Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Opinie o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

beno

I co? Jaki bilans ostatniej akcji?

Zzzz

No ciekawe nie he

Co dzisiaj im odbiło, szukali terorystów w galeonie, czy robili ewidencje (usunięte przez administratora) w?

Hhhhh

Produkcja właśnie

Magazynier

Proste pytania jakie mam došwiadczenie w pracy na magazynie

becik

Może w końcu by sie wziac za administracje, a nie tylko produkcja..

Hhhhh

No w końcu będzie porządek jakiego brakowało zobaczycie

Hhh

Góra już wszystko wie znalazł się odważny

lolo
@Hhh

Wszystko? To ciekawe co teraz będzie....

piksel

Bo pewno czytają wpisy i nie chcą by doszło to "na górę". Proszą admina o usunięcie.

Pixi

Do admina! Dlaczego usuwacie wpisy na temat przekrętów agencji z zatrudnianiem i oszukiwaniu z wypłatami?

piksel

no i co z tymi "martwymi duszami"??

jjjj

a inne działy stolarnia , elektrycy? ktos cos moze powiedziec wiecej?

jjjj

to na jaki dział najlepiej aplikowac? i moze znacie jakas stawke godzinowa ?

Do jjjj

Na magazynie mają taki nawał roboty że nawet śniadania nie mają czasu zjesc a do tego nie maja premi jak cala firma.ostatni magazynier wytszymal chyba z miesiac

jjjj

a jak jest na stanowisku magazyniera bo jest oferta i zastanawiam sie czy zlozyc cv?

kosik

Widać nie byłeś wart większej kasy. Nie rozumiem po co to piszesz

hhhh

Waldek jest spoko gość oj uważaj gdzie co piszesz bo można konsekwencje ponieść ha ha ha mało w iesz

Ztyrany

Zamiast robić w galeonie wolał bym robić na stacji benzynowej za 8zł netto. Praca w soboty niby nie jest obowiązkowa a majster opierdala czemu cię nie było jak by było tego mało masz 8h czas pracy a chcą kilka razy w tygodniu abyś zostawał po 10 czy 11. Na hali jest zje***na wentylacja i pot ci po tyłku cieknie. Przy tej temperaturze pracodawca powinien dostarczać wodę ale jak powiedział sam dyrektor wodę możecie się kupić w biedronce. Ciekawe że inspekter BHP tak przestrzega wszystkiego ale nie przestrzega fajek palonych po za szafkami ani napoi % rozrabiach. Przedtem robiłem w innej firmie pracowałem na 150% i nikt mnie nie opierdalał. A siedząc z typem obok cały czas napierdalał jakimiś obleśnymi tekstami od których puścić pawia szło na tą całą maszynę Filtry nie były czyszczone od najazdu stalina cały czas pyli w ryj że w zasadzie nie wiadomo jakiej jesteś rasy.Bo filtry zamiast w ciągać dmuchały ci w mordę

hhhh

O przeczytałeś dobrze wiesz co gadasz ha ha ha i to komu

Pan D.

Nie polecam pracy w tym szajsie, nie dość że brud na każdej z hal,to Panowie z BHP są bardzo nie mili z czego jeden wygląda jak typowy sadysta komunista (takie wąsy za komuny były tlyko modne jesli to kiedyś przeczytasz pajacu), tylko chodzą i patrzą żeby się do czegoś przyczepić a jak kolega poprosił o okulary ochronne i był przy tym akurat bhp`owiec to mu nie dali a on nawet na to uwagi nie zwrócił. Najbardziej mnie zaszokował fakt że gdy przyjechałem po wypłatę za nadgodziny to mi nie dali bo stwierdzili że skoro już tu nie pracuje to nie muszę ich dostać :///.Na umowie są napisane jakieś bzdury dziwne kwoty niby miałem dostać ponad 4.000 za zrobienie zlecenia smiech na sali.Praca dla typowych głąbów i idiotów których większość tam pracuje. Podsumowując jedna wielka popelina jedynie ich główny budynek sprawia wrażenie porządnej firmy.

pfff

Praca dobra na krótko. Kilka lat można pracować na umowie zlecenie u B. lub B. A na umowie o zleconko to nie ma co prosić o środki ochrony, a to w tej pracy najważniejsze. Na montażu zapylenie niemiłosierne, na laminatach po kilku tygodniach masz wyziew chemiczny. Poproś o maskę (nie taką za 1 zł przeciwpyłową) na laminatach to cię wyśmieją. Ci, którzy mieli się ustawić to się ustawili i pracują za konkretne pieniądze, reszta to wyrobniki, których rotacja jest spora.

Zostaw merytoryczną opinię o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. - Straszyn

• Jak się pracuje w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.