Opinie o UL International Polska Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy UL International Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie UL International Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UL International Polska Sp. z o.o. w Toruń

Basia

Hej, czy to prawda, że są teraz jakieś redukcje? jeszcze z miesiąc temu ktoś pytał o pracę przy obsłudze klienta, sama chciałam na to zerknąć a teraz niedawno inna osoba pisała coś o jakimś wywalaniu. O co chodzi? to dotyczy konkretnego działu?

Grubo przed 30. Wczesniej niż trzeba

Basia

@Basia

Nie ma żadnych redukcji. Pracujemy normalnie, rozwijamy się. Raz na jakiś czas w 150 osobowej firmie ktoś poleci ze swojej winy, tak to już jest :)

Ona
@PracUL

Hej, a jak już ktoś z was się wykrusza to gdzie dodajecie oferty? chyba, że najpierw wewnętrzne rekrutujecie? Kiedyś widziałam ogłoszenia na przykład dla młodszego specjalisty ds. administracyjnych w sieci ale wszystkie są od dłuższego czasu wygasłe. Teraz gdzie można zerkać za czymś na bieżąco?

@Ona

Pracuj.pl albo nasza strona. W sumie strona chyba mnie przyjazna, ale tam bedzie wszystko, czasami na pracuj nie ma kompletu olgoszen

Hej, Czy w UL są przyjęte coroczne podwyżki ? Dziękuję

Kandydat Nowy wpis

Dzięki za odp. A czy wypłaty są do 30 czy do 10 ego w UL ?

PracUL Nowy wpis

Nawet wcześniej

Kandydat Nowy wpis

Wcześnie w sensie do 30ego czy do 10 go kolejnego miesiąca ? Dzięki bardzo

PracUL Nowy wpis

Grubo przed 30. Wczesniej niż trzeba

Maryśka

Hejka. na takiej stronie z praktykami i stażami dla studentów mignęła mi nazwa firmowa, ale nie widziałam przy tym by coś było wystawione dla osób poczatkujących. Czy w tym roku będą w ogóle planowane jakieś praktyki? A jeśli tak to z jakiej dziedziny? Może będzie to coś dla mnie. :)

Witam, jaki są benefity w UL solutions ? Czy są wczasy pod gruszą ? Jakiś bonus roczny ? Z góry dziękuję

@Kandydat

Bonus roczny, grusza, medicover dla pracownika i rodziny, karty lunchowe, ubezpieczenie na zycie, karta sportowa, mikolajki dla dzieci, wyjazd integracyjny, extra kasa na Boze Narodzenie. To chyba wszystko ;)

@PracUL

Dzięki za info! Czy karta multisport jest na platformie mybenefit ? Tam można kupić inny rzeczy do wyboru zamiast multisporta. A bonus roczny jest ?

Medicover sport

Nowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jaki są widełki na stanowisko sales process specialist ? Z góry dziękuję

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Kontroli Dokumentacji w firmie UL International Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Malwa

Witam. jaki podział pracy względem biuro / teren może mieć obecnie Inżynier Projektu? w ogłoszeniu podkreślona została dostępność do podróżowania w celach zawodowych.

cześć, jak jest oferta na stronie dla Koordynatora ds. Audytów i Inspekcji to piszą w niej by mieć tytuł licencjata lub magistra. Przy tym drugim typie można oczekiwać nieco wyżej podstawy czy jednak są one traktowane równoważnie?

PracUL

Nie wiem jak w tym konkretnym wypadku, ale zdaje się że na wynagrodzenie ma wpływ to co zaprezentujesz (wiele cech, wykształcenie jest jedną z nich; raczej mniej ważną) + widełki na stanowisku. Generalnie wykształcenie powinno być na plusik, ale taki mały; wręcz czasami pomijalny.

Na Wielkanoc niczego nie ma? :( to może chociaż pączki w zeszły czwartek chociaż były? :D ktoś podkreślał, że było dodawane ogłoszenie na obsługę klienta, teraz żadne nie rzuciło mi się w oczy ale czy jest tu może ktoś z działu oceniłby warunki? jak płacą?

I co, w te święta ile stówek wpadło i czy było tak jak ktoś napisał? ze raczej każdy miał to samo? zastanawiam się także nas warunkami teraz od nowego roku, jak można je ocenić? Czy cokolwiek się zmieniło w ich zakresie? nie udało mi się odszukać bieżących ofert, nie ma rotacji?

