AJAKS S.A.

Opinie o AJAKS S.A.

Walter

Panie chroń nas od smoły syfu brudu i nędzy

Malagutti

Przecież nikt nie chce (usunięte przez administratora) z lancą w smole i syfie ...

Warhol

Wakacje kurna pod gruszom

Norbi

Nikt znikąd nie uciekł a Ajaks pręży swe muskuły by wypędzić Niemca z kraju

Rozmowa rekrutacyjna trwała około 15 minut. Brak informacji ze strony osoby rekrutującej na temat firmy np: ile trwa okres próbny, jak jest umowa na okresie próbnym, jak wyglądają wyjazdy za granicę itp. Zadanie do wykonania z użyciem poziomicy. Pokazanie gazetki o firmie. Rozmowę przeprowadziła kobieta z biura z działu HR, natomiast nie było żadnego pracownika czy kierownika który pracuje na stanowisku technika i mógłby opowiedzieć o tej pracy. Uważam rozmowę za mało profesjonalną.

- czy jestem zaczepiony przeciwko covid - czy miałem jakieś traumatyczne przeżycie - jakbym opisał siebie - do jakiego smerfa bym się porównał

Far away

pppt zasuwa jak ta lala , nie narzeka i nie jęczy

Pigging monter

Dziękujmy Panu, że takie fora jak ten istnieją i pomagają ....decydować

Volker Kuehne

Please translate opinions into English guys

sab

z Ajaksu w ciągu ostatnich 10 lat odeszło na własna prośbę może max. 6-8 pracowników - poza grupą kilkunastu pracowników którzy odeszli z byłym dyrektorem - złodziejem i którym się wszystkie plany istnienia w branży zakończyły po 5 miesiącach w 2009 roku; można sprawdzić w kadrach; jeżeli ktoś szuka spokojnej pracy to rzeczywiście Ajaks nie jest dla niego, taka to branża, ale jeżeli ktoś wierzy w te negatywne wpisy na gowork to świadczy to o jego inteligencji i już tylko z tego powodu do Ajaksu się nie nadaje; lepiej niech nie składa podania; a Ajaks ma 60% exportu usług na zachodzie, wzrost 20% rocznie i praca tutaj to nie jest zabawa dla niewinnych panienek - jeżeli ktoś się do tego nie nadaje to trudno; niech idzie pracować do petro remontu, firmy T - WK, albo innej śmiesznej "konkurencji"

ciekawy

To ile wy tam w tym ajaksie zarabiacie?

Maras

Nie ma takiego podejscia na świecie Lica boy

Lica boy

Jakie trzeba mieć podejście żeby być szczęśliwym w AJAKSIE ?

kawwwka

No i bardzo dobrze, że płaci. Jeżeli uważa, że lizodupy wykonają konkretną robotę to się myli - on o tym wie, tylko wy tego nie wiecie. Tam też trzeba pomyśleć i się przyłożyć a za te grosze nikt nie będzie tam wyciskał siódmych potów. Jest u was dwóch chłopaków, którzy kumają czacze. Obydwoje są opłacani pięcio cyfrowymi kwotami bo prezes dmucha i chucha aby nawet nie pomyśleli o przejściu gdzie indziej. Niestety, kasę mają zaproponowaną większą + pomoc prawną (na pseudo haki prezesa) więc niedługo będziecie mieli szansę. Radzę przycisnąć starego bo będzie okazja do niezłego zarobku zanim nie dołoży nowych, którzy i tak przez długi okres muszą się przyuczać zanim was zastąpią. Do tego czasu żyjecie jak pączki w maśle bo stary będzie mógł tylko pokrzyczeć i powymyślać a na to chyba kolejny raz nie dacie się nabrać co? Dodatkowo konkurencja rekrutuje ale niestety za podobne stawki - tylko atmosfera normalna, więc i tak warto przejść.

gracz

zniszczony a co tam ciekawego w tej telewizji mówili :P

zniszczony ajaksowiec

Heh oglądam teraz na jedynce świat się kręci i rozmawiają o naszej firmie.

Roman

Oj zima idzie, zaczno się czystki, zaczno , kosa Najwiekszego litości nie zna - jak co roku zreszto

old worker

Przecież ta firma nie ma działu software. Więc nie wiem kto pisze te bzdury. Tam np domeną i serwerem zajmują się kontrakty i chyba ten jeden łepek z zakupów. Oczywiście wszystko na ostanią chwilę ale tak sie w tej firmie "pracuje". Pozatym strona www gdzie prezes ledzwie sobie z komórką radzi? Hehehe dobre. Sprzęt w firmie jest beznadziejny. Nie wiem więm kto pisze te kłamstwa o dobrym sprzęcie jak co chwila chłopaki muszą ten złom łatać aby się na robocie nie rozleciał. A stary ich opierdala jak bure suki jak tylko chcą zamówić oryginalne części, więc jadą na domowych przeróbkach no i potem kończy się to wypadkami. O braku kultury już nawet nie będę wspominał jak i o kłamstwach gdzie to, że ajaks to nie Toruń tylko Poznań to najmniejsze z nich. Ludzi się traktuje tam jak bydło.

Włodzio

Oj poleco głowy w sofcie za tą spapraną strone internetową

Rahim

Co to za lipa ze stroną internetową ajaks sa , nic tam nie działa ...

Obecny

Co za głupoty piszesz,czy nie masz innych zajec idz lepiej z żoną i dziecmi na spacer do parku w Sępólnie.

Nicki Minaj

Jeżeli ktoś wypisuje takie bzdury o starych pompach z usa to znaczy , że nie ma zielonego pojęcia co dzieje się w firmie dlatego jego opinia na tym forum może być niezgodna z prawdą Ajaks akurat sprzęt ma pierwsza klasa

Zostaw merytoryczną opinię o AJAKS S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w AJAKS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AJAKS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AJAKS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 28 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AJAKS S.A.?

Kandydaci do pracy w AJAKS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AJAKS S.A.