Sanplast S.A

Opinie o Sanplast S.A

Ggg

Praca w tym zakładzie to totalna porażka

JacekC

A czy możecie powiedzieć coś o pani dyrektor produkcji...

Obiektywny
@JacekC

Jeśli ktoś został dyrektorem produkcji nie mając o tym pojęcia to odpowiedź nasuwa się sama. Ważne, że na koncie się zgadza i można gnębić zwykłych pracowników.

JacekC
@Obiektywny

Ale, czy to prawda, że rządzi mocną ręką, ale jest sprawiedliwa? Czy są u was jeszcze kierownicy? Znajomi namawiają mnie żeby zgłosić się do pracy, nigdy moim przełożony nie była kobieta :-).

@JacekC

Jeśli chodzi o panią dyrektor Xenie to jest to kobieta w porządku Tylko nie można sobie przegrać u niej

Biedak

Jak się jest przydupasem i sprzedawczykiem to pewnie ze ma się chody u pani dyrektor

@Biedak

@Biedak Biedaku Wcale nie trzeba być sprzedawczykiem i kim tam uważacie Kobiecie po prostu nie można podpaść

zły

i znowu polecieli po bandzie.źle policzone zarobki,wyrównania,ale czego się spodziewać po takiej kadrowej.miało być lepiej po zmianie a wyszło jak zwykle.coraz gorzej.szkoda takiej firmy

Fizol

Taka kobieta wiele załatwi na wdzięk a i niejednemu serce złamie

Obojętny
@Fizol

A co złamała już komuś :-)?

Jojo

Ile zarabiają biutowcy ( dział IT , konstruktorzy, handlowcy)?

wacław
@Jojo

5000-7000 plus premie, netto

Mala

Witam mam pytanie jak oceniacie pracę na produkcji szlifowanie wanien?

@Mala

Wogóle nie pytaj juz ta firma to jedna wielka porażka

Edward
@Biedak

Dlaczego? Oczywiście możesz mieć swoje zdanie na temat firmy SANPLAST ale uważam, że zdanie te powinieneś odpowiednio sprecyzować. Mógłbyś to zrobić? Dzięki temu dowiem się dokładnie co miałeś na myśli. Mogę na Ciebie liczyć?

Operator Maszyn do Produkcji Tektury

Dobry

Stawka godzinowa

Kolega

Teraz to się dzieje na wannach klejonych, nowy (usunięte przez administratora)to z kibla biuro sobie zrobił bo 3/4 czasu tam prześladuje na papierosie i nic go nie rusza(usunięte przez administratora)

Ktoś
@Kolega

Żone to faworyzował inny lider :D

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SANPLAST?

Wiesiu

Firmy nie stać na takie wybryki haha

Ukrainiec

Tak ale nie dla motłochu z produkcji. Dla Was zostaje tylko zaszczyt i satysfakcją pracy w tak wybitnej firmie :)

Koleżanka

On poprostu się ukrywa żeby czasem nie musiał tłumaczyć się(usunięte przez administratora) . Ludzie z wanien klejonych teraz poleruja wanny mineralne bo nie potrafią tak pracy ustawić żeby to jakoś szło

Gratuluje takich wejsc ze wiadomo kto ile podwyzki dostał ???? Odnosnie tego kierownika to jedyny kierownik ktoremu kasa do glowy nie uderzyla.

Friga

Zarobki najniższe chyba w skali kraju, czy to produkcja czy biura. Pozycja zbudowana na płacach za grosze i wykorzystywaniu wiejskich terenów i ludzi z okolic ktorzy nie mając innego wyboru tyrają w tej firmie. Nie rozwiniesz się, nie zarobisz. Ostatnio tu kipi i dobrze.

Czyścioch

Pan dyrektor Tomasz, zakres obowiązków : segregacja śmieci oraz sprawdzanie zawartości koszy na śmieci hahahaha.

Obserwator
@Czyścioch

Słyszałem że na mineralnych jest rozwódka która też sprawdza zawartość ale nie koszy hahaha. Jak w jednym tak i w drugim przypadku stanowisko utrzymane. Można? Można!

Oburzony
@Obserwator

Strona GoWork służy do wyrażania opinii o firmie a nie o opisynaniu kto gdzie grzebie. Do tego służą strony spotted.

