Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Delta Andrzej Siedlecki

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Delta Andrzej Siedlecki

Aktualność
Szanowni Państwo,

Cieszymy się, że wykorzystują Państwo platformę GoWork.pl w celu poruszenia istotnych kwestii oraz nurtujących Państwo tematów. Pragniemy wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz zaprezentować warunki pracy w PPHU Delta

Nasza firma jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy, dlatego aby przybliżyć nasze działania, będziemy zamieszczać wpisy z wydarzeń i inicjatyw organizacji. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu.
W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz jakość oferowanych usług. Naszą największą wartość stanowią zatrudnieni pracownicy, dlatego cenimy ich wiedzę oraz zaangażowanie.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: biuro@deltaokna.pl

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół PPHU Delta
ms

Popieram.

Jaka atmosfera panuje w zakładzie? Czy praca jest ciężka?

młody

Poradzisz gdzie w takim przypadku zatrudnić się? solidne doświadczenie mam

Wojtek
@młody

Idź do KARO, pieniądze dwa razy większe i świetna atmosfera.

Stolarz

Fszyscy mają rence pełne roboty na 3 zmianach. Nadgodziny so podwójne

Kierownik zmiany
@Wojtek

Karo przejmuje producenta okien z Ełku i wchodzi w produkcje motorówek.

Igor

W związku z nadchodzącym kryzysem firma wcześniej zoptymalizowała koszty przez co pracuje się stabilnie i przewidywalnie. Wcześniej było trochę zamieszania z odejściem pracowników, który byli najsłabszym ogniwem firmy, dzięki czemu obecnie jest spokojnie. Młode osoby teraz szybko awansują co pozytywnie wpływa na wszystkich.

Yaki Nowy wpis
@Wojtek

W karo?za najniższą krajową to napewno dostaniesz ale nie więcej.i nie licz na te oferty pracy od 4 do 8 tys bo to sciema

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Delta Andrzej Siedlecki pracuje się na open space?

Nowy wpis

Tak.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół PPHU Delta
Podwykonawca

Trzymam kciuki za DELTA Team! Bądźcie niezłomni, kreatywni i konsekwentni w wykonywaniu niełatwych zadań na codzień! Przyglądam się z ufnością na naszą współpracę w przyszłości!

ms Nowy wpis

Popieram.

Czy P.P.H.U. Delta zapewnia kartę multisportu?

667u

Nic nie daje

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Delta Andrzej Siedlecki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Czy w P.P.H.U. Delta zatrudniani są obcokrajowcy?

Larwa

Tak! Dzicy są mile widziani.

Katarzyna

Witam! Pracował może ktoś w biurze handlowym w Ełku? Szukam pracy, ale nie wiem czy złożyć cv, bo po 1. widzę, że w Ełku zatrudnienie ma być na umowę zlecenie. W pozostałych ogłoszeniach tj. Grajewo, Łomża jest już umowa o pracę. 2. No właśnie... Rotacja. Mam wrażenie, że ogłoszenia do biura Delty pojawiają się co miesiąc. Czy to poprostu słabe warunki czy firma rozbudowuje się ? Ktoś mógłby doradzić, wart wysłać :) ?

jarek

Wchodzi tu ktoś jeszcze? Kochani czy zmieniło się coś w Delcie? Kiedyś dla nich pracowałem i atmosfera plus zarobki było ok jak jest teraz podobnie czy może lepiej?:)))

ewa
@jarek

Karolina, przestań pisać bzdury! Jak was szef nazywa - idioci -tak?

Ona

Bardzo proszę o informacje na temat firmy DElta, byłam na rozmowie kwalifikacyjnej,pani -chyba żona wlasciela, strasznie dumna i mało przyjemna. Ale mam pracować jako handlowiec wiec proszę o info- czeka mnie rozmowa z szefem- czego sie spodziewać?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Delta Andrzej Siedlecki - Augustów

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Delta Andrzej Siedlecki?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Delta Andrzej Siedlecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Delta Andrzej Siedlecki