Opinie o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

Złoty kłos

Joanna bez Ciebie było tu lepiej. Męczysz swoją nadgorliwością . Domyślam się że to twoja praca. Miłego dnia.

Joanna

@Tragedia, nie wiem, dlaczego zwracasz się do mnie, jako do przedstawiciela dyrekcji firmy Sauer Danfoss? Nie jestem w żaden sposób powiązana z pracą w tej firmie, dlatego niestety ten post nie powinien być kierowany w moim kierunku. @TheJa, czy firma Sauer Danfoss zatrudnia raczej pracowników na krótszy okres, czy może są i tacy, którzy pracują już dłużej w tym miejscu pracy?

@Joanna

Oczywiście, ze są pracownicy, którzy pracują już długo. Praktycznie całe Metalowców część Steeringowa to starzy pracownicy.

Joanna

@GG jfg, rozumiem mam jednak nadzieję, że są tutaj jeszcze osoby, które mają informację o tym, jak obecnie wygląda praca w firmie Sauer Danfoss i czy są jakieś możliwości, aby aplikować do pracy obecnie. Będą to pomocne informacje dla osób, które chciałyby podjąć pracę w tej firmie.

Tragedia
@Joanna

Pani (usunięte przez administratora) Czy wam dyrekcji nie jest wstyd że koordynator i na motorach jak i na magazynie /na magazynie totalne ciemniaki/ nie wie co się dzieje na produkcji. Operator stacji ma jakieś 17-18zlotych na godzinę gdzie on i butterfly jego jest od wszystkiego a taki koordynator ma 30zl . I Wszystko zalatw sobie sam. Dlatego szanuje MPietrunisk bo gość ma wiedzę i potrafi się nią podzielić

TheJa
@Tragedia

Firmie nie byli potrzebni ludzie kompetentni. Oni mają donieść co się dzieje a nie wiedzieć co i jak zrobić.

Joanna

@ZB, zamierzasz kandydować do pracy w firmie Sauer Danfoss na stanowisku opisanym w komentarzu? Dlaczego akurat praca w tej firmie Cie zainteresowała? Masz może jakieś informacje na ten temat, którymi mógłbyś się podzielić?

GG jfg

Nie mam

Rekrutacja angażująca czas, bo prowadzona stacjonarnie w siedzibie formy (poza Wrocławiem) i mimo, że prowadzona przez stworzony do tego dział HR to niestety nie raczył on powiadomić o jakimkolwiek wyniku rekrutacji...stanowczo odradzam zaangażowania w tą firmę, brak szacunku dla kandydatów.

część w j. polskim, część w ang.

ZB

Cześć, a jak wygląda praca na obrabiarkach CNC. Jaka jest atmosfera, czy jest presja pracy? Jaki jest brygadzista/lider? Jacy są pracownicy? Fajna ekipa, pomagają? Czy każdy sam sobie i na siebie spod byka patrzy? I jakie są zarobki mniej więcej? Pozdrawiam

Joanna

@Depresja, masz jakieś konkretnie informacje, które potwierdzałyby to, co napisałeś na ten temat? Rzeczywiście tak jest, że w firmie Sauer Danfoss występuje w tym zakresie jakieś "faworyzowanie"? Opisz, proszę, jak to wygląda z Twoich doświadczeń.

Joanna

@stary_pracownik, często zdarza się, że osoby pracujące w firmie Sauer Danfoss chodzą na zwolnienia lekarskie? Jak w takich losowych sytuacjach postępuje pracodawca? Jest możliwość w jakiś sposób rozłożyć obowiązki pracownika, który korzysta ze zwolnienia lekarskiego? @zenuapaniezenua, najlepiej, abyś swoje zapytanie wysłał bezpośrednio do administracji portalu korzystając z adresu email do administratora.

Depresja
@Joanna

Przecież wszyscy wiedzą kto zawsze chodzi na zwolnienie lekarskie i to w tym samym czasie co roku. Wszystkie choroby świata a i tak mają największe podwyżki. Niestety rodzina i znajomości to podstawa w tej firmie. Są tacy którzy są nie do ruszenia przez imprezy wiadomo z kim.

Joanna

A czy ktoś z Was może przedstawić, jak wyglądają kwestie urlopowe w firmie Sauer Danfoss? Czy można bez problemu otrzymać urlop wypoczynkowy w okresie, który rzeczywiście nas interesuje? Czy może trzeba dostosowywać się do pozostałych pracowników? Może ktoś przedstawić, jak to wygląda?

stary_pracownik
@Joanna

Wszystko zależy jak żyje się z przełożonym. Jak dobrze - nie ma problemu. Jak źle - to choćby dać z miesięcznym wyprzedzeniem to i tak będzie marudzenie.

