AJAKS S.A.

Opinie o AJAKS S.A.

Dzikudziku

Ktoś pracuje przy katalizatorach i reaktorach jak praca i zarobki?

Colombo

Witam, Co powiecie o czyszczeniu katalizatorów i reaktorów? Warto tam pracować ? Jakie zarobki? Bezpieczne to?

@Colombo

Niezbyt bezpieczne, ale mają dobry sprzęt

wert5678

hmm no w sumie to nie widze żeby była taka oferta pracy do nich tak na prawde..widze ze szukają na chwile obecna technika katalizatorów - praca w przestrzeniach zamkniętych miedzy innymi w Bydgoszczy..

Kama92

Witam.. Na jakie wynagrodzenie mogę mniej więcej liczyć na stanowisku Piaskarza? Warto stawić się na rozmowie? i jak są wyjazdy to na weekendy jest się w domu? Proszę o odpowiedź.

Rozmowa rekrutacyjna trwała około 15 minut. Brak informacji ze strony osoby rekrutującej na temat firmy np: ile trwa okres próbny, jak jest umowa na okresie próbnym, jak wyglądają wyjazdy za granicę itp. Zadanie do wykonania z użyciem poziomicy. Pokazanie gazetki o firmie. Rozmowę przeprowadziła kobieta z biura z działu HR, natomiast nie było żadnego pracownika czy kierownika który pracuje na stanowisku technika i mógłby opowiedzieć o tej pracy. Uważam rozmowę za mało profesjonalną.

- czy jestem zaczepiony przeciwko covid - czy miałem jakieś traumatyczne przeżycie - jakbym opisał siebie - do jakiego smerfa bym się porównał

arson

W ostatnim czasie pojawiło się kilka nowych rekrutacji, np. poszukiwany jest piaskarz do pracy w przestrzeniach zamkniętych.

dzimek

pracuję przy reaktorach,jest spoko

Paluch
@dzimek

Panie "dzimek" może jakieś konkrety, jakie zarobki,jak wychodzicie na zagranicznych kontraktach, jakie warunki tam macie ? Jak widzę sporo osób narzekających rozpisuje się ale nikt nic konkretnego nie pisze. Przecież zachowują anonimowość, więc nie wiem o co chodzi?

dzimek
@Paluch

nie wszystko można napisać

ew

no to skoro tak napisali to chyba faktycznie atmosfera dopisuje :)

bubu

ta oferta @cebula właśnie zniknęła, już jej nie widać, teraz grafika i marketing ludzi potrzebuje

jazon

kazdy kto tam pracuje jest masochistą

Dzimek

Wszystko w najlepszym porządku. Gorąco polecam.

operator

hahahaha premie dobre sobie.

jolo

jakie są zarobki na stanowisku technik katalizatorów? warto złożyć cv?

Zaintereoswany

Witam, a jak wyglądają warunki pracy i atmosfera na magazynie w Poznaniu? Dziękuję.

dynia98

kochani, czy ktoś wie ile można zarobić u nich na stanowisku oferowanym teraz specjalisty ds. kontraktów? skoro sprzedaż w UE i wym,agany niemiecki to spodziewam się dużej forsy

konkurencja

Witam wiecie moze dlaczego wasza konkurencja z plocka nie ma pracy na orlenie albo musza robic jako podwykonawcy?co za wałki poszly?

rigo

ciekawe, ze praca jako Technik Katalizatorów jest tylko w przestrzeniach zamkniętych, ale z drugiej strony jest to bezpieczniejsze na pewno, no i można tutaj zarobić dobrze.

dredy

Cześć :) Zastanawiam się, czy Ajaks to w ogóle zbiera jakieś opinie.. Wpadła mi w oko oferta na administratora budynków, w sumie praca nie jest ciężka, a zapewniają stabilne zatrudnienie. Pytanie czy to praca dobra w Bydgoszczy

Jar

No ja też słyszałam Marzena, że jest spoko i właśnie dlatego wysłałem cv na stanowisko operatora sprzętu wysokociśnieniowego w Poznaniu. Trzeba mieć wykształcenie zawodowe - techniczne lub mechaniczne a do tego być gotowym na to, że się pracuje w całej Polsce i często są wyjazdy. Mi się tam właśnie to podoba.

wert5678

jezeli ktos bylby zainteresowany praca u nich to maja kilka ofert na przyklad na specjalsite d spraw zakupow technicznych taka osoba bedzie odpowiedzialna mi.in. za przygotowywanie zapytań ofertowych na zakup artykułów technicznych

jordan

Mam fatalne zdanie o tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o AJAKS S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w AJAKS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AJAKS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AJAKS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 28 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AJAKS S.A.?

Kandydaci do pracy w AJAKS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AJAKS S.A.