Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Pracowałeś w firmie EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
ja - 2015-06-11 13:32:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nieznajoma - 2015-06-09 18:26:50]:
Zazwyczaj za usługę trzeba zapłacić, co w tym dziwnego?
zdjecie uzytkownika
Jakub Górny - 2015-06-11 13:43:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, nazywam się Jakub Górny i od 2010 roku współpracuję z EuCO, z miłą chęcią odpowiem na wszelkie pytania dotyczące współpracy oraz nauczę jak zarabiać w tej branży.
Pozostawiam kontakt:
j.gorny@euco.pl
tel. 883-433-322
zdjecie uzytkownika
szkoda słów - 2015-06-15 22:40:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nieznajoma - 2015-06-09 18:26:50]:
To zwykłe kłamstwo, bo wcześniej musiałaś podpisać umowę, w której jasno stoi, że firma pobiera procent od zasądzonej sumy. Ale przecież chodziło w twoim wpisie wyłącznie o to, żeby zepsuć euco opinie...
zdjecie uzytkownika
Paula - 2015-06-20 23:11:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bardzo dobra firma. Lubię dla nich pracować. Płacą za efekty, więc jest to duża motywacja.
zdjecie uzytkownika
Klientka - 2015-06-21 19:07:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Korzystałam z usług agentki Pani Danuty z Człuchowa. Oszukała mnie!!! Obiecywała wiele gdy podpisywałam umowe,później przestała odbierać telefon,nie odpisywała na smsy.Kłamczucha i tyle. Nie polecam
zdjecie uzytkownika
łukasz - 2015-06-22 19:58:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Trzeba było sprawę zgłosić do EUCO, o ile to prawda - w co wątpię
zdjecie uzytkownika
Klientka - 2015-06-23 09:43:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Łukaszu kim Ty jestes,że wątpisz w słowa Klientki? niezadowolonej klientki!!! Proszę zapytać w Euco o opinie o Pani Danucie z człuchowa.Prosze podzwonic do jej klientów i zapytać do jakich metod się posuwa żeby zdobyć klienta. Zyję w małej miejscowosci,wiec wiele słyszałam.włacznie z tym że szkoli swoich agentów żeby chodzili po cmentarzach.tego tez Pan Łukasz nie wie???
zdjecie uzytkownika
łukasz - 2015-06-24 09:36:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Po pierwsze, to forum dotyczy PRACY W EUCO (czyli zarobki, rodzaj pracy, warunki zatrudnienia etc.), a nie PRACOWNIKÓW EUCO. W związku z tym jeżeli pojawił się problem z pracownikiem (w co wątpię), to powinna Pani to zgłosić do centrali EUCO. Po drugie nie dowierzam takim wpisom na forach, bo obarczać niepotwierdzonymi zarzutami może każdy każdego w internecie. Po trzecie, myśli Pani, że znam osobiście każdego tysięcy agentów EUCO, żebym mógł napisać, że znam sprawę? Otóż nie, dlatego zasugerowałem kontakt z centralą (o ile sprawa faktycznie miała miejsce).
zdjecie uzytkownika
wojtek k. - 2015-06-26 21:42:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Można się tu wiele nauczyć. Mi odpowiada taka praca.
zdjecie uzytkownika
Lina - 2015-06-29 08:50:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mi się taka praca podoba. Wynagrodzenie za efekty. Osoby, które się starają mają naprawdę bardzo duże pobory.
zdjecie uzytkownika
Doniu - 2015-06-30 14:35:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Już tu pracują miesiąc. Póki co jest wszystko ok. Pierwsze wynagrodzenie wpłynęło na konto.
zdjecie uzytkownika
do Doniu - 2015-06-30 15:27:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dończyk nie pieprz głupot!!!!!! Lepiej powiedz skąd masz klientów??? gdzie etyka firmy??
zdjecie uzytkownika
Insider - 2015-07-08 10:19:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bez wulgaryzmów jak widać niektórzy nie mogą się obejść. Klienci się w większości sami zgłaszają bo kojarzą firmę. A jak komuś brakowało etyki to go już dawno w EUCO nie ma.
