EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Kamil

Serdecznie dziękuje za współpracę firmie EuCO. Odszkodowanie jakie mi zaproponowali spelnilo moje oczekiwania. Cała wspólpraca i kontakt z firmą na duży plus

Salowa
@Kamil

O tym właśnie pisałam. Wszystkie strony zadowolone :) tak trzymać

On

Polecam Tym wszystkim, którzy cenią sobie jakość i fachowość!

Runner
@On

Po prostu profesjonaliści

Salowa
@Runner

Potwierdzam

Agent

Pracowałem dla EUCO 5 lat. Nie ukrywam, że zarobiłem dzięki temu sporo kasy. Tak, przy tej pracy nie możesz zaplanować "stałej pensji" bo wysokość zależy od tego jakie zgłaszasz sprawy, od Twojego zaangażowania. Dlaczego nie pracuję? bo poszedłem w temat fotowoltaiki i tu działam, ale jak "trafi" mi się sprawa o odszkodowanie to podsyłam do EuCO. Zawsze dodatkowa kasa się przyda

Marek Wit
@Agent

Gdzie można się zgłosić do współpracy?

Henryk
@Agent

Ja też pracowałem i polecam. Co prawda pracę w terenie zamieniłem na biuro, ale plusem były wyższe zarobki

Henryk

Dobrze wspominam pracę dla EuCO. To była dobra przygoda i dobry zastrzyk finansowy przy małych zobowiązaniach

Witam ile morze euro wywalczyć za zlamanie nogi na chodniku.

Robert
@Piotr

Dobre pytanie. Sądząc po tych pochwałach tutaj, nie będzie Pan żałował tego bólu. Sam jestem ciekaw, w jakich sytuacjach można liczyć na pomoc firmy?

@Robert

Ja miałam złamanie nogi, kilka urazów wewnętrznych, nie mogłam pracować 3 miesiące. Uzyskałam prawie 34.000 zl (bez kilku stów).

Monza

Dostałam przelew od euco. Troche czekalam ale jest git. Finalnie Polecam

Ela
@Monza

Ile czasu czekałeś na przelanie pieniędzy

@Monza

Ja też mam

@Ela

Ja jakieś 2 miesiące (przekładany termin, ale wyplacone wszystko tak jak mialo byc)

Mister

W 1 maja o pracy. Pracuje dla EuCO juz 3 lata. Zostałem zwerbowany przez znajomego (RODO) i jestem w jego strukturze. W sumie to pracuje na swoich kontaktach z poprzedniej branży, tyle że tam był fizyczny produkt, a tu usługa. Oprócz prowizji za swoją pracę polecam rekrutować i rozwijać swoją strukturę, wtedy jest nadprowizja. Warto o to zadbać bo da to dochód pasywny

MarcinCisza

Polecam. Korzystałem.

Magnolia

Pracuję w EuCO w Legnicy 2 lata. jestem zadowolona. Nie często jest rekrutacja, ale warto się ubiegać bez niej o pracę

Luiza

Polecam! EUCO pomogło mi, gdy inni zawiedli. Moja sprawa nie była typową "łatwą sprawą", w związku z czym lokalne firmy po prostu nie chciały lub nie miały dostatecznej wiedzy by się nią zająć. EUCO dało radę i mam już ten koszmar za sobą

Mercinski

Jestem z EuCO S.A. Już kawał czasu. Pandemia dotknęła również branżę odszkodowań, ale EuCO jako pionier jeśli chodzi o usługi prawne (jako MLM) wyszło z tego kryzysu. Owszem czasami coś szwankuje (ale ile firm w ostatnim czasie poupadało) a tu Zarząd i pracownicy walczą żeby trwać i nadal pomagać.

BikerX

Miałem szlifa na moto. Zepchniety przez auto, na szczęście nagrane wszystko. Euco szło o odszkodowanie dla mnie z ubezpieczenia sprawcy wypadku. Sprawa zakonczona, kasa wypłacona, piona! Polecam i LwG

Bożena

Wiele jest negatywnych opinii o firmie Europejskie Centrum Odszkodowań, ja jednak nie dam powiedzieć na Nich złego słowa. Pomogli mojemu synowi, który miał wypadek na gospodarstwie, które jest naszym jedynym źródłem utrzymania. Jesienią, kiedy syn miał wypadek byliśmy załamani kto zajmie się gospodarstwem na wiosnę, kiedy jest tyle pracy. Pani z Euco, która się u nas pojawiła zapewniła nas, że firma postara się aby nam pomóc i tak się stało. Syn prędko otrzymał odszkodowanie i po rehabilitacji będzie mógł niedługo ruszyć w pole. Dziękujemy całym sercem za pomoc

Pracowałam w firmie Europejskie Centrum Odszkodowań (EuCO) i kiedy uległam wypadkowi nie mogłam powierzyć swojej sprawy innej firmie, gdyż wiem jak prowadzi się tam sprawy i miałam pewność rzetelnej obsługi. Otrzymałam 30.000 odszkodowania, zwrot kosztów leczenia oraz utraconych zarobków. Dodatkowo moja sprawa trafiła do sądu i czekam na jej finał

Runner

Jestem osobą czynną sportowo. Wypadek (nie z mojej winy) wyeliminował mnie z zawodowego sportu, ograniczając możliwość utrzymania. Pieniądze, które wywalczyło dla mnie Euco Odszkodowania to prawdziwy ratunek. Dziękuję jak profesjonalista profesjonalistom

Werka

Mi Euco pomogło. Dziękuję.

@Werka

Mojemu synowi również.

Ja jestem wdzięczna EuCo. Nie za sprawę odszkodowawczą, a za pomoc mojemu synowi. Jest on przewlekle chory, a fundacja EuCO dzieciom wspiera go już kilka lat. Najważniejsze jest poczucie, że nie jest się samemu w potrzebie. Euco pomaga

Zofia

Profesjonalisci i fachowcy. Liczy sie dla nich dobro klienta a to w tego typu przedsiebiorstwach rzadko spotykane

Piotrek

Jako były pracownik EuCO potwierdzam. Tak właśnie jest

Renata
@Zofia

Pani Zofio, ja dziś byłam tam w Legnicy i sama zgłosiłam sprawę u nich. Jak na razie bardzo pozytywne wrażenia.

Maria
@Zofia

Nie da się w tym zawodzie pracować bez odpowiedniej dozy empatii. Nasz "klient" jest klientem traumatycznym, po wypadku. Chcemy mu pomoc, a nasze wynagrodzenie wypłacane jest PO uzyskaniu odszkodowania.

Polecam. Bardzo życzliwi pracownicy

Iza

Euco to dobrze i pomocni ludzie z wielkim sercami. Pomogli mi i jestem im za to dozgonnie wdzięczna. Polecam!

WojciechWitkowski
@Iza

Dokładnie tak jest. Potwierdzam!

Maria
@Iza

Właśnie tak jest. Jak już tu pisałam, potrzeba wiele wrażliwości i empatii aby być dobrą pomocą dla poszkodowanych osób

Mi też pomagają

Chory

Leże w łóżku chory, poszkodowany,,, współpracuje z EuCO, jak inaczej mógłbym zadbać o swoje odszkodowanie nie mogąc wychodząc z domu? Jestem wdzięczni że jest EUCO

Zostaw merytoryczną opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica

• Jak się pracuje w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Zobacz opinie na temat firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Kandydaci do pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A