:)

Chyba sobie kpisz
@Jacek

Przyjdź Jacku pracować na maszynie to zobaczysz jak to naprawdę wygląda. Jak nie raz z kanapką stoisz przy pulpicie bo nie ma czasu zjeść. A później pierdziel (usunięte przez administratora) Widzę że komuś bardzo zależy żeby wykorzystać ten portal do szczucia na pracowników innych działów.

Jacek
@Chyba sobie kpisz

nie raz to się zgodzę, ale to w skali roku. Tam nikt nie karze się spieszyć byle szef widzial że maszyna pracuje.

Zainteresowana

Może ktoś mi odpowiedzieć jak to wygląda że firma daje ofertę pracy na operatora maszyn. Wysyłam CV kilka razy i żadnej odpowiedzi z ich strony. A kilka dni później oferta jest odnawiana...

@Zainteresowana

obawiam się że czasy gdzie wszystkich przyjmują niezależnie od papierów się już skończyły

@Janusz

To nie tak jak myślisz. Ogłoszenia są regularnie odświeżane nawet jeżeli jest komplet ludzi, ot tak żeby mieć rezerwę. Jeżeli na narzędziownię to akurat nie powinno być problemu.

@Paweł

po co ta rezerwa?

@Zainteresowana

Kobiet nie przyjmują

Czy kandydat na stanowisko Operator maszyn Rosinski Packaging Sp. z o.o. w firmie ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Sinumerik

Misiek, narzędziownia to ślusarze, tokarze, frezerzy i szlifierze. Ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nie chcę Ci Miśku "jechać po rajtach", ale nawet pisania w ojczystym języku do końca nie ogarniasz, a podważasz kompetencje ludzi, których skrócone CV jest bogatsze niż twój życiorys.

Misiek
@Sinumerik

kompetencje chyba w kopaniu bitcoinów i wynajmie mieszkań albo piciu poza kamerkami, bo jak prostą formę butelkową tak znakomici fachowcy wyrzeźbią, to umieramy ze śmiechu o wtrysku nie piszę bo zawsze to wina dokumentacji a jakby inaczej, tylko że nasze zamiast pracować to do naprawy jeżdżą tam i z powrotem bo się docierają, a później po dotarciu to już się zużywają i leją jak moja żona po piwie a przejęte formy to technologia NASA tak sobie myślę pozdrawiam - prostaczek z marnym CV ale posiadający oczy i kawałek mózgu

Sinumerik
@Misiek

Kto Ci broni inwestować w mieszkania, albo kopać bitcoiny? Narzędziownia pije? To od was ludzie wyjeżdżają z nocek z trzema promilami i rozbijają się 300 metrów dalej. Na noże tam już idziecie, a Ty się do narzędziowni przyp... Chyba z żalu, że kawałek mózgu to za mało żeby na narzędziowni pracować...

Xxx
@Sinumerik

Widać można się załamać jak trzeba 10 raz w tym samym tygodniu demontowac formę po naprawie wspaniałych fachowców z bogatym CV do kolejnej naprawy tego samego.

CNC
@Xxx

Remont ma prawo się nie udać :D

nostradamus
@CNC

za każdym razem ?

@nostradamus

Jakcy fachowcy taka naprawa szanujący się fachowiec dwa razy do tej samej roboty nie podchodzi

Minus 400

Ok 2800 netto, na umowie najniższą krajową plus premie, np. za l4 potrafią uciąć 3-4 stówy, A praca, zależy na jaką halę i do jakiego mistrza się trafi, niektórzy potrafią dowalic roboty, ale jak nie będziesz leciał w kulki i nie podpadniesz to można mieć dość spokojną robotę

Thomson

Witam.Obecnie szukaja pracownikow.Jaka jest stawka brutto na poczatek i ile miesiecznie mozna wyjsc? nie pytam, o prace bo na pewo ciezka i nromowa

Bigos

To jak to będzie od jutra z tymi maseczkami u nas? Trzeba czy nie, bo rząd podobno napisał, że to od regulacji wewnątrz zakładowych zależy.

