UL International Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o UL International Polska Sp. z o.o.

admin 2015-06-30 08:55
Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie UL International Polska Sp. z o.o. na naszym forum.
jek 2016-05-03 14:06
Najważniejsze, że jest umowa o prace plus te pakiety socjalne zawsze to dodatkowy dodatek do wynagrodzenia
moneky 2017-02-12 14:25
kibel jak sam sk...syn. Pani przyprowadzła szpeca do przepytek: kolo mnie wypytuje po angielsku jak działa zasilacz smps, jak sie zabezpieczyć przed EMI itd... mysle uuuu wymagania jakby mieli płacić conajmniej 6koła netto, w końcu to renomowana firma. Co do czego to cmokanie i najwyżej to 2koła, bolesny powrót do polackiej rzeczywistości ;)
Żeby to jeszcze było blisko domu to niech tam, ale to gdzies na je..anym wygwizdowie, dojechać samochodem w jedną stronę, to minimum godzina po dziurach i stanie w korkach i na swiatłach. Generalnie zwykły polacki kibel.
Zostaw swoją opinię o UL International Polska Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UL International Polska Sp. z o.o.