AJAKS S.A.

Opinie o AJAKS S.A.

Hula

Firma rzetelna doceniająca pracownika warto się zatrudnić Polecam wszystkim.

@Hula

Po takiej "rekomendacji" na pewno wiele osób zechce spróbować sowich sił w AJAKS. A widziałam, że firma właśnie wstawiła na swoją stronę kilka ciekawych ofert pracy: https://www.ajaks.com/pl/oferty-pracy Możesz mi powiedzieć, czy osoby bez doświadczenia mają tam szanse na zatrudnienie?

@Hula

Dziękujemy za miłe słowa. Żałujemy tylko, że osoby zadowolone z pracy w Ajaksie zaglądają tu rzadko.

Tomasz

Porządna firma, dobre warunki na start, profesjonalna rekrutacja i spoko ludzie. Polecam

@Tomasz

Cieszymy się, życzymy powodzenia :)

rebel

pracuje w ajaksie od 5 lat, wynagrodzenia są na czas!

@rebel

Potwierdzamy :)

rebel

Praca dla osób, które nie boją się pobrudzić- takie są rafinerie. Nikt nikogo nie trzyma na siłę, ja pracuję tu pięć lat i oby Rafineria w Płocku potrzebowała nadal pracowników do remontów instalacji.

@rebel

Dokładnie tak, to praca dla prawdziwych mężczyzn :)

Rozmowa rekrutacyjna trwała około 15 minut. Brak informacji ze strony osoby rekrutującej na temat firmy np: ile trwa okres próbny, jak jest umowa na okresie próbnym, jak wyglądają wyjazdy za granicę itp. Zadanie do wykonania z użyciem poziomicy. Pokazanie gazetki o firmie. Rozmowę przeprowadziła kobieta z biura z działu HR, natomiast nie było żadnego pracownika czy kierownika który pracuje na stanowisku technika i mógłby opowiedzieć o tej pracy. Uważam rozmowę za mało profesjonalną.

- czy jestem zaczepiony przeciwko covid - czy miałem jakieś traumatyczne przeżycie - jakbym opisał siebie - do jakiego smerfa bym się porównał

MateR

Firma specyficzna. Prawda jest taka ze nie każdy sie na daje. Trzeba miec jaja i nie być cykorem. Przedewszystkim brak lęków i dobra sprawnosć fizyczna, ale również głowa na karku. Kwestia wynagrodzenia jest inwidualna. Jeśli pokazesz ze jestes wart to zarobisz jeśli nie no to sorry ale nikt za darmo pieniedzy nie rozdaje, a tym bardziej jesli twoja osoba szkodzi całemu zespołowi. Najpierw trzeba dac cos od siebie by potem czegoś oczekiwać. Jeśli ktoś mysli ze bedzie tylko jezdził ciezarówką a reszte czasu siedział na (usunięte przez administratora) to sie myli i niech nawet nie wysyła CV bo tylko nam zaszkodzi.

@MateR

Dokładnie tak. Pracownikiem serwisowym naszej Firmy nie może zostać każdy. Pieniądze to nie wszystko. Nasi Ludzie muszę mieć przede wszystkim predyspozycje psycho-fizyczne. Także, a może przede wszystkim muszą się umieć dogadywać z innymi, dobrze komunikować. Ktoś kto nie umie współpracować nie zagrzeje tu miejsca na długo.

Daquaz

W Płocku potrzebują monterów- ślusarzy. Orlen ma spory zakres prac do zaoferowania, więc pracy będzie dużo na najbliższy rok.

qdursunn
@Daquaz

"Pracy" a pracy to dwie rozne rzeczy.

@Daquaz

Firma się rozwija. Oddział w Płocku jest rozbudowywany, więc zapraszamy do aplikowania :)

Hamak

otóż jestem po pierwszej wypłacie, wszystko w terminie, zgodnie z umową, diety wypłacone , wczesniej zaliczki na diety wypłacone, praca ciężka ale pracowałem w innych firmach też lekko nie było a do dziś się bujam z zuzsem bo podobno nie byłem tam ubezpieczony. Mam nadzieję ,że zatrudnią mnie na dłuższy czas.

