Opinie o E.LECLERC Rzeszówdis w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy E.LECLERC Rzeszówdis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E.LECLERC Rzeszówdis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.LECLERC Rzeszówdis w Rzeszów

T45vb55

Pracowałem 1,5 roku w tym zadupiu większej wsi jak to w życiu moim nie widziałem kierownictwo wyciągnięte z hodowli drobiu a dyrektor dłuuuugi wszędzie się(usunięte przez administratora) Li a prezes a tu jeszcze nie był a najlepsi są pracownicy banda żuli z pod żabki nowego zatrudnia pracownika to go gnoja moja rada jest taka chcecie pracę bierzcie wszystko tylko nie lecrec w Rzeszowie bo będziecie żałować zmarnowanego czasu (usunięte przez administratora) a nie zakład.

Xyz

Jak wygląda praca przez agnecje ? Mialam szkolenie 2 dni. Pani z którą pisalam poqiedziala zebym podała jej maila i wyślę. Niestety minęły już 4 dni A umowy nie mam nigdzie. Pisalam do niej to napisala ze mi maile niw dochodzą. Podałam narzeczonego na tego maila nic. Może ktoś wyjaśnić jak qyglada praca tam teraz? Bo po 2 dniach szkolen nie jestem zadowolona

Żaluzje że tam pracowałem 5 lat stracone

Jak jest z awansem w E.LECLERC Rzeszówdis?

Zapomnij o awansie

Magazynier

Szkoda gadac na temat rekrutacji

Nie mam pytan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Rzeszów
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Sklepu
Frac Detal Sp. z o.o.
Gosc

Jestem już byłym pracownikiem e.leclerca i tam dyrekcja pozwala na łamanie prawa pracy przez kierownictwo działu świeże to jest skandal dobrze że już tam nie pracuje od 4 miesiecy

Kierowca

Czy na terenie zakładu pracy można palić papierosy jeżeli nie mam wydzielonego miejsca bo w leclerku palą za paletami

Co jaki okres czasu w E.LECLERC Rzeszówdis można ubiegać się o podwyżkę?

Nie można wogule się ubiegać o podwyżkę chyba że chcesz dwa dni później dostać wypowiedzenje

Klient

Dzisiaj 30.12.19 około 8:00 na stoisku z wędlinami pracowało 4 panie. Obsłużyły kogoś przedemna i ja następny w kolejce i tu klops. 10 min stałem. Nikt sie nie obrócił w moja stronę - proszę, słucham, coś podać. Zero reakcji. Były czymś strasznie zajęte. Byłem sam. Nie było więcej klientów. Zmieniłem sklep.

Obserwator

Pracowałem dwa lata w tym obozie i mogę powiedzieć jedno szkoda strzępić sobie ryja na tych idiotów i debilów. Zero szacunku. Robisz za najniższą pensje a jak chcesz zostać dłużej w pracy to i tak Ci nie zapłacą. Zarządzanie to wola pomstę do nieba.

Marzena
@Obserwator

Ok - masz nieprzyjemne doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w E.LECLERC. Ale mimo wszystko nie pisanie o innych pracownikach tej firmy w sposób tak obraźliwy, jest po prostu nie na miejscu. Wspomniałeś, iż zarabia się tam najniższą krajową. A nie dochodzą do tego przypadkiem jakieś premie?

Niewolnik
@Marzena

Jakie premie człowieku? z choinki żeś się urwał? Ci którzy rządzą by chcieli żeby pracownik za 10 robił, a wypłatę brał za jednego. Dostaniesz premie, to robią wszystko żeby Cię zniewolić do upadłego. Jednym słowem mobbing.

Kli

80% zakupów dociera po terminie (prócz zamawianych między 20 a 21) Jest 12.45, zakupy zamawiane poprzedniego dnia na 10-12 jak zazwyczaj nie dotarły. Specjalnie sprawdzałam wczoraj, po moim zamówieniu, godziny dostawy 10-12 były jeszcze wolne, czyli nie byłam ostatnią osobą w tych godzinach. Do kogoś spóźnią się jeszcze bardziej. Nic się sytuacja nie zmieniła po zaznaczeniu osiedla przed potwierdzeniem. Pracownik (o ile się uda dodzwonić), twierdzi, że nie może podać kontaktu do kierownika, w sprawie reklamacji. Ponad rok temu zamawiałam regularnie co ok.tydzień, ale z licząc dodatkową opłatę za taksówkę i czas dojazdu, żeby złożyć reklamację, to chyba najdroższe zakupy w całym Rzeszowie. Kurierzy bardzo mili, nie ich wina, że tak ktoś tym zarządza. W celu weryfikacji: Numer zamówienia: 20191124125937 Zamówienie z 10-12 o 12.53 Dział - podejrzewam zarządzania pracownikami.

