Opinie o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Jaka umowa obowiązuje w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Sknerusek

Najniższą możliwą jaka uda się wynegocjować :)

Milioner $$$
@Sknerusek

Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądała po najbliższych podwyżkach :)

@Milioner $$$

Ja nie liczę na zbyt wiele. W ciągu dwóch ostatnich lat, wartość akcji wzrosła z 45 do 115 SEK, co kwartał ponad budżet, ale jak przyszło do podwyżek, to usłyszeliśmy, że koszty funkcjonowania w COVID-owej rzeczywistości wszystko zjadają. Dlatego sporo osób usłyszało wiosną "0%" i że w sumie jest dobrze, bo Arjo zatrudnia, kiedy inni zwalniają, a na produkcji przerzucono 200zł z premii do podstawy, żeby spełnić wymagania pensji minimalnej i w sumie to też dobrze, bo premii może nie być, a wypłata zawsze będzie. Teraz jest prężenie muskułów, a ja się zastanawiam, czy to dobrze, że pieniądze, których nie było, nagle się znajdą. Bo to oznacza, że należy kwestionować każdą następną bajkę o kryzysach i złym wujku ze Szwecji. Serio, trudno się słucha tych ostatnich komunikatów, bo rozumiem, dostać złe dane z rynku czy coś przeszacować. Ale dać 0% czy 2% kiedy wiadomo że sama inflacja wyniesie 4%, to jest przesada. Śrubę można dokręcać do pewnego momentu, jak się zrobi "miękko" to już luzowanie nic nie da...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Ostatnie dni atmosfera "super" po grupowym zwolnieniu ....

M92

Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Jestem zainteresowany pracą w tej firmie, o jakie zwolnienia chodzi?

gościu
@M92

Zwolnili kilkanaście osób dając 5 min na spakowanie, wszystko zgodnie z przepisami, ale ludzi potraktowano jak potraktowano

Gosc

Dzisiaj powtórka. Podobno Kolejne osoby poleciały

hr
@M92

... a ja mam wrażenie, że wiesz o co chodzi, że jesteś z hr i badasz wydźwięk tych wydarzeń. Niestety atmosfera jest smutna i nieklarowna po tym dziwnym zwolnieniu.

gościu
@hr

hr coś bada? bez jaj... przecież to w tym dziale poleciało ostatnio najwięcej osób, a nie sorki przecież lean wywalili cały poza jedną osobą...

zainteresowany
@gościu

a co masz na mysli mowiac, ze osoby "polecialy"? to te zwolenienia grupowe byly na biurowych czy na produkcji? jakies wazne stanowiska poszly?

@zainteresowany

IPC czeka jeszcze na zwolnienia przy biurku . Podstępu brygadzista są zamiatane pod dywan . Produkcja nie ma ciągłości Hanusia nie ogarnia karuzel bo albo policzy źle i karuzele wykręcają za dużo dwudziestek, albo za mało dziesiątek . I przy tym kłamie że nic się nie stało . Anusia ma wielki problem z organizacją pracy na szwalni rozstawia ciągle te same osoby bo innych stanowiskach , a reszta zrozumiałych pań siedzi sobie na (usunięte przez administratora) i śmieje się bezczelnie w twarz . Jest jeszcze mega problem z załatwianiem pracy między zmianami . Pracownicy przychodzą rano i mają puste stoły . Jak zacząć pracę jak niema od czego . Nikt tego odgórnie nie pilnuje . Tak więc planowanie produkcji na IPC to zwykła zabawa - ludzie z przypadku przy biurku. I jeszcze jedno ... Jak brygadzista może powiedzieć pani na karuzeli "jesteś tu najsłabszym ogniwem" czyż to nie jest mobing ? Co z tego że pań kierownik zaplanuje produkcję na cały tydzień a panie w fioletowych koszulkach wszystko zepsują swoimi głupimi decyzjami . Może gdyby mniej plotkowały i nie oglądały filmików na swoich telefonach ani nie wisiały na nich pół dnia byłoby ok. Również przerwy brygadzistów pozostawiają wiele do życzenia z 15 minutowej mają 25 min. Tak samo przerwy 5 minutowe trwają 15 min. No i jeszcze ten zakaz chodzenia do toalety, co to ma znaczyć ? Albo stoją z zegarkiem w ręce i sprawdzają kto jak długo przebywa w toalecie. Żenada .

