EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Klientka z Lęborka

Polecam, jestem bardzo zadowolona z usług firmy, wszystko szybko i sprawnie. Po kilku tygodniach sprawa zakończona a pieniądze już na koncie.

Serdecznie dziękuję za pomoc w uzyskaniu odszkodowania i współpracę. Polecam.

Majka

Pierwszy raz korzystałam z usług firmy i jestem bardzo zadowolona. Polecam tym, którzy maja problem w uzyskaniu należnego odszkodowania.

Krystyna

Polecam. Z uslug korzystalam ja i moja to rodzina. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z efektów prowadzonej sprawy. Samych nie bo by nas stać na wynajęcie adwokata. W EUCO uzyskaliśmy należne nam środki.

Ramona

Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona, pieniądze już na koncie a ja mogę w spokoju wracać do pełnej sprawności.

Gosia

Cały proces sprawie i szybko, stały kontakt przez osobą prowadzącą sprawę, napewno bede polecac bo firma warta zaufania. Dziekuje raz jeszcze.

Polecam firmę EuCO. Bardzo mili i profesjonalni pracownicy pomogli mi uzyskać odszkodowanie. W niedługim czasie od podpisania umowy miałem pieniądze z odszkodowania na swoim koncie.

Magda

Wypłata i cały przebieg sprawy prowadzonej przez Euco sprawnie i bez żadnych problemów. Częsty kontakt przez pracowników, którzy byli bardzo pomocni. Zachęcam do korzystania z firmy Euco.

MarcinS

Polecam Euco. Pomimo długiego czasu realizacji wypłaty jestem zadowolony ze współpracy. Pani prowadząca sprawę byla ze mną w stałym kontakcie i informowała na bieżąco o przyznawanych decyzjach. Nie spodziewałem się dużych środków ale wywalczona kwota w pełni mnie zadowoliła.

Kamil

Firma uzyskała dla mnie i moich członków rodziny wysokie zadośuczynienie za śmierć bliskiej osoby. Pracownicy Euco bardzo pomocni i cały czas byli w kontakcie z nami. Polecam z całego serca.

Klient
@Kamil

I ja również polecam. Część mojej rodziny skorzystała z usług euro a część działała na własną rękę. Koniec końców to my lepiej na tym wyszliśmy bo to co uzyskali w EuCO to znacznie więcej niż dostanie się samemu.

Lodzia

Polecam serdecznie najlepszą kancelarię od odszkodowań w Polsce. Bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Sprawą mojego odszkodowania zajęli się bardzo dobrze a i pieniądze uzyskali odpowiednie do krzywdy

Justyna

Jak najbardziej polecam firmę EuCO S.A. Osoba prowadząca sprawę bardzo pomocna, likwidacja szkody przebiegła sprawnie, dzięki czemu w miarę szybko pieniądze miałam na koncie i mogłam kontynuować rehabilitację. Polecam

Martyna

Firma uzyskała dla mnie odszkodowanie. Byliśmy w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym. Zarówno czas prowadzenia sprawy jak i wypłaty był przeprowadzony sprawnie i szybko.

NikolaMazur

Wg Towarzystwa sprawa została zamknięta, zakończona zbyt szybko niewielką wypłatą. Firma zajęła się sprawą na nowo, zdecydowane i profesjonalne podejście sprawiło, że uzyskano kolejne środki z racji należnego mi odszkodowania, szczerze polecam

Karolcia

Na początku bylam sceptycznie nastawiona, ale w miarę czasu przekonałam się ze Euco to strzał w dziesiątkę. Polecam każdemu poszkodowanemu oddanie swojej sprawy w ręce tej firmy.

Leon

Serdecznie polecam najlepsza kancelarie odszkodowawczą w Polsce! Warto im zaufać, i dać się obsłużyć prawdziwym profesjonalistom. Same plusy!

Jestem zachwycona obsługą prawną w euco. Dziękuję za wszystko i na pewno będę w przyszłości polecać znajomym!

Major

Wszystko w porządku, temat załatwiony szybko a kasa jest już na koncie. Warto podjąć współpracę

Polecam firmę Euco, jestem bardzo zadowolona z przebiegu prowadzonej sprawy. Uzyskali dla mnie odszkodowanie w dość krótkim czasie i nie było żadnych problemów z przelaniem środków na moje konto. Także polecam z czystym sumieniem.

Julcia

Cały proces od momentu podpisania umowy do momentu wpływu pieniędzy na konto przebiegł bez zarzutów. Na pewno będę polecać Euco innym poszkodowanym. Brawo za profesjonalizm i przemiłą obsługę.

Zostaw merytoryczną opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica

• Jak się pracuje w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Zobacz opinie na temat firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Kandydaci do pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A