Sanplast S.A

Opinie o Sanplast S.A

Hahaha

Podobno na bedonach jest lider o ile go można tak nazwać, co oprawia rzekomo dużo brodzików a faktycznie potrafi przechodzić całą zmianę i ma liczone fikcyjne brodziki a inni robią normalnie i nie mają tego liczone bo liderowi oprawiania musi się zgadzać stan zrobionych brodzików, żeby oczywiście wypłatka się zgadzała i premia była odpowiednia . Szczerze to współczuję i dziwię się że nikt z tym nic nie robi bo to śmieszne trochę że jedni robią a inni siedzą i dostają za to pieniądze .

@Hahaha

Po moim odejściu nic się nie zmieniło w tej kwestii nadal ten pracownik sieje ferment na betonach i nic nie jest robione, aby to się zmieniło. Pewnie też ustawia sobie majsterka jak chce skoro tak jest dzieje. Szacun dla tych, którzy muszą z nim współpracować.

Hahaha

Ja się dziwię że pracownicy którzy z nim muszą pracować siedzą cicho, ale pewnie układzik nie tylko z majstrem ale też wyżej i czuję się on wtedy bezkarnie

Wesoły
@Hahaha

Widze ze nadal bez zmian tzw lider dalej robi co chce.Taki z niego lider ze pewnie do dzis koledzy z ukrainy oprawiaja brodziki na jego konto.Inni ludzie pracuja na swoje pensje i swoje premie a na lidera musza inni.I majster i inni ludzie na to pozwalaja.A LIDER zadowolony bo ma czas na wszystko norma bedzie sie zgadzac wyplatka tez.A on sobie pospaceruje.Powodzenie chlopacy z betonow.

Obserwator
@Hahaha

Na całym dziale takie cuda się dzieją.Na polerni również, układy układziki.

J
@Obserwator

Na polerni wanien mineralnych tam to dopiero jest cud . Zaprawkowa wyżej jak majstrowa a do tego ma swojego zastępcę i udają że robią . Wanny podkładane by zejście było i dzień zaliczony a jakby miała wannę dostać od chłopaków to by stała z tydzień bo nie dałaby rady. Chodzą z rękoma do tyłu i udają ,że coś robią. Więcej na fajkach niż przy wannie.

Ktoś
@J

Taka jest prawda i wypłata jeszcze za mała też by się chciało nie robić nic i dostać wypłatę tak jak te panie ale tak nie jest bo my musimy ciężko zapracować

J

Przecież one są nie tykalne. Zaraz na L4 by poszły. Albo jazda ,że w przepływie 200km by było mądrości słychać. Żal mi tylko tych nowych osób co przychodzą na okresy próbne i są zdane na same sobie. Bo ta co powinna to robić to beszczelnie powie ,że trzeba być samodzielnym. A płacą jej za to co ktoś za nią robi . Szkoda,że do swojej zastepniczki tak nie mówi i robi nad jej wanna wszystko. Kiedyś się znajdzie taki co pójdzie i to zgłosi w końcu A kto ci tam pójdzie na majstra . Jak będą robić tak by noga się podwinęła. Będą łazić i klepać ,że jaki t majster/majstrowa nie dobra.

@J

Zgodnie z art. 22 kodeksu pracy pracownicy są zobowiązani do wykonywania pracy pod kierownictwem pracodawcy. Jednocześnie każdy pracownik jest obowiązany wykonywać swoją pracę sumiennie i starannie. Jeśli w trakcie świadczenia pracy dochodzi do nieprawidłowości, to uzasadnione jest poinformowanie o tym fakcie przełożonego.

Śmiech
@Sanplast S.A

Za co wykonywać pracę starannie za to że człowiek z premia nawet najniższej nie ma i musi wyrównanie dostać tak dużo zarabia się w sanpalscie a praca do lekkich nie należy . Najlepiej niech parobki robią za najniższą bo pan P ma układy z innymi firmami w okolicy żeby nie przyjmować ludzi z sanplastu

@Sanplast S.A

Szkoda że wy jako firma nie trzymacie się przepisów kodeksu pracy.

Sanplast S.A. działa zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dotyczy to zarówno kodeksu pracy, jak i innych przepisów regulujących świadczenie pracy.

@Śmiech

Wysokość minimalnego wynagrodzenia w danym roku kalendarzowym każdorazowo określają przepisy. Sanplast S.A. ustala i wypłaca należne pracownikom wynagrodzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

@Sanplast S.A

Oczywirśvie najniższą krajową która wynosi z premią i wyrównaniem minimalnym bo z godzin nawet nie wychodzi najniższa krajowa.

Śmiech
@Sanplast S.A

Tak przepisy określają tylko co ma sanpalst do tych przepisów jak ludzie mają dalej umowy przedłużane za 15.50 za godzinę i najniższej krajowej człowiek nie ma z premia nawet . To po co ta premia teraz równie dobrze możecie ją zabrać i musicie dać wyrównanie do najniższej . A normy produkcyjne teraz bez sensu wyrabiać bo i tak wyrównanie jak premie zabierzecie .

Sanplast S.A. konsekwentnie informuje, że stosowany system monitoringu jest zgodny z obowiązującym prawem pracy. Sposób obliczania wynagrodzeń jest również zgodny z prawem.

@Sanplast S.A

No tak bo jak sami możecie stwierdzić że nie działacie zgodnie z prawem . Tylko wasze twierdzenia i tłumaczenia mają się do niczego z rzeczywistością.

@Sanplast S.A

Śmieszne te wasze pensje które płacicie pracownikom fizycznym, te śmieszne pensje to panie z kadr powinny dostać bo nic nie robią a zwykly pracownik który (usunięte przez administratora) i na wszystkich maszynach się zna i wypłata 2800. Nie wiadomo czy jest tam prezes czy kadrowa wszystkim kieruje

Lidia
@Ghy

Jak to wraz z premią wychodzi minimalna? To jeśli się nie dostanie tej premii w danym miesiącu to ile macie na rękę? Czy nie ma takiej opcji żeby ją ucięli?

@Lidia

Jak komuś premie zabierają to daja wyrównanie do minimum i najniższa na rękę zostaję. A mamy koniec marca i aneksów w dalszym ciągu brak bo nie wiedzą jakie stawki dawać.

Sporo ofert pracy jest na stronie, to norma? Jest spora rotacja czy firma się mocno rozwija? :) Męża interesuje stanowisko technologa produkcji. Oczywiście ogłoszenie jest na stronie, pytanie czy miejsce pracy to właśnie Strzelno? Bo z tego co na stronie czytamy to hal produkcyjnych jest sporo a zatem i miejsc pracy też. Jak pracuje się na tym konkretnie stanowisku? Jeśli chodzi o zarobki to często przewijał się temat najniższej krajowej ale przeczuwam że chodzi o stanowisko pracownika produkcji? Ile zatem otrzymałby technolog i czy są premie oraz od czego zależą, bo wspomniane jest w ogłoszeniu że "wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników".

@Karolina

Najlepszym rozwiązaniem jest zapytać w naszym Dziale Kadr. Wszelkie odpowiedzi na pytania dotyczące nowych ofert, wymagań oraz warunków zatrudnienia dostępne są u pracowników naszych kadr.

Robotnik

Witam jak oceniacie firmę sanplast moze ktoś powiedzieć kilka słów na temat tej firmy??

Hary
@Robotnik

Tragedia. Najniższa krajowa na 3 zmiany

@Hary

Dzień dobry, rzeczywiście w czasie okresu próbnego na stanowiskach produkcyjnych płaca jest minimalna. Jednak po upływie okresu próbnego, płaca wzrasta odpowiednio do wykonywanych obowiązków.

Mieczysław
@Hary

Najniższa i to jeszcze na 3 zmiany? Ciekawe czy to prawda?? Dają chociaż umowę o pracę czy na zleceniu się pracuje za tą najniższą?

@Mieczysław

Witam, zatrudniamy na umowę o pracę. Tak jak wspomniane zostało wcześniej: w czasie okresu próbnego na stanowiskach produkcyjnych płaca jest minimalna. Jednak po upływie okresu próbnego, płaca wzrasta odpowiednio do wykonywanych obowiązków.

@Sanplast S.A

Wzrasta ale nie wiele bo premia dochodzi a bez premii to wyrównanie do najniższej krajowej bo nawet tyle się nie zarabia

Premia jest elementem wynagrodzenia i zależy od osiąganych wyników.

@Sanplast S.A

Owszem lecz bez premii nie ma nawet najniższej krajowej i musi być wyrównanie takie zarobki a 35% premii wcale dużo wynagrodzenia nie podnosi a praca do lekkich też nie należy więc zarobi do wykonywanej pracy nie adekwatne

Hjk
@Sanplast S.A

No nie prawda pracuje tutaj 3 lata i stawka godzinowa 15 zł na godzinę . Żeby dostać najniższą krajową wyrównują premią i wyrównaniem minimalnym bo z godzin nie wychodzi nawet najniższa wypłata. Firma się cofa ,rok temu zarabiałem więcej niż teraz po podwyżkach.Niekomu nie polecam tego zakładu z wypłatami się cofamy do tyłu a wszystko co raz droższe!!! Parodia !!!!

Bidulek

Najniższa stawka godzinowa według przepisów wynosi w 2023r. 22,80 brutto czyli 17 zl netto, a w Sanplascie nadal bez zmian stawka 15,50 lub 16,50 na godzinę oczywiście brutto. Aneksów brak, ale pewnie królowa kadr zajęta jest śledzeniem ludzi na kamerach, bo tym się teraz głównie zajmuje. Parodia.

@Bidulek

Na wynagrodzenie zasadnicze składa się podstawa oraz premia.

@Sanplast S.A

A po co komu wasza premia , jak się jej nie dostanie to dajecie wyrównanie do najniższej takie zarobki oferuje sanpalst.

@Sanplast S.A

Podstawa 15 zł na godzinę i wyrównanie premią do najniższej krajowej . ...

VHS

TERAZ to zakład bawi się w BIG BROTHER:) JEDEN GŁUPI BŁĄD JEDNA WPADKA I CYK I PO PREMII.... a zaś i tak musisz dostać wyrównanie bo najniższe wynagrodzenie od 1 stycznia 2023 wynosi 2709

@Sanplast S.A

Wy naprawdę uważacie, że ludzie nie potrafią liczyć i nie znają podstawowych przepisów? Róbcie tak dalej.

Jacuś
@Sanplast S.A

Tak premia uznaniowa ...zazwyczaj ta premia jest zabierana 1 dzień chorobowego 10% kolejne dni po 5 % a zaznaczmy że premii jest 35% wymieniać dalej za co jest jeszcze zabierana ? Premie kwartalne śmiech ! Po co to było wprowadzone co 3 miesiące zawsze jest wojna bo coś się nie zgadza ! Aby otrzymaj całą premie uznaniowa minimum 5 dni wcześniej wypisany urlop ! Nawet nie uwzględnianie nagłych wypadków typu pogrzeb , wizyta u lekarza. Premia za 3 pierwsze miesiące tego roku będzie wypłacana w maju ! Kolejny śmiech. Ingerowanie w kamery i straszenie ludzi wypisywaniem upomnień, nagan zabieranie premii. Na ostatnim zebraniu poruszony temat + i - , dajcie pracownika jeszcze dzienniczki ucznia i wpisujecie tam uwagi! Pokazywanie slajdów przez prezesa przy wszystkich pracownikach , mówienie z imienia i nazwiska , obowiązuje rodo! Wymieniać dalej .....? Zastanówcie się do czego zmierzacie

@Jacuś

Ciekawe czy padnie kadrowa odprowadza drugi raz podatek do Urzędu Skarbowego ,gdy co mc się myli w wyliczaniu wypłat na kilkadzięsiat osób? Gdy idziesz bo dostałeś za mało wypłaty to dostajesz pieniądze do ręki i od tego jest zabierany podatek . Ciekawe czy co mc Pani kadrowa robi korekty i płaci nam zabrany podatek po raz drugi do Urzędu Skarbowego .Może tym warto się zainteresować a nie podglądaniem na kamerach to już nazywa stalking (usunięte przez administratora)

Boom
@Ghy

Tak samo jak był covid i po cztery dni się pracowało to w piątki się przychodziło nieoficjalnie a podatek odciągali . Ciekawe czy wtedy też że skarbówka się zakład za te piątki rozliczał .

@Ghy

Reagując na powyższe komentarze, informujemy że: 1. Odnosząc się do tematu monitoringu wizyjnego został on wprowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zgodnie z art. 22 (2) kodeksu pracy: Jeżeli jest to niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lub ochrony mienia lub kontroli produkcji lub zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę, pracodawca może wprowadzić szczególny nadzór nad terenem zakładu pracy lub terenem wokół zakładu pracy w postaci środków technicznych umożliwiających rejestrację obrazu (monitoring). 2. Nawiązując do pojawiających się opinii dot. wynagrodzeń i obowiązkowych składek, spółka prawidłowo rozlicza i odprowadza wszelkie podatki i składki na ubezpieczenie społeczne. Kwestie były wielokrotnie kontrolowane przez uprawnione podmioty.

@Sanplast S.A

W moim zakresie monitoringi wasze psłużyły do rozpiski ile minut i ile razy byłem w toalecie jest to naruszenie prywatności pracownika :)

Monitorowanie terenu zakładu pracy odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Kodeks pracy wyraźnie wskazuje, że jeżeli jest to niezbędne do: - zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lub - ochrony mienia lub - kontroli produkcji lub - zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę, pracodawca może wprowadzić szczególny nadzór nad terenem zakładu pracy w postaci środków technicznych umożliwiających rejestrację obrazu (monitoring).

Operator Maszyn do Produkcji Tektury

Dobry

Stawka godzinowa

Bidulek

Absurdem jest, żeby w tych czasach firma musiała robić wyrównanie do najniższej krajowej przy 35% premii, przecież ta Wasza premiera to jedna wielka fikcja. Żeby pracownicy z 20 letnim stażem mieli najniższą krajową to z czym do ludu. Ludzie na 3/4 etatu zarabiają już więcej. Jest już prawie połowa marca a ustawowe stawki nadal nie obowiązują w firmie. Najważniejsze, że prezesowi od siedmiu boleści i kadrowej się zgadza co miesięczne wynagrodzenie.

Y....

A gruzini chodzą jak chcą do pracy i nikt nimi się nie zainteresuje są nie tykalni może czas zacząć ich rozliczać z tego co robią .

@Y....

Wszyscy pracownicy świadczą pracę pod kierownictwem pracodawcy. Nie występuje w tym zakresie żadna dyskryminacja.

Y......
@Sanplast S.A

Ale tu nie chodzi o dyskryminację tylko o zakres wykonywania obowiązków i pracę którą, wykonują przecież są kamery to też można sprawdzić jak niektórzy pracują

Taki sobie

Spróbować dostosować się do tego co jest, a nie próbować dostosowywać wszystko do własnych życzeń. Spróbować sprostać swojemu losowi, jakikolwiek on będzie.

O...

W firmie az huczy od romansów. A teraz Polki biorą się za Gruzinów.

......
@O...

Czy komuś to przeszkadza?

.........

A to dlaczego?

.........

A dlaczego?haha

Sopel

Szkoda, że przepisy BHP są olewane. Na halach po 10 stopni ale kogo to obchodzi, masz w takich warunkach pracować i tracić zdrowie. Nie którzy w garażu mają cieplej heh. Dużo zdrówka dla produkcyjnych.

XXX
@Sopel

Przepis bHP wyraźnie mówi że nie powinno na halach poniżej 15 stopni pracować..

Albatros

Na hali na Odlewach mineralnych nadal bardzo zimno 11 stopni i nikt nic z tym nie robi i jeszcze pretensje do pracowników czemu nikt nie pracuje chciałbym by ktoś się zajął tymi pracownikami którzy muszą pracować w takich warunkach ale niedługo wiosna Pozdro Betoniorze

Xxx

Praca i ludzie masakra pensja obcinana za byle co dobrzy pracownicy zwalniani i nie doceniani. Brak możliwości rozwoju i awansu. Wymijające odpowiedzi nie na temat ze strony zarządzających w razie zaistniałego problemu. Brak profesjonalnej postawy kierownictwa. Poza tym pierdoły tym tam się żyje nie pracą a pierdołami.

@Xxx

Wywalili jednego świetnego pracownika tylko dlatego ze nie dał sobą podłogi wycierać ale cóż tylko pupilki mają władzę....

@Xxx

Decyzje dotyczące zmiany w kadrze pracowniczej poprzedzone są spotkaniami z Przełożonymi i zawsze poparte są konkretnymi przyczynami. Pracownicy, którzy dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków są odpowiednio wynagradzani. Z opinii powyżej można wywnioskować, że pisała ją osoba, która nie wywiązywała się dobrze ze swoich obowiązków – jeśli jest albo była naszym pracownikiem – skoro miała czas jak sama wskazuje na „pierdoły”. Kadra Zarządzająca jest dostępna dla Pracowników i w przypadku pytań i wątpliwości służy pomocą – jeśli takowa jest potrzebna.

Redukcje pracowników, które mają miejsce, są zawsze poparte analizą wykonywanych przez tychże pracowników, obowiązków i sposobu w jaki pracownik wywiązuje się ze stawianych przed nim zadań.

Czesław
@Sanplast S.A

Przy tej analizie jest brane pod uwagę zdanie pracowników, dotyczące powodów obniżenia jakości pracy, które nie leżą po ich stronie? Nie chciałbym trafić tu do pracy na poszukiwany przez Was etat doradcy techniczno-handlowego, by za 3 m-ce bez żadnego uprzedzenia się ze mną pożegnano.

@Sanplast S.A

Tak przeczytałam te odpowiedź firmy faktycznie wymijające.. i jak patrzyłam to pierdołami sie pracownik nie zajmował rzetelnie wykonywał obowiązki. A poprzez nie właściwą wręcz karygodnie błędną opinię i okropne nie właściwe porównanie wyników bez szerokiego wglądu w obowiązki stało się tak a nie inaczej. A tych co śpią po kątach i ściemniają nie widać.... Po co chodzić i prosic o rozmowe skoro nic nie jest działane w tych sprawach.

Czesław

Czyli były próby zgłoszenia problemowych sytuacji przez pracowników do przełożonych? A przecież pisali, że kadra zarządzająca zawsze jest dostępna i służy pomocą. Jakie tu są największe problemy, których trzeba mieć świadomość zatrudniając się? O co w szczególe chodzi z tym nierównym traktowaniem?

Xxx

Tutaj nikt nie awansuje.Wielkie obiecanki na początku.Kadrowa górą

@Xxx

Witamy. Wyżej wymieniona opinia jest niezgodna ze stanem faktycznym. Każdy ma szansę na awans, jeśli dobrze wywiązuję się z obowiązków i jest ku temu okazja. Mamy w firmie wiele takich przypadków - zarówno w działach produkcyjnych jak i w administracji.

Aleksandra
@Sanplast S.A

chciałam dopytac o ta możliwą ścieżkę awansu, czy w firmie jest jakiś regulamin który pracownik dostaje gdzie sa własnie opisany zmiany stanowiska jakie moga być, szukacie teraz Doradca Techniczno-Handlowy i ciekawi gdzie na tym stanowisku można pójśc wyżej ?

@Aleksandra

Awans zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest dostępność stanowiska, które jest wyżej w hierarchii.

Gogo
@Sanplast S.A

O awansie niech ludzie zapomną ladne gadanie na początku a potem bedziesz docierany przez firmę za psi grosz nie mają szacunku do pracownika wstyd kadrowa i resztę wykopać stamtąd tacy dobrzy wyzysk człowieka za grosze

@Gogo

Witam, jak wspominaliśmy wcześniej, awans zależy od wielu czynników - m.in. dostępności stanowiska, zaangażowania pracownika w wykonywane obowiązki i funkcjonowanie firmy.. Powyższa opinia jest niezgodna z prawdą i narusza dobra osobiste naszych pracowników - prosimy aby Opiniodawcy i finalni czytający brali ten fakt pod uwagę. Mamy wiele przypadków osób, które awansowały w hierarchii firmy i realizując swoje codzienne zadania, w pełni angażują się w swoje obowiązki.

Gugu123

Najważniejsze że Pani Kadrowej się wszystko zgadza z wyplatą jeśli chodzi o pracowników to ma poprostu gdzieś taka jest Kadrowa

Justyna
@Gugu123

A jak wygląda komunikacja pracowników z kadrową? Pytam bo szukam info o posadzie Doradcy Techniczno-Handlowego . I jestem ciekawa właśnie relacje między pracownikami i tego jak się komunikują.

@Justyna

Witam, komunikacja pomiędzy Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży i Doradcami Techniczno -Handlowymi z danych regionów oraz z Działem Obsługi Klienta na miejscu w siedzibie jest oparta o stosunki partnerskie. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z poszczególnymi Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży z wybranego obszaru Polski. Lista kontaktowa dostępna jest pod adresem mailowym: https://sanplast.pl/doradcy-techniczno-handlowi. Pozdrawiamy!

Ona

Na betonach znowu kobiety się buntują że macicielka wywozi wanny na pakowanie bez kontroli jakosci,że one pracują a ona chodzi wiecznie z recami w kieszeniach i oddaje po 2 wanny które sama nie jest wstanie nawet zaprawić i zeszlifowac.Dziwi mnie fakt że nie idę z tym problemem do prezesa.Czego one się boją,albo kogo?

Bar

Za 4500 netto m-c może bym wrócił, chociaż to i tak mniej niż teraz zarobię bez nadgodzin przy 8 godzinach????????????i robię co lubię, potrafię i sprawia mi to satysfakcję.

@Bar

Gratulujemy pracy, która spełniła Pana/Pani wymagania. Życzymy powodzenia w realizacji swoich zadań. Każdy ma prawo podjąć decyzję do zatrudnieniu w firmie, którą wybiera.

Bożena

A to tylko o zarobki chodzi? Reszta warunków jest okej?

Bar

Zarobki naprawdę śmieszne.zeby człowiek musiał uciekać bo masakra się zrobiła.jezeli chodzi o resztę nie było tak źle.ludzie ok.ze starej załogi bo na pewno kto mógł też uciekł,a kto musi przetrwać pracuje dalej,lecz ogólnie miazga z d...py.w skali od 1:10-daje 5,5.

NN

Widać że zakład schodzi na psy... Źle wynagrodzenia i nie tylko Coraz mniej ludzi. Już nawet na betonach jedna zmiana a były trzy. Ekipa się rozpadła pozwolniala

@NN

Jak ma się 15 zł na godzinę to ludzie się zwalniają nie są w stanie się utrzymać za 2700 zł wypłaty przy tych cenach co teraz są.

Alpaka

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na drzwi otwarte do janipolu jutro między 10 a 13.

T

Przepraszam czy jest w firmie takie stanowisko jak testerka wanien ?

@T

Wanny testowane są przez pracowników Działu Kontroli Jakości, zgodnie z wytycznymi opracowanymi na podstawie obowiązujących norm i standardów europejskich.

Były pracownik nigdy w życiu do tego zakładu zawsze okradzenia z wypłaty najgorszy zakład

Wynagrodzenie wypłacane jest na podstawie zawartej z firmą umowy o pracę.

Jedna Pani z polernii betonów robi zamęt na hali i przez nią uciekają nowi pracownicy.

Kris
@Anonim

Nie ma na taką sposobu????????

@Anonim

Jak ktoś nie chce pracować to opowiada bajki a do niczego się nie nadaje polernia "betonów " to fajna i zgrana zmiana więc niech ktoś nie opowiada bez sensu rzeczy .Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Sanplast S.A - Strzelno

• Jak się pracuje w Sanplast S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Sanplast S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanplast S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 14 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanplast S.A?

Kandydaci do pracy w Sanplast S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanplast S.A