PracUL

Około 500 zł dodatku na święta. Warunki takie same, jest ok. Otwarcia są, ale chyba lepiej szukać na stronie UL niż na Pracuj. Mamy na teraz chyba z 8 rekrutacji

@PracUL

Oooo to całkiem fajnie, że są takie dodatki świąteczne. A to jest bon tylko na boże narodzenie, czy na Wielkanoc też dają? I czy jak ktoś ma dzieci, to jest jeszcze inny dodatek, czy każdy dostawał tyle samo, nawet jak dzieci nie ma? Może jak są dzieci, to dają jakieś dodatkowe paczki itd.?

PracUL

Dzieci dostają prezenty na Mikołaja. Na Wielkanoc nic nie ma.

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 19 grudnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy UL International Polska Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Z tego co widzę to sporo negatywów nadal tu jest, więc nie wiem o co ci chodzi ;P Weszłam poczytać opinie, rozważam czy nie przenieść się do tej firmy. To może powiesz co takiego ważnego zostało rzekomo usunięte? Aż sama jestem ciekawa teraz czy muszę na coś uważać ewentualnie ;)

asd
@Anna

na jakie stanowisko aplikujesz?

Lucy
@Anna

Pracuję tu od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Świetna atmosfera, spokojna praca. Rozbudowany pakiet socjalny, ładne, nowe biuro

@Lucy

Jak stawka? Też jesteś zadowolony z wynagrodzenia, czy firma mogłaby zaoferować więcej?:) Jakbyś mogła napisać kilka słów więcej o pakiecie socjalnym, byłabym wdzięczna. No i rady odnośnie procesu rekrutacji też chętnie przyjmę, może jakieś masz?

PracUL

Stawka - oczywiście zależy gdzie, ale jest ok, pośrodku rynku na start. Później już od Ciebie zależy czy wypracujesz sobie podwyżki wieksze czy mniejsze. Czy mogłby być więcej? - zawsze ;) Socjal - karta lunchowa (300 PLN), wczasy pod gruszą, Medicover dla Ciebie i rodziny, karta sportowa, ubezpieczenie na życie. Do tego jakieś mniejsze tematy w stylu dodatku świątecznego, Mikołajek etc. Rady co do rekrutacji? Do każdego działu będzie inaczej, ale jak już Cię zaproszą, to bądź sobą ;) Nie pozuj na nie wiadomo kogo, mów wprost, przyznawaj się do błędów. Z tego co widzę, to dużo bardziej szukają tutaj porządnych i normalnych ludzi zamiast korpoludków ;)

@PracUL

Gdzie taką karte lunchowa można zrealizować? Jest w firmie jakaś stołówka, czy konkretna restauracja gdzie honorują taką kartę? A no i jak jest np. dodatek świąteczny, to jaka to suma? Wszyscy pracownicy dostają taką samą wartość dodatku?

PracUL

Jest to karta platnicza mastercard, ktora mozna placic prawie wszedzie za art. spozywcze albo w restauracjach. Stolowki nie ma, jest lunchownia w budynku obok ale raczej nie cieszy sie powodzeniem ;) Dodatek swiateczny to roznie, kilkaset zlotych wpada. Chyba wszyscy dostaja tak samo, ale reki nie dam sobie uciac ;)

UL International Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Data Analyst. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

czy firma w ostatnim czasie zmieniła miejsce ? wizytowka google podaje ze w ostatnim czasie były jakies zmiany ale nie pisza jakie, gdzie teraz jest biuro ? przy biurze pracownicy maja moze bezplatny parking ?

@Anna

Zmiana siedziby z Sękocina na Warszawę miała miejsce już 2 lata temu. Poza tym bez zmian, firma istnieje i ma się dobrze :) Tak, przy biurze jest bezpłatny i strzeżony parking dla pracowników

Grażyna
@PracUL

Bez zmian? Ale to po przeniesieniu dosłownie wszyscy pracownicy zostali?

@Grażyna

@Grażyna - raczej nie było za specjalnie odejść ze względu na przeprowadzkę (albo takich nie kojarze). Raz, że jednak przeprowadziliśmy się do miasta i komunikacja jest lepsza. Dwa - przypadło to na pandemię i kto chciał to korzystał z opcji pracy zdalnej

Grażyna
@PracUL

No tak jak widać model zdalny wiele może wyratować. I aktualnie też tak sporo ludzi na niej tu siedzi? Jak to na atmosferę wpływa?

asd
@Anna

Rownolegla 4, pracownicy maja bezplatyn parking :)

Michal

Na jakie wynagrodzenie może liczyć technik?

