EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Legnica

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Marcin 2016-11-17 20:25:59
Daj chłopakowi jeszcze trochę czasu, zapewne opracowuje strategie jak zripostować niepochlebne komentarze. Co prawda istnieje też teoria, że z braku argumentów po prostu walnął focha, ale nie oceniajmy go tak nisko. Poczekajmy ...
wkurzona 2016-11-20 20:53:51
witam, tak czytam i jednak wychodzi na to ze euco oszukuje,miedzy innymi mnie inne koszta mialy byc inne byly zastanawiam sie nad podaniem ich do sadu
Aga21 2016-11-22 09:18:58
Witam Wczoraj otrzymałam propozycje pracy w firmie EUCO(nie mam zadnego doswiadczenia).Nie podpisałam jeszcze umowy i chyba po przeczytaniu tych wpisów nie zrobię tego.
Pani która zaproponowała mi pracę zapewniała,że nie ma w tym żadnych zobowiązań i będę mogła zrezygnować w każdej chwili.Jak się okazuje szkolenia płatne,wizytówki na własną rękę itp.
Haha 2016-11-22 17:58:05
I do tego mają Cię w ręku - po ustaniu współpracy masz 2-letni zakaz konkurencji !!!
Paranoja !!!
Magda 2016-11-22 21:56:16
Pracuję w EuCO od 2 lat. Wynagrodzenie jest zawsze na czas. Klientów sama szukam, choć sporo też dostaję z centrali.
Klaudia 2016-11-23 09:20:03
Przegrali mi wygrana sprawę nie polecam euco
Patryk 2016-11-23 09:30:30
Nie przejmuj się nie jesteś jedyna u nas było podobnie
Praw 2016-11-23 12:45:24
Świetna agitacja ! A ile to tych gotowych spraw dostajesz od firmy ?
Chyba, że jesteś menedżerem i bierzesz sprawy, które przynieśli nowi agenci - a im podziękowano za współpracę !
kondzio 2016-11-23 21:20:25
Taaa jasne, dostajesz z centrali, haha !!! Chyba, że informacje jak w ciągu 2 lat pracy w euco zostać milionerem :) I co, jesteś ? Ewentualnie możesz dostać z centrali polecenie poinformowania klienta, że euco zawiera ugodę z ubezpieczycielem i masz mu wmówić, że więcej ugrać się nie da !
Naprawdę ci eucowcy są przezabawni. Zarabiają 1/5 tego co można na tych samych sprawach zarobić w poważnych kancelariach ale nachwalić się tego euco nie mogą. Zastanawiam się co z nimi jest nie tak? Może ktoś mi to wyjaśni?
Marcin 2016-11-23 21:31:21
Słonko najdroższe, wynagrodzenie na czas wypłaca każda kancelaria. Różnica polega tylko na tym, że w kancelarii, która dba o pieniądze dla klienta są to kwoty kilkakrotnie wyższe niż w EUCO za takie same sprawy. Ale z tym dostawaniem spraw z centrali to już grubo przegięłaś. Sądzisz, że ktoś w to uwierzy? Bardzo kiepska próba poprawienia wizerunku tej firemki !
Brzoza 2016-11-24 14:45:08
Dzień Dobry!
Właśnie poszukuję pracy i dosłownie wczoraj miałem telefon od EUCo. Proponowano mi współpracę. Mogę kolego prosić Ciebie o podanie nazwy firmy, w której aktualnie pracujesz i widzę, że sobie nawet chwalisz :D. Pytam, bo jestem po prostu ciekaw i chciałbym zacząć współpracę z w miarę sensowną firmą. Dzięki z góry za odpowiedź.
D 2016-11-24 14:46:48
Droga Pani. Jeśli chce Pani zapoznać się z lepszymi warunkami współpracy, to zapraszam do kontaktu.
kasadlaagenta@interia.pl
Brzoza 2016-11-24 15:11:17
Mogę prosić o podanie nazwy firmy,z którą proponuje Pan współpracę? Czy poszukujecie też ludzi bez doświadczenia?
