Opinie o PPH ,,KJK” w Kielcach w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH ,,KJK” w Kielcach. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPH ,,KJK” w Kielcach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH ,,KJK” w Kielcach w Kielce

LEA

POWIEM TAK OGŁOSZENIA O ZATRUDNIENIU W KFM POJAWIAJĄ SIĘ W AUTOBUSACH URZĘDACH PRACY STALE NA TE SAME STANOWISKA PRACOWAŁEM TAM PRZEZ DWA MIESIĄCE I NAJPIERW NA ŚMIECIÓWCE JEST OK SCHODY ZACZYNAJĄ SIĘ POTEM WOGÓLE NIE SZANUJĄ STAŁYCH PRACOWNIKÓW KTÓRZY NIE MOGĄ MIEĆ WŁASNEGO ZDANIA BO SZEF UWAŻA ŻE ONI NIE SĄ OD MYŚLENIA TYLKO DO SPRZEDAŻY.........

Edyta

Czy na forum są pracownicy PPH ,,KJK” w Kielcach, którzy odpowiedzieliby użytkownikowi @Robo na jego pytania odnośnie pracy w PPH ,,KJK” w Kielcach? Myślę, że temat zaciekawi więcej niż jednego użytkownika.

Robo

A są w ogóle jakieś mocne strony tego pracodawcy???

Edyta

@robolll, @rugi nadal pracujecie w PPH ,,KJK” w Kielcach? Chcielibyście powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia i pracy w tej firmie. Jakie są mocne strony pracodawcy? Może ktoś szuka pracy w Kielcach i przydadzą mu się te informacje.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PPH ,,KJK” w Kielcach? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
robolll

może zarobki słabe ale przynajmniej można pić do upadłego:)

rugi

od dłuższego czasu jest stała ekipa, więc chyba jest ok, bo wcześniej ludzie zmieniali się co tydzień

t56y7u

eh @jhbh no czyli rozumiem ze trzeba będzie się zapytać już o jakies konkretne zarobki jak się człowiek na rozmowe kwalifikacyjna dostanie mam racje ?

jhbh

Kolego tam jest duża rotacja także długo nie będziesz musiał na to czekać nie pytaj ludzi na forum jakie są tam pieniądze bo nikt ci prawdy nie powie tak samo jak i z atmosferom to piszą ludzie z szefostwa żeby zawsze ktoś do nich do pracy przyszedł wiem co pisze bo tam pracowałem i nie zostałem zwolniony przez nich tylko sam odszedłem dużo było obietnic co do kasy a tu nic lipa takie właśnie zarobki były jakie pisał Jones nie pchaj się w syf bo będziesz tego żałował znajdz sobie inną dużo lepszą firme bo tam to jedynie możesz garbia od noszenia płyt dostać i blatów ehh szkoda słów i brak ambicji KJK firma bez przyszłości i zasad

luka

od paru miesięcy jest dużooo lepiej z wypłatami i lepsza atmosfera panuje w pracy

Jones

Od 1300 do 1350

pracownik30

Ostatnio dużo się zmieniło w firmie na lepsze, kierownictwo wymaga, ale i umie docenić i rozmawiać z pracownikiem, są stali ludzie, dużo pracy i wypłaty znacznie się poprawiły

gość 2

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Widzę ze najwiecej do powiedzenia mają wywaleni z pracy. Jak można pracować w firmie w której jest tak żle trzeba iść do konkurencji i po problemie. Pracownik, już nekrolog szefowi przygotowałeś, podaj nazwisko pewnie załatwi ci podwyzkę. Wiele rzeczy mi wisi ale trzeba być ostatnim chamem, żeby takie rzeczy wypisywać jak ty.

lolek

Tak dostaniesz premie jak sobje sam w innej pracy wypracujesz a w kjk to mozesz jedynie garbja dostac i pelno objetnic bez pokrycia szkoda slow debilizm i idiotyzm tam jest TYLE W TYM TEMACIE KTO JEST MADY TO TAM DO PRACY NIE POJDZIE

lulek

Hahaha no właśnie 1800zl ekstra pensja biorąc pod uwagę, że 1355zl poprostu Ci się należy czy komuś się to podoba czy nie a reszta to są Twoje ekstra pieniądze za nadgodziny i premia więc proponuję przeliczyć to na godzinę nadliczbowych wychodzi ok 11 zl a gdzie premia?????bo nadliczbowych to troche tam jest.......

gość

Fajne mi ekstra człowieku jakim Ty świecie żyjesz??? Spójrz na swoją umowę i masz tam chociaż 1850 brutto, które Ci się należy? Bo z tego co wiem ze słyszenia to nie bardzo......więc tak naprawdę co tu masz tak ekstra???

zxzx

Kierownictwo woli cały czas zatrudniać kogoś nowego za marne pieniądze niż mieć stałą wykwalifikowana kadrę. Taka jest polityka tej firmy

były

jak każdy odejdzie może przyjdą po rozum do głowy, prędzej czy później tak będzie bo są i powstają konkurencyjne zakłady, dające większe możliwości.

Cały zakład pracy to jeden wielki chłam , niektórzy klienci narzekają , co wy widzie ć tej firmie to jakaś wielka pomyłka . pan łoskot jest chytry woli zwolnić dobrego pracownika niż dać mu parę groszy podwyżki Nie naienawidzę tej firmy , zwykła maszynka do wyzyskiwani ludzi , ochyda mam do niej negatywne uprzedzenie , Panie łoskot ma pan 67 lat i jest już Panu z górki , bądż Pan człowiekiem i daj Pan parę groszy podwyżki swoim ludziom , na tamtym świecie się one Panu nie przydadzą , a z tego co wiem jest Pan bardzo zamożnym człowiekiem , nie gryżie Pana trochę sumienie ..........

stolarz

Jestem klientem tej firmy i rzeczywiście chłopaków jest tam w ciągu roku więcej niż się dzieci w chinach urodzi

mag

jakie zmiany stawek?, jakie lepsze warunki? skoro z nadgodzinami i z premią ciężko żeby wyszło 1700- 1800zł, bo zawsze są jakieś wymówki. Zarobki nigdy się nie zmienią w tej firmie, dlatego taka duża rotacja i ciągle ktoś nowy. Każdy się śmieje bo wszyscy odchodzą do konkurencji pracować za godziwe pieniądze. I nikt nie wyleciał, nie musza nikogo zwalniać bo sami ludzie odchodzą.

Zostaw merytoryczną opinię o PPH ,,KJK” w Kielcach - Kielce

• Jak się pracuje w PPH ,,KJK” w Kielcach?

Zobacz opinie na temat firmy PPH ,,KJK” w Kielcach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH ,,KJK” w Kielcach?

PPH ,,KJK” w Kielcach
1.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Rezedowa 14
    20-143 Kielce