Opinie o Remondis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Remondis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remondis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remondis Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie są warunki zatrudnienia w Remondis Sp. z o.o.?

Paweł Marki

W Warszawie nie jest najgorzej, wypłata większa niż w MPO.

Sławomir
@Paweł Marki

Podasz jakieś widełki płacowe dla nowych pracowników w Remondis? Skoro tam pracujesz, to liczę też że wypowiesz się na temat tego, czy w firmie można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe. Czekam na Twoją odpowiedź!

Lola
@Paweł Marki

To że w Warszawie wyższe pensje to normalne.

Paweł Marki
@Sławomir

Z nominału, od poniedziałku do piątku 4 tyś. do ręki, z trzema sobotami ok 5 tyś. zarobisz. Do tego karta Multi sport, dofinansowanie wczasów.

jan 123
@Paweł Marki

Kolego byłem w zduńskiej woli w remondisie NA KIEROWCĘ to powiedzieli 2550 + 250 premii i jedna sobota robocza i kierowca robi też za wisielca, tyle to w woźna w szkole ma i w sobotę nie robi ŻENADA I WSTYD !!!

Sonia

Jakie są warunki pracy w księgowości? Chcę aplikować na stanowisko księgowej. Jakie są mniej więcej widełki płacowe? Czy jest realna szansa na awans na starszego? Jak zmieniają się wówczas warunki zatrudnienia oraz zakresu obowiązków?

Beata

@Yogi Rzeczywiście wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie. A, czy Remondis oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Wspomniano coś o tym na rozmowie?

Herr Pancio

@Yogi.....zapomniałeś dodać że w tej kwestii opisujesz Remondis Medison. To jest kompletnie inna spółka......

@Herr Pancio

@Herr Pancio To zmienia postać rzeczy, dzięki za uwagę. A jak jest w Remondis Sp. z o.o.? Firma oferuje benefity pozapłacowe?

@Beata

@Beata.....dość szczegółowo opisałem benefity kilka postów poniżej.......proszę o zapoznanie się......

Czy Remondis Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Herr Pancio

Taka sytuacja nie miała miejsca

@Herr Pancio

W takim razie to dobrze, że Remondis nie narzuca terminów urlopów wypoczynkowych. A co, jeśli chodzi o elastyczność grafiku? Czy pracownik może go - oczywiście mniej więcej - dopasować do swoich potrzeb?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Remondis Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Z1bi

Pracuje od niedawna, w swojej karierze zawodowej mam dziesiątki firm i firemek. Narzekacie na firmę bo widać macie małe doświadczenie z innymi. Jako kierowca powiem tak pensja mała ale trzeba liczyć czas pracy zrobisz co masz zrobić w 6 godz i idziesz legalnie do domu. Która firma tak sensownie podchodzi do pracownika? Masz dużo socjalu :wczasy pod grusza, w okresie zimowym bony, premia w roku wychodzi 2000 tys. Idziecie do szmaciarza prywaciaża to zobaczycie różnice tam będziecie traktowani jak (usunięte przez administratora) a ty przynajmniej masz luz robisz swoje i nikt się nie czepia

@Z1bi

Takiej opinii właśnie tu potrzebowaliśmy. Wymieniłeś nam najważniejsze warunki zatrudnienia, na jakie można liczyć, zatrudniając się w firmie Remondis, za co Ci oczywiście serdecznie dziękuję. I teraz rodzi się pytanie: czy wspomniany pracodawca przyjmuje osoby bez większego doświadczenia, jeśli chodzi o te branżę?

@Z1bi

Pracowałem prawie 10 lat, a TY @Zibi pracujesz od niedawna......pochwaliłeś się premią 2000 pln na rok co daje miesięcznie 160 pln. Szał.... hehehe, piszesz swoją opinię jako pracownik fizyczny, a nieco inaczej jest w biurze. Możesz mnie hejtować ale w RE złotych gór nie ma , no chyba że masz poparcie u osób na wyższych stanowiskach.