Brzoza 2016-11-24 15:31:48
Witam!
Czy przyjmujecie również ludzi bez doświaczenia do pracy agenta?
D 2016-11-24 15:36:22
Proszę wysłać maila na podany adres
kasadlaagenta@interia.pl
Początkujących w tej branży też poszukujemy.
Basia 2016-11-24 17:18:12
Ja ja jestem bardzo za zadowolona z pracy w EuCO naprawdę można bardzo dużo zarobić, kilka lat byłam księgową w bardzo dużej firmie, jak zaczęłam zarabiać w EuCO konkretne pieniądze zrezygnowałam z pracy, w końcu zero stresów. polecam
kondzio 2016-11-24 22:04:22
Sorki, ale nie jestem na tym forum aby rekrutować agentów. Jak naprawdę szukasz dobrej kancelarii to znajdziesz bez mojej pomocy.
Piotr 2016-11-25 10:50:59
Od 8 miesięcy pracuję jako Doradca ds odszkodowań w EuCO i bardzo sobie chwalę to zajęcie. Objęty jestem indywidualnym trybem szkolenia i dzięki temu systemowi szkoleń moje doświadczenie wzrasta wraz z moją prowizją. Jestem bardzo zadowolony z kontaktów z centralą i przepływem informacji wewnątrz firmy. Wszystkie sprawy które miałem okazję do tej pory prowadzić zakończyły się sukcesem i radością klientów. Dzięki temu jestem polecany do kolejnych klientów i tak to dzięki poczcie pantoflowej mam cały czas sporo zajęcia z którego bardzo się cieszę. Otrzymuję wiele telefonów namawiających mnie do przejścia do jakichś tam drobnych kancelaryjek, do jakichś marnych adwokatów, którzy nie potrafią zdobyć swoich klientów, bo siedzą tyłkami w głębokich skórzanych fotelach i nic nie robią. A dodam jeszcze, że posiadam już swoich z rekrutowanych agentów i wspólnie doszkalając się pracujemy na chwalę i dobre imię EuCO S.A. Nie będę komentował powyższych wypocin sfrustrowanych nieudaczników życiowych, którym jak się nóżka powinie to wszystko w koło jest be i piaskownica do niczego. Zapraszam do współpracy!!
Wir 2016-11-25 17:45:50
Toś mnie serdecznie ubawił ! Rzeczywiście, 8 miesięcy i wszystkie sprawy zakończone ? Sukces ku radości klientów ?
Nawet chyba nie zorientowałeś się jeszcze, że chcąc uzyskać wysokie kwoty sprawy kieruje się do sądu.
Po prostu nie daliście klientom szansy na otrzymanie wysokiego odszkodowania !
Wyobraź sobie /wiem, Ciebie to może mocno zdziwić/, że mam jeszcze sprawy spisane w 2014 i 2015 roku, które właśnie są na finiszu w sądzie. Bo szybka ugoda, to nie to samo co możliwie najwyższe odszkodowanie...
To tak, jak w tym starym dowcipie.
Dlaczego tanie wina są dobre ?
Bo są tanie...
Marcin 2016-11-26 17:27:13
No to chłopaku właśnie zaorałeś euco po całości. Ja nawet jestem skłonny założyć, że wierzysz w to co napisałeś. Tylko jeśli jest to prawda to jak to świadczy o firmie skoro nawet nie kieruje spraw do sądu. Szybka ugoda z TU i prowizja wzięta. No cóż, chciałeś błysnąć, nie wyszło, szkoda hehehehehe.
signor 2016-11-28 22:49:33
No żesz ja piexxlę. Człowieku, właśnie skompromitowałeś euco po całości. A mogłeś milczeć !
Nina 2016-11-30 10:34:01
Polecam. Praca dosyć wymagająca, ale wynagrodzenie konkretne.
