Sanplast S.A

Opinie o Sanplast S.A

Firma zeszła na psy

Pan Podraza stworzył kiedyś godną polecenia firmę a teraz takie dyrektorki psują cały wizerunek firmy . Ludzie nie marnujcie życia na pracę w tej firmie. Nie polecam

Biedak

Ludzie darujcie sobie prace w tym miejscu były w tym msc juz wypłaty od 1300do 1600max vo to jest brak szacunku dla pracownika i masz non stop robic nie gadac i nie opuszczać stanowiska brak słów wymagaja jak bys zarabiał 3500zl na msc a tak naprawdę zarabiasz 1500zl na 3 zmianach ostrzegam dajcie sobie spokój z ta firmą

Robol
@Biedak

To co przelali na konta to chyba kuroniówka z dodatkiem. To są już kpiny po całości. I ciągle hasła uważajcie bo idą albo że patrzą w kamery. (usunięte przez administratora) urlopy są odrzucane bo wielki prezes się tym teraz zajął i nikomu urlop nie jest potrzebny. (usunięte przez administratora)

.....
@Biedak

Za chwile każą się cieszyć ze pracujecie, toc pandemia , tarcza was uratowała(usunięte przez administratora)

Z tygodnia na tydzień coraz gorzej. Ludzie masowo się zwalniają ale nikt z tym nic nie robi, zarobki na 3 zmianach 1700-1800 a wymagania jakby się zarabiało po 4 tysiące. No i Ukraińcy zaczynają rządzić. Brawo dla ludzi w żółtych kamizelkach.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie SANPLAST? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Chuwdu

Wolne z urlopu, jest kilka dni na rok, gdzie wolne ma cały zakład, i właśnie wtedy "biorą" ten dzień z urlopu. Myślę że sprawiedliwe. W tym roku wolne 24.12 jest za 15.08.

Ukrainiec

Ja prd. ale masz problem. Do wigilii to może nie być już Ciebie w zakładzie albo nawet zakładu. Poza tym tu nie klub dyskusyjny. Spytaj kadrową. Ona nigdy nie kłamie ????????

Operator Maszyn do Produkcji Tektury

Dobry

Stawka godzinowa

Xyz

Ponadto osoba,która miała wylecieć za mobbing, dostała ultimatum, wypowiedzenie i out, okres się skonczyl, osoba została. Czysta brudna sanplastowa prawda

Lord

Kolejne osoby uciekają... To daje obraz tego, że jest coraz gorzej. Panowie powodzenia.

@Lord

I jeszcze jedna osoba mniej. Coraz lepiej to wygląda. Tendencja odpowiednia.

Zawiedziony

Firma niestety znów z wypłatami się nie wyrobiła...

@Zawiedziony

Proszę zapoznać się z umową, wypłata musi być do 10-tego każdego miesiąca, więc spoko jeszcze zdąży.

X
@Lord

Niekoniecznie,jest dużo osób które mają w umowie wypłatę do 8,ale kogo to obchodzi... Mają się cieszyć z tego że pracują w takiej "super" firmie

Fago
@Zawiedziony

Podobno zawiniła awaria systemu ale wiadomo na coś trzeba zwalić winę. Kadrowa to po prostu mistrz nad mistrze w mydleniu oczu.

Sebek

Panowie a jak tam traktują kierowców? Ile zarabiaja? Co ile zjeżdżają na bazę?

@Sebek

Źle zadane pytanie. Właściwe to powinno być: "Co ile dni wyjeżdżają w trasę?". Odp. średnio pracują 3 dni w tygodniu. Zarobki? Odp. Od min. krajowej do max 3tyś/mieś. ze dwa razy w roku. Ogólnie robota dobra dla emerytów albo dla osób które chcą tylko sobie dorobić do pensji.

Pilot
@Sebek

Daj sobie spokój z tą robotą. Firma ma europejskie aspiracje a zwyczaje wiejskiego dziadtransa. Mamy XXI wiek a kierowcy nadal mają zakaz korzystania z autostrad bo za drogo wychodzi.

Serdecznie odradzam prace w tym miejscu ,nie mają szacunku dla pracownika ani dla jego pracy,często stosowany jest mobing , pracując tam można nabawić się jedynie depresji ,nie liczą się w ogóle z ludźmi ,płacą psie pieniądze ,szkoda tracić czas na ta firmę. Niby wielki prestiż a to zwykły (usunięte przez administratora). Wielki wstyd dla szefostwa... oraz dyrekcji.

Egon

Czy to prawda, że zarządowi tak się spodobała tarcza i darmowa siła robocza że przedłuża na 12 miesięcy?

Lorak
@Egon

A tak być powinno. Kto nie zrozumiał, że gorzej jest już tylko w piekle i nadal tam pracuje niech dalej tyra za grosze i dziękuje że może. Pozdrawiam niezdecydowanych.

Szary

Wielkie brawa dla Szefostwa. Cały zakład miał pracować 4dni w tygodni ale w praktyce jest zupełnie inaczej. Grupa osób pracuje również w piątki. Wychodzi na to że reszta nie musi zarabiać, nie ma rodzin, rachunków itd. Panie Prezesie niech zatrudni pan jeszcze kilku dyrektorków to wypisywania nagan i upomnień bo to ich główne zadania w tej firmie a jest z czego zabierać ludziom przecież zarobki są bardzo wysokie.!!!

Bolka
@Szary

Zarobki w administracji i w biurach jak u szwagra w warzywniaku w latach 90. To jest k.....skandal. a kadra 5cyfrowe kwoty zapewne, tak mi się coś wydaje.