@Z1bi

Prywaciarz piszemy przez "rz" :)

@Herr Pancio

Skoro Twoje doświadczenia w pracy w firmie Remondis Sp. z o.o. różnią się od doświadczeń Twojego przedmówcy, to może napisz nieco więcej na ten temat. Jak Ty oceniasz warunki zatrudnienia w firmie? Czy faktycznie firma oferuje tyle "socjalu" jak wspominał Z1bi?

@Beata

Na ten temat pisałem kilka postów wcześniej

Beata

Dziękuję, że chciałeś podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w Remondis, ale zwróć proszę uwagę na to, że ten wątek dotyczy pracy w Warszawie, a nie Gdyni. Czy wiesz może natomiast, czy warunki, o których piszesz (wynagrodzenie i forma umowy) są takie same w każdej lokalizacji firmy?

RIPOK

Dziwie się trochę, dlaczego Niemcy nie wymienią zarządu. W każdej normalnej firmie wymiany jest zarząd co kilka lat. A tutaj to by nawet wyszło na dobre, gdyby obecny zarząd został wymieniony. Większość pracowników na wyższych stanowiskach siedzą tutaj po kilkanaście lat jak w PRLu.

@RIPOK

A jak oceniasz możliwości awansu wśród pracowników Remondis? Ciekawi mnie, czy istnieje szansa na rozwój kwalifikacji przez firmę lub zmiana stanowiska na wyższy szczebel. Ponieważ często podczas poszukiwań przyszłego pracodawcy, bierze się pod uwagę możliwości rozwoju w jego firmie.

@Monika

W Remondisie awansują tylko pracownicy zatrudnieni po znajomościach i tacy którzy mają z prezesami układy. Jeśli nie należysz do tego grona, to nie warto nawet próbować. Prezesi wykończyli już nie jednego pracownika, który za bardzo się starał i wychylał. Na prawdę nie warto.

@RIPOK

Trzeba powiedzieć, że opisałeś nam tę kwestię w sposób bardzo bezpośredni. Ale oczywiście bardzo dziękujemy Ci za Twoją subiektywną opinię. A powiedz, czy w Remondis wynagradza się jakoś szczególnie tych pracowników, którzy wyraźnie wyróżniają się na tel innych? Chodzi mi o docenianie ich poprzez jakieś dodatki do wypłaty, premie , itp.

@Monika

za moich czasów nie było żadnych premii (tylko jak wspominałem dla pupilów po znajomościach), ale to było już kilka lat temu. Osobiście wątpie w to czy coś tam się poprawiło. Za moich czasów nawet nie było karty multisport (co jest w dzisiejszych czasach standardem), bo jak mówił prezesik "bieganie w parku jest za darmo". Problem tkwi w tym, że w Remondisie czas się zatrzymał w latach 90tych, wiele pracowników siedzi tam po kilkanaście lat i dawno wypadli z rynku pracy, na którym i tak by się już nie odnalezli. Mam na myśli przede wszystkim to towarzystwo na pierwszym piętrze na zawodzie.

@RIPOK

A może właśnie coś uległo zmianie w firmie Remondis? Przez kilka lat wiele kwestii mogło się zmienić, więc pewnie nie ma co z góry wykluczać takiej możliwości. Wspominasz o karcie multisport, a jak wyglądała kwestia innych (o ile takie były) benefitów w Remondis?