Kierowca

Jestem właśnie z dostawą w leklerku a tu jeden z pracowników siedzi z telefonem w ręce a gościu podajacy się za kierownika nawet uwagi mu nie zwrocil poprostu skandal

Niechciany

Chciałem tylko jeszcze jedno dodać ale mnie to bawi, a chodzi mi pożar który miał miejsce w leclercu dział ryby się palił chyba jak pamiętam trzy miesiące temu.Zatajali sprawę żeby było cicho pożar był (usunięte przez administratora)

Jak wygląda podstawa w E.LECLERC Rzeszówdis?

Niechciany

Mogę tylko powiedzieć co wiem z własnego doświadczenia praca w tym zakładzie jest krytyczna np. Masz zapi... Aż z ciebie woda leje i nawet czasami czyjąś robotę kierownictwo jest na sklepie cała rodzinka adamsow wysmiewiaja się z ciebie i pracownicy robią to też. Weźmiesz mało towaru na wózek maja temat do pier... Tyle.

Marzena
@Niechciany

@Niechciany A powiedz, czy próbowałeś zrobić coś, aby poprawić atmosferę pracy w E.LECLERC? Liczę, że odpowiesz.

@Marzena

Nie da się poprawić co pracownik może będziesz coś robić do dyscyplinarne zwolnienie masz na zawołanie by musiało kierownictwo się zmienić może ale watpie. Więc szacunek dla pracownika w innym zakładzie jest ale tu szanse zerowe.

Gosc

Dziś bylem z dostawą i przyjmował mnie jakiś lysy i bez zebny magazynier to widać że biorą do pracy pijaków i ludzi z ulicy bo normalny człowiek by tam nie pracowal

Kasjer

Nie polecam pracy w tym miejscu. O dziwo z agencją Agnes nie było zadnych problemu mimo negatywnych opinii. Wypłata na czas, pieniądze się zgadzają. Wsyztsko do dogadania. W Leclercu pracownicy nie są szanowani. Można przywyknąć i jak ktoś chce pracować to zagryzie zęby i da radę. Dużo też zależy od zmiany w punkcie obsługi klienta. Jest tam Pan który traktuje normalnie i z szacunkiem pracowników, co jest zadkie w tym zakładzie, jest też kilka miłych pań które nie zachowują jak ludzie. Ale jest kilka osób które potraktuje każdego jakby był poprostu nikim i niewolnikiem. Kto pracował ten na pewno wie o kim mowa. Szczególnie dotyczy to pań z burgundowym kolorem włosów. Są nieprzyjemne, potrafią zacząć krzyczeć przy kliencie w chwili gdy tak naprawdę one zawaliły. Jest tam problem z przerwami. I jeśli się nie postawisz i nie upomnisz możesz nie mieć tych przerw, albo mieć wpisywane przerwy na których się nie było. Jeśli się upomnisz tym bardziej przez najbliższe kilka dni możesz zapomnieć o przerwie. Godziny pracy są tragiczne. Przychodzisz i nie wiesz o której skończysz. Możesz być dwie godziny a możesz być dziesięć. Starszy personel na kasie też pół na pół. Jedni pomogą, wytłumaczą inni zrobią wsyztsko żeby cię poniżyć. Atmosfera jest bardzo nie przyjemna zazwyczaj. Wszyscy przychodzą i odchodzą i tak to funkcjonuje. Hitem są panie ze skarbca, gdzie codziennie odnosi się kasetkę. Lewą nogą wstają 365 dni w roku żeby to powiedzieć najdelikatniej. Jeśli sytuacja nie zmusza nikogo warto poświęcić kilka dni więcej i poszukać czego kolwiek innego gdzie będzie się traktowanym jak człowiek, niż potem żałować.

Antoni
@Kasjer

W Twojej wypowiedzi zwróciłem uwagę na to, co napisałeś o godzinach pracy w firmie E.LECLERC. Oceniasz je bardzo negatywnie, dlatego też chciałbym, abyś sprecyzował, jak one dokładnie wyglądają? Ciekawi mnie również, czy zdarzają się sytuacje, gdzie trzeba zostać po godzinach, aby dokończyć swoje obowiązki.

Niechciany

Nowi pracownicy są wyśmiewani przez innych pracownikow i jak wyzywani bo nie potrafią k...a powiedzieć po imieniu.Mobbing i tyle.

Antoni
@Niechciany

Zarzut mobbingu to poważne oskarżenie względem danego miejsca pracy. Napisałeś, że nowi pracownicy nie są przychylnie przyjmowani przez pozostałych pracowników. Zastanawia mnie dlaczego? Chciałbym poznać powód takich zachowań.

