P.P.H.U. Delta

Augustów

Opinie o P.P.H.U. Delta

Ona 2014-06-10 22:06
Bardzo proszę o informacje na temat firmy DElta, byłam na rozmowie kwalifikacyjnej,pani -chyba żona wlasciela, strasznie dumna i mało przyjemna. Ale mam pracować jako handlowiec wiec proszę o info- czeka mnie rozmowa z szefem- czego sie spodziewać?
jarek 2016-04-22 19:18
Wchodzi tu ktoś jeszcze? Kochani czy zmieniło się coś w Delcie? Kiedyś dla nich pracowałem i atmosfera plus zarobki było ok jak jest teraz podobnie czy może lepiej?:)))
ewa 2017-02-17 00:19
Karolina, przestań pisać bzdury!
Jak was szef nazywa - idioci -tak?
Katarzyna 2017-04-06 09:59
Witam! Pracował może ktoś w biurze handlowym w Ełku? Szukam pracy, ale nie wiem czy złożyć cv, bo po 1. widzę, że w Ełku zatrudnienie ma być na umowę zlecenie. W pozostałych ogłoszeniach tj. Grajewo, Łomża jest już umowa o pracę. 2. No właśnie... Rotacja. Mam wrażenie, że ogłoszenia do biura Delty pojawiają się co miesiąc. Czy to poprostu słabe warunki czy firma rozbudowuje się ? Ktoś mógłby doradzić, wart wysłać :) ?
Zostaw swoją opinię o P.P.H.U. Delta - Augustów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Delta