Opinie o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki Niedźwiedź 64

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Intersnack Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Intersnack Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie ziemniaków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki Niedźwiedź 64

ph

hehehe to pomyliles firmy:D Tutaj duzo pieniedzy nie zarobisz:D

Były PH

Żadna łaska, że dają umowe o pracę. Żyjemy w czasach, że takie umowy to powinna być norma. Nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałem długo, odszedłem jakiś czas temu, nie obejrzałem się nigdy za sobą, nigdy nie pożałowałem decyzji. Wytrzymałem sporo, bo myślałem, że sie jakoś polepszy... niestety tak nie było. Z tego co się orientuje w firmie co chwile ktos daje wypowiedzenie, chodzi o ph i osoby w biurze. Gdyby bylo tak super to ludzie by nie odchodzili. Pracujesz po 10 h srednio, planów się nie wyrabia bo super system wylicza mozliwosci rynku, które wg systemu są ogromne. Ciagle kontrola, ciagle zdjecia regałów, ekspozycji. Inicjatywy na ogromne ilosci masła i popcornu. Mowa o inicjatywach do sklepow LG, gdzie Pani na wiosce ma tansze wina niż orzechy Felix. Za duzo stresow, pieniadze nieadekwatne do pracy wykonywanej. Ogromna presja w połnocnej Polsce, gdzie Dyrektor próbuje się teraz zaprzyjaznic z podwładnymi, którym kiedys nawet reki nie podawał. Kto jest ze starej ekipy, kto ma racjonalne myslenie to wie, że On nadal taki jest tylko zaczął mu sie grunt palić po nogami i chce teraz się wybielić. Jednym slowem IS dzięki za szkołe życia. Teraz doceniam moja obecna prace i jestem niesamowicie szczesliwy, że już nie pracuje w takiej firmie. A obecnym PH życzę wytrwałosci! Zaraz będzie maj:) Życzę wysokich podwyzek :) (Oby w tym roku byly) jak nie to poprostu połóżcie wypowiedzenie:) Firma lubi dawać podwyżki jak się chce odejsć:) Dopiero w tamtym momencie docenią prace jaką wykonujesz :)Pozdrawiam

miś uszatek

Ciekawe....a jakież to lepsze rzeczy ma ów HR do roboty? Pisanie maili wg jakiegoś durnowatego , niezmiennego i wiecznego niczym Lenin szablonu czy spuszczanie się nad ROCKiem, udające, że niby tworzona jest jakaś nowa jakość? Jakże cieżko uzasadnić swoją przydatność, kiedy nie tworzy się (lub ledwo ledwo) wartości dodanej. A żeby było trochę bardziej merytorycznie - wszystkie podobne koncerny w branży oferują mniej więcej to samo na analogicznych stanowiskach, więc nie ma się nad czym spuszczać - tyle, że intersnack płaci poniżej średniej.

miś uszatek

Niby forum pracownicze, a wygląda, że to HR wykazuje największą aktywność.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja : prezentacja firmy, test, rozmowy w cztery oczy

Pytali o kilka przykładów z życia, poprzednią pracę itp. Mogłem dopytać o kilka rzeczy, które mnie interesowały. Zadzwonili w ustalonym terminie z informacją o wyniku.

byly ph

oj tak. Zgadzam się z przedmowca. Intersnack to dramat. wizyty 20-25 dziennie. O 8 na pierwszym sklepie o 16 na ostatnim. Dojazdy się nie licza. Liczy się 8 h efektywnej pracy. Kierownicy to jakies pomyłki sterowane samozwańczym dyrektorem (polnoc). Milion zadań i zapomnij o zyciu prywatnym. praca w godzinach od 10-12 zależy jak się wyrobisz a następnie milion tabelek w domu do wypelnienia plus maile ktore trzeba pisać wiadomo kiedy W DOMU! jak już wrócisz wyprany po całym dniu. Dramat. Pieniadze? smiech na sali. Przy dobrych wiatrach 2200. Nie warte stresu. Ciche audyty to wogole smiech. No i standardy nie wiadomo skad. Szkola zycia i tyle.