@Frank

Jaki kierownik takie brygadzistki... oczywiście nie wszystkie

@Frank

Powiem Ci jedno jest mi ciebie żal nie rozumiem skąd tyle w tobie goryczy mogę Ci powiedziec jedno w internecie nikt nie jest ani anonimowy ani nie uchwytny pozdrawiam

Oczywiście nie wszystkie . Jest tylko jedna jedyna z prawdziwego zdarzenia pani Beata .

Frank

Po Co mam się zwolnić? zabolało że coraz więcej waszych podstępków wyjdzie na jaw? Bo raczej do kierowania produkcją to wy się nie nadejście wystarczy wziąść przykład z Pani Beaty - Tak się powinno pracować z podwładnym . Super brygadzistka tylko brać z niej przykład . Pozdrawiam

@Frank

Nie rozumiem po co oczerniać innych nie lepiej było by Ci się przenieść skoro na twojej zmianie ci się nie podoba pozdrawiam

Hmmm....
@Frank

Żenada to to co piszesz ..pracuje na ipć i .nigdy nie spotkałam się z zakazem wyjścia do toalety

@Hmmm....

Zgadzam się z tobą po całości ????

Lutek

A ta jedyna chyba sama o sobie pisze, dobre. Mało przez te lata namieszała. Dawno powinna wylecieć!

Du
@Frank

Heroes, który jeszcze nie pozbył się pracy nadal się wypowiada. Żenująca osoba która już dawno nie powina pracować na stanowisku brygadzistki.

@Du

No nie powinna zwłaszcza że jest sama nie ogarnięta wszystko musi mieć podane przez swojego faceta na kartce bo inaczej to by nawet nie wiedziała gdzie jest.

@Du

Sam program Heros to jakaś porażka marnowanie firmowej kasy na sprawy które powinny być załatwiane od ręki na bieżąco . Może woda sodowa by niektórym tak nie zdążyła do główki . No bo to w końcu taki awans społeczny dla niektórych .

:) w samo setno

@Seerek homogenizowany

Mi na swojej zmianie jest super tylko przełorzeni nie na miejscu . Próbują stworzyć (usunięte przez administratora) . Więc może z powrotem pozamieniać brygadzistów i będzie super . Wszystko wróci do normy . Zmiana A miała już tego dość to cały ten (usunięte przez administratora) został przeniesiony na zmianę B

Winogrona
@Seerek homogenizowany

Przecież zgrzyty o wychodzenie do toalety zawsze były i są . Chyba będziemy swoje potrzeby zgłaszać bezpośrednio do przełożonych , jak na przedszkole przystało

Franek

Cóż można powiedzieć o atmosferze. Panuje wszędobylski mobbing w dużej mierze że strony brygadzistów ale i osób wdrażających nowego pracownika. Jest to totalny obłęd . Do wymiany załoga w fioletowych koszulkach .

Starosta

Kiedyś na IPC była super atmosfera dziewczyny sobie pomagały na każdego można było boczyć. Teraz jest strach stanąć na jednej nodze bo już hiena krąży i zadaje niestosowne pytania . Jedna dziewczyna przecięła sobie palec to z pełną kpiną radością o zadowoleniem hiena stwierdziła że bardzo dobrze że się tak stało . Trzeba z tymi wszystkimi przygodami iść wciągu do dyrektora . Bo pracuje 100 osób a 3 psują atmosferę.

Atmosfera? To pojęcie nie istnieje w Arjo. Masz (usunięte przez administratora). A i tak nikt tego nie docenieni, taktyka jest następująca - nie pochwala Cię bo będziesz chciał podwyżkę. Mobbing to norma. Kierownicy/ dyrektorzy po szkoleniach robią się bardziej wredni niż wcześniej.... Takie pranie mózgu, którego nie widzą. Pysznią się swoimi zarobkami. Karma powraca moi drodzy. Wszystkiego dobrego.