zdjecie uzytkownika
do insider - 2015-07-08 23:20:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
teraz to pocisnąłeś ha ha ha...czy chodzenie po cmentarzach to etyka? to zwykła hiena. Sami sie zgłaszają? dobre :-)))))) nawiąże do poprzednich wpisów a propo pani Danuty z Człuchowa,wiem,że ona "szkoli"swoich agentów zeby w ten "etyczny"sposób pozyskiwali klientów.masakra
zdjecie uzytkownika
maniek - 2015-07-10 17:24:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wydaje mi się, ze faktycznie chodzenie po cmentarzach jest mało etyczne tak jak napisał to @do insider ale tez musicie przyznać, że firma ma jakiś sposób, bo się rozrasta i są nowe rekrutacje. Obecnie szukają ludzi na stanowisko specjalisty ds. odszkodowań, doradcy klienta do spraw odszkodowań i na konsultanta.
zdjecie uzytkownika
do maniek - 2015-07-10 20:18:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie trwierdze,ze firma nie jest ok...a rekrtutacje są od 11 lat gdyż tam kazdy moze zostac konsultantem,czy doradcą,czy specjalistą ds.odszkodowan bo to jedno stanowisko :-) współpraca nie jest na umowe o prace,wiec kazdy moze działac w euco
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2015-07-10 20:43:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Zainteresowane osoby współpracą z Euco proszę o kontakt j.alichniewicz@euco.pl tel: 500 147 530 www.odszkodowania-biuro.pl Masz pytania,wątpliwości? skontaktuj się ze mną-wyjaśnię wszysto co chciałbyś wiedzieć,a boisz się zapytać :-)
zdjecie uzytkownika
Rysiek. - 2015-07-13 22:02:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Bartek - 2015-05-16 19:51:26]:
Niestety Bartek ma sporo racji.
zdjecie uzytkownika
Lipa - 2015-07-14 06:40:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Jacek - 2015-07-10 20:43:07]:
Zanim ktoś zadzwoni to może podasz parę szczegółów dotyczących współpracy!
Oto niektóre zapisy z umowy.
Podpisując umowę z euco podpisujesz 2 letnią umowę lojalnościową!
Nie przynosząc żadnej sprawy przez 2 miesiące wszystkie pozyskane dotychczas przepadają.
Więc niech wszyscy chętni dwa razy się zastanowią!

zdjecie uzytkownika
do Lipa. - 2015-07-14 08:00:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co to za bzdury!!!!! nie wprowadzaj ludzi w błąd
zdjecie uzytkownika
borek - 2015-07-14 23:31:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Moja współpraca z EuCO jak do tej pory układa się naprawdę świetnie. Płacą na czas, wywiązują się z umowy i to najważniejsze.
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2015-07-15 07:44:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
potwierdzam to co pisze borek..Ja współpracuję z Euco już ponad 6 lat i jakoś nie narzekam, więc jeśli ktoś pisze głupoty szkalując dobre imię firmy to zapewne ludzie z konkurencji,lub osoby którym nie chce się pracować :-)
zdjecie uzytkownika
Nie szkoda mi was - 2015-07-20 11:28:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [do insider - 2015-07-08 23:20:00]:
Znowu pełno płatnych pisarzy z konkurencji płaczących jak to fatalnie się pracuje w Euco...... Ilekroć Euco wykręci dobry wynik pojawiają się te muchy plujki.... nie wiedziałem, że aż tyle mamy bezrobotnych którzy byli agentami w innych firmach....
zdjecie uzytkownika
Marta - 2015-07-22 21:02:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
EuCO jest sponsorem na Igrzyskach Olimpiad Specjalnych. kto chce widzi tylko ciemne strony.
zdjecie uzytkownika
Łukasz - 2015-07-25 23:27:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuję tu od 2 lat i jestem zadowolony.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?
Zadaj pytanie
alert