fitciak

Miałem wysłać CV na PH Trójmiasto (Modern Trade) ale jak czytam że na północy jest jazda bez trzymanki i wizyty liczą się od wejścia na sklep to trochę słabo mi się robi. Pracowałem w Animex i wiem jak wygląda praca w korpo ale takiej inwigilacji tam nie było a i stawka wyjściowa była wyższa.

ph
@fitciak

Jak masz mozliwosc to nie idz. Rycie mozgu, full nadgodzin. Sam wlasnie przegladam oferty pracy bo chce odejsc. Na polnocy masakra, pelna inwigilacja. Coraz wiecej osob chce odejsc, ale strach wygrywa. Pozytywne komentarze piszą chyba osoby na wyzszych szczeblach, zeby inni mysleli, ze jest fajnie. Jak macie inne propozycje to radze nie isc do tej firmy. Wiadomo, ze wszedzie jest ciezko, ale w tej nie ma chwili oddechu.

kar
@ph

Witam, zgadzam się w 100% z kolegą, źle się dzieje w firmie, i lepiej na pewno nie będzie. Zdjęć, ankiet, i nierealne plany robią swoje, obiecanki cacanki itp. Realia są potem inne, zmiana systemu na korzyść przedstawicieli, bujda, system nagina możliwości rynku i do tego nie ma możliwości zrobić planów,przyrosty z kosmosu. I wieczne pretensje o to że tego nie sprzedałeś, tamtego nie sprzedałeś itp. Jednym słowem Masakra, wiele osób szuka już pracy i wiemy o tym wszyscy, ja myśle że początkiem roku Intersnack obudzi sie z ręką w nocniku i kilkoma PH na kraju, kawalerami bo nikt kto ma rodzine nie może sobie pozwolić by zarabiać przy takiej pracy 2300 gdzie w innych firmach za tyle roboty spokojnie płacą około 4000. Pozdrawiam

Słuchajcie ! Prawda jest taka,ze wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wszędzie tez trzeba pracować i realizować plany,targety itd itp Ja pracuje w tej firmie juz dłuższy okres czasu i nie uważam,ze jest łatwo lekko i przyjemnie ale bez przesady!! Decydując sie na jakakolwiek prace zadajcie sobie najpierw podstawowe pytanie CZEGO WŁAŚCIWIE CHCECIE?? Praca faktycznie 10 h bo jeszcze dojazd do miejsca i od ostatniego punktu do domu ale pytam?!Gdzie tak nie ma??przeciez jadąc gdziekolwiek do pracy musisz stawić sie punkt 8 .Roznica jest tylko taka,ze tu dostajesz samochód,paliwo,telefon...aaaa jezeli juz mowa o benefitach to karta multisport,ubezpieczenie grupowe,medicover.Malo??to idź tam gdzie dają wiecej. Płaca na czas.Owszem,inicjatyw milion,1000 rzeczy na raz ale wierzcie mi,ze wszystko do zrobienie.Wiesz,ze jestes dobry to firma dla Ciebie.Masz kompleksy i nie wierzysz w siebie to idź do pracy za biurkiem i popijaj kawkę.Wszystko zależy od punktu widzenia i od OSOBY bo firma jako firma ma wady ale która nie ma?? P.s dostać sie do IS to wcale nie taka prosta sprawa.To chyba o czymś świadczy.

Janusz

A ile zarobi przedstawiciel na modern trade ?

sssss

Pani A.temat rzeka bo to dziewczyna prezesa. zrobiła kariere od przedstawiciela do menadżera głownie przez znajomości i chyba lozko

miś uszatek

Odnośnie tematu "godzinowego" - http://www.geekweek.pl/aktualnosci/24248/swietne-wyniki-6-godzinnego-dnia-pracy I niech sobie liczą od pierwszej do ostatniej wizyty:D

Roman

A jak się pracuje na modernie ? Też czas pracy liczą od pierwszej do ostatniej wizyty ?