Mar

Atmosfera do (usunięte przez administratora) a brygadzista tylko jego słowa znowu się kłócicie są bez nadziejni siedzą przy biurkach piszą SMS jak ma coś zrobić ta zachwile Nika

TeżTuByłem

Praca w dziale inżynieringu sama w sobie nie była zła, o ile miało się chęci dawała szansę na rozwój swoich umiejętności. Oczywiście wszędzie zdarzały się osoby, które chyba same nie wiedziały czym się zajmują w firmie i były oderwane od rzeczywistości, ale na szczęście kierownictwo z sukcesami przerzucało ich obowiązki na młodych studenciaków pracujących za półdarmo. Dyrektor inżynieringu? To już materiał na osobną książkę. Nie wiem czy słyszałem o nim jakieś dobre słowo przez cały okres jego urzędowania i sam żadnego nie potrafię wymienić. Ogólnie firma dobra co najwyżej na czas stażu i zebranie pierwszego doświadczenia w korpo świecie. Dla pracowników znających średnie rynkowe na danym stanowisku, miejsce pracy totalnie nieatrakcyjne.

Tedy
@TeżTuByłem

Mało o kim można powiedzieć, dobre słowo, brygadzistow za dużo, kontrolerów za dużo, pracowników produkcji za mało. W szatni u nas tak wali, że w smieciarni lepiej, coz i śmierdziele się w arjo zdarzaja. Tylko niektorym współczuć. Oj skończy się czas błogi. Szwecja zostanie odpowiednio poinformowana.

Karrramba
@Tedy

A ja wiem z wiarygodnego źródło, że już się produkcją w Polsce wysoko ustawione szefostwo zainteresowało. Ogromnym spadek jakości oraz dużo zgłoszeń od klientów.

kandydat

Inżynier jakości dostawców - jaka atmosfera w dziale? na jakie wynagrodzenie można liczyć? Ogłoszenie widnieje długo, brak odpowiednich kandydatów, czy słabe warunki?

@kandydat

Nie jestem pracownikiem tego działu ale po rotacji (dużej) myślę że z 4netto oczywiście zależy od doświadczenia.

Klient

4 k netto. Niewiele mniej można dostać w Lidlu na kasie

@Klient

Ale to jest dział o arjo jeśli nie jest to prawda to popraw mnie

Obarji

To czemu arjo tak mało płaci ludziom?

autor
@Obarji

Lecą na młodych, młodzi nie mają grubych hipotek ani dzieci do wykarmienia i się żegnają jak tylko dotrze do nich, że tam nic nie osiągną ani nie zarobią.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektromechanik. Jaki był jej rezultat?
Os

Ja po kilkunastu latach pracy mogę powiedzieć że zarabiamy najniższą krajową plus premia 350zl. Z roku na rok coraz mniej w kieszeni zostaje. Tworzy się za to sztuczne podziały na pracowników młodszy starszy i samodzielny by robili więcej i więcej i sami się nakręcali za mniej pieniędzy. Cudowne te rozwiązania. Za rok zmniejsza nam znowu premie bo będzie podwyżka najniższej krajowej. Jeśli szukasz jakiejś dobrej stałej pracy to omijaj arjo. Na spotkaniach z kierownictwem dowiesz się jakie miliony zarabiają dzięki tobie :) Jeśli chcesz przeczekać trudny okres w swym życiu i potrzebujesz się gdzieś zaczepić to zapraszamy

Automatyk

Witam. Jakie warunki jako automatyk? Opłaca się aplikować? Jak atmosfera, jakie plc, hmi i cały sprzęt? Ile na początek można zawołać?

@Automatyk

Nie opłaca się jeśli masz normalna prace. Szef uprawia skrajny (usunięte przez administratora) Jeśli lubisz takie warunki to wołaj 2x tyle ile masz obecnie

Anon

Nie wiem jak w tej firmie, ale w innych automatyk z doświadczeniem i głowa na karku może dostać 7 tys.

Anon 2
@Anon

7 tys dostaniesz tu bez problemu ale nie na miesiąc tylko na trzy

Anon 3
@Automatyk

Zależy od tego co potrafisz, pewnie powyżej 6 brutto można wołać. Jeśli lubisz nadgodziny to warto zapytać, czasami można zarobić 2x to co masz na umowie.

