AJAKS S.A.

Opinie o AJAKS S.A.

Marzena

Jestem tego samego zdania co Ty @ska i powiem ci, że możemy aplikować tam razem, we dwie, strasznie się jaram, bo potrzebuje prace a tu podobno jest naprawdę spoko

Były

brak słów...i tyle.

Ska

to dobrze @xoxo bo się trochę przejmowałem jak tam jest, ale też czuje że raczej okej i nie ma się co rzucac, powiedz jaka kasa i jaka umowa czy taka o prace?

Buchen

Transfer Buchen -> Ajax opłaca się??

Rozmowa rekrutacyjna trwała około 15 minut. Brak informacji ze strony osoby rekrutującej na temat firmy np: ile trwa okres próbny, jak jest umowa na okresie próbnym, jak wyglądają wyjazdy za granicę itp. Zadanie do wykonania z użyciem poziomicy. Pokazanie gazetki o firmie. Rozmowę przeprowadziła kobieta z biura z działu HR, natomiast nie było żadnego pracownika czy kierownika który pracuje na stanowisku technika i mógłby opowiedzieć o tej pracy. Uważam rozmowę za mało profesjonalną.

- czy jestem zaczepiony przeciwko covid - czy miałem jakieś traumatyczne przeżycie - jakbym opisał siebie - do jakiego smerfa bym się porównał

XoXo

Wszystko ok

Klaudia

Polecam

Gary

@ANT3K- no popatrz- jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził :)

ANT3K

Nie mam dobrego zdania na temat tej firmy.

olala

dobrze, ze frma zapewnia szkolenia, nzawe jako piaskarz są na poczatku szkolenia i też wiem, ze w branzy handlowej na pewno też mają tylko później też.

murek

Firma AJAKS S.A. szuka obecnie piaskarzy, gdyby ktoś szukał. Wymagają dobrego stanu zdrowia i niekaralności. Zapewniają szkolenia, co mnie dziwi trochę.

eryk

Gdyby ktoś się jednak do firmy nie zraził, to szukają obecnie piaskarzy. Wymagają predyspozycji fizycznych i psychicznych do ww rodzaju prac, bardzo dobrego stanu zdrowia i niekaralności.

Tymon

A jak tam atmosfera w oracy

były

Witam chyba nikt nie wierzy w takie brednie co tu sa wypisywane ???

hit

nie powinno się kogoś przez to dyskryminować, a z drugiej jednak strony stwarzanie waurnków odrębnych dla palaczy też jest pewną formą niesprawiedliwości

Aneta G

Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Ich działalność jest bardzo specyficzna. Stąd duży nacisk kładą na profesjonalny sprzęt i wyszkolenie pracowników. Warto zajrzeć na strone firmy Ajaks.pl i zobaczyć jak bogatą maja ofertę. Poza tym bardzo miła atmosfera powoduje że człowiek z radością pracuje i czuje się doceniony.

kandydat

Witam, Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną do działu księgowego. Czy może ktoś z obecnych pracowników jest w stanie napisać jaka jest atmosfera w tym dziale? Jaki jest przedział wynagrodzenia i czy warto? Byłbym bardzo wdzięczny za rzetelne opinie...

EM

Wszystkim osobom niepełnosprawnym życzę takiego pracodawcy jakim jest Ajaks S.A. Pracując w tej firmie zapominam o własnych ograniczeniach wynikających z niepełnosprawności, którą posiadam. Tutaj zawsze spotykam się z życzliwością i zrozumieniem. Z Ajaksu powinny brać przykład wszystkie firmy zatrudniające osoby niepełnosprawne.

herbapect
@EM

Jeśli o to chodzi, Pani vice-prezes czytała ostatnio w mojej obecności kserokopię artykułu pt. "konsekwencje odebrania firmie statusu zakładu pracy chronionej".

nmd

Firma godna podziwu! Tak rzetelnych miejsc pracy brakuje!

jo

Ajaks to firma godna zaufania. Pracodawca zawsze płaci pensję na czas. Pracownicy są pomocni i mają dużą wiedzę. Chciałabym tam jeszcze trochę pobyć.

xuz

Najlepsza firma!

Zostaw merytoryczną opinię o AJAKS S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w AJAKS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AJAKS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AJAKS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 28 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AJAKS S.A.?

Kandydaci do pracy w AJAKS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AJAKS S.A.