Cypress
@Michal

3000 brutto. Typowy standard(usunięte przez administratora)

Krzysztof
@Cypress

To prawie najniższa krajowa, słabizna... A po jakim czasie można dobić do powiedzmy 4k brutto?

Howdy
@Krzysztof

Ło panie, nie wiem czy masz tyle czasu

Jaka jest kultura pracy w UL International Polska Sp. z o.o.?

Ja tu pracuję, więc wiem

Jest dobra. Trochę różnic między działami, ale najogólniej - lepiej niż gdziekolwiek indziej ;)

Urszula
@Ja tu pracuję, więc wiem

Ciekawe, z czego te różnice wynikają, z samej specyfiki pracy, czy z klimatu między ludźmi :) Może jako ten wiedzący podpowiesz wprost, gdzie najlepiej trafić? ;)

@Urszula

Wynikają z różnych kwestii. Niekiedy charakter pracy, niekiedy kwestie personalne. Natomiast tak czy inaczej jest dobrze, nawet te najmniej interesujące pod tym względem posady są powyżej typowego polskiego korpo-piekiełka ;) A szukasz opcji technicznej (inż/lab) czy czegoś innego (admin/sales)?

moneky

kibel jak sam sk...syn. Pani przyprowadzła szpeca do przepytek: kolo mnie wypytuje po angielsku jak działa zasilacz smps, jak sie zabezpieczyć przed EMI itd... mysle uuuu wymagania jakby mieli płacić conajmniej 6koła netto, w końcu to renomowana firma. Co do czego to cmokanie i najwyżej to 2koła, bolesny powrót do polackiej rzeczywistości ;) Żeby to jeszcze było blisko domu to niech tam, ale to gdzies na je..anym wygwizdowie, dojechać samochodem w jedną stronę, to minimum godzina po dziurach i stanie w korkach i na swiatłach. Generalnie zwykły polacki kibel.

@moneky

Kolego, piszesz nieprawdę. Pewnie byłeś na rozmowie, bo rzeczywiście Pani mogła przyprowadzić kolesia od przepytek ;) Natomiast 2 koła to absolutna nieprawda, obojętnie na jakie stanowisko startowałeś. I to nawet 4 lata temu. I na pewno nikt kwoty Tobie nie podał na rozmowie, kłamczuszku ;) Wygwizdowo już nieaktualne, natomiast nigdy nie było jazdy po dziurach, co najwyżej 10 minut równą S-ką ;)

Filomat
@Ja tu pracuję, więc wiem

Kolego, zamknij mordę jak nie było cie na rozmowie :)

@Filomat

A skąd wiesz, że mnie nie było? Świat jest mały ;)

Krzysztof
@Ja tu pracuję, więc wiem

Znasz UL International Polska od środka? Jestem ciekaw jak wyglądają zarobki w tej firmie, chodzi mi o pensje dla pracownika bez większego doświadczenia. I czy tacy w ogóle są tu przyjmowani? Daj znać!

Ja tu pracuję
@Krzysztof

Są przyjmowani pracownicy nawet bez doświadczenia. O jakie stanowisko Ci chodzi? Stawki są przeciętne, może ciut powyżej średniej.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w UL International Polska Sp. z o.o.?

Prac12

Myślę, że takie jakie są w ogłoszeniu na konkretne stanowisko. Na pewno pomoże Ci znajomość języków i zaplecze techniczne :)

