Opinie o Oberża Knieja Sławomir Majewski w Raducki Folwark

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Oberża Knieja Sławomir Majewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Oberża Knieja Sławomir Majewski o rekrutacji.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oberża Knieja Sławomir Majewski w Raducki Folwark

Rad Nowy wpis

Potrawy nie przyprawione ani ryba ani wątróbka bez smaku.Kucharze to prostackie gotowanie.

Poszukiwaczka pracy Nowy wpis

Witam, jak aktualnie jest z pracą w Kniei? Czy przyjmą kogoś i jak z samą pracą jest? Fajna czy okropna?

Jan Nowy wpis
@Poszukiwaczka pracy

Jest jakieś stanowisko w tej firmie, które w szczególności Cię zainteresowało? Chciałbym wiedzieć, czy wiesz coś więcej na temat tej firmy. Z góry dzięki za odpowiedź.

Poszukiwaczka pracy Nowy wpis
@Jan

@Jan Witam, interesuje mnie praca kelnerki lub pomocy w kuchni (jeśli takowa jest)

Marzena

Zatrzymaliśmy się po drodze obiad b. Dobry podany szybko duże prcje nie drogo polecam

Melo333333

Wczoraj dodałem swoją opinię była zła i już jest usunięta...pięknie !trzymajcie dalej ziemniaki śmierdzące w beczkach a pierogi róbcie że skór...smród brud i nic więcej !!!a smalec tennochydny podawajcie w domu nie komuś na talerz...będę codziennie dawał ten sam post jeżeli zostanie usunięty...mało tego mam dowody w postaci zdjęć...a Majewski niech dalej chla i potem za gotowanie się bierze!cyrk z malpami!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Oberża Knieja Sławomir Majewski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ilona

Wiecie, czy firma prowadzi rekrutacje?

Jan
@Ilona

Interesuje Cię praca w firmie Oberża Knieja Sławomir Majewski? Mogłabyś napisać, dlaczego akurat w tej firmie chciałabyś pracować? Ma na to wpływ dogodna lokalizacja, w której znajduje się siedziba firmy, czy może są zupełnie inne powody Twojego zainteresowania? Odpowiedz, proszę.

Klient

Wielokrotne zatrucia pokarmowe. Nie polecam. Lubię atmosferę w Oberża Knieja Sławomir Majewski za: Architektura

Jan
@Klient

O jakich zatruciach pokarmowych piszesz? Czy wyrażona przez Ciebie opinia jest na podstawie Twoich osobistych doświadczeń, czy może doświadczeń innych osób, które miały okazję korzystać z wypoczynku w tym właśnie miejscu? Proszę, abyś bardziej szczegółowo przedstawił przytoczone przez Ciebie stwierdzenie.

slony

przed 2 laty fajny zatrzymanek teraz jedzenie zimne po ostatnim razie nawet herbata do kitu zupa pomidorowa z ryzem straszna barszcz o jejku a zurek makabra

plk

anonim, standardowo to nie powinno stanowić żadnego problemu. Słyszałem tylko, że można mieć problem jeżeli chodzi o satysfakcjonujące wynagrodzenie. Ale te 6-7 zł na godzinę powinni dawać. Reszta oczywiście jak wszyscy mogą się domyślać jest w napiwkach.

anonimek

kelnerki kiedys byly lepsze a teraz obsługa do bani

myślę że negatywne opinie wystawiała osoba którą poprostu zwolniono , pracuję tam i wydaje mi się że jest ok . zarobki całkiem i sporo można zebrać na napiwkach

byly pracownik

ja sie zgadzam z Toba. Zarobki sa bardzo male...a atmosfera straszna.. no chyba ze ktos lubi pracowac w obozie !!!! wtedy moze tam szukac spelnienia!!! co do tzw menagera. dokladnie kabel i wtyka!

Cześć, ja również jestem byłym pracownikiem Oberży, Powyższa opinia to bzdura. Zarobki są na poziomie Wielunia, praca ok jeśli ktoś chce oczywiście pracować a nie przychodzić wyłącznie na plotki, Powyższą opinie musiała wystawić najwyraźniej jakaś urażona osoba. przykre że ktoś taki zabiera w ogóle głos.

Myślę, że moja opinia będzie znacząca dla osób chcących zatrudnić się w tej firmie.ODRADZAM. Zarobki bardzo małe, pracownicy są wyzyskiwani zarówno przez szefostwo jak i przez ,,menagera". Zero poszanowania. Dla osób chcących się utrzymać w tej firmie - róbcie tak jak ,,menager zwany cymbergejem" - kablujcie ile wlezie:) moim zdaniem szkoda czasu na tego typu firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Oberża Knieja Sławomir Majewski - Raducki Folwark

Oberża Knieja Sławomir Majewski
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 40
    98-320 Raducki Folwark