@Monika

Pracowałem dość długo w Remondis i korzystałem z dodatkowego benefitu w postaci zwrotów za zakup biletu kwartalnego. Jak dla mnie to opcja lepsza niż karta multi. Jednak jeżeli ktoś zamierza zatrudnić się na Zawodziu to proponuję mieć auto. Dojazd oraz powrót jest koszmarny. Co do samej pracy w RE, trzeba pracować jak wszędzie.....jednak na początku rozmowy trzeba sobie wynegocjować pensję bo niestety później są marne szanse na podwyżki. W zależności od działu są organizowane wyjazdy integracyjne, roczne premie czy dodatki bożonarodzeniowe - niewielkie ale są. Pensje są wypłacane bez opóźnień (do końca m-ca), wszystko jest na papierze, nie ma dziwnych wypłat pod stołem. Przy wykorzystanym urlopie wypłacana jest grusza, nawet dofinansowane są wakacje dziecka - tylko na 1 dziecko!!

@Herr Pancio

Fajnie, że pracodawca proponuje tyle benefitów. To spora wartość dodana. Czy są także comiesięczne premie, a jeśli tak, czy są indywidualne, czy pracuje na nie cały dział? Aspekt dodatków do wynagrodzenia zaciekawi na pewno innych użytkowników forum, więc napisz proszę o nich bardziej szczegółowo.

@Adam

Ja miałem premie miesięczne i były uzależnione od mojego zaangażowania i jakość wykonywanej pracy, w swoim poście dość czytelnie napisałem ze swojego doświadczenia jakie otrzymywałem benefity czyli dofinansowanie do biletu ZTM, wczasy, obozy dzieci, premie bożonarodzeniowe, premie miesięczne oraz roczne.

@Herr Pancio

ostatni benefit przypomniał mi się, co dwa lub co trzy lata można ubiegać się o dofinansowanie do zakupu okularów w kwocie ok 350 pln

@Monika

Zadowolona jesteś z udzielonych informacji? A moge się spytać czy aplikowałaś do tej firmy czy może się już zatrudniłaś?

frania may

czy to prawda że w remondis przyjmowani są kierowcy tylko po znajomości ? nie chodzi mi tylko o bydgoszcz. Bo słyszałem że tak, ale jak to wygląda na prawdę?

@frania may

Jest to prawda .nie masz znajomości to zaraz cię zwolnią jak nie będziesz krajalnica jak oni

Witold

Podpowiedzcie czy można liczyć w firmie na w miarę godziwe zarobki? Czy potrzebuje firma teraz ludzi?

@Witold

na "godziwe zarobki" mogą liczyć jedynie pupile i pracownicy po znajomościach. Najważniejsze w Remondisie to układy. Jeśli nie masz układów, ani nie jesteś po znajomościach, to jesteś pracownikiem drugiej klasy. Nie warto.

@pracownik

Masz rację w Tarnowie jest tak samo.uklady. I lizanie tylkow

Przyszły pracownik
@Bbbb

A skąd takie wnioski? Opowiesz coś więcej o tym oddziale?

@Przyszły pracownik

Jak się zatrudnisz to sam się przekonasz.tylko uważaj z kim rozmawiasz bo kilku już pozwalniali .wsiakniesx w tym bagnie to staniesz się obojętny na wszystko.

Johny666

Pracowałem w Remondis Gdynia. Zero zaplecza technicznego, auta wraki , brak pojęcia logistycznego, brak szacunku do ludzi. Niewygodnych pracowników którzy mają zbyt dużo argumentów do obalenia zwalniają po świńska. Dyktator dyspozytor alias Chrust jako przełożony : zero pojęcia o logistyce , zdanie zmienne jak chorągiewka , nie nadający się na przełożonego przez niewiarygodność ogólnie upośledzonych. Warsztat bez pojęcia o budowie samochodów specjalnych, naprawy metodą prób o błędów. Dyrektor oddziału pionek chowający się w swoim gabinecie, nie walczący ani o firmę ani o pracowników. Mateusz niby kierownik bo też niewiarygodny w tym co mówi. Ogólnie wielki (usunięte przez administratora) Płaca w miarę: kierowca 3300 na rękę a ładowacz 2300 i umowa o pracę po okresie próbnym. Jednak brak wsparcia od przełożonych skłania do tego iż pieniądze nie już warte tych nerwów.

