Opinie o UPS SCS POLSKA w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UPS SCS POLSKA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPS SCS POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPS SCS POLSKA w Legnica

xxx

najwieksze nieroby dostaly podwyszke a panie zmianowe to w kosmos tylko wystrzelic zenada

montażystka

Ale po co ta przemowa była dzisiaj, to tylko winny się tłumaczy, ale podział podwyżek w całej rozciągłości był niesprawiedliwy, nawet na krzyż, jak ktoś to określił.. Pan Leszek to własnego cienia się boi, ale o własną kieszeń to umie zadbać., podobnie zmianowe, paniom, które przyuczyły tylko do dwóch prac {bo sa za leniwe by uczyc więcej}, czyli "rączka rączkę myje" , to zadbały o wysokie uposażenie, kto przy korycie ten ważny, ale mentalnie to dno.

andzia

może mi ktoś podać aktualny numer do biura SCS w Legnicy

montażystka

Pozdrawiam panie pracujące dzisiaj na nockę i jutro rano,,, projekt do spłacenia naszym kosztem, serdecznie współczuję, a prezes się cieszy, a co mu tam, tylko za wolne, hańba.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie UPS SCS POLSKA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Pracownik do wykładania towaru w drogerii kosmetycznej w Legnicy
Legnica
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Magazynu
Wackler Personal-Service GmbH

csc

SCS TO NIE JEST FIRMA KURIERSKA TYLKO ZAKŁAD PRODUKCYJNY

szerszeń CPVe
@csc

I owszem nazwałabym te firmę "obozem pracy", coś jak dawne( a może obecne obozy KUŁAG), stul pysk i z......j, bo jak nie, to na twoje miejsce za bramą czeka tysiące innych i nikt cie nie szanuje, tylko gnoi,poniża,, Cudowne lata XXI- wieku, a ta firma świetnie się w nich mieści,,

pani.K
@szerszeń CPVe

Tysiące czeka za bramą no właśnie widać jakie osoby przyjmują starsze kobiety albo z pośredniaka śmiech na sali ta firma to dno i pięć metrów mułu nowe panie są pozostawione sobie jedynie mogą liczyć na pomoc koleżanek bo zmianowa nie ma czasu bo musi posprzątać poukładać ,postać u kierownika i posłuchać jak je wszystkie opiernicza potem na papieroska musi papiery wypelnić ,analizy są najważniejsze a ty radzi se sama

xxx

prace rozdawane sa dla swoich dla rodzinki itd juz nie narzekajcie ze macie tak zle to dlaczego trzymacie sie rekami nogami takie bajki opowiac mozecie pani ktora dopiero przyszla do pracy zenada

m...
@xxx

Zgadzam się,,, nic dodać nic ująć.. Można wrócić i być montażystką.. i nie siedzieć po dwie godziny dłużej.. Widocznie zmianowym to pasuje. A poza tym punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... panie zmianowe..t

a witam, a zapraszam na nasze stanowisko zmianowych, z miłą chęcią się zamienię z koleżankami z produkcji.... nie widze problemu, zobaczymy jak wy bedziecie rozdawały prace, codziennie zbierały "cięgi" za wasz bałagan, myślały i pilnowały wszystkiego.... będziecie wychodziły z pracy nie o 14 czy 22 tylko dwie godziny pozniej, bo zmianowa musi posprzątac wasz bałagan, ogarnijcie się bo praca to nie przedszkole, i weźcie się do pracy.... pozdrawiam zmianowa

pażdziernik

A JA MAM NADZIEJĘ, ŻW ZMIANOWE ZE ZMIANY CCCCC KIEDYŚ SIĘ PRZEJADĄ, BO TAK JAK ONE ROZDAJĄ PRACĘ, TO KLĘKACIE NARODY.. CZEMUŻ, ACH CZEMUŻ .. PUPILKOM I PRZYDUPASOM DAJĘ SIĘ LEKUTKIE , LECIUSIEŃKIE , WRĘCZ UPRZYWILEJOWANE ROBÓTKI RĘCZNE. A NIECH WIEDZĄ, ZAWSZE ZMIANOWYMI NIE BĘDA, A JA IM ŻYCZĘ, COBY SIĘ POTKNĘŁY.

m
@pażdziernik

Nie wiem co masz do zmianowych ze zmiany c,czy dobrze je znasz?dziewczyny sa w porzadku,prace rozdzielaja wedlug umiejetnosci pan,widocznie te "pupilki" umieja tylko ubierac linki:)

kinia

Pracowalam w firmie i jestem bardzo zadowolona.Jak ktos chce pracowac to nic niepowinno mu przeszkadzac ,wiec poco te bzdetne wpisy.Takich pracownikow co narzekaja Prezes powinien wyrzucic na zbity pysk.

vvv
@kinia

to juz wiem dlaczego a reszte sama sobie dopowiedz zenada nie nalezae do takich ludzi i dlatego zostawie to bez komentarza

Bil34

dokładnie lepiej poszukaj pracy gdzie jest normalna atmosfera ciężko normy wyrobić a i uwaga na Pawła z magazynu jezdzi pstrokatą astra donosi na kazdego do kierownika

widar33

Witam , dzisiaj byłem na rozmowie rekrutacyjnej do CSC na mechanika ,niestety nie zakfalifikowałem się ponieważ Pan Leszek dał do odczytu rysunek techniczny z wymiarami i jeszcze bym zmierzył i odczytał wynik sówmiarki , poległem bo sówmiarklę trzymałem w rękach ostatnio ze 27 lat temu , tak sobie myślę czy Pan Leszek mnie nie odstrzelił że miałem głowę ogloną n a łyso . Ale to już jego wola . przez 25 lat byłem kierowcą lecz niestety życie zmieniło mi perspektywy i wylądowałem na bezrobociu, a że nie mam dwuch lewych rączek i jestem pojętny postanowiłem znaleźć zatrudnienie w CSC , i wyszło jak wyszło. Pozdrawiam Pana Leszka który może się cieszyć pracą a innym nie daje tej możliwości.

ttt
@widar33

uwiesz nie masz czego zalowac ze się nie dostales szkoda tam czasu marnowac

widar33

Witam , dzisiaj byłem na rozmowie rekrutacyjnejby zatrudnić się w CSC , no nie stety nie zaliczyłem egzaminu z sówmiarki którą trzymałem 20 lat temu i rysunku technicznego u Pana Leszka .Pewnie nie spodobała się Panu moja głowa która jest na łyso ogolona a nie wymiary z sówmiarki, ponieważ miałem poważne zamiary podjąć pracę , no ale nie stety sówmiarka u Pana Leszka to priorytet . Pozdrawiam Pana Leszka , proszę się cieszyć że ma Pan pracę, w przeciwieństwie do mnie.

mała

jak wyrobisz ponad 100% akordu (co w obecnym czasie jest nierealne) premie akordową dostaniesz i jeśli nie będziesz miała żadnej kary pieniężnej to najniższą przeskoczysz

Słyszałam, że szukają nowych pracowników w Waszej firmie. A jak z zarobkami? Coś więcej niż najniższa krajowa ? Proszę o odpowiedz.

@Gość

nie polecam

sierpień 14

Bez obrazy,, ale może będziecie mieli lepiej bez Ani, bo to my wszyscy na pierwszych zmianach będziemy mieli przechlapane z nią. A popatrzmy optymistycznie,,,nie ma ludzi niezastąpionych i oby tak było.

mała

Ania gratulacje i powodzenia ale czemu zostawiasz nas na pożarcie? teraz to bedziemy miały przerabane

sierpień 14

a firma nie robi nic by zatrzymać dobrych pracowników. OJ JAK DOBRZE, OJ JAK DOBRZE,że mądre osoby odchodzą z firmy źle rządzonej i zarządzającej. Krzykiem, strachem, tzw, odpowiedzialnąścią zbiorową nie zbudujemy, " nowej firmy", a pan. (usunięte przez administratora) naszym kosztem komuś coś za dużo obiecał. Cóż, każdy myśli jak umie, nieprawdaż panie kierowniku?

Ogoń Z

To dalej tam jest kierat za grosze... ja to zobaczyłem 10 lat temu...

Zmeczona

SCS...ta Firma skonczyla sie jak dla Mnie 2 lata temu,teraz juz nie ma sensu pracowac tam ani dnia dluzej...Ciezko wyrobic 100% zenada

DLACZEGO ?

A jakimi kryteriami mamy się kierować???

Zostaw merytoryczną opinię o UPS SCS POLSKA - Legnica

• Jak się pracuje w UPS SCS POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy UPS SCS POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPS SCS POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UPS SCS POLSKA