@Antoni

Nie będę na ten temat już się wypowiadał wystarczy że mój prawnik wie o wszystkim.Jak chodzi forum to ten tutaj jest dla mnie zakmniety.A Rzeszówdis niech nauczą się szanować pracowników.

Niechciany

Pracowałem tam rok chwała Bogu już nie.Moge tylko powiedzieć że nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie zero szacunku dla pracownika że strony innych pracowników tak jak przełożonych centralna wiocha a nie zakład pracy.Teraz pracuje w innym zakładzie bez porównania jak chodzi o szacunek dla pracownika jest 10/10.

Gosc

Witam pracuje w tym sklepie i nie polecam nikomu tam pracować po pierwsze są łamane przypisy prawa pracy po drugie pracodawca w okresie letnim nie zapewnia pracownikowi wody więc sam pracownik musi sobie kupić wodę kierownicy zmuszają do siedzenia po godzinach

Natalia
@Gosc

@Gosc Dziękuję za Twoją opinię, jednak pamiętaj, że opisywanie łamania prawa pracy przez pracodawcę to poważne oskarżenia. Dlatego każda wyrażona opinia musi opierać się na prawdziwych zdarzeniach. Może opiszesz jakie sytuacje w E.LECLERC miały miejsce, że oceniasz pracę tak negatywnie, poza siedzeniem w pracy po godzinach? I warto też, żebyś wspomniał na jakim stanowisku pracujesz .

Brickleberry

Osobiście pracuje jako kasjerka dwa miesiące i nie mam nic do zarzucenia. Jak ktoś wcześniej wspomniał- jeśli wykonujesz swoją pracę dobrze- to nie masz o co się martwić. Wypłata przychodzi terminowo. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy, to wiadomo kierownictwo z POK jest bardzo powściągliwe, jednak z większością da się dogadać, nawet jeśli jest potrzeba szybszego wyjścia z pracy. Inni kasjerzy pomocni, mili, jeśli nie znasz kodu na coś lub czegoś się nie wiesz, to spokojnie, zawsze można się dopytać i każdy pomoże. Co do klientów, to trafiają się różni- jak to ludzie. Potrafi przyjść klient i wykłócać się o to, że produkt kosztował 5gr więcej, ale zwykle klienci są neutralni lub tacy z którymi można porozmawiać, a nawet się pośmiać. Jedyna wada tej pracy jest taka, że faktycznie nigdy nie wiadomo kiedy się z niej wyjdzie. Możesz pracę skończyć po 5,7, a nawet 10 godzinach. Wszystko zależy od natężenia ruchu w sklepie. Z przerwą podobnie- niekiedy możesz iść po 2h, a niekiedy po 4-5h. Jeśli ktoś chce spróbować to polecam, fajne doświadczenie, kontakt z ludźmi. Szkolenie trwa dwa dni, obsługa kasy łatwa- także jeśli ktoś o to się martwi to spokojnie.. sama się martwiłam czy ogarnę to wszystko. Kwestia pokasować na szkoleniu trochę produktów i na pewno łatwo każdy załapie co i jak. Kody na warzywa i owoce są pod ręką, także można z nich korzystać, ale wierzcie ze po wpisaniu takiego kodu 10,20,30 raz pod rząd sam wejdzie wam do głowy. Dyspozycję określa się z góry na następny miesiąc. Jeśli przykładowo określicie, ze możecie przychodzić w poniedziałki, piątki, soboty- to musicie być w te dni. Inaczej kara 200zł, ewentualnie zostaje szukanie zastępstwa. Dodatkowym plusem jest to, ze niekiedy są wolne terminy jeszcze na kasę, więc można prócz tych "naszych" dni dobrać sobie jednorazowe inne zmiany, na określoną godzinę.

@Brickleberry

Kobieto to uciekaj z tamtad jak najszybciej

Klientka

Dzisiaj chciałam pomocy przy wyborze dywaników, jakas Pani czaena w okularach z wielką łaska podeszła, zmeczona wielce i tylko sa tutaj. Pytam jej czy moza kogos poprosić gdyż potrzebowałbym pomocy. Stwierdziła, że nie ma czasu. Takich pracowników miec to naprawdę porażka. Naprawdę nie polecam, zachowanie tej kobiety - pracownicy, gorsze od dziecka. Kto w ogóle przyjmuje takich ludzi. Odradzam zakupy na tym dziale. Lepiej pójść do OBI

Zostaw merytoryczną opinię o E.LECLERC Rzeszówdis - Rzeszów

• Jak się pracuje w E.LECLERC Rzeszówdis?

Zobacz opinie na temat firmy E.LECLERC Rzeszówdis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.LECLERC Rzeszówdis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E.LECLERC Rzeszówdis?

Kandydaci do pracy w E.LECLERC Rzeszówdis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E.LECLERC Rzeszówdis