@Hamak

Firma zawsze płaci ZUS, a wynagrodzenia przelewane są zgodnie z umową.

kaMaZ

fizyczni wyciągają 5-8 tysięcy a przy dobrym kontrakcie zagranicznym więcej ! Diety, hotele wszystko płaci firma zawsze i uczciwie, zawsze są zaliczki ale czasami rozliczenie jest spóźnione.

@kaMaZ

Potwierdzamy :)

hejter

W dobie internetu coraz częściej spotykamy się z opiniami na temat wszystkiego – a idealnym polem na przedstawianie tego typu wypowiedzi jest internet, który przyjmie każdą informację. Nauczyliśmy się wyrażać opinie o wszystkim i wszystkich. Problematycznym może być pojawianie się sprzecznych opinii na temat firmy. Pytanie jak poradzić sobie z hejtem? Warto wyważyć opinie o pracodawcach, dlatego wyłącz internet i włącz myślenie.

@hejter

osoby, które wyrażają swoje negatywne emocje i opinie w internecie posiadają kompleksy, niskie poczucie wartości, są smutne, nieszczęśliwe i nienawistne. Własne ego podbudowują przez atakowanie i prowokowanie innych. Smutne...

NLB PUMPER
@Natalia

Dziewczyno co ty pleciesz pracowałaś tam choćby rok ? Bądż uczciwa powiedz prawdę o tym obozie

@NLB PUMPER

Uprzejmie informuję, że pracuje w Ajaks od 2013r. Praca oczywiście charakterystyczna podobnie jak branża - trzeba się było sporo nauczyć o klientach by wyszukiwać odpowiednie przetargi branżowe, ale myślę, że mam prawo się wypowiedzieć: Wynagrodzenia na czas, dofinansowania, refundacje, świąteczne karty przedpłacone - nie narzekam.

PUMPER
@Natalia

PROPONUJE ZROBIĆ WEWNĘTRZNE ANONIMOWE BADANIE ZADOWOLENIA PRACOWNIKÓW Z WYKONYWANEJ PRACY - NIEDŁUGO BEDZIE TO STANDARDEM W WYMAGANIACH DOTYCZĄCYCH CERTYFIKACJI ISO. MOŻE WTEDY KLAPKI NA OCZACH SIĘ TOBIE OTWORZĄ

@hejter

Albo po prostu działaj. Szukanie pracy czy jej zmiana to ciężka praca. Hejtowanie kogoś niczego nie zmieni na lepsze. Mocna Firma obroni się przed nieprawdziwymi opiniami... będzie po prostu dalej dobrze funkcjonować, ponieważ Firma żyje dzięki zadowolonym Klientom, którzy do nie wracają. Firma, która prosperuje 30 lat z pewnością wiele doświadczyła i wie co robić, żeby utrzymać się na rynku ... i tego się trzymajmy :)

KM

Ja od samego początku dostałem umowę o pracę. może wystarczy trochę ponegocjować i wykazać wszystkie swoje umiejętności zawodowe... Ja firmę polecam, wysyłają też na kursy i szkolenia.

@KM

Napisz proszę na jakie kursy i szkolenia można liczyć? Organizowane są też szkolenia wyjazdowe?

qdursunn
@KM

Jakie kursy i szkolenia? Za wszystko placisz sam i mozesz to robic po godzinach pracy, bo(usunięte przez administratora) nie interesuje twoje zdobywanie umiejtenosci, masz byc jak najtanszy.

glamur
@qdursunn

ha ha ! No jasne , że musisz zwrócić koszt za szkolenie jak nie dotrzymasz terminu umowy. pokaż mi firmę która zapłaci Ci za kursy a potem ot tak puści do konkurencji z opłaconym gotowcem? czego nie rozumiesz?

@glamur

No wlasnie ta firma tak bardzo boi sie szkolen, bo wie ze pracownicy odchodza szukac czegos znacznie lepszego. W normalnej firmie sie szkolisz aby zostac i rpacowac dalej, z tego (usunięte przez administratora) szkolisz sie ZA WLASNE PIENIADZE, aby uciec jak najszybciej.

