Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.

Warszawa

Opinie o Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.

admin 2015-07-31 08:04
Jakie istnieją możliwości rozwoju pracownika w firmie Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.? Wypowiedz się na naszym forum.
daniel 2015-11-20 15:09
Sam rownież z checia sie dowiem jak to wyglada, ponieważ przed wczoraj przegladajac oferty pracy w branży odszkodowawczej, natknąlem sie na ich ogłoszenie jako Przedstawiciel Handlowy, dobrze sie kłada bo oferują elastyczny grafik godzinowy, trzeba posiadac prawo i jazdy i swoj samochod, ciekawe czy zwracaja za benzyne
julcia 2015-12-01 16:26
@daniel dla mnie najbardziej istotne są elastyczne godziny pracy, widocznie można samemu ułożyć grafik i sobie pracować tak jak sobie można na to pozwolić.
trok 2016-05-18 20:14
dla odmiany, szukają także dyrektora zespołu sprzedażowego, a więc osoby koordynującej pewnie kilka osób na raz. Ja to się nie nadaję, ale podziwiam osoby, które mają już wyższe wykształcenie i min. roczne doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu i kierowaniu zespołem sprzedaży.
Zostaw swoją opinię o Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.