Inżynier

Poniższa wypowiedź dotyczy tylko stanowiska "inżynier projektu", niżej kilka słów o innych: Potwierdzam tą "średnią rynkową" - Taką ta firma ma politykę, celują z płacą w połowę tego co rynek oferuje na twoim stanowisku, klepiąc więcej, niż inni dostaniesz trochę wyższą podwyżkę roczną i trochę szybszy awans. Godziny elastyczne, 9-15 trzeba być w biurze, dziennie do wyrobienia 8:15, te 15 min ekstra doliczone na "dłuższą przerwę". Nikt nie stoi nad tobą z zegarkiem. 1 dzień w tygodniu pracy z domu po spełnieniu podstawowych wymogów. Nadgodziny tylko czasami i tylko dla chętnych, czasem wpada opcja przyjść na II zmianę, albo dogadać się by wyjść w ciągu dnia coś załatwić i odrobić później. Dobry dojazd trasą z Warszawy, ZTM też jeździ, ale rzadko (II strefa), za rok przenosiny (W-wa Włochy), jest prysznic dla rowerzystów. Dookoła gastronomii nie ma, ale przyjeżdża Pajda, Smakosz i Ślimak. Wentylacja w biurze słaba, wychodzi słońce, nawet zimą i robi się duszno, rano za to jest zimno. Ostatnio dodano więcej klimatyzatorów, może w tym roku będzie lepiej. Robota wygląda tak: Przez pierwszy miesiąc czytasz procedury, szkolenia, nudy, potem dostajesz projekty które robisz pod mentorem, po jakimś pół roku stajesz się częściowo samodzielny. 90% to praca biurowa, 10% rozkręcanie próbek do analizy i testy w labie, czasami są projekty z testami u klienta (bardzo rzadko). Jesteś główną osobą kontaktową dla klienta, który traktuje cię trochę jak źródło wszelkiej wiedzy, trochę jak tego co tylko problemy wyszukuje. Pracę można sobie tak ułożyć, by była spokojna i stabilna, nigdzie nie jeździć, z klientem tylko maile, ale zaliczysz szklany sufit na Seniorze, albo w drugą stronę, iść w stronę witness testów, szkoleń, green beltów, pracy z klientem, co kto lubi, więcej jest inżynierów preferujących "stabilność", niż "zmiany". Przeważa jednak siedzenie nad raportami, na szczęście co produkt do badań to inny, nie ma monotonii. Męczący jest powolny proces decyzyjny i multum procedur, decyzji i zasad, same normy mające po kilaset stron są często niejasne. Atmosfera w firmie dobra, choć są pewne nierówności między działami. Socjal porównywalny z innymi firmami, jest dodatek do pensji w formie karty na jedzenie, za to nie ma żadnego pakietu sportowego. Urlopy bezproblemowe, praca dość stabilna, rotacja na inżynierze niewielka (różna między działami), tendencje przyrostowe, jakoś setkę pracowników przekroczyliśmy. Stanowisko "administracyjne" to typowy wklepywacz, większa rotacja, dużo osób przeskakuje z niego na inne stanowiska nietechniczne. Godziny pracy jak inżynierowie. Stanowisko "Technik laboratoryjny" ma mniej elastyczne godziny, jak jest potrzeba to są 2 zmiany i soboty. Słyszałem plotki o 3 zmianach. Niezależnie od stanowiska zdarzają się oferty przenosin do innych biur za granicę. Tak ogólnie to większość osób raczej zostaje już w UL, a zdarzały się powroty (i próby powrotu) po epizodach w innych firmach. To jest najlepszy wyznacznik tego jak się tutaj pracuje. P.S. firma mieści się w Sękocinie Nowym, a nie w Toruniu

Kruk
@Inżynier

A czy mógłbyś podać dokładną kwotę którą się zarabia jako Inżynier projektu?

Inż
@Kruk

Na początek możesz liczyć na około 5,5k netto + dodatki.

Plusz
@Inż

, a po roku!

@Plusz

Kilka % więcej

Sssss1

Witam jak wyglada praca na stanowisku Technik Elektronik może powiedzieć ktoś coś międzyinnymi jak wyglądają zarobki, rekrutacja

Marzena
@Sssss1

Witam również, rozumiem, że jesteś chętny na podjęcie się pracy na tym stanowisku w firmie. Czy umówiłeś się już może na rozmowę kwalifikacyjną do nich? Wydaje mi się, że w ten sposób uda Ci się uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Tutaj bardzo rzadko ktoś się udziela i być może przez długi czas nie uzyskasz żadnej odpowiedzi. Jak zdobędziesz jakieś informacje to daj znać.

Czy firma UL International Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

PracUL

Zależy jakie. Jak jest taka potrzeba ze strony UL, to tak - zarówno wewnętrzenie jak i zewnętrzne.

Bartek

Powiedzcie jak się pracuje w trakcie pandemii? Duże obostrzenia wprowadziła firma?

@Bartek

Praca z domu dla każdego kto może. Poza tym różnego rodzaju działania wyprzedzające (oszczędnościowe) - ale bez żadnych drastycznych ruchów. Generalnie działania są dobre i zrozumiałe. Jedyne co szwankuje - jak to w korpo - to komunikacja.

Zostaw merytoryczną opinię o UL International Polska Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w UL International Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UL International Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UL International Polska Sp. z o.o.?

UL International Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Al. Krakowska 81
    05-090 Toruń

UL International Polska Sp. z o.o.