Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Opinie o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Bjg

Cyrk jakiś potrzebują ludzi do pracy caly czas

Solar

Oferty pracy sa tez w posredniaku, jezeli ktos lubi. W stolarni praca od 07:00 - 15:00 z opcja do 17:00 max 18:00 Przerwy 10:00 - 10:30 i 15:00 - 15:20. W soboty praca od 07:00 - 12:00 max 14:00. Przerwa 10:00 - 10:20. Praca wymagajaca fizycznie. 10 h na nogach daje sie we znaki. Bola nie tylko nogi. Praca wymagajaca rowniez doswiadczenia stolarskiego i myslenia. Produkowane meble sa dosc wysokiej jakosci. Wyposazenie stolarni OK. Stolarni jest kilka. Na kazdej conajmniej dwie formatowki, frezarka itp. Elektronarzedzia w wiekszosci Festool. Zarobki! 8000 miesiecznie/brutto, to max i raczej ciezko to zarobic. Wychodziloby okolo 25 zl/h netto. Na starcie raczej ponizej 20 zl/h, co i tak powinno dac okolo 4000 zl netto miesiecznie. Duzo czy malo, nie wiem. Kazdy ma swoja miarke. Jezeli chodzi o Waldka, to uwazam, ze bardzo sympatyczny i fajny gosc. Mnie nie molestuje! Hie hie. A opinie, ze nic nie robi sa wg mnie przesadzone. Brygadzisci tez OK. Ogolnie rzecz biorac fajny zespol. Wczoