Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Sodexo Polska to lider w obszarze usług żywieniowych oraz utrzymania nieruchomości.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Basiula

Jak widzę Sodexo Polska ma dużo ofert , starają się !

Iwona

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach na temat pracodawcy, nie jest to jednak dobre miejsce do oceny pracy konkretnych pracowników, szczególnie jeśli chodzi o podawanie ich danych personalnych. Przypominam o obowiązującym wszystkich użytkowników regulaminie. Jeśli występują jakieś nieprawidłowości w pracy któregoś z pracowników lub bezpośrednich przełożonych, to warto takie informacje przekazać wewnętrznie, bezpośrednio do firmy. Widzę, że w poprzednich postach przedstawiciel Sodexo do tego również zachęca i podaje również drogę kontaktu. Warto skorzystać z tego, że pracodawca jest otwarty na zgłaszanie takich uwag.

Romek

Strasznie dużo stresu w tej pracy. Ciągle ktoś Cię kontroluje ze wszystkiego.

Baśka

Może komuś nie odpowiada praca w Sodexo Polska, każdy może mieć swoje zdanie. Generalnie to fajna firma i praca

Bardzo szybkie i miłe spotkanie. W ustalonym terminie nie dostałam obiecanej informacji zwrotnej. Po licznych moich mailach, smsach, nagranych wiadomościach, dopiero po 3 tygodniach dostałam negatywna odpowiedz. To absolutnie nie powinno tak wyglądać, tym bardziej ze osoba będąca obecnie na tym stanowisku, zrezygnowała, bo firma okazała się nie taka jak obiecywano na rekrutacji.

Standardowe

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
świeżutka

podjełam pracę w w/w firmie z polecenia drugiej osoby. Przepracowałam już miesiąc na stanowisku osoby sprzątającej. 1.10. podpisuje umowę o pracę... jedyne co mnie trochę nie pokoi to brak konkretnych wytycznych zakresu obowiązków, zmienia się to co dzień i nie kiedy jest to nie możliwe do wykonania czasowo, nie fizycznie. Zwiększono mi na moją wyraźną prośbę z 4h na 6h, czekam z optymizmem na cały etat :) Jeśli chodzi o atmosferę w pracy , jest bardzo rodzinna, kierownictwo miłe, przyjazne i bardzo pomocne. I tu może nie do końca tematycznie ale koszulki w których muszą pracować osoby sprzątające (białe , sztuczne) to jakaś masakra... Tam gdzie ja pracuję wymogi bhp są bardzo restrykcyjne. Wchodząc na pewne obszary obsługiwanego przeze mnie zakładu , muszę dodatkowo zakładać kombinezon ( sztuczny), maski, czepki.... a pod spodem zbroja sodexo.... sprzątanie w tym nie należy do komfortu... wystarczyły by naj zwyklejsze białe thishirty z logo.... Ogólnie jestem zadowolona, zobaczymy jak będzie po pierwszej wypłacie i czy moje godziny wypracowane zostaną dobrze naliczone.. Pozdrawiam

Strzelec
@świeżutka

Witam . Sodexo placi przed terminem ,badz spokojna. Pozdrawiam,

Będę pracował

Szukając pracy zbierałem informacje i dowiedziałem się, że Sodexo Polska ma jako pracodawca dobrą opinię. Nie wiem jak to teraz połączyć z opiniami na forum?. Sądzę, że niektórzy pracownicy nie potrafią być obiektywni i swoje pretensje wobec firmy piszą tu!

Maliniak

Wystarczyła jedna pozytywna opinia a lawina negatywnych zalała ten wątek. Ludzie potrafią najlepszą firmę zniszczyć w ten sposób żeby tylko odreagować własne niepowodzenia.

Strzelec

Witam. Szkoda,że koordynator nie potrafi zorganizować pracy dla pracownika po otrzymaniu umowy o pracę. Zawalił sprawę z podpisaniem umowy od firmy zlecającego. Starszą pracownicę wysłał na przymusowy urlop,ja musiałam napisać wypowiedzenie po 4 dniach zatrudnienia. Poznań.

@Strzelec

Dziękujemy za opinię. Zaniepokoiła nas opisana sytuacja. Będziemy wdzięczni za przekazanie szczegółów na adres hr.fms.pl@sodexo.pl Pozwoli nam to jak najlepiej zareagować i wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy!

Dasny

Ach Sodexo????????????

????

Firma - beznadzieja obiecują złote góry a w rzeczywistości????????????????????

Bicin

Ja niestety nie mam tak dobrego zdania, W dellu w Łodzi nie jest dobrze. Zresztą.... nie ma co. Firma nie docenia pracowników, i jeśli zastanawiacie się czy tam pracować czy nie to i tak zrobicie po swojemu a później wejdziecie na tę stronę i wylejecie wszystkie flustracje. Ja tylko ostrzegałem.

@Bicin

Dziękujemy za Twoją uwagę. Będziemy wdzięczni za przekazanie większej liczby szczegółów, pomoże nam to w wyjaśnieniu sytuacji. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami poprzez adres hr.fms.pl@sodexo.com (gwarantujemy anonimowość!). Pozdrawiamy.

Bicin

Henryk

Mam spore doświadczenie zawodowe i wiem, że bardzo dużo zależy od ludzi w firmie. Żadne zakazy i nakazy nie zrobią tego co robią ludzie życzliwi i chętni do pracy. Miło czyta się rozsądne opinie o Sodexo.

Raczej nie frustrat :)

Firmę tworzą ludzie a w Sodexo jak wszędzie trafiają się zarówno ci z którymi chętnie się pracuje jak i ci którzy powinni jeszcze sami nad sobą popracować... Ja mam to szczęście, że jestem pod osobą której rozwój mogłem oglądać z biegiem czasu i obecnie nie mógłbym prosić o lepszego przełożonego / przełożoną. Z kasą szału nie ma, ale jak ma się zaradnego kierownika to naprawdę można godnie zarabiać (o ile nie jest się nierobem narzekającym na wszystko i chce się dać z siebie nieco więcej). Czasem jest ostra orka a czasem chwila totalnego luzu. Firma ze względu na szerokie spektrum działania na mocno rozbudowane struktury, które czasem dają się we znaki, ale generalnie oceniam ją dobrze. Mam to szczęście, że mam nad sobą kompetentną osobę i fart który pozwala mi się rozwijać - czego wszystkim życzę :)

@Raczej nie frustrat :)

Dzień dobry, dziękujemy za Twoją opinię i miłe słowa. Życzymy powodzenia i wielu sukcesów w Sodexo! Wszystkiego dobrego :)

Jon Anonim
@Raczej nie frustrat :)

O jakiej lokacji mówisz?

Ada

Witam, ja kilka dni temu zrezygnowałam z pracy w dellu w Łodzi - managerki próbowały zmusić mnie bym wybrała urlop nie chciałam bo miałam juz inną pracę na oku od zaraz, a one głośno między sobą komentowały jaki to słaby wynik będą miały w tym miesiącu. Coś potwornego...... dlatego właśnie nie pracuje tam - wszystko na pokaz przed przyjazdem dyrektorów a tak.......

@Ada

Szanowna Ado, dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy w trakcie wyjaśniania opisanej przez Ciebie sytuacji. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez adres e-mail: hr.fms.pl@sodexo.com. Dział HR, Sodexo Polska On-site Services.

Berberys

Jestem pracownikiem Sodexo i myślę, że osoby nieszczęśliwe i niezadowolone z pracy niech szukają innej.

Berberyska

Może mi ktoś doradzi w temacie pracy na zastępstwo dla pracownika działu kadr i płac w Warszawie. Jak długi jest okres zastępstwa ? Może jest jakaś szansa na pozostanie w firmie po tym czasie? Słyszałem o nich sporo dobrego i to byłaby szansa załapać się.

@Berberyska

Dzień dobry, @Berberyska, ogłoszenie jest aktualne i znajdziesz je tutaj: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-dzialu-kadr-i-plac-umowa-na-zastepstwo-warszawa,oferta,5371886 Czekamy na Twoje zgłoszenie! Zachęcamy do zapoznanie się również z tym ogłoszeniem: https://www.pracuj.pl/praca/asystent-ka-dzialu-kadr-i-plac-warszawa,oferta,5357309 Może również wyda Ci się interesujące? Pozdrawiamy! Dział HR Sodexo Polska

Chętna

Czy aktualna jest oferta - Specjalista ds. telesprzedaży w Warszawie?

Sodexo BRS
@Chętna

Niestety oferta jest już nieaktualna. Pozdrawiam Sodexo BRS

Sodexo BRS
@Chętna

Niestety oferta jest już nieaktualna. Pozdrawiam Sodexo BRS

Bartek

Sodexo Polska jest dobrą firmą, dbającą o pracowników. Firma zdaje sobie sprawę, że współpraca zespołowa jest niezbędna w każdej dziedzinie działalności a ludzie to jej serce. Może niektórym coś się nie podoba trudno...

Sodekso

Człowieku, o czym Ty mówisz!!! właśnie dzięki takim tutaj wpisom oszczędzamy ludziom rozczarowań. Zmiana pracy wiąże się najczęściej z zwolnieniem z jednej, żeby pójść do drugiej. Nie da się tak po prostu wrócić. Jeśli przy rozmowie o pracę umawiasz się na konkretne warunki to należy ich dotrzymywać, a nie obiecywać złote góry, a póżniej zwalać winę na kontrakt. Mnie to właśnie spotkało, Rozmowy były obiecującę, po 2,5roku dalej mam umowę okresową, roboty 2 razy więcej, a kasa taka jak 2,5 roku temu. Wszystkiemu winny kontrakt, nie manager który mnie przyjmował Żałosne. Potwierdzam to co napisano wyżej. Jeśli nudzisz się w domu wieczorami to Sodexo jest dla Ciebie. Praca 24h (część pod telefonem za friko) płaca 8h.

TaK zgadzam się, praca w dellu to masakra. Przeprowadźcie barometr lub coś takiego....pracownicy bedą mieli możliwość wypowiedzenia się - bo tam się boją że wylecą.

Zostaw merytoryczną opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sodexo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 11 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sodexo Polska Sp. z o.o.