Sanplast S.A

Opinie o Sanplast S.A

zrezygnowany

Witam wszystkich zainteresowanych. Byłem w poniedziałek na rozmowie w firmie SANPLAST. Proszę bardzo 1700zł. na rękę+sobota. Straciłem tylko czas i paliwo. Pozdrawiam

Lorak

Fakt kwitki to zawsze zaskoczenie. Team Anakonda + Królowa nie mają sobie równych.

Czarek

Ktoś szuka sensacji i lubi robić ferment? Spoko firma ale dla tych którzy poważnie traktują obowiązki.

Lorak
@Czarek

No chyba sobie żartujesz. Spoko są może ludzie, choć też nie wszędzie. Pensje to totalna porażka(usunięte przez administratora)Najlepiej wszystkie soboty do pracy i wtedy może(usunięte przez administratora)k wyciagniesz. Normalnie szał.

Ciekawy123

Jakie zarobki są na początku i później jakaś podwyżka?

Fago
@Ciekawy123

Obecnie poszukują kierowcy i byłem chętny ale jak powiedzieli mi stawkę to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać bo zaproponowali...12zł/h. Po prostu żałosne ale za tyle tam ludzie jeżdżą. Tylko to prawie sami emeryci i na tym bazują bo tyłka już nie ruszą. Jest paru młodszych ale to pierdoły bez ambicji. Kto normalny jeździ za takie pieniądze jak tyle roboty za kierowcę.

Operator Maszyn do Produkcji Tektury

Dobry

Stawka godzinowa

To prawda, że firma jest niewypłacalna? Krążą pogłoski o koncu sanplastu w zwiazku z wykupem

Ukrainiec

Prawda. Wypłaty 8- mego nie będzie a chcąc dalej pracować trzeba sobie samemu dopłacać .

Pracownuk
@Ukrainiec

Ludzie co wy piszecie za gloputy wypłata co miesiąc jest na czas, a o końcu sanplastu to zapomnijcie sanplast ma się dobrze i nikt go nie wykupi

Xyzxtz

Wypłacalna. Wypłata zawsze na czas. Do tego nie można się przyczepić. Myślę że sam szef nie jest najgorszy. Tylko o wielu sprawach nie jest poinformowany. Wiaodmo pracować trzeba za nic nierobirnie się nie płaci. Ale jest nowa pani dyrektor która z zakładu chce zrobić (usunięte przez administratora), wiec prędzej czy później ludzie zaczną uciekać. Niech jedna czy druga osoba z góry przyjdzie na 1tydzieb na produkcję i udowodni że się da. Niech zapewnia odpowiednie warunki pracy. Później mogą wymagać. A tu z gówna bata chcą ukrecic. Tak się nie da. Niech dobrze zapłacą ludzie też będą mieli inne podejście.

Zorro

Jak ciuchów nie dają to się tak długo czeka aż dadzą

loxx
@Zorro

dali w końcu ?

Bolo

Może nie byli tacy dobrzy i musieli odejść?

@Bolo

Byli dobrzy ale co z tego jak w Biedronce na kasie więcej można zarobić.

@Bolo

Bolo miernota to tam została bo ktoś kto się ceni i ma świadomość że latka lecą nie tracił nic nawet zyskał na zdrowiu bo jeśli z zarobkami się stoi w miejscu a inni podnoszą walcząc o zatrzymanie czy pozyskanie pracownika to wy w tym sanplaście na chłopski rozum się cofacie ale mumo wszystko POWODZENIA nie ma czego zazdrościc wam w tej dżungli

Były Pracownik

O tak, to jest niezła wieśniara. Nie jest nawet zatrudniona w firmie, a łazi wszędzie i się szarogęsi. Jej córunia też nie lepsza.

Kazimierz
@Były Pracownik

Łamiesz regulamin obrażając inne osoby. Na forum nie wolno tego robić. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli masz do dodania obiektywną i merytoryczną opinię o pracodawcy zachęcam Cię, żebyś to zrobił. Na stronie firmy http://www.sanplast.pl/praca/ poszukiwani są pracownicy na stanowisko: konstruktor, elektryk, automatyk. Warto tam zajrzeć.

@Kazimierz

Kaziu trzeba było selię z pracownikami rozstawać w zgodzie tz. po ludzkiej rozmowie bo nikt do firmy nie przychodził na kolanach tylko na zasadzie Wiesio z Karolciem potrzebowali pracownika a pracownik pracy a jak z jakiegoś powodu był zbędny to po partnerskiej i wyczerpującej rozmowie pewnie pracownik by zrozumiał że musi szukać innego zajęcia a dwa karły rostawali się z ludźmi prostacko teraz szukaj (usunięte przez administratora)!!

Jarek

Szkoda nerwów na samplast mało płacą a dużo wymagają

Kto pyta nie błądzi..

Witam, moze Ktos cos napisac na temat pracy Doradcy techniczno-handlowego? Jak to teraz wyglada? Jak zarobki, atmosfera i sama praca? Dzieki.

@Kto pyta nie błądzi..

Daj sobie spokój .