Robur
@stary_pracownik

I tak trzeba się dostosowywać, bo jedna osoba z czterobrygadowki może iść w na urlop w danym okresie, więc jak ktoś ma w tym samym to problem jest. Gorzej z jednodniowymj urlopami trzeba się prosić i kłócić o dzień wolnego niestety

ciekawy

Ile jest u was inżynierków z Lg

zenuapaniezenua

Drogie panie pracujace w Danfoss, jak idziecie do toalety na dwojeczke to bądźcie łaskawe nauczyć się do czego służy szczotka do muszli, zamiast zostawiać obs*ana muszle klozetowa. serio wstydu nie macie czy co? To że są sprzątaczki nie znaczy, że możecie zostawiać za sobą (usunięte przez administratora) :/ zenua panie zenua

zenuapaniezenua
@zenuapaniezenua

Administratorze, co jest złego w słowie s y f że je ocenzurowales? :/

Joanna

@Juki, fotel, który opisujesz w swoim komentarzu miał być przeznaczony dla pracowników, którzy są zatrudnieni w firmie Sauer Danfoss? Rozumiem, że można skorzystać z funkcji masażu w trakcie np. przerwy od pracy? Sprecyzuj, proszę, jak to wygląda.

Fotel masujacy
@Joanna

Przerwa śniadaniowa jak sama nazwa wskazuje jest od konsumpcji śniadania. Po drugie w firmie na każdej zmianie pracuje ponad 50 osób. Przerwa trwa 20min. Pytanie ile osób wymasuje????

Landlord
@Fotel masujacy

Co do przerwy śniadaniowej to pitolisz głupoty. Nie ma przerwy śniadaniowej tylko jest przerwa, jak ją spożytkujesz to twoja sprawa. Możesz zjeść śniadanie, spalić papierosa, pucować torpedę w kibelku. Twoja sprawa. Co do reszty masz rację.

Joanna

@Moski456, rozważasz zatrudnienie w firmie Sauer Danfoss na stanowisku inżyniera procesu? Widziałeś jakąś ofertę pracy, którą umieściła firma Sauer Danfoss? @Wrocław, w Twoim przypadku również, proszę, abyś napisał, czy zainteresowanie stanowiskiem kontrolera jakości w w firmie Sauer Danfoss spowodowane jest tym, że pracodawca aktywnie poszukuje pracownika na to stanowisko? Czy może ogólnie chciałbyś się zorientować, czy są szansę na przyjęcie do pracy w tej firmie?

Wrocław
@Joanna

Na stronie jest aktualna oferta pracy dla kontrolera jakości.

Moski456

Czesc, Ile może na strat zarobić inżynier procesu w Danfoss z dwuletnim doświadczeniem? Pozdrawiam

Stary
@Moski456

To zależy jaki z Ciebie inżynier !!!! Takich co poprostu są to już mamy. Szkoła to nie wszystko

Wrocław

Jakie (mniej, więcej) zarobki są na stanowisku kontrolera jakości (3 lata doświadczenia w innym zakładzie)?

zainteresowany

Witam mam pytanie jak wyglądają warunki pracy i płacy?

Arthur
@zainteresowany

Dla nowych pracowników NIE najlepiej

costamcostam
@zainteresowany

Praca na 3 zmiany plus ew 4 brygady, zależy gdzie trafisz, płacą na poczatek to około 20 21 zł brutto za godzinę do tego dodatek za pracę na drugiej zmianie i nockach, spora możliwość dorobienia na nadgodzinach szkoda że nie napisałeś jakie stanowisko konkretnie

zainteresowany
@costamcostam

Szału nie ma ,takie pieniądze zarabiałem 3 lata temu za 1 zmianę,dam sobie spokój z tą firmą

Joanna

@Bocian, możesz rozwinąć swoją wypowiedź na temat firmy Sauer Danfoss? Podałeś argumenty, których kompletnie nie uzasadniłeś, dlatego zapraszam do sprecyzowania swojej wypowiedzi. @R., jeżeli masz odmienne zdanie na ten temat to również, proszę, abyś odpowiednio uzasadnił swoją opinię. Jak wyglądają obecne warunki zatrudnienia w firmie Sauer Danfoss? @Arthur, nie najlepiej to znaczy jak? Możesz opisać, co wiesz na ten temat?

Bocian

Beznadziejna firma patologiczny lider na motorach

R.
@Bocian

Firma jest ok...ciekawe czy znasz znaczenie słowa "patologiczny"? Bo widzę, że jednak nie!!!

@R.

Patologia wg.wikipedii to stan chorobowy.

@Bocian

Lider normalny. Tylko wam w tyłek nie wchodzi i ma swoje zdanie dlatego wam nie pasuje. To nie Łukasz a patologiczni to Wy jesteście na tych waszych motorkach

Joanna

@Fotel masujacy, czy grafik pracy w firmie Sauer Danfoss ustalany razem z pracownikiem, którego on dotyczy? Pracownik zatrudniony w tej firmie ma jakiś wpływ na to, którą zmianę będzie mieć danego tygodnia bądź dnia? Opisz, proszę, jak to wygląda.

Fan

A Inżynier dalej pracuje na Brotherach?

Magister
@Fan

Inżynier dalej na Brotherach w szczęśliwym zwiazku ze Svetlaną :)

Juki

Danfoss zamiast dać podwyżki pracownikom to kupuje fotel do masażu za 10 tys zł bo wilczy go sobie w koszty a z fotela i tak nie ma kiedy skorzystać bo trzeba robić normę. No i kupują kolejne kwiatki, nie wiadomo po co a i tak usychaja bo nie ma ich kto podlewać. Kilkadziesiąt tysięcy złotych wywalane w błoto po to żeby tylko bylo dobre wrażenie jak przyjedzie Dominico. He he.

Zostaw merytoryczną opinię o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.