EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Znoesmaczona

Euco moja sprawę prowadzi grubo ponad rok etap całej obsługi sprawnie i rzetelnie jedyny minus 4miesiac od podpisania ugody czekam na wpłacenie odszkodowania

Zadowolony Klient

Jestem zadowolony z obsługi prawnej w kancelarii EuCO. Bez wątpienia będę polecał osobom w takiej sytuacji jak ja.

I.Pałko

Bardzo się cieszę, że zaufałam firmie Europejskie Centrum Odszkodowań. Bardzo mi pomogli w ciężkich dla mnie chwilach. Tę firmę tworzą ludzie wrażliwi i empatyczni na krzywdę człowieka. Uważam że w tym właśnie tkwi sukces firmy. Polecam i będę polecać nadal, bo każdy poszkodowany w wypadku powinien otrzymać należyte zadośćuczynienie za to co go spotkało!

Leokadia

Porządna firma. Gdybym miała jeszcze raz skorzystać z ich usług nie zawahałabym się ani chwili. Cały proces likwidacji przebiegł bardzo sprawnie, bez zbędnego angażowania mnie w sprawę. Polecam poszkodowanym

max
@Leokadia

Również polecam. 100 procent profesjonalizmu

Klient

Firma godna polecenia, szczególnie dla osób które cenią sobie komfort. Oddałem dokumenty wypadkowe agentowi, a firma zajęła się resztą. Jestem zadowolony z obsługi i efektu końcowego.

Uważam, że są najlepsi

w Polsce. A wiem to z własnego doświadczenia. Moja córka w 2017 roku uległa wypadkowi, nikt nie pomógł nam w tak profesjonalny sposób jak Euco. A uwierzcie mi, że tych pełnomocników mieliśmy sporo. Pierwszy z nich nawet nie zgłosił sprawy córki, okłamując nas, że temat lada dzień zostanie ZAKOŃCZONY! I to w czasie kiedy córka nadal była leczona i tak na prawdę nie było wiadomo kiedy owo leczenie się zakończy! Na szczęście Euco stanęło na naszej drodze i pomogło uzyskać pieniądze, dzięki którym możemy zapewnić córce najlepszą rehabilitację i opiekę. Dziękuję!

lilka

Wszystko okej, firma warta polecenia. Zajęli się tematem mojego wypadku w pracy po tym jak inna lokalna kancelaria spartaczyła temat, więc jestem mega wdzięczna. Nie tylko za wypadki na drogach można otrzymać odszkodowanie

Klient euco

Duży plus za profesjonalną obsługę prawną. Jestem mile zaskoczony tym w jaki sposób zajął się mną agent EuCO. Bardzo pomocny młody człowiek, który pomógł absolutnie we wszystkim, od pozyskania dokumentów do wypełnienia wniosków. Polecam

Irena

Bardzo się cieszę, że trafiłam na agenta euco, który pomógł mi w uzyskaniu odszkodowania i zadośćuczynienia. To co wyprawiają firmy odszkodowawcze nie mieści się w głowie. Starają się maksymalnie zaniżyć kwoty odszkodowań i gdyby nie taka firma jak euco większość osób nie mogłaby liczyć na sprawiedliwość :( przykre ale prawdziwe. Jeszcze raz dziękuję!

Tusia

Jestem mega zaskoczona. W moim przypadku wszystko przebiegało wzorowo i jestem zadowolona, choć pieniądze wpłynęły z lekkim opóźnieniem. Ostatecznie gdyby nie euco nie miałabym nic, więc mogłam chwilkę poczekać. Każdy ma prawo do swojej opinii, moja jest jak najbardziej pozytywna :)swoją drogą prawda jest taka, że wszystkiemu winna jest nieuczciwość firm ubezpieczeniowych! pozdrawiam

Łukasz

Pracowałaś w EuCO? Co możesz napisać na temat wynagrodzeń w tej firmie? Jakie są tu stawki? Czy jest jakaś podstawa? Jeśli tak, to ile wynosi?

Julia z Łodzi

Dobry kontakt z pracownikiem firmy, nie musiałam długo czekać na zakończenie mojego tematu a do tego pomogli mi również przy sprawie karnej więc same plusy. Wg mnie to firma warta polecenia

Pasza

Polecam wszystkim, którzy nie mają ani czasu ani siły walczyć z ubezpieczalniami. Tu sprawa jest prosta. Podpisujesz dokumenty dajesz dokumenty które masz a firma zajmuje się resztą uzyskując solidne odszkodowanie. Kasa dopiero liczona od sukcesu.

ok

Łukasz

Widzę że ostatnie wpisy dotyczą głównie EuCO z perspektywy klienta. Co o firmie sądzą natomiast pracownicy? Czy EuCO daje jakąś podstawę wynagrodzenia, czy też jednak wszystko zależne jest tu od prowizji?

Pavlo
@Łukasz

Zależy o co pytasz. Centrala ma normalne wynagrodzenie - praca na etacie. Agenci mają wynagrodzenie prowizyjne. Oznacza to, że tyle ile energii i czasu włożą w swoją pracę taką kasę zarobią. A zarobić można bardzo dużo!

Marcus

Nie wiem skąd te opinie, które tu są. Ja skorzystałem, cały proces trwał 6 miesięcy, Sprawa wygrana, otrzymałem miesiąc po decyzji swoje odszkodowanie, pomniejszone o prowizję, na którą wcześniej byliśmy umówieni. No i po sprawie. Wszystko OK. Dzięki Euco mam swoje pieniądze. Na serio nie kumam tych bzdurnych opinii, najwyraźniej jakiś jad konkurencji

Kawon

Jest okej, temat zakończony w 2 miesiące, kasa już na koncie, generalnie to jestem zadowolony i na pewno bym drugi raz też skorzystał. A co do ubezpieczalni to...szkoda gadać. Dobrze, że są firmy które potrafią od nich wyegzekwować pieniądze.

Martin

Dałem się namówić koledze na oddanie sprawy do euco. Nie bardzo wierzyłem, że faktycznie firma odszkodowacza która zajmuje się jak sądziłem grubymi tematami da rade w sprawie jak moja (uraz wielonarządowy, złamana noga + 3 żebra) uzyskać więcej. A jednak jakie było moje zdziwienie gdy otrzymałem informację, że ubezpieczyciel zgadza się zapłacić DUŻO więcej! Jestem zadowolony a i Wy nie dajcie się wyrolować ubezpieczycielowi!

Vioolcia

Jesteśmy baaardzo zadowoleni z zaangażowania, profesjonalizmu i, przede wszystkim, skuteczności w działaniu pana Piotra K. Świetny kontakt, szybkość w działaniu. Tak, jak powinno być. Wywalczył dla męża bardzo wysokie zadośćuczynienie i należą Mu się za to piękne podziękowania. Niestety, w chwili, gdy zakończył sprawę i przekazał ją do dep. finansów zaczęły się schody. W umowie był zapis o 14 dniach na wypłatę świadczeń. Dodzwonić się nie można, po trzech godz.słuchania, że wszyscy konsultanci są zajęci można dostać .... Na maile nikt nie odpowiadał. To wprost żenujące, by tak poważna firma w ten sposób traktowała klienta. Dopiero wizyta osobista u biurze i rozmowa z P. Dyrektor odpowiedzialną za finanse przyniosła efekt. Świadczenie weszło w ciągu tygodnia, oczywiście z odsetkami za zwłokę, o które poprosiliśmy. Nie wiem, gdzie tkwi problem, czy firma ma problemy finansowe, czy po prostu obraca pieniędzmi klientów.

Klientka

Moja sprawa o zadośćuczynienie właśnie się skończyła i muszę powiedzieć, że jestem pod ważeniem skuteczności firmy euco. Będę bez wątpienia polecać gdzie tylko się da, bo szczerze mówiąc od nikogo nie otrzymałam tyle wsparcia co od osoby, która zajowała się moim tematem. Super Profesjonaliści

why

Dlaczego niby ktoś miałby nie wyrazić swojego zadowolenia? Przecież euco to firma która pomogła i wciąż pomaga tysiącom osób. Chyba nikt temu nie zaprzeczy? Sam również korzystam z ich usług i to drugi raz. Śmiało mogę powiedzieć, że jest na plus. Ale oczywiście każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, jednak są bezużyteczne bez wskazania jakichkolwiek powodów niezadowolenia. Takie jest moje zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica

• Jak się pracuje w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Zobacz opinie na temat firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Kandydaci do pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A