Morfeusz

UUUU. Bardzo mocno odradzam. Respect dla Ludzi którzy Tutaj pracują, lub są tak zdeterminowani .

Czarek

Niestety aktualnie brakuje masę ludzi w firmach. Może ktoś wie jakich pracowników firma potrzebuje?

Alicja

Zapraszam osoby związane z firmą SANPLAST do odświeżenia wątku tego pracodawcy nowymi wiadomościami, z miłą chęcią poznamy najświeższe informacje o nowych rekrutacjach w tej firmie.

Alicja

Co możecie napisać o aktualnych postępach firmy SANPLAST? Pracodawca ten w ostatnim czasie zwiększył zatrudnienie? A może właśnie teraz prowadzi nowe rekrutacje? Zapraszam Was do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie poznamy świeże wieści dotyczące tych aspektów! @Bolo, czy jesteś obecnym pracownikiem firmy SANPLAST? Jeśli tak to, co możesz napisać w temacie aktualnego rozwoju tego pracodawcy? Z miłą chęcią poznamy nowe informacje!

Bolo
@Alicja

Raczej to nie rekrutacje ale rozpaczliwie szukanie ludzi do pracy. Rekrutacja ma miejsce wtedy gdy z wielu chętnych wybiera się najlepszych. Póki co to wielu odchodzi a nie czeka pod bramą. (usunięte przez administratora)

Z pracy odchodzą ludzie ze stażem 20 lat a nawet więcej i... nikt nawet nie próbuje ich zatrzymywać. Albo robi się problemy z rozwiązaniem umowy karząc czekać ustawowe 3 miesiące. To już samo mówi za siebie.

Alicja

@Ukrainiec, źle mnie zrozumiałeś, bo w żadnym miejscu nie zwróciłam Ci uwagi. Moja uwaga odnosiła się do zupełnie innej osoby. Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w SANPLAST w Wymysłowicach? Polecacie tego pracodawcę? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?

Alicja

@Ukrainiec, zapewne wypowiedź, co do której napisałam o przestrzeganiu regulaminu, zawierała określenia wulgarne lub obraźliwe. Takie wypowiedzi nie będą tolerowane na forum GoWork.pl @Były Pracownik, @melo, czy możecie w takim razie wyrazić swoje zdanie na temat pracy w SANPLAST? Wasze wypowiedzi w tym momencie nie mówią nam zbyt wiele.

@Alicja

Alicja co z Ciebie za moderator jak sama jesteś moderowana. Wszystko co napisalem cały czas jest dostępne więc najpierw przeczytaj a potem zwracaj mi uwagę.

Pracowałam/łem w tej firmie i jestem pod ogromnym wrażeniem szefa, oczywiście pozytywnym. Firma bardzo poukladana i szczerze nieraz wracam wspomnieniami do tej firmy. Kadra pracownicza równiez na wysokim poziomie. Produktyoceniam na 6, fachowo wykonane.

Były Pracownik

Nikt, kto autentycznie pracował w tej firmie, nigdy by czegoś takiego nie napisał. Kategorycznie zalecam unikanie tej firmy jak ognia.

melo
@Były Pracownik

faktycznie. Nikt !

Alicja

@Ukrainiec, jak wygląda taki strój służbowy? Czy za nieprzebranie się firma stosuje jakieś sankcje wśród pracowników? Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? (usunięte przez administratora) rozumiem, że jesteś niezadowolony z pracy i chcesz wyrazić swoją opinię - masz do tego oczywiście święte prawo, ale przestrzegaj naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Komentarze w wulgarnym i obraźliwym tonie nie będą akceptowane. @Sikora, a czy w SANPLAST można bez problemu liczyć na umowę o pracę?

@Alicja

A w którym miejscu ten regulamin został naruszony . Bo ja jakoś nie widzę

Ksw

Brak ciuchów, jakichkolwiek rzeczy do pracy typu rękawiczki, kombinezon itp. Płaca po prostu tragedia. Co nie można mówić o pracownikach z którymi jest miła atmosfera i praca. Ale reszta to jakaś tragedia.. teraz nawet straszą zabieraniem premi jeśli nie przyjdzie się do pracy w jakiś dzień weekendu.. po prostu zmuszanie i straszenie premiami.. brak słów na płacę, zarząd i szefa..

@Ksw

Jak to nie ma ubrań? Są jak na stoisku z bazaru stworzonym u p. kadrowej. Tylko raczej nie licz, że znajdziesz i dostaniesz coś dla siebie. Ciągle brak rozmiaru i odpowiedź, że czekam na dostawę. Oczywiście najpierw podstawowe pytanie czy aby na pewno to ubranie jest Ci niezbędne. I tak w kółko. Po którymś razie zwyczajnie już masz dość, zadowolisz się samą koszulą a resztę machniesz ręką. I o to w tym wszystkim chodzi. Co się nie zrobi, żeby prezes nie spadł z pozycji poza "złotą setkę".

Zostaw merytoryczną opinię o Sanplast S.A - Strzelno

• Jak się pracuje w Sanplast S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Sanplast S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanplast S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 14 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanplast S.A?

Kandydaci do pracy w Sanplast S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanplast S.A