EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Grażyna

Serdecznie polecam ta EuCO. Bez ich pomocy odzyskanie odszkodowania byłoby nie możliwe. Fachowe podejście do klienta oraz super obsługa.

Grzegorz W

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, dziękuję za współpracę

Grzegorz W.

Pełen profesjonalizm pomaga i wspiera, serdecznie dziękuję za współpracę.

Agnieszka

Profesjonalna firma która działa długo ma rynku. Miałam pewność że znają się na tym co robią. Przypilnowali wszystkiego o nic nie musiałam się martwić. Polecam usługi tej firmy.

co to za czasy

Sama zgłosiłam się do ubezpieczalni, ale dopiero po interwencji euco dostałam prawdziwe odszkodowanie. Polecam, bo bez ich pomocy otrzymałabym dużo mniej...

Barbara M

Gdyby nie Euco nie miałabym ani grosza od ubezpieczyciela. Jestem zachwycona tym jak szybko i sprawnie wszystko poszło. Teraz polecam wszystkim.

Współpraca z nimi to czysta przyjemność :) dziękuję jeszcze raz

Wojcirch

Z czystym sumieniem polecam firmę euco. Pani pomogła sprawnie odzyskać należne mi odszkodowanie. Jestem bardzo zadowolony, moja żona również. Polecam euco wszystkim którzy mieli wypadek.

Ewelina G.

Po wypadku dostałam grosze od ubezpieczyciela. Ktoś polecił mi inną firmę, ale po długim czasie oczekiwania na kontakt, skontaktowałam się z infolinią EuCO. Bardzo szybko i profesjonalnie zajęto się moją sprawą. Czas oczekiwania na decyzję ubezpieczyciela, po negocjacjach i pismach z EuCO, był dużo krótszy, niż się spodziewałam. Otrzymałam wysoką dopłatę do odszkodowania, która nie dość, że pozwoliła mi profesjonalnie zakończyć leczenie po wypadku, to jeszcze pozwoliła mi na spokojnie przeżyć ten trudny dla mnie okres. Zdecydowanie polecam usługi EuCO. Sami profesjonaliści, bez których bym sobie nie poradziła. A co firmy, w której byłam ubezpieczona, to trudno uwierzyć, że można tak bardzo zaniżać odszkodowania osobom pokrzywdzonym.. Zdecydowanie polecam współpracę z EuCO.

Klientka zadowolona

Trafiłam z polecenia. Wszystko przebiegło sprawnie. Jestem zadowolona z wypłaty, bo sama bym tego nie wywalczyła. Teraz ja polecam innym EUCO

Megii

Firma EUCO pomogła mi w uzyskaniu odszkodowania. Jestem bardzo zadowolona z usługi jak i wypłaty. Do tego szybki kontakt i indywidualne podejście. Na prawdę polecam!

Dżoana

Bardzo dziękuje EuCO za uzyskanie mojego odszkodowania.Po podpisaniu umowy natychmiast zajęli się moja sprawą a ja miałam czas na leczenie. Profesjonalizm szybkość i indywidualne podejście do klienta rewelacja. Polecam wszystkim.

Mariii

Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm a przy tym bardzo miła obsługa, uzyskałam odszkodowanie w bardzo szybkim czasie, szczerze jeśli ktoś potrzebuje pomocy to polecam,sa najlepsi :-)

Renata

Miałam już kilka spraw prowadzonych przez EuCO. Jestem bardzo zadowolona i tym razem. Miły kontakt, profesjonalne podejście i fachowa obsługa. Najważniejsze: uzyskałam dużo dużo więcej niż się spodziewałam. Jesteście najlepsi!!! Dziękuję zawsze będę Was polecać.

Bardzo mial i profesjonalna obsługa klienta. Byłem trochę sceptyczny ale nie wiedzialem jak dochodzić odszkodowanie po wypadku a ta firma bardzo mi pomoga. Wywalczyli dla mnie bardzo duże pieniądze oraz polecili mi super specjalistów do rehabilitacji. Jestem wam bardzo wdzieczny. Pomogli mi i mojej rodzinie.

Dominika Z.

Dziękuję ! Towarzystwo ubezpieczeń odmówiło mi 2 razy a dzięki wam odzyskałam pieniądze za kosztowne leczenie. Polecam z całego serca firmę EUCO.

Maria

Pełen profesjonalizm, polecam jak najbardziej! Dodatkowe 5000 zł. Bardzo dziękuję za zaangażowanie, obsługę na najwyższym poziomie.

Zuzol

Firma na plus. Szybko, sprawnie widać że znają się na temacie i nie owijają w bawełnę. Ja zaufałam i nie żałuję!

Mariusz

Wszystko w porządku, drugi raz korzystałem z ich usług. Pierwszy raz z polecenia i nie żałuje. Wszystko odbyło się sprawnie i terminowo. Co najważniejsze kontakt z Agentem, który wyjaśniał mi moje wątpliwości jest godny pochwalenia. Szczerze mogę polecić.

Martyna

Bardzo profesjonalna firma odszkodowawcza. Zarówno pracownik terenowy jak i człowiek w centrali znają się na rzeczy. Polecam znajomym, rodzinie. Jeśli chcecie, żeby temat Waszego odszkodowania został poprowadzony szybko i sprawnie to tylko EUCO!

Zostaw merytoryczną opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica

• Jak się pracuje w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Zobacz opinie na temat firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Kandydaci do pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A