Opinie o PPH ,,KJK” w Kielcach w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH ,,KJK” w Kielcach. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPH ,,KJK” w Kielcach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH ,,KJK” w Kielcach w Kielce

Kajfasz

Witam! Jak wygląda wynagrodzenie na stanowisku sprzedawca - doradca klienta w Kieleckiej Fabryce Mebli? Przy ulicy Zagnańskiej? Na co się przygotować przy rozmowie rekrutacyjnej?

Interesuje mnie praca na produkcji, często szukacie nowych pracowników? Mam doświadczenie z meblami, bo składałem kiedyś meble kuchenne. Jaka jest stawka dla początkujących? Praca jest zmianowa, również na nocki?

Ktoś Nowy wpis

Firma zalega z wypłatami ponad miesiąc, pracownicy nie przychodzą do pracy a firma upada, (usunięte przez administratora)

@Ktoś

A skąd takie informacje masz jakoby firma miała upadać? Byłam jeszcze dziś na ich stronie sprawdzić godziny otwarcia, bo interesuje mnie praca w biurze, nic nie wskazywało na to o czym piszesz. Skoro pracownicy nie przychodzą do pracy to są jakieś zagrożenia zwolnieniem teraz?

Cześć, jest tam praca teraz w ogóle? Ktoś tu niżej pytał o zarobki dla sprzedawcy-doradcy klienta, ja słyszałem że mają takie stanowisko, ale nie mogę znaleźć żadnych ogłoszeń. Jak coś jest to jest opcja pracy zdalnej? By mi pasowało..

A to jest tak tylko w ostatnim czasie czy zawsze była tendencja do opóźnień? Czy wiadomo coś żeby firma wypłacała odsetki z tytułu opóźnień? Ogólnie to info o upadku jest oficjalne? Ludzie wiedzą, że mogą szukać czegoś nowego?

KLIENT Nowy wpis

Jako kontrahent mogę potwierdzić nierealizowania zamówień przez firmę w terminie i po terminie. Sytuacja dotychczas niespotykana zatem chyba jest coś na rzeczy. Z reguły w takich sytuacjach odradzam współpracę jako pracownik lub klient.

Kajfasz

pracownik kjk

na stronie KJK są również opinie o Kieleckiej Fabryce Mebli, a to dwie różne firmy. Trudno się połapać co odnosi się do której firmy.

Iza
@pracownik kjk

no właśnie chciałabym się w tym zorientować, bo pisali coś na temat jakiś windykacji. Czyli KJK dla jasności nie ma żadnych problemów jeśli o finanse chodzi? Pracujesz u nich? Jako kto?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PPH ,,KJK” w Kielcach? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Hanna

W wątku w temacie wypłaty padały słowa że niskie, komentarze są mniej więcej roczne. Wie ktoś ile obecnie na rękę można zarobić w tej firmie? Jak w ogóle atmosfera pracy? Fajnie się tam pracuje?

Fachowiec111

Jedyna firma na skalę Europy, jeśli chcesz tam pracować musisz wziasc z domu swoje narzędzia bo szef nie inwestuje w firmę i brakuje wszystkiego, nawet klamek w drzwiach.

Fachowiec 112
@Fachowiec111

Fachowiec aleś dowalił. To do pracy przychodziłeś z klamką i narzędziami? Większych bredni nie można wymyślić, chyba że pisze się anonimowo.

Wiktoria

Piszecie ze firma nie zapewnia narzędzi do pracy :/ zmieniło się coś może? Z tego co wiem, w kodeksie pracy jest napisane o wymogu zapewnienia potrzebnych narzędzi dla pracownika

Iza

A gdzie można znaleźć jakieś potwierdzenie tej informacji na temat długów?

Nie zadowolony

Jeżeli chcesz kupić meble radzę iść gdzie indziej nie ma w tej firmie żadnej organizacji ani z zamówieniem ani z transportem czekasz na meble kilka miesięcy nie ważne że w umowie masz do 6 tygodni firma tłumaczy się że producent jeszcze nie zrobił i tak przekłada aż wkoncu rezygnujesz i próbują ci dać zniszke żebyś tylko nie zrezygnował a mało tego to wiecznie opóźniony transport i przyjadą o 22 ci nie polecam pierwszy i ostatni raz co kolwiek tam kupiłem zresztą nie jedna już osoba narzekała na tą firmę z tego co czytam szczerze lepiej iść gdzie indziej niż tam

@Nie zadowolony

A jak rezygnujesz to oddają całą kasę? A jak był kłopot z transportem to była szansa samemu to zabrać, skoro po długi czekaniu meble już były gotowe?

Halina

Jakie narzędzia trzeba sobie zapewnić? Bo pisano tutaj właśnie o tym... Jeżeli faktycznie jest tak. mąż pyta, bo chciał się tu przyjąć.

Prawnikzlinkolna100

Właściciel pan Janusz i jego syn to prawdziwi rekini biznesu , do tego stopnia , ze swoim pracownika nie kupią nawet mydła do rąk a już nie wspominać o marnych wypłatach dla ludzi którzy tak naprawdę budują i napędzają tą firmę. Ogólnie nie polecam, niedługo stara kadra odejdzie i nie będzie miał kto dalej pociągnąć tego cyrku. Zanim ktokolwiek przyjdzie tu do pracy polecam wizytę w zakładzie;)

Olaf

Firma wypracowała sobie dobrą opinię a pracownicy maja naprawdę fajną pracę i dobre zarobki, polecam

Ali
@Olaf

He he he he zabawne. Smieciowe zarobki i opinie.