Turbos
@Anon 3

Chyba już samo to że tak dużo nadgodzin jest świadczy o problemach...

Życzliwy

Należy wspomnieć również iż na terenie firmy odbywa się handel maseczkami gdzie się nie wydaje paragonów w cenie 5zł., szytymi z pianki z działu od pewnego brygadzisty. Ogólnie produkcja odbywa się w brudzie, podłoga dawno wody nie widziała nie wspominając o toaletach. Pewna młoda brygadzistka wymaga nie wiadomo czego a sama z ledwością obsługuje maszyny do nabijania, bardziej interesuje ją życie prywatne pracowników niż produkcja.

Stary
@Życzliwy

Wszystko prawda.Nie rozumiem,dlaczego nikt z kadry nie zrobi porządku z tą młodą brygadzistką a po za tym w mojej opinii jest ich za dużo.Dwóch brygadzistów na zmianę w zupełności wystarczy a brakuje mechaników.Coś tu jest nie tak

@Stary

Do Pani która szyje te maseczki z materiału z tripulsa składam reklamacje ponieważ nie idzie ich wogole nosić nie spełniają norm a pozaty te kosmetyki za 8zl które były ostatnio w obrocie w pracy od Pani tez nie zdały egzaminu ponieważ wyszła mi wysypka.Moje pytanie gdzie mam zwrócić towar czy na biurko czy pod biurko?Widzialam w obrocie na hali pościele czy są dostępne?

Klient
@Nie zadowolony klient

A garnki też można kupić? Kolega pyta

@Klient

Oj to tylko na zamówienie i to weselne chyba że łóżka na noc poślubną to pewnie da radę od ręki,poczekajmy co brygadzista z panią od maseczkę się skonsultują w sprawie wynoszonego towaru handel pokątnie się rozwija na szeroką skalę.

Du
@Nie zadowolony klient

W końcu brygadzisci w arjo nie mają co robić. Nic dziwnego,ze zajmują się wynoszeniem co się da i lewymi interesikami. No albo romansami..... Choć uroda nie grzesza.

@Du

Gdyby ta młoda stażem bo nie wiekiem brygadzistka ????wiedziała jak jej pupile o niej mowia poza jej plecami to dopiero by bylo a tak idylla trwa nadal do niej skarżą na siebie a potem mówią że ta ów Pani liczyć nie potrafi ze nic nie umie ale ktoś niestety lub stety ja wybral i pozwala jej na traktowanie ludzi jak gorszy sort.Co ta najniższa krajowa robi z ludźmi...

Zamyślony

Tak to właśnie wygląda jeżeli firma zatrudnia na wysokie i odpowiedzialne stanowiska niekompetentnych ludzi

@Zamyślony

A nikt nie wspomina o szkodliwości od zgrzewarek okna pozamykane zaduch i smród plastiku ludzie dość często narzekają na bóle głowy zatok strach pomyśleć normalnie ale i tak narzekając nawet nie pisną o tym swojej kochanej brygadzistce która wyzywają od hieny jak tylko kawałek odejdzie i która sobie zapracowała na to co w chwili obecnej tam jest wymagajac od swoich pracowników czegoś czego by nie umiała robić ale do zastraszania jest genialna ze zabiorą ci premie jakby to były kolosalne pieniądze.

Ktoś
@Nie zadowolony klient

Jak "hieny" nie ma w pracy to cała zmiana sie cieszy i produkcja jakoś idzie

Zdesperowana
@Nie zadowolony klient

Do firmy Arjo My pracownicy albo ich zdecydowana większość żądamy jakiś zdecydowanych kroków odnośnie tej pewnej młodej brygadzistki!!do pracy wróciła nie skończył sie tydzień i znów (usunięte przez administratora) sie zaczyna.A taki był spokój!!!!!i niech przestanie sie tak wywyższać bo jej ta korona szybciej z głowy spadnie niż ją dostała!!!!!!nie da sie współpracować ludzie cali nerwowi do pracy przychodza!!!