Karo

Ponoc w Remondisie jest dobry socjal. Czy daja bony na swieta

chłop z miasta
@Karo

za moich czasów, to nie było nawet karty multisport. Może się coś zmieniło? Ale osobiście wątpie.

hhaaa
@chłop z miasta

Od listopada jest dostępny program multisport. Ale praca tu to jeden wyzysk i tylko kosesiostwo ma dobrze inni na nich pracują

śmieciarka
@hhaaa

To wszystko prawda. Nie wiem od czego zacząć.. Od chorych układów, które panują w remondisie. Jest okrutna zawiść. Nie ma przyjaźni. Są układy. Nigdzie nie spotkałem się z takim kolesiostwem. Z takimi fałszywymi ludzmi, którzy donoszą na siebie, aby dostać podwyżkę lub awans, takiej chołoty to ja nigdzie nie widziałem. Prezesi zatrudniają prywatnych kolesiów. Chodują nietykalnych pupilów i jak kolega wyżej wspomniał, inni muszą na nich pracować. Pracować mam na myśli, że pracuje się 8 godzin, potem w nadgodzinach następuje wolontariat. Nigdy nie miałem wypłaconych nadgodzin. Totalne dno.. Mam nadzieje, że ktoś to przeczyta przed potencjalnym zatrudnieniem. Stanowczo odradzam !!!

@śmieciarka

Jeżeli faktycznie atmosfera jest taka, jak opisujesz, to czy pracownicy próbowali przeciwdziałać takim zachowaniom, zgłaszali je do kierownictwa? Może warto też porozmawiać z innymi pracownikami i wyjaśnić problematyczne kwestie? Napisałeś, że pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia za nadgodziny, czy dużo jest takich dodatkowych godzin w tygodniu?

@Monika

Faktycznie pani Moniki taka jest atmosfera w Remondis i jak widzę w całej Polsce Upomniałem się o nadgodziny to z laską mi je dali ale potem zwolnili. Układy i nietykalni a także lewe interesy.to tyle

świnka morska
@Monika

W remondisie nie ma czegoś takiego jak pracy zespołowej. Działy nie ufają sobie nawzajem, nikt nie dzieli się informacjami. Za moich czasów ludzie stale na siebie donosili. Prezesi też nic z tym nie robili, ponieważ jak się poskarżyłeś na jakiegoś pupila, to Cię potrafili tak zjechać aż do gróźb zwolnienia (mam na myśli tego wulgarnego doktorka, którego bluzgi słychać na korytarzu). Dajcie sobie spokój, naprawde nie warto. Firma która stoi nogami do góry, brak jakiegokolwiek zarządzania i wydaje im się że są w latach dziewiędziesiątych, kiedy było 30 procent bezrobocia i że nigdzie nie ma innych pracodawców.

apo

pracuje w Remondis ponad dwa lata w biurze , nie jest żle choć tyłka nie urywa z tego co widziałem w wawie ,łodzi czy na śląsku znajomości sie przydają i w sumie cała górka to jedno wielkie kolesiostwo. Jak sie wychylisz to dostaniesz po łepetynie to pewne. Mysle że niemcy nie do końca wiedza co sie dzieje w polskich oddziałach. Z drugiej strony wiem ze to z centrali z niemiec ida naciski na ciecie kosztów. Remondis sie nie kończy bez obaw. Przetargi idą dobrze raz lepiej raz gorzej tylko wawa dała ciała ale to juz zupłnie inna bajka

handlowiec
@apo

Na pewno Niemcy nie wiedzą :) najlepsze to tam było jak pasy malowali, plac czyścili i jakby mogli to trawę by kazali malowac bo Weber przyjeżdżał....mistrzostwo!