Mały Andrzej

Niestety miałem styczność z tą firmą. Proces rekrutacji wspominam miło, rozmowa z właścicielem firmy bardzo uprzejma, pełna nadziei na fajną i uczciwą pracę w dobrym miejscu. Zostałem przyjęty na stanowisko montera - pakowacza mebli. Ze względu na to, że miałem kilkuletnie doświadczenie na takim stanowisku, czułem, że powinno być dobrze. Wszelkie pozytywne nastawienie zostało jednak rozwiane wraz z moim pierwszym dniem pracy. Otóż zostałem oddelegowany do wycierania mebli z zanieczyszczeń i wszelkich nierówności. Ok, pracy się nie boję... Tylko po 8 godzinach ciągłego wdychania smrodu rozpuszczalnika, gdzie nie dostałem nawet papierowej maseczki za 5 zł, ani najzwyklejszych rękawiczek nitrylowych, aby choć trochę ochronić organizm, to moja motywacja do tej pracy zmalała. Ale ok, był to pierwszy dzień, więc dałem sobie szansę. Co ciekawsze, zapewniany na rozmowie kwalifikacyjnej o braku nadgodzin, jakże wielkie było moje zdziwienie gdy majster na koniec mojej pracy rzucił w moją stronę, że "mógłbym zostać trochę dłużej". Na drugi dzień historia się powtórzyła, z tym, że już nie "mogłem", a musiałem siedzieć dłużej, co było zaprzeczeniem tego, co mówił właściciel. Po kolejnych 9 godzinach wąchania chemii uznałem, że nie ma to większego sensu. Tym bardziej, że wykaz godzin pracowników, który był dostępny do wglądu dla każdego, pokazywał, iż nikt nie pracuje tam przez 8 godzin, tylko codziennie każdy jedzie na dychu. Rozpoczęcie współpracy zbudowane na nieszczerości dla mnie nie ma najmniejszego sensu. Podziękowałem i nie żałuję.

Stefi
@Mały Andrzej

Potwierdzam

Maria
@Stefi

Szkoda, że tak krótko napisałeś. Rozumiem, że zgadzasz się z negatywnymi opiniami o KJK. A jakie są Twoje doświadczenia z pracą w tym zakładzie? Powiedz coś więcej. Co byś zmienił w tym miejscu?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie PPH ,,KJK” w Kielcach?

Stefi

Premie uznaniowe co miesiąc te same,dla wszystkich.

lolek

do gość 2 do czego miało się to tyczyć co napisałeś?? nie wiem czy wiesz ale w Polsce jest takie coś jak wolność słowa i każdy morzę sie wyrazić na forum jak chce i od tego jest to forum żeby inni ludzie którzy są zainteresowani pracom w tej firmie wiedzieli co się świeci i nie liczyli na nic więcej

Bania
@lolek

Naucz się pisać

@lolek

*Morze* :D lecz nie musi

filemon

Nikt nie twierdził, że będzie lekko i przyjemnie. Czasami trzeba robić to co w danym momencie jest najpilniejsze i tyle!

Edyta

@gość mi chodzi o PPH ,,KJK” w Kielcach i nie chcę czytać samych negatywnych opinii, wręcz przeciwnie. Chcę by na forum znalazły się same prawdziwe i merytoryczne opinie o tej firmie. W takim razie jak coś o niej wiesz i masz jakieś informacje to przekaż, a nie opisujesz jakaś konkretną osobę. Nie jestem trollem, a moderatorem forum gowork.pl i pomagam użytkownikom w zdobyciu informacji o potencjalnym miejscu pracy.

gość

Edyta naucz się czytać ze zrozumieniem. Ewidentnie chcesz sprowokować dyskusję na temat KJK. Nie pracowałaś w tej firmie, piszesz w godzinach pracy, interesują cię chyba tylko negatywne opinie o KJK. KJK nie jest firmą kielecką, jeżeli tak twierdzisz to masz na myśli pewnie hurtownię, bo w Kielcach się mieści. Był tam taki nieudacznik, pijaczek, który już z pracy wyleciał, a się nam chwalił ze mamusia go ze wszystkiego wybroni. Jeden troll zdemaskowany.

Edyta

@gość czyli według Ciebie to co pisze @LEA nie jest prawdą, tylko opisuje inną firmę, tak? @LEA chodziło Ci o Kielecką Fabrykę mebli pisząc swoją opinię? @gość to w takim razie jaka jest prawda o pracy w PPH ,,KJK” w Kielcach?

gość

LEA, chyba firmy ci się pomyliły. Piszesz o Kieleckiej Fabryce mebli chyba

Zostaw merytoryczną opinię o PPH ,,KJK” w Kielcach - Kielce

• Jak się pracuje w PPH ,,KJK” w Kielcach?

Zobacz opinie na temat firmy PPH ,,KJK” w Kielcach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH ,,KJK” w Kielcach?

PPH ,,KJK” w Kielcach
1.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Rezedowa 14
    20-143 Kielce