Stary

W Arjo jest cudownie! COVIDA już nie ma.Dwie zmiany połączone bo wdrożone są nadgodziny.A chętnych na nadgodziny aż za dużo bo jak zabrali cudownie 200zł z premii to teraz ludki muszą nadrobić i zapisują sie na nadgodziny aż miło!!!Warto też było puścić fame o zwolnieniach pracowników bo teraz w tym strachu jeszcze więcej i bardziej pracują.Nie wspomne o nie przemyślanych decyzjach młodej brygadzistki z przypadku która to sama nic nie potrafi tylko chodzi po maszynach zasięgając plotek i informacji od swoich "Informatorów" .Fajna firma,polecam

Ex pracownik

Pracowałem w arjo i niestety żałuję szkoda czasu. Obiecanki na rozwowie to jedno a rzeczywistość to drugie. Kłamstwo i wyzysk to w skrócie arjo.

@Ex pracownik

Jeszcze zapomniałeś dodać o zwalnianiu pracowników 2tygodnie przed okresem ochronnym. Super praktyki. With people in mind.

Dzida

Do przełożonych. SZANOWNI PAŃSTWO.MY PPT ŻADAMY, ABY IPC W AUTOBUSACH JEŹDZIŁO W MASKACH. JEDNA NA DZIESIĘĆ JA W AUTOBUSIE NOSI. DZIĘKUJEMY

Haha
@Dzida

Dzida... sama załóż maskę bo jak gadasz to ci na szyi wisi

janusz
@Dzida

To co przełożeni mają z wami jeździć autobusem bo dorośli ludzie sami nie mogą siebie upilnować? litości

Zatrudniony

Byłem na rozmowie, nie polecam. Po pierwsze rozmowa jak przesłuchanie. Nie byłem na bardziej sztywnej rozmowie w życiu. Po drugie zero informacji zwrotnej pomimo zapewnień. Jak na taka korporacje międzynarodowa to bardzo słabo..

O w mordę

Praca nie jest zła ale najgorszy moment następuje jak się patrzy na wypłatę. WTF co to jest ?¿???

Genesis
@O w mordę

To jak na początku wypada wynagrodzenie?Jaka stratować brutto?

GorszySort
@O w mordę

To nie widziałeś jakie wynagrodzenie podpisujesz ? Podpisywałeś umowę bez okularów czy skąd to zdziwienie ? Zarobki są przecież jawnie przedstawione na umowie...

Najpierw na 3 miesiące potem na rok potem na czas nieokreślony. Rzucają umowa w ostatnim możliwym terminie bez możliwości negocjacji (chyba że ktoś poszuka czegoś innego ale wtedy jest nie to nie)