D. O.
@miki

Pracodawcy decydują się na poniesienie kosztów na szkolenia pracowników, a w zamian oczekują, że ich inwestycja zwróci się z korzyścią dla przedsiębiorstwa. To normalne. Ja szkole się dla siebie a nie dla firmy, to co będę umiał to moje, nikogo innego a jeśli ktoś mi w tych kosztach pomoże to tylko korzyść nie strata.

@D. O.

No czyli jak firma nie wspolfinansuje szkolen, to nie zalez jej na dobrych pracownikach i tak jest wlasnie w przypadku tej firmy. Masz byc jak najtanszy z najnizszymi oczekiwaniami.

Jan
@miki

Nie do końca jest tak, że jeśli firma nie współfinansuje pracownika, to nie zależy jej na pracowniku. To, czego się nauczysz, może być przydatne w pracy i przynieść korzyści w przyszłości, a nawet przyczynić się do awansu w obecnym miejscu pracy. A powiedz proszę - jak wygląda kwestia finansowa w Ajaksie, jakie wynagrodzenie? Istnieje system premiowania? Dzięki.

@Jan

czytac nie potrafisz - wyzej jest wszystko opisane. Jak nei wierzysz to idz i powiedz, ze chesz sie szkolic w tym i tmy, bo przyniesie to taki i taki zysk firmie... zobaczysz reakcje :) Prezes zna sie na wszystkim najlepiej i nikt nie moze wiedziec wiecej niz on! Jak chcesz sie szkolic i rozwijac a wraz z Toba aby rozwijala sie firma, to na pewno nie w tym wypadku.

@Natalia

Firma gruntownie szkoli i wdraża każdego nowo zatrudnionego pracownika serwisu. Nowy Pracownik jest przygotowywany do wykonywania nowego zawodu (np. Technika Reaktorów) w oparciu o teorię, praktykę i realizacje u klientów. Szkolenia BHP to podstawa. Dodatkowo, Firma dofinansowuje kursy i szkolenia specjalistyczne dla pracowników pozostałych działów.

@Natalia

szkolenia i kursy dla specjalistów, dopłata do kursu na prawo jazdy

@miki

Okres wdrożenia i przygotowania do wykonywania nowego zawodu wiąże się z byciem szkolonym przez kilka miesięcy. W firmie Ajaks nie wykonuje się prac standardowych, tylko prace niszowe, specjalistyczne, w związku z czym np. Nowy Pracownik działu wykonawstwa musi zostać przeszkolony. Nie wiemy więc o czym Pan pisze. Natomiast Pracownicy Administracyjni/ specjaliści zawsze mogą brać udział w szkoleniach i kursach kierunkowych. Ta Firma rozwija się właśnie dzięki kompetencjom poszczególnych Pracowników. . .

praca w tej branży to praca przede wszystkim zespołowa; jeżeli ktoś nie potrafi pracować w zespole to w Ajaksie się nie sprawdzi; a firma wykonuje remonty rafinerii w Anglii, Niemczech, Francji i wszędzie ma bardzo dobre opinie; czyli pracownicy są na wysokim poziomie jako cała ekipa; wnioski każdy wyciąga sam

@pracownik

Dokładnie tak, praca zespołowa i dobra komunikacja to dla naszej firmy podstawa. Ajaks to marka na rynku europejskim. Firma ma 30 lat, więc musi to o czymś świadczyć. Bez ludzi, którzy ją tworzą nie byłoby mowy o sukcesie. Każdy Pracownik - bez względu na dział, który reprezentuje - ma wpływ na to, że Firma jest rozpoznawalna i bardzo dobrze oceniana przez Klientów.

jedno o firmie można powiedzieć - przestrzegają zawartych umów; ale też twardo wymagają wywiązywania się z umów drugiej strony - czy to pracownika, dostawcy czy klienta; takie czasy,

@pracownik

Branża jest specyficzna. Pracujemy na kontraktach. Przetargi i stała obsługa klientów to nasza codzienność, dlatego też bardzo ważne jest u nas przestrzeganie umów. W związku z tym od pracowników oczekujemy odpowiedzialności i dobrej komunikacji. Szanujemy naszych klientów i poważnie traktujemy każde zlecenie.