Marcin 2016-11-30 21:47:22
Dziecko, czego nie zrozumiałaś w poprzednich wpisach? Kogo chcesz przekonać? Liczysz na kolejnych naiwniaków, którzy dadzą się rolować przez euco? Myślisz, że jak wrzucisz takie coś to ludzie nagle uwierzą że euco zacznie solidnie robić sprawy? A konkretne wynagrodzenie to znaczy jakie? 500 zł czy może 30 000 zł? Napisz ile zarabiasz w euco a gwarantuję Ci, że w lepszych kancelariach zarobisz 3-4 razy tyle.
kondzio 2016-12-01 21:18:50
Że też euco pozwala takim idiotom udzielać się na forum ! Dobrze ci wcześniej napisali. Totalne samozaoranie. Jak trzeba mieć wyprany mózg, żeby dodać taki wpis? Pochwal się Prucnalowi. Pewnie dostaniesz premię, hihihihihihiih.
Jarek 2016-12-01 22:02:40
EuCO naprawdę już jest tylko firmą, która karmi się załatwiając sprawy po najniższych kwotach. Posty niejakiego Adama i ostatnio Piotra tylko to potwierdzają. Nie będę się nad nimi pastwił bo całkiem słusznie zrobili to już inni. Pragnę tylko zwrócić uwagę na to jak bardzo EuCO chce się pozycjonować jako wiodąca kancelaria w Polsce a jak wygląda praktyka. I zastanawiam się dlaczego osoby pracujące w EuCO mają tak wąskie horyzonty, że nie potrafią spojrzeć szerzej na rynek odszkodowań w kraju. Istnieje wszak przynajmniej kilkanaście kancelarii, które ugrywają dla klientów kwoty kilkakrotnie wyższe niż EuCO, mało tego, poprawiają sprawy po EuCO uzyskując dla klientów dodatkowo 4-5 krotnie wyższe kwoty. Zdaję sobie sprawę, że na szkoleniach EuCO o tym się nie dowiedzą. Zastanawia mnie jednak dlaczego ludzie, którzy mają możliwość zarabiania kilka razy więcej niż w EuCO nadal tam pracują? Głupota, idiotyzm, źle pojmowana lojalność?
pro 2016-12-05 08:09:22
Poważna kancelaria z 11-letnim stażem, wygrywająca najwyższe w Polsce kwoty odszkodowań szuka aktywnych i byłych agentów i managerów.
Szukasz stanowiska, które pozwoli Ci zrealizować Twoje ambicje zawodowe i wymagania finansowe? Chcesz otrzymać podstawę wynagrodzenia i samochód. Napisz ! Pamiętaj tylko by być gotowym aby udokumentować swoje dotychczasowe osiągnięcia. Jeśli jesteś mistrzem w branży bez problemu uzyskasz powyższe. Natomiast jeśli szukasz firmowego auta aby tylko wozić swoją d...cię to ... daj sobie spokój.
Wszystkich, którzy chcą poznać prawdziwe możliwości zarabiania w branży odszkodowań proszę o kontakt pod adresem odszkodowania@wp.pl
DD 2016-12-05 16:28:00
A co powiesz na wpis agenta konkurencyjnej firmy ? Też kłamie ?

Kuba 2016-11-18 21:47:12
Nigdzie nie napisałem, że w euco. Skąd przyszło Ci do głowy, że mógłbym pracować w tej pseudokacelarii? Nawet moja wcześniejsza kancelaria poprawiała sprawy po euco, że o pro juris już nie wspomnę. Tutaj prawie 20% spraw to poprawki po euco lub votum. I w każdym przypadku pro juris ugrywa 4-5 razy więcej niż wspomniane firemki. Zdarzają się też sprawy gdzie kwoty dla klientów są 10-krotnie wyższe niż ugrane przez ww. Wejdź na stronę pro juris i poczytaj.
miłko 2016-12-05 17:07:12
Z Wrocławia ?
