Opinie o Eljon w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eljon. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eljon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eljon w Kalisz

Eiwdnet

Szukałem opinii o nich, ale to nie jest wcale taka duża firma, żeby było aż tyle opinii, a pracownicy jak widzę wcale się z odpowiedziami nie spieszą.

klemens

zatrudniają tylko do jakiegoś konkretnego regionu, na całą Polskę czy mają też filie za granicą, ktoś coś?

tadek

Obecnie eljon rekrutuje do pracy, poszukuja przedstawicieli handlowych, sprzedawcy oraz kierowcy, warto?

mmmm

Mogę tylko powiedzieć, że szef jest nie punktualny, nie dotrzymuje terminów i ma człowieka za psa.

Brałeś udział w rekrutacji do Eljon. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
stop

Witam, wszystkich komentujących. Zgodnie z hasłem STOP POMÓWIENIOM przypominam wszystkim autorom komentarzy typu "[usunięte przez administratora]" itp., iż mogą oni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za oszczerstwa którymi się posługują. Zostałeś oszukany? - czemu tego nie zgłosisz do odpowiednich służb? Czy nie jest czasem tak, że czujesz, iż nie masz tak naprawdę podstaw by formułować takie oskarżenia? W Internecie próbujesz anonimowo (podkreślam - pseudo anonimowo) oczerniać ludzi czy firmy, nie mając ku temu podstaw. A może takie komentarze są nieczystymi zagrywkami konkurencji? Pozostawiam to do oceny czytającym. Spróbuj dwa razy pomyśleć zanim będziesz publicznie krytykował.

zgadzam się, firma obrzydliwa, okradają pracownika jak tylko mogą. Najniższa krajowa i na tym się kończy. Już nie powiem że nie ma możliwości urlopowych bo wypicują mimo tego że na nim nie byłeś ( bo po co zapłacić jak się komuś należy - lepiej okraść ) . Nie wspomnę o panienkach na dole które spijają kawkę, odgadują ludzi i wielce zarobione ( oczywiście panienki są pod ochroną szefa ), myślą że są boginiami :) a lustra w domu brak. a nowy kierownik robi się taki sam jak one. Po co żyć swoim życiem jak można u (usunięte przez administratora) ić innych, oni wychodzą z tego założenia . Nie polecam nikomu pracować w tym bagnie.

wojtek

dziadostwo i tyle, (usunięte przez administratora)

bundy

Firma gorsza niz carefour ,tesco ,lidl. Tam nikt nie ucina po 300zł.JAK DOBRZE ZE NAJNIZSZA KRAJOWA WZROSLA!!!!!!!!!! DNO

wojciech b.

kocham te firme

rk

[usunięte przez administratora] ta firma sie nie rozwija, szef chyba chce ją zniszczyć, bo przez takie działanie dprowadzi do dna. Ale ludzie sami sobie są winni, donoszenie,układy,znajomości,jeden drugiego połknąłby na śniadanie. A w tym wszystkim jeszcze kilka osób ponad wszystkimi , chamstwo i wielkie dziadostwo. [usunięte przez administratora]. Ale ktos sie musi bogacić czyimś kosztem. Brud,smród i wielki syf. Szef rzucający słoikami z dżemem po magazynie - tragiczne.

na paliwo dla szefa

250 za braki i po 10 zł za kazdy bład to nonsens. 1300zl na reke i to firma ktora sie rozwija?Chyba kosztem magazynierów,.ale zaraz magazynier nierówny magazynierowi, kierownik coś o tym wie.

x

piękna firma, z zewnątrz , a wśrodku smród i [usunięte przez administratora] magazynierów. [usunięte przez administratora]. Jeszcze ze 3 osoby którym wszystko wolno, a reszta śmieci które pracują na szefa. Ilu teraz jest kierowników? nie ma jakiejs zmiany?

Firma piekna jak i syn szefa ktory w zyciu nic nie robil a sam sie uwaza za niewiadomo jakiego cwaniaczka dorosly facet a ojca sie boi ale mniejsza z nim nie warto. Nie polecam chyba ze ktos lubi pracowac dla idei i na paliwo szefowi pozdrawiam i podziwiam pracownikow magazynu:)

kormoran

wymieniajmy opinie na temat kaliskich pracodawców, (usunięte przez administratora) dzielmy sie informacjami równiez na temat prawdziwych pracodawców którymzależy na dobrej opinii pracowników i ich zadowoleniu.

NN

super szef , zawsze mozna uslyszec o sobie coś MIŁEGO!!! (usunięte przez administratora)

eljon firma bez przyszłości... wszystko drożeje z dnia na dzień a wypłaty jak były tak są... nigdy jeszcze w takiej (usunięte przez administratora) nie robiłem...

o wczoraj kamere zamontowali na nowym magazynie... niech sie już nie ośmieszają... my nie jesteśmy złodziejami.. w tym (usunięte przez administratora) jest cos (usunięte przez administratora) z systemem i z tymi gratisami... (usunięte przez administratora) zbliża sie wypłata ciekawe czy będzie na czas...

zgadza sie caly czas płacimy i płacimy w końcu ktoś musi spłacić samochody,nowy magazyn jeszcze trochę to bedziemy płacić za wode i wywóz szamba i papier do (usunięte przez administratora).. a kto wie moze juz za to płacimy... (usunięte przez administratora). szkoda kierownika posiwiał strasznie...

jesli chcesz przyjsc do eljonu to sie zastanow. płacimy co miesiac za braki (usunięte przez administratora) brak funduszu socjalnego dla pracownikow

wb

Ciągłe zmiany kierownictwa, komuś to chyba jest na rękę aby nikt nie wiedział za dużo

Zostaw merytoryczną opinię o Eljon - Kalisz

Eljon
2.4/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Metalowców 3-11
    62-800 Kalisz