My

Chyba nie tak źle w czasie pandemi. Przyjmują do pracy na potęgę. To nic że tylko kadra dyrektorska, liczy się każda para rąk. Ucha ha...

Jaki dress code obowiązuje w SANPLAST?

Zależy jakiego głupa chcesz rżnąć? Pracownicy chodzą w drelichach Kierownicy w cywilkach choć jeden kierownik też w drelichach ale to tylko dla pozorów bo i tak cały dzień prześledzi na portierni

Tylko ze ten kierownik co niby siedzi na portierni caly dzien to potrafi cos zalatwic a nie jak reszta tych (usunięte przez administratora) niby kierownikow dla ktorych liczy sie tylko kasa i stanowisko i nic poza tym

Niech zarząd Sanplastu bierze przykład z innych firm, nieopodal np Janipol - każdy pracownik codziennie nowa maseczka oraz płyn do dezynfekcji! A w obawie o zdrowie pracowników zarządzili na czas pandemi zarządził postój w produkcji do końca maja!

Andy
@Andrzej

Coś kręcisz. Najpierw, że codziennie nowa maseczka oraz płyn do dezynfekcji a potem że wolne do końca maja. To w końcu pracują czy nie?

Mlody
@Andrzej

Nowa maseczka?? Hahahah to teraz wymyśliłes. Wolne do konca maja?? Kto ci to powiedzial od 4 maja wrocilismy juz do pracy jestes nie doinformowany to nie pisz bzdur

Poti

Pracowałem w tej firmie kilkanaście lat temu.Zarobki nie były duże jak dajmy na to w latach dziewięćdziesiątych w tej firmie.Pan Wiesław trzymał w ryzach swój zakład i mając doskonałą pamięć wiedział wiele o swoich pracownikach.To dzięki niemu wiedząc, że w tej firmie niczego nie osiągnę dało mi to dużo motywacji do działania.Dziśiaj mam dobrą pracę nawet w trudnych czasach pandemii i nie narzekam.

Niki

W PRLu wszyscy zarabiali 100 %.Tutaj obcinają zarobki o 20% bo wirus.Zawsze jest jakaś wymówka żeby dać mniej.Ciekawe czy kierownictwo dostało mniej.Pewnie nie, bo oni mają delikatne żołądeczki,nie jedzą byle czego

Byla
@Niki

, firma ma swoją pozycję dzięki płacy za grosze, wykorzystuje swoje położenie geograficzne i lokalne bezrobocie i biedę. Te 20% to ściema jakiej świat nie widział, byle dać jeszcze mniej . A kadra ? Wyrosła na własnej piersi wiec kompetencje i doświadczenie wiadomo ...na poziomie lokalnym.

@Niki

Mało tego to już któryś raz z rzędu nie potrafią zrobić przelewu wypłaty na czas. Ich lubioną godziną do tej czynności jest piątek późnym popołudniem gdzie wiadomo że przelew dojdzie dopiero po weekendzie w poniedziałek. Ale co tam przecież taką tu się kasę zarabia że przecież nikt nie żyje od wypłaty do wypłaty.

Omg

Firma stoi głęboko w swojej polityce w PRL. Place na poziomie z lat 90 , o reszcie nie pisze bo tylko gorzej.

Wrrr...

Zal mi takich ludzi, którzy tworzą takie rzeczy na murach . Jestescie zwyklymi tchurzami, bo nie potraficie powiedziec prosto w oczy co czujecie. Zal mi was...

Miodek
@Wrrr...

A Ty pewnie z tych co to doszli do przywilejów w sanplascie nie wykształceniem tylko lizaniem rowa. Pamiętaj głąbie pisze się "(usunięte przez administratora)"

Dobry samarytanin
@Wrrr...

Żal mi osób którzy nie potrafią odezwać się ani powiedzieć co kogo boli prosto w twarz tylko mazgacie (usunięte przez administratora) po murach.

dobry samarytanin
@Miodek

A co Ci Panie Miidek wykształcenie da , nauczy Cię życia, da Ci doświadczenie w kierowaniu załogą , w podręczniku to jest napisane . Co niektórzy studenci to ulice zakładają bo się nie nadają do niczego innego.

Ktoś
@dobry samarytanin

Niektóre osoby, które na swoich stanowiskach "kierują ludźmi" też się zupełnie do tego nie nadają... nieważne czy są super uczeni, czy też nie.

Hichot

Ratunku Panie Podraza kogo pan zatrudnia na stanowisko prezesa? Oczy Panu mydli a to nie jest odpowiedni czlowiek na to stanowisko, przez niego firma schodzi a psy.

Zuza

Mam pytanie.Czy na ta chwile przyjmuja do pracy.Jle jest zmian?

@Zuza

Myślę że nawet w samych kadrach się nie dowiesz bo sami nie wiedzą czy przyjmują czy zwalniają. Najpierw jak zaczęła się pandemia zwolniono osoby na umowie próbnej po to by zaraz zatrudnić kolejne. Potem ogłoszono spadek produkcji i redukcję etatów do 3/4 a w międzyczasie przychodziły nowe osoby na rozmowę o pracę. Po prostu nieporozumienie cała ta firma a jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że o....kasę.

Zuza

Dzięki za info.Jak dzwoniłam to po 15 mają kazali się pytać.

@Zuza

sa trzy zmiany Dwie tez Zależy czy pyta facet czy kobieta Jeśli kobieta 2 zmiany Jeśli facet możliwe 3. Zależy na jaki dział

Zostaw merytoryczną opinię o Sanplast S.A - Strzelno

• Jak się pracuje w Sanplast S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Sanplast S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanplast S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 14 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanplast S.A?

Kandydaci do pracy w Sanplast S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanplast S.A