Jarek 2016-12-06 22:21:40
Przeglądam to forum od jakiegoś czasu i zastanawiam się dlaczego większość pracowników Euco daje się robić w ch..a? Wmówiono Wam, że Euco jest najlepszą kancelarią uzyskującą najwyższe kwoty odszkodowań i Wy to łykacie jak prawdę objawioną. Żadnej inicjatywy weryfikacji, żadnej chęci sprawdzenia jak wygląda prawda. A ta jest taka, że wiele kancelarii uzyskuje kwoty kilkakrotnie wyższe niż Euco za takie same sprawy. Jeśli wolicie pracować w Euco za 1/4 tego co możecie zarabiać w dobrej kancelarii to uszanuję Wasz wybór. Każdy ma prawo podejmować głupie decyzje. Jeśli natomiast chcecie zdecydowanie podnieść Wasze zarobki zapraszam do kontaktu na pewneodszkodowania@op.pl
właściwe! pro 2016-12-06 22:26:49
Łajzo jedna, podszywasz się pod mój nick wklejając tylko inny adres mailowy. Zabrakło wyobraźni ? Fajny tekst to go przechwycę? Jesteś zwykłym pasożytem. Jednego czego ci mogę życzyć to ch.. ci w d..ę.
Przemo 2016-12-10 21:43:48
Pracowałem kiedyś w euco i lubię czasem zajrzeć na to forum. Z tego co widzę to eucowcy już całkiem przestali się wymądrzać po ostatnim hitowym wpisie @Piotra. Faktycznie rozłożył na łopatki tak długo i misternie budowaną historię euco jako najlepszej firmy w kraju. Jakoś go nie żałuję. Jak jest idiotą niech nadal pracuje na chwałę tej pożal się boże kancelarii. Przeczytałem też wpis @Jarka i stwierdzam, że chłopak trafił w sedno. Nie wiem dla kogo pracuje ale wiem, ze moja obecna kancelaria faktycznie zdobywa kilkakrotnie wyższe kwoty niż euco.
pro 2016-12-15 12:18:25
Po co te wulgaryzmy? I zmartwię cię - jestem hetero ! Musisz sobie szukać dalej....
właściwe! pro 2016-12-17 22:39:45
Wulgaryzmy ci się należą złodzieju. A to że jesteś hetero to znaczy tylko że, ............. będzie bardziej bolało
pro 2016-12-17 23:31:11
No teraz to już chłopie przegiąłeś! Reprezentujesz jakąś kanapowa firemkę i rozpisujesz się na forum giganta! Co ty sobą śmieciu reprezentujesz ?
właściwe! pro 2016-12-18 21:30:21
Odpowiem ci , reprezentuję śmietnik. Śmietnik, w którym zarabiam kilkakrotnie więcej za takie same sprawy jak w euco. Śmietnik, w którym śmiejemy się z tobie podobnych idiotów. Śmietnik, w którym nie płacisz za wizytówki, plakaty, ulotki. Śmietnik, w którym dostajesz samochód i nie musisz brać go w leasing. Śmietnik gdzie dostajesz podstawę wynagrodzenia o ile realizujesz cele kancelarii.
A na marginesie. Imperium Rzymskie było gigantem, podobnie Trzecia Rzesza. A jak skończyły? Widzę, że próbujesz sprowadzić dyskusję o porażce euco do rynsztoka, w którym owe euco dzięki wpisom co niektórych "zorientowanych" agentów już się znalazło. Ich wpisy uwidoczniły bardzo jasno na czym ta firemka się wozi. Zmartwię cię, nic nie ugrasz. I nie ma znaczenia czy moja kancelaria jest kanapowa. Jeśli ugrywa kilkukrotnie wyższe kwoty niż euco to i tak każdy agent zarabia kilkukrotnie więcej. I do tego się to sprowadza.
Pracuj dalej dla "giganta" , wszak każdy może podejmować głupie decyzje.
Osoby chętne do zarabiania naprawdę dobrych pieniędzy zapraszam do kontaktu na pewneodszkodowania@op.pl
DZ 2016-12-27 16:28:18
Odchodzącym z firmy doradcom proponuję konkurencyjne warunki, możliwości rozwoju i realizacji własnych pomysłów. Warunki do negocjacji, pomoc prawna, pełna dyskrecja itp.