@Bigos

Z maseczkami jak z podwyżkami, niby miały być a nic z tego nie wyszło

Magda

@HooD o zarobki?

Karp

Potwierdzone info, podwyżek nie będzie bo kryzys, A jak się nie podoba to za bramę bo na twoje miejsce będzie zaraz 10 chętnych.

Anastazja

zdziwiony?

Papirus
@Karp

Podwyżki będą na pewno, firma się rozwija budowane są kolejne hale, sprzedaż na wysokim poziomie, przecież to też zasługa pracowników

Xxx
@Papirus

Chyba żartujesz, wykorzystają szansę, że wzrośnie bezrobocie bo sporo firm upadnie a inne redukują zatrudnienie, więc nie muszą nic podnosić nadeszły czasy kiedy ludzie nie będą chętni do odchodzenia z pracy bo na rynku na razie nie będzie zbyt wielu ofert za lepsze pieniądze dla niewykwalifikowanego pracownika.

Englert
@Xxx

Dokładnie, kończą się czasy chwały pracownika. Koniec kozaczenia i narzekania na starego

Tadeusz
@Englert

A co tutaj narzekać? Dobrowolnie zgodziłeś się pracować za jakieś tam pieniądze to pracuj sumiennie i uczciwie nie pasuje ci to się zwolnijcie nieroby tylko narzekacie ktoś was trzyma tutaj siła i za karę? Powinniście robić za miskę ryżu

Zosia
@Tadeusz

dajcie spokój, święta idą, każdy jest nabuzowany całą sytuacją z wirusem i nie tylko odpocznijmy kto da radę i skupmy się na Dobrej Nowinie i nadziei wrócimy do hejtowania na spokojnie po świętach, jak tylko będziemy zdrowi, czego życzę wszystkim

C
@Karp

ciesz się chłopie/kobieto, że masz pracę, bo niektórzy chcieliby być na twoim miejscu, gdzie tyle osób w samym bielsku jest bez pracy i nie beda mieli jak funckjonowac. Masz stala pensje, umowe ktora Cie w jakims stopniu zabezpiecza przed zwolnieniem z dnia na dzien, ciesz sie tym i nie narzekaj. Czasy przyjda kruche i nie bedzie lepiej, bo i u nas moga sie posypac zwoleninia jak na calym swiecie zacznie sie kryzys gospodarczy..

HooD
@Papirus

Gdzie masz te nowe budowy ? W NDM ?

Leń

Kto wie za co przenoszą okularnika, podpadł czy jego też (usunięte przez administratora) ????????????

Ktoś
@Leń

Po prostu awansował na najlepszą zmianę.

X

A jaka jest sytuacja na magazynie?

Doktor Jacek R. stwierdził brak objawów koronawirusa w firmie. Wyczytal to chyba z gwiazd, bo pracownikom nie mierzy się nawet temperatury.

Minus 400

Panie a po co mierzyć, jeszcze co wykryjo.

Leon

Jacek zajmij się brudasami co dłoni nie myją po wyjściu z toalety.... Dramat. 21 wiek a zero wiedzy o higienie osobistej. Dlaczego narzędziownia nie nosi masek? Matka Boska Ostrobramska ich chroni?

Misiek
@Leon

oj narzędziwców teraz bez roboty jest dużo na rynku i będzie jeszcze więcej i może w końcu tych brudasów i leni wymienią

Narzedziownia
@Misiek

Od narzedziowni to ty się od... Trzeba się było uczyć jakiegoś zawodu to byś mógł pracować na narzedziowni. A że nadajesz się tylko do pakowania pudełek to już Twój problem.

@Narzedziownia

Żebyście potrafili naprawić cokolwiek tak jak umiecie cwaniakowac to było by dobrze, A tak to formy jeszcze bardziej(usunięte przez administratora) przyjeżdżają od was niż pojechały, albo źle poskladane wtedy obsrani przed starym prosicie, żeby mejli nie pisać i po cichu załatwić.

Leon
@Karp

Ehhh ino narzekać. Zawsze można współpracować. (usunięte przez administratora) Często można się dogadać aby zrobić jak się da bez rozgłosu.

M.O.B.

Nie mobbing jest winny. Jak nie masz waty zamiast mózgu to da się pracować

ABC

Czym kierowałeś się układając kolejność listy? Długością przyrodzenia, czasem reakcji na twoje nieróbstwo czy może oporem przed oddaniem głosu na PiS?

Anymoys
@ABC

Długość przyrodzenia? Przecież to są mikro uj,ki, mocne tylko w gębie, siedzą cwaniaczki po godz na przerwie albo kawce i mówią coś o nierobstwie, szczególnie ten łysy co w weekend tylko filmy potrafi na telefonie ogladac

@Anymoys

No karygodne! Kto na to pozwala. Człowiek chce spokojnie zajarać i poszwendać się a jakieś buce oczekują, że będziemy za te marne grosze coś pracować... :D może wystartuj na mistrza rejonu i zrób z tym porządek? Ale zaraz... Tego się nie da zrobić jak się ma na wszystko wy..baje... Myśl! Nie kombinuj, nie główkuj, po prostu myśl! Każda kawa czy "filmy" to bonus za to że w razie problemów nie mają tego gdzieś. Pamiętaj że nie pracujesz dla chwały wielkiego Rosińskiego, tylko zarabiasz pieniądze za które TY żyjesz. Mając w (usunięte przez administratora) wszystko masz trochę też gdzieś samego siebie w ten sposób. Popatrze z ciekawością jak się będziesz zachowywał. Czy zaczniesz pracować na swoje utrzymanie czy porównywać przyrodzenia...

M.O.B.

Lesiomat to już instytucja, jak widzę hehe

Władca Marionetek
@M.O.B.

Halo ! Prosze o spokój, to nie jest przedszkole tylko zakład produkcyjny

Yoda
@M.O.B.

szacuneczek

Mobbing
@Yoda

Żeby był mobbing musi on trwać co najmniej przez pół roku nie przerwanie...

abcdef

Jak tam Panowie/Panie myślicie, ze będą cięcia w firmie i zwolnienia ? Pełno firm zwalnia osób na potęgę do tego zanizaja pensje, co nas czeka w tym jakze wspanialym zakladzie ? :D

@abcdef

Dlaczego zwolnienia? Produkcja idzie pełną parą, zamówienia się sypią, żniwa dla rosa

Karp

Te maseczki to niech sobie w biurach noszą, oddychać przez to się nie da przy normalnej pracy nie mówiąc o tym jak ktoś ma ciężki zestaw i musi gonić koło maszyn, a za uszy ciągną tak, że nie da się wytrzymać

@Karp

100% racja, jak ktoś zemdleje i wpadnie na maszynę to dopiero wtedy zaczną myśleć bo wyobraźni brak na teraz

Grażynka
@Janusz

Cieszmy się, że nam dali i przestańcie marudzić - nie widzicie co się dzieje wokół? Mamy pracę i dbajmy wszyscy o to, aby jak najdłużej to ...ujstwo do nas nie przylazło

@Grażynka

Cieszmy się, że dali wielkie g... którego nie da się nosić dłużej jak 30 min, weź ich jeszcze w D pocałuj z wdzięczności.

Nostradamus
@Grażynka

Ta maska chroni przed wirusem jak stringi zakrywają całą d...e

P

czy byłeś tego świadkiem, czy po prostu postanowiłeś napisać coś, czego nie było???

abcdefgh
@P

Widze, ze w tym zakladzie niezła patologia sie robi. XD

Nikt zupełnie nikt

Wam się już okropnie musi nudzić że takie rzeczy tu wypisujcie.. zrobcie sobie fanpage zakładowy i tam wylewajcie żale. Po co ludzie z zewnątrz mają być w to zamieszani... Jak nie macie nic mądrego do napisania to nie piszcie..

Karp

Jak chcesz wiedzieć to się go zapytaj, A nie na forum sensacji szukasz

wienio

Szalenstwem było zachowanie pana majstra. Za taki czyn, za fraki i za brame.

EL

Niewiem jak było, nie widziałem, ale majster z niego był dobry, zawsze w porządku dla kolegów. Każdego z nas może dopaść chwila słabości i nikt nie wie jak się zachowa. Niestety czyn ten jest karalny i wyjazd za bramę to lekka kara. Szkoda, ze ma to miejsce w czasie, kiedy ciężko o prace.

Brak słów

Ten zakład to jest jedyny w swoim rodzaju, brak płynu dezynfekującego. Jednym sprawdzają temperaturę, drugim nie... Co z tego, że dzisiaj możesz nie mieć temperatury, jak za kilka dni może stać cały zakład bo możesz być pacjentem zero... i zarazić swoją zmiane, a przy okazji druga drugą...

Kocmołuch
@Brak słów

Bo dali zwyklemu cieciowi termometr i mówią mierz ludzi, A oni nawet nie zostali przeszkoleni dokładnie co i jak, A płyn jest, przynajmniej na nowym wtrysku.

Grażynka
@Brak słów

Czyli jak niby mają sprawdzać ludzi bo się pogubiłem? A na marginesie to w sklepie przy papierze toaletowym jest 100x niebezpieczniej po mojemu A tak wogóle to przynajmniej wypłata będzie bo szwagierka w gastronomi stoi od paru dni i nie wie czy dostaną kasę i jak długo będą zamknięci

XD
@Grażynka

Przynajmniej powinien stanąć zakład na te dwa tygodnie dla samego bezpieczeństwa, bo jeżeli ktoś się trafi to i tak prędzej czy później się ktoś zarazi, a wtedy zakład stanie i tak... Druga sprawa jest taka, że nawet stojąc przy papierze możesz się zarazić jest kuriozalne, bo akurat w pracy na każdej zmianie też przewija się pełno osób jednemu coś będzie drugiemu nie, a że każdy chce oszczędzać na urlopie to i nawet przyjdzie przeziębiony czy z gorączką. A wtedy mamy gwarantowaną kwarantanne, tylko już zależy który dział, a liczb zarażonych i tak będzie przybywać, a nie ubywać, więc różnie to może być... I w każdym zakładzie każdy się obawia, to nie chodzi tylko o nasz zakład, bo Ci z góry mają to gdzieś akurat, bo to My będziemy zarażeni, a nie oni. I to pracownik dostanie niższą pensje nawet jak zachoruje, zarząd powinien podjąć jakieś kroki, ale to tylko na wydrukowaniu się skończyło i gadaniu. Pozdrawiam :)

Lex

Korano szaleje a na rodmuchu dwie osoby z gorączką :D

Brak słów
@Lex

Zadzwoń do sanepidu to także twoje zdrowie

Kocmołuch
@Lex

To jest urwa niepoważne, jak im na zdrowiu nie zależy to ok, ale tu chodzi też o innych pracowników, jak można narażać życie i zdrowie tylu ludzi

Sanepid
@Brak słów

A Sanepid to już leci żeby się zarazić ???? Sami się pilnujcie!

Żenada
@Sanepid

Ciekawe czy będziesz tak cwaniakowal jak ciebie dopadnie korono czego Ci nie życzę ale jak nie reagujesz to akceptujesz i w związku tym się narażasz na zakażenie

Zostaw merytoryczną opinię o Rosinski Packaging Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rosinski Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosinski Packaging Sp. z o.o.