segregator śmieci
@handlowiec

Pamietam jak zawsze ktoś przyjeżdzał z Niemiec, ktoś z zarządu, to się w biurze (tam na pierwszym piętrze, gdzie siędzą te dziwolągi) robiło jedno wielkie robienie w gacie. Potem jak już Niemcy byli, to chodzili po tych szklanych pokojach i się witali (przynajmniej tyle kultury). Wszyscy na ich widok wstawiali ze strachu. Oczywiście Niemcom na Pan/ Pani i nie daj Boże jakaś afera. Tak na prawdę to tam jedna afera goni drugą, nie dało się normalnie pracować. Jak w obozie koncentracyjnym dosłownie.Takie traktowanie, nawet prezesi się ich boją jak diabła. Paranoja, pracowałem w kilku niemieckich firmach, ale nigdzie nie widziałem czegoś podobnego.

kompostownia

Pamiętam jak to młodzi ludzie w tym samym wieku na stanowiskach na równym szczeblu mówili sobie na Pan/Pani, nie do wiary, młodzi ludzie, którzy niczym się tam nie wyróżniali. Takie tam ważniactwo i udawanie nie wiadomo czego. Ogólnie rzecz biorąc najgorsi ludzie tam pracują.

@prawda W takim wypadku, rozumiem, że jesteś bądź byłeś pracownikiem firmy Remondis. A jeśli nie - przynajmniej byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej, jak mniemam. Nie mniej, możesz coś napisać o pozostałych warunkach zatrudnienia?

prawda

Remondis Płock , Kierowca który posiada uprawnienia często świeże za 8000 zł ma przyjść do pięknego remondisu na kostrogaj za 2360 zł netto do ręki .... odpowiedzcie sobie sami.. ryba psuje sie od głowy, w tym wypadku przykaz z niemiec...

Były Pracownik.

w Remondisie najważniejsze układy. H.Z kierownik działu handlowego osoba niekompetentna i bez wiedzy co się dzieje na rynku stanowisko ma tylko po znajomości. handlowiec dostaje 2300 brutto a o prowizję ciężko i zero pomocy od kierowniczki bo ona i tak nie ma pojęcia o sprzedaży. każdy udaje zarobionego a najważniejsze to wypić kawę i na papierosa wyjść. nie ma możliwości rozwoju ani awansu czy podwyżki. jak ktoś potrzebuje pracy na chwilę można przeczekać, ale dla ludzi z ambicjami nie polecam. Pracowałem trochę jako handlowiec i jestem zażenowany, że tak duża firma nie zatrudnia wykfalifikowanych ludzi na dane stanowisko, ale wszystko się kiedyś odbije.

nicknick
@Były Pracownik.

to wszystko prawda!

@ja, pracowałeś w centrali Remondis Sp. z o.o. Możesz przedstawić krótko obowiązki, za które byłeś odpowiedzialny w tym obszarze firmy? Rozumiem również, że nie byłeś zadowolony ze środowiska, w którym pracowałeś. Jak natomiast same warunki zatrudnienia? Czy były w Twojej ocenie satysfakcjonujące?

@Były Pracownik., w Twojej ocenie, praca w Remondis Sp. z o.o. może być jedynie na chwilę. Czy dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej, wyniosą z pracy w firmie cenne doświadczenie? W oparciu o jakie warunki zatrudnienia współpracowałeś z Remondis Sp. z o.o.?

W zakładce kariera Remondis Sp. z o.o. zamieściła informację ważną dla przyszłych jak i obecnych pracowników. Firma oferuje wzięcie udziału w międzynarodowym programie rozwojowym Leaders for Future, które umożliwia rozwinięcie kompetencji przywódczych. Czy ktoś z Was brał udział w takim programie? Przedstawiciele jakich stanowisk mogą ubiegać się o taki program?

Ciak

Czy ktoś coś może powiedzieć o pracy w centrali w Warszawie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Remondis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Remondis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remondis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remondis Sp. z o.o.?

Remondis Sp. z o.o.