Proszę pisać na priv
pomagamyposzkodowanym@interia.pl
tos5ia 2016-12-28 06:55:35
nie polecam nikomu tej firmy i nie dlatego ze przegrywaja,tylko dlatego ze ukrywaja informacje o ktorych powinni poinformowac klienta,powiem tak na zadane pytanie daja falszywa odpowiedz,to nie ludzie ,to hieny,nic ich nie obchodzi czlowiek,tylko ich zyski,nie informuja ze jezeli sprawa bedzie przegrana ,klient bedzie musial zaplacic ogromne pieniadze,nie interesuje ich czy ktos je ma,udaja milych tylko po to zeby kogos namowic,pozniej ich zachowanie sie diametralnie zmienia,ja zycze im zeby nikt juz nie dal im sie naciagnac,zeby poszli z torbami i zobaczyli jak to jest ,to najbardziej nieuczciwa firma,nastawiona na swoj zysk ,bo ludzie ich tak naprawde nie obchodza
Beata34 2016-12-31 02:46:20
Dla mnie super. Można naprawdę sporo zarobić, jeśli chce się pracować.
poszkodowana i oszukana przez euco 2016-12-31 22:58:47
Witajcie Wszyscy tak poszkodowani,jak i "pseudo agenci z euco" , otóż jeżeli chcecie dostać odszkodowanie do 10 tyś. to sami składacie wniosek o sądu z powództwa cywilnego,powyżej tej kwoty do 75 tyś.przez adwokata- takiego co "występuje w sądzie w todze",a dalej to wszystkiego się dowiecie...."olejcie " to całe euco
kondzio 2017-01-01 21:30:50
Super informacja, tylko wobec tego dlaczego jeszcze pracujesz w euco skoro już wiesz, że w dobrej kancelarii zarobisz 4-5 razy tyle za zrobienie dokładnie tego samego. No i jeszcze ta "łapka" dla własnego postu. Wstyd.
Nietak 2017-01-02 18:45:05
Co wpis to jeden drugiego wyzywa i oskarża. Ludzie co z wami jest. Firma jak każda musi zarobić na swoje koszty bo inaczej to jej nie będzie a wy wszyscy przemądrzali pójdziecie do urzędu pracy. Jest wielu kombinatorów i w takiej firmie muszą być bardzo ostrożni.
kondzio 2017-01-06 21:24:33
Chłopaku o czym ty mówisz. To właśnie ta firma jest największym kombinatorem. A zarabianie na koszty? OK, ale dlaczego poprzez oszukiwanie klientów, którym wmawia, że kwota bezsporna bądź niska ugoda to wszystko na co mogą liczyć. A nawet jak już skieruje sprawę do sądu to z takim roszczeniem, że TU się cieszą, bo wiedzą że za taką sprawę powinno zapłacić 4-5 razy więcej. Niestety euco stara się prać mózgi swoim agentom wmawiając im jakie to wielkie pieniądze zarobią. A tak naprawdę zarabiają ochłapy. W normalnych kancelariach, które faktycznie walczą o duże pieniądze dla klientów zarobki są kilkakrotnie wyższe. Za dokładnie taką samą robotę. Pytanie brzmi dlaczego pracujesz w euco za jakieś 5 tys. skoro w normalnej kancelarii za tą samą pracę zarobisz 20 tys? I niech mi jeszcze ktoś powie że ci wszyscy zapaleni eucowcy to nie są idioci.
Nietak 2017-01-10 16:06:36
Myślę, że wiesz dlaczego są takie różnice w zarobkach. Generalnie tam gdzie dużo płacą jest orka. Nie wszyscy są gotowi tak pracować.