Polak

Panie Wiesławie bardzo ładnie pan dziękuję Polakom dzięki którym dorobił się Pan milionów. Teraz woli Pan wziąść do swojej firmy Ukraińców z agencji, a Polaka wyrzucić bez żadnych sentymentów. Ludzie na ulicy zarabiają już więcej niż w pańskiej "prestiżowej" firmie. Powodzenia dalej.

Były
@Polak

Taka podpowiedź dla tych co chcieliby jednak zmienić zakład pracy. W kadrach gdy będziecie składać wypowiedzenie możecie się spotkać z tekstem aby się wstrzymać bo będą podwyżki. Nie wierzcie tej kłamczuszce. To tylko gra na zwłokę.

Johny

Tak. Jest w kontroli jakości.

Rysiu

Bardziej przyjeżdża do pracy przechodzić 8h niż pracuje.

Lewy

Firma godna polecenia. Zarobki mniejsze niż średnia krajowa, wymagania ponad możliwości ale kogo to obchodzi, ważne żeby cyferki w tabelkach się zgadzały. Szef zero szacunku dla pracowników dzięki którym dorobił się milionów. Szkoda za takie podejście bo ludzie zostawiają sporo zdrowia dla firmy a w nagrodę dostają grosze i brak szacunku na każdym kroku.

Ola

Najnowszy pomysł p.dyrektor X wszystkie soboty obowiazkowo pracujace pod groźbą gdyby ktoś chciał się wyłamać i niedziele na ochotnika. Czas powiadomić odpowiednie służby kontrolne i zrobić porządek bo komuś chyba zakład pracy pomylił się z (usunięte przez administratora).

@Ola

A gdzie pieniądze dla pracownika które powinien pracownik otrzymać z państwa z powodu koronywirusa pewnie kadrowa podzieliła prezesikow i dyrektorkow stancie wszyscy na produkcji wszystkich nie zwolnią a może coś wywalczycie z cholota brak słów omijajcie sanplast z daleka

Sodoma

Z dnia na dzień coraz bardziej niekorzystnie Masa ludzi sie zwalnia i kto to widział żeby na trzech zmianach zarabiać 1600zl. Skandal

Ola

Oj dzieje się dzieje i marne wszystkich nadzieje. Podwyżki nie było i nie będzie bo kryzys mamy wszędzie. Teraz zostało nam tylko rymowanie i nie pomoże już żadne zebranie.(usunięte przez administratora) Diengów tutaj budiet mało więc się nie zastanawiają.

wyjaśnijcie z tymi urlopami co do czego do kogo Jest problem ostatnio Nie dosyć ze premie zabieraja przez rządy dyrektora Tomka to jeszcze z urlopami kłopoty...

Fago

Ładny z Ciebie poeta tylko głowa nie ta. Popłakać każdy sobie może czy w kibelku czy ma dworze. Taka to jest kierowników rola że ganiać prezes każe robola.

1.800 netto

Okradają zwykłych pracowników nawet z dniówek taki system ma pani kadrowa. Dyrektor Tomasz to (usunięte przez administratora) człowieka ale oby karma kiedyś wróciła do tego chorego człowieka. Na wkładał ludziom takie rzeczy że nie którzy w zielonych spodniach w pamperasach chodzą do pracy.

Firma zeszła na psy

Pan Podraza stworzył kiedyś godną polecenia firmę a teraz takie dyrektorki psują cały wizerunek firmy . Ludzie nie marnujcie życia na pracę w tej firmie. Nie polecam

Biedak

Ludzie darujcie sobie prace w tym miejscu były w tym msc juz wypłaty od 1300do 1600max vo to jest brak szacunku dla pracownika i masz non stop robic nie gadac i nie opuszczać stanowiska brak słów wymagaja jak bys zarabiał 3500zl na msc a tak naprawdę zarabiasz 1500zl na 3 zmianach ostrzegam dajcie sobie spokój z ta firmą

Robol
@Biedak

To co przelali na konta to chyba kuroniówka z dodatkiem. To są już kpiny po całości. I ciągle hasła uważajcie bo idą albo że patrzą w kamery. (usunięte przez administratora) urlopy są odrzucane bo wielki prezes się tym teraz zajął i nikomu urlop nie jest potrzebny. (usunięte przez administratora)

.....
@Biedak

Za chwile każą się cieszyć ze pracujecie, toc pandemia , tarcza was uratowała(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sanplast S.A - Strzelno

• Jak się pracuje w Sanplast S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Sanplast S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanplast S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 14 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanplast S.A?

Kandydaci do pracy w Sanplast S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanplast S.A