PH

Od kiedy jest Pani A. w marketingu zmiany zdecydowanie na gorsze...zdecydowanie gorsze..Powoli Ci co maja szacunek do siebie i swojej pracy i przede wszystkim mozliwosc to daja wypowiedzenie. Ciagle kontrole, audyty. Jak ktos robi uczciwie to nie ma co sie martwic, ale na dluzsza mete to sie odechciewa pracy w firmie, gdzie nie ma za grosz zaufania. Nowy projekt MS? Biegacie z miarkami po sklepach? Auta zaczynaja znowu byc obklejone. Wiekszej wsi nie mogli zaprojektowac. Powrot do lat 90, gdzie kiedys to bylo modne, a teraz? co do godzin pracy..wg kodeksu praca zaczyna sie od momentu wejscia do samochodu do momentu wyjscia z niego. czyli powinnismy zaczynac pod domem o 8 i konczyc o 16. Firma ma swoj wlasny kodeks pracy. Czy ktos Nam odda za nadgodziny? Mowimy tu o CODZIENNYCH nadgodzinach, gdzie nikt tego niby nie widzi. Podobno niektorzy PH mysla o grupowej sprawie do sadu. Ktos cos slyszal?

miś uszatek

Innymi słowy.....dobre, bo nasze! P.S. Kilka stron wcześniej jest info o stawce podstawowej + możliwej premii. Zarobki poniżej średniej oferowanej na analogicznych stanowiskach w branży. Ale to uczucie spełnienia, gdy widzisz jak po półrocznym obleganiu półki w końcu zrotowało te 6 szt. solonych...i ta przerazona mina kierowniczki, która odnotowawszy ten fakt uświadomiła sobie, że zaraz zaatakujesz z pomysłem zamówienia tego samego produktu...nie do opisania;] P.S.2 Na szczęście mamy mega klip w telefonie (bez dźwieku znacznie lepszy hehe) - dzięki czemu każdy nowy dzień czujesz się jak w przedszkolu:)

ktosik

maciek nie chodzi mi o dopłatę do dojazdu tylko o czas od kiedy rozpoczyna się prace bo zgodnie z prawem praca ph zaczyna się liczyć od wyjazdu z domu a w Intersnacku liczy się od pierwszej wizyty czyli jeśli pierwszy sklep masz ok pół godziny od domu to dopiero wtedy zaczynasz pracę i to samo na koniec dnia.Jeśli chodzi o ubezpieczenie to ściągają je z pensji

ktosik

I tak jak wcześniej ktoś pisał czas pracy zaczyna się od pierwszej wizyty pod sklepem do ostatniego sklepu, nikogo nie interesuje ile masz do dojechania.

gruby
@ktosik

A na produkcijto prawdziwy kołchoz -prawdziwy dom wariatow

Manager

GPS do tyłka poprzyczepiane czy telefonicznie można porobić zamówienia żeby zaoszczędzić czasu?

On

Jakbym wiedział, to bym tutaj nie pytał :)

jdhf

Witaj w klubie, ja też.. wiesz co z tym testem co i jak? :)

yo yo
@jdhf

test logiczno matematyczny, kilka pytan abcd i 3 zadania do policzenia, na spotkaniu rekrutacyjnym bedzie napewno ok 6-8 os po tescie zostana wybrani a pozniej rozmowa

ON

Na 9

jdhf

Hej na którą masz bo ja też dziś dostałem zapro ? ;)

ON

HEj, właśnie zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć, CO ta jest za test??? Jakiś matematyczny, psychologiczny ??

Zostaw merytoryczną opinię o Intersnack Poland Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersnack Poland Sp. z o.o.