Jarek 2017-01-10 21:46:41
Oczywiście usłyszałeś to na szkoleniach euco? Chrzanisz brachu! Po prostu normalne kancelarie ugrywają kilkakrotnie więcej dla klientów co wprost przekłada się na kilkukrotnie wyższą prowizję. Jaka orka?! Robisz dokładnie to samo a zarabiasz 4-5 razy więcej. Z matematyką się nie dyskutuje. Aby lepiej ci to zilustrować bo najwyraźniej masz nie do końca dobrą wiedzę: jeśli euco załatwia klienta na kwotę 40 tys., a potem moja kancelaria robi poprawkę w tej sprawie na poziomie 120 tys. to i tak (zakładając tę samą kwotę prowizji dla agenta) w mojej kancelarii agent zarobi 3 razy tyle co eukowiec. A jeśli taka sprawa trafi bezpośrednio do mojej kancelarii to agent zarobi 4 razy tyle. Na nieszczęście dla eucowców praktycznie każda sprawa prowadzona przez euco jest spaprana i daje się poprawić (o ile nie zawarto za klienta niekorzystnej ugody). Inaczej mówiąc robisz dokładnie to samo co w euco ale zarabiasz kilka razy więcej. Zaczynasz rozumieć? Zdaję sobie sprawę, że na szkoleniach euco uczysz się, że ta firemka jest najlepszą w Polsce i nawet nie przychodzi ci do głowy, że to co uważasz za sukces tej kancelarii gdzie indziej jest po prostu spapraną sprawą. Zanim zapędzisz się w wychwalaniu euco zastanów się dlaczego cały czas jesteś robiony w ch..a, bo płacą ci 1/5 tego co możesz zarobić gdzie indziej. Zacznij się rozglądać za kancelarią, która potrafi uzyskać naprawdę wysokie kwoty, porównaj to z tym co robi euco a gwarantuję ci, że już nie złożysz do euco żadnej sprawy. Chcesz spróbować swych sił za kilkukrotnie wyższą kasę, napisz na pewneodszkodowania@op.pl
Kacik 2017-01-16 14:59:04
Mam doświadczenie przy odszkodowaniach i chciałbym pracować dla nich. Widziałem oferty i mam pytanie. Jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia i jaka jest umowa.
Marcin 2017-01-17 21:34:45
Aż prawie umarłem ze śmiechu "inaczej to jej nie będzie a wy wszyscy przemądrzali pójdziecie do urzędu pracy". Chłopcze nikt nie pójdzie do urzędu pracy gdyż, po pierwsze euco nie zatrudnia na umowę o pracę, po drugie agenci przejdą do innych kancelarii gdzie być może zarobią więcej niż w euco, po trzecie ta firemka i tak skazana jest na porażkę biorąc pod uwagę liczbę spraw wytoczonych przeciwko euco przez oszukanych klientów, w imieniu zawierała niekorzystne ugody z ubezpieczycielami. Pracuj dalej dla euco, a któregoś dnia obudzisz się i stwierdzisz, że firmy nie ma. I prowizji też !
pro 2017-01-17 21:53:28
Wszystkich, którzy chcą poznać prawdziwe możliwości zarabiania w branży odszkodowań proszę o kontakt pod adresem duzeodszkodowania@op.pl
właściwe! pro 2017-01-18 23:03:28
i znów jakaś łajza skopiowała mój wpis. Czy naprawdę tak trudno wymyśleć coś od siebie. A przy okazji napisz jaka to kancelaria. Skoro działa od 11 lat to chyba nie będziesz się wstydził jej osiągnięć.
Prawidłowy adres do tego wpisu to pewneodszkodowania@op.pl
Nowy 2017-01-20 14:48:37
Fajna firma szkoda , że ludzie nie potrafią tego docenić.
kondzio 2017-01-21 21:46:07
Fajnie jest dać sobie "łapkę"? Pewnie poczułeś się doceniony? Daj spokój. A przy okazji napisz dlaczego uważasz, że euco to fajna firma? Bo idzie na ugody z TU? Bo poprzestaje na kwotach bezspornych i szybko inkasuje prowizję? Bo robi w ch..j agentów i klientów wmawiając im, że jest najlepsza a ugrywa śmieszne kwoty? Mała prośba, zanim coś jeszcze napiszesz zaloguj się do rzeczywistości !!!
Zostaw swoją opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A