umowy - zlecenia są zazwyczaj tylko na okresie próbnym; później prawie zawsze etat - umowa o pracę

@pracownik

Potwierdzamy, okres próbny to najczęściej umowa zlecenie. Po okresie wdrożenia, szkoleniach BHP oraz szkoleniach stanowiskowych zawieramy umowy o pracę. Jesteśmy otwarci na rozmowy dotyczące warunków zatrudnienia. Oferujemy różne benefity, w tym prywatną opiekę medyczną. Zapraszamy do aplikowania :)

Brandy

Coraz częściej na tego typu stronach internetowych nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd informacje generowane przez nieuczciwych konkurentów zaczynają dominować nad rzeczywistymi ocenami. I tak czynem nieuczciwej konkurencji jest rozpowszechnianie informacji nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd o sytuacji gospodarczej lub prawnej konkurenta. Pokusa by skorzystać z pozornej anonimowości (IP) wykonać kilka kliknięć i oczernić konkurencję jest duża. Czy teraz konkurent anonimowy @Czaban ma większe szanse zaistnieć w biznesie? Dużo lepszym rozwiązaniem jest zmierzyć się uczciwie na rynku biznesowym. Gowork.

Lidia

To co piszesz brzmi niepokojąco, o jakich karach dla pracowników mówisz? Rozumiem, że przy braku spełnionych norm zatrudnione osoby nie otrzymują premii? Wspominasz, że w Ajaksie pracują obcokrajowcy, czy firma organizuje dla nich zajęcia z języka polskiego i jakieś wyjazdy integracyjne?

klakier2

Mam nadzieje , ze nie chorujesz i wszystko jest ok. Dzisiaj się dba o bezpieczenstwo klienta i pracowników, wraz z rzetelną obsługą Mam nadzieje , ze w obecnej twojej firmie poważnie traktuje się podejście do bezpieczeństwa klienta. Prawda jest taka, ze nie widziałem ukraińców w firmie ale Ty pewnie tam na cyprze sam jestes obcokrajowcem i najwidoczniej jest Ci z tym źle. Pewnie czujesz się niedowartościowany, obcy, skoro tak to podkreślasz to dla ciebie ważne. Zycze zdrowia i wielu klientów. Twój przyjaciel cypr

Ona

Rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona profesjonalnie i przyjemnie. ciesze się, że dostałam tę pracę.

hebo
@Ona

To napisz na jakim stanoweisku robis zi jak Ci sie pracuje :)

Adas47

Mam pytanko, jak wyglądają delegacje w tej firmie? Tzn hotele i diety np? Ktoś posiada informacje na ten temat?

majk

Firma, ktora notorycznie szuka(usunięte przez administratora)ludzi, ktorych wykorzystuje jak tylko mozna. (usunięte przez administratora)Atmosfera fatalna, gorna pilnuje aby wszyscy byli skloceni i kazdego cisnie aby wykonal jak najwiecej jak najmniejszym dla niej kosztem. Brakuje narzedzi, zabezpieczen i jest duzo wypadkow ((usunięte przez administratora)! Nie polecam, (usunięte przez administratora)i wyzysk. Wszystkie negatywne opinie sa usuwane przez gowork, wiec niestety czesc bedzie sie mogla o tym przekonac dopiero zaczynajac tam "prace". Polecam posluchac opnii panujacych o tej firmie i pogadac z pracownikami.(usunięte przez administratora) W zyciu najbardziej zaluje czasu, ktory spedzilem jako pracownik tej firmy. Obiecuja zlote gory i jedyne co uslyszycie to baju baju bedziem w raju. Pozdrawiam "pracownikow", ktorzy jeszcze tam pracuja.

Gość cic

Będziesz Hero

kolbuz

dobra jest oferta na OLX, wysłałem CV, mam nadzieję, że mnie zatrudnią, jestem po rozmowie kwalifikacyjnej . Taka praca mi pasuje, jeździć po świecie czegoś się nauczyć i coś zobaczyć a nie tylko widok autostrady z okna ciężarówki

Zostaw merytoryczną opinię o AJAKS S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w AJAKS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AJAKS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AJAKS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 28 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AJAKS S.A.?

Kandydaci do pracy w AJAKS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AJAKS S.A.