Kamil Wózkowy

Witajcie i słuchajcie, Ponieważ jestem świezo co pracownikiem po tzw miesiacu rotacji, wiec nakresle operatorom wozkow widlowych czym beda sie zajmowac i jak to sie odbywa... a wiec tak : Kierownik dosyc fajny facet, ale niestety jak to mowia chlopa ze wsi wyciagniesz, ale wsi z chlopa nigdy i ewidentnie to widac ze ma jakis problem ze soba bo codziennie przynajmniej przez godzine bedzie was stresowac i denerwowac jednoczesnie burzac caly plan ktory mieliscie, podam przyklad, pod koniec zmiany w glowie juz masz co i jak zrobic zeby sie wyrobic, bo wiadomo darmowych nadminut nikt nie chce robic, jesli dojezdzasz firmowym transportem to wierz mi, ze 2 minuty wyjdziesz pozniej z pracy i mozesz zapomniec o transporcie, przyczyna prosta produkcja konczy wczesniej niz Ty o 10min i w momencie jak Ty konczysz prace to bus juz odjezdza z tylu firmy wiec nawet jak skonczysz punktualnie to masz doslownie 1-2min na dobiegniecie do szatni i przebranie sie oraz wybiegniecie na busa, no to jest ich people in mind lol :) Sama praca to dowozenie na produkcje i odbior z produkcji, raczej wola zebys nie mial mozgu bo po tygodniu tam jest schemat dzialania, w tym miejscu chcialbym wspomniec rowniez o niebezpieczenstwie ludzie chodza miedzy paletami i przez miesiac mialbym juz minimum 4 wypadki z otwartym zlamaniem nogi... ale people in mind XD a tak to rozladunek i zaladunek aut wielkich palet ktore ledwo sie mieszcza w tirze albo elementow dziwnoksztaltnych i dochodzi tez nowa opcja ze niedlugo lozka bedziecie recznie wywozic z produkcji, jedno lozko 100kg a sa dwa na sobie, ale maja kolka hahaha Teraz wynagrodzenie - sprowadza sie do pensji podstawowej oraz premii, wyglada to tak ze masz najnizsza krajowa na umowie i okolo 800zl premii, ale dobra... premia jest wyplacana co miesiac faktycznie, no ale tu tez jest ale.... od 2021 roku weszly dwie nowe skladowe do obnizania premii, dotychczas byly 2 a teraz sa juz 4, ale najlepsze w tym wszysktim jest to, ze Ty jako pracownik nie masz na to wplywu jakie one beda LOOOOOOL... czyli innymi slowy premie moga ci obnizyc bo ktos cos zle zrobi, albo kierownik powie ze "jakosc" Twojej pracy nie jest wystarczajaca i juz tracisz 25% LOOOOOOOL.... Kasa to okolo 2750 miesiecznie netto, ale dojazd i powrot stamtad tragedia... Generalnie odszedlem bo firma nie zna czegos takiego jak podwyzszki inflacyjne, co roku... wychodza z zalozenia, ze podwyzszka po roku, a na przelomie 2020/2021 tak nas wydymali ze dostalismy podwyzszke ale jej nie dostalismy :D wiec defacto jak towary ida do gory a Ty stoisz w miejscu to nie zarabiasz tyle samo tylko mniej ! Generalnie powiem tak - nie polecam nikomu, duza rotacja, sztywna atmosfera, ludzie dziwni, kasa slaba, people NOT in mind, mobbing, presja, na plus duzy socjal w firmie, jesli nie masz wlasnego srodka transportu do pracy i z pracy licz okolo 4h dziennie na dojazdy !!!! Naprawde !!! Podpisuje sie imieniem, zeby wiedzieli ze nie jestem taki glupi za jakiego mnie mieli, buziaczki przesylam i naprawde jak kogos znajdziecie na to stanowisko dluzej jak na miesiac to szaaacuuun..

ten co wie
@Kamil Wózkowy

dokładnie tak jak piszesz, przerzucili w 2021 200zl z premii do wynagrodzenia podstawowego czyli defacto nie bylo zadnej podwyzszki ale powiedza wam ze macie gwarantowana premie wysokosci 200zl to ladnie pokazuje polityke firmy i podejscie do pracownika ta wyplata o ktorej piszesz jest tylko jak uzyskasz 100% a ze sa dodatkowe 2 czynniki to juz nie bedzie takie proste i czemu nie wspomniales o sciezce kariery ml magazynier magazynier st magazynier jak myslisz po co to zrobili oczywiscie zeby placic mniej chociaz firma zwieksza swoje obroty teraz w pandemi wiec zarabia wiecej a z nami sie nie dziela slabo widze dalsza moja prace tutaj chociaz juz pracuje kilka lat. pozdrawiam

Os

Szkoda ze nie dają pracownikom dobrze zarobić. Zmniejszyli premie by pokryć tym podniesienie najniższej krajowej. Czy robisz 3 miesiące czy dopiero przyszedłeś do pracy czy kilkanaście lat zarabiamy tyle samo. Biednie

Agnes

Byłam na rozmowie i weszłam na halę produkcyjną.Praca sama w sobie nie jest taka zła.Wiadomo,że to jest produkcja i trzeba wyrobić normę. Rozumiem że pracuje tam dużo kobiet.ale dziwię się że jest tam dużo mężczyzn,którzy chcą pracować za tak małe wynagrodzenie.To co firma oferuje to śmiech na sali.Dodatki takie jak socjal też są ważne ale mieć podstawy 2250 i do tego premia 450brutto to trochę za mało

@Agnes

Agnes zupełnie nie rozumiem dlaczego uważasz że kobiety mogą chcieć pracować za niskie wynagrodzenie a mężczyżni nie. Jeśli wykonują tą samą pracę to nie widzę powodu wynagradzania ich inaczej ze względu na płeć

Adri
@Agnes

Przed chwilą dzwoniła do nie pani z zaproszeniem na rozmowę,Ale wpierw podała warunki jak usłyszałem że 2250zl brutto to uprzejmie lecz z uśmiechem podziękowaniem,pani zdziwiona że odmawiam. Za takie pieniądze ktoś chce robić? Z bonusem niema nawet 2tys

Agi

Agnes chodzi pewnie o to, że zazwyczaj facet jest zywicielem rodziny. No kobieta może dorobić do budżetu i mieć te 2tys wypłaty, ale facet. Gdyby mój mąż tyle zarobił co ja, zylibysmy poniżej przeciętnej. No chyba, że siedzą kącikiem u mamusi. To starczy i nie mają dzieci. To tyle.

Agi

PS.... W arjo kobiety pracują więcej niż faceci więc to one powinny mieć więcej płacone, a Panowie jak chcą więcej to do łopaty na15 h, wtedy zobaczą co to praca, bo w firmie Arjo tego nie wiedzą, dlatego za 2tys siedzą.

pra

tą samą ??????

Zgadnij kto to
@Agnes

Bez sensu pisanie czegokolwiek jak usuwacie Systematycznie wpisy "niewygodne" dla firmy.Inne firmy mają wpisy z każdego mca a tu pousuwane wszystko bo przyjmują do pracy.ludzie z dziesiecio i dwunastoletnim stazem mają dosyć.nie ma żadnego stażowego,nie ma premi kwartalnej jak gadają na rozmowie kwal.,(dostają ją tylko dupowłazy)traktują ludzi jak baranów do roboty co są głupie .zatrudnijcie sie za najniźszą krajową ale na nic wiecej nie liczcie.ja tu pracuje 12lat i (usunięte przez administratora) mam

antyheros
@Agnes

Norma, jaka norma to "mobbing", nikt ci nie może powiedzieć że za mało robisz, albo nie wykonałaś planu. Co najwyżej mogą ci się zapytać dlaczego plan nie został zrealizowany. -wadliwe elementy, -poprawki na kontroli, -nadmiar obowiązków, -i inne. Ludzie uczcie się bo pracodawca was wykorzystuje.

Czym ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Mają benefity Medicover mulitisport. Jednak rotacja (ok. 30%)w firmie jest na tyle duża że i tak nic to. Wszyscy szukają innej pracy.

Wiedżmin

Arjo już nie zachęca . Wstydzimy się pracować w firmie z takim prestiżem za tak niskie zarobki.

Balcerek

Strzeszcie się tej firmy. Będą z was wyciskać więcej i więcej a w zamian nie dając więcej. Bo kryzys bo to, bo tamto, bo firmy dookoła nie dają więcej itp. Jak chcesz się zaczepić na kilka miesięcy, góra pół roku to zapraszam. Nie daj się wykorzystywać że ktoś doceni twój trud i dostaniesz znaczącą podwyżkę. Weźcie to sobie do serca. Szukajcie czegoś lepszego.

Ktos
@Balcerek

Kiedyś jeszcze ludzie poprawiali wygląd wypłaty nadgodzinami. Teraz mimo większej ilości zleceń nadgodzin praktycznie brak. Zrobią dwa tyg na pol roku. Nawet dorobić nie można choć są chęci.

Wiedżmin
@Ktos

Przecież nadgodziny są tylko dla tych ktorych sobie panie brygadzistki wybiorą. Więc nie piszcie Że niema ????

Sonia

Autobusy tak pełne że strach, zwłaszcza ipc. Tluka się jak świnie. Czyżby zapomniano, że jesteśmy w czerwonej strefie. A tak w ogóle to co to za rozłażenie się wszystkich wszędzie po całej firmie. Czyż nie po to zmieniono szatnie żeby się omijać. Jakos się nie wydaje.

Ele mele

Brygadzisci.!!!! Pouczcie pracowników o konieczności dezynfekcji rąk i zmianie masek Zygac chce się jak widać niektórych, ręce z babolami.,maska osliniona. A idź. Bleeeeeeee

Zostaw merytoryczną opinię o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.