Opinie o Eklektika - Language Means Business w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eklektika - Language Means Business. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eklektika - Language Means Business o rekrutacji.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eklektika - Language Means Business w Warszawa

Marcin Nowy wpis

W Eklektice pracowałem jako lektor j. angielskiego przez blisko 10 lat. Profesjonalna organizacja zajęć, dobry kontakt, terminowe płatności i możliwość uczestniczenia w bezpłatnych szkoleniach. Dużym plusem jest też możliwość prowadzenia zajęć w różnych godzinach i ułożenia grafika w dogodny sposób. Szkoła dostarcza też materiały do prowadzenia zajęć.

Paulina Nowy wpis

Pracuję w Eklektika od Sierpnia tego roku, przeszłam z branży IT i to była najlepsza decyzja. Jestem Menadżerem ds Rozwoju Biznesu, codziennie mam kontakt z klientami, ale także z innymi pracownikami szkoły, na których pomoc i wsparcie zawsze można liczyć. W swoim życiu miałam okazję pracować w kilku firmach i w żadnej, tak jak w Eklektice nie było takiej inwestycji w pracownika , różne szkolenia i narzędzia usprawniające codzienną pracę. Świetna atmosfera, super zespół - polecam pracę tutaj z całego serca.

Patrycja Nowy wpis

Polecam pracę w Eklektice wszystkim lektorom, którzy cenią sobie dobrą organizację kursów, możliwość udziału w nowoczesnych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz wykorzystanie najnowszych trendów w nauczaniu języków obcych. Jestem tu już 6 lat i doceniam warunki pracy.

Marta Nowy wpis

Pracuję w Eklektice od ponad 10 lat. Na początku na stanowisku Kieronik biura, następnie jako Dyrektor Operacyjny. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Eklektika i z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Świetna atmosfera, zgrany zespół, pełne wsparcie ze strony innych pracowników firmy, profesjonalizm, a także możliwość rozwoju i awansu.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Eklektika - Language Means Business? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Agnes

Z Eklektiką pracowałam przez ok 8 lat, ucząc w różnych firmach, najpierw z dojazdem potem online. Wszystko było naprawdę świetnie zorganizowane - mnóstwo materiałów dla lektorów i support metodyka, bardzo dobry kontakt z biurem, pieniądze zawsze na czas i fajne spotkania integracyjne z lektorami. Polecam, zmieniłam pracę tylko dlatego, ze zmieniłam totalnie branże.

Zofia

w 2015 nie polecano tej firmy . Ktoś pisał, że pracownicy nie mają doświadczenia i warunki pracy są słabe. Coś się poprawiło jeśli chodzi o warunki?

Maszka
@Zofia

Przerost formy nad treścią. Małe możliwości rozwoju moim skromnym zdaniem.

Małgorzata

Czy od czasu ostatnich wpisów oceniających firmę jako miejsce pracy bez możliwości rozwoju coś się zmieniło? Klienci dobrze ocenili poziom i profesjonalizm lektorów. Szkoła organizuje jakieś kursy doszkalające np. z technik nauczania, jest możliwa wymiana doświadczeń między lektorami z innych krajów?

Basia

Zwracają w cv uwagę na wykształcenie ?

Szczerze polecam, profesjonalni lektorzy, konstruktywnie prowadzone zajęcia na wysokim poziomie z miłą atmosferą.

Eklektika prowadzi otwartą rekrutację lektorów języków obcych i tłumaczy w całej Polsce. Wystarczy, że wyślecie im swoje CV, nawet jeżeli aktualnie nie widzicie ofert pracy w swoim mieście. Więcej informacji macie na stronie firmy w zakładce "Kariera": https://eklektika.pl/kariera/ Czy któraś z osób, które tam pracują, może powiedzieć, jak wygląda tam cały system wynagradzania pracowników? Chodzi mi już o konkrety.

miłosz

poszukują lektorów języka angielskiego, niemieckiego i szwedzkiego w całej Polsce. więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej. Sprawdź może będzie coś co Cię zainteresuje.

Dis

bolek, powiem ci ze kontynuuję drogę rekrutacji. porównuję Eklektikę z obecnym pracodawcą. Jak chcesz iść do małej firmy i nic nie nauczyć się to będzie miejsce super dla ciebie:)sprawdź wpisy na Goldenline sobie. pozdrawiam

Dis

nie idź. pracowałam przez niecały miesiąc.to dziura. zero doświadczenia konsultantów. praca w piwnicy (dosłownie), jeżeli chcesz zdobyć większe doświadczenie - idź do większych firm. Może tylko szkolenia językowe są ok. a rekrutacja - żal.o AC i DC nic nie wspomnę. Chyba nawet nie wiedzą czym to jest.pozdrawiam i powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Eklektika - Language Means Business - Warszawa

• Jak się pracuje w Eklektika - Language Means Business?

Zobacz opinie na temat firmy Eklektika - Language Means Business tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eklektika - Language Means Business?

Eklektika - Language Means Business
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Opaczewska 15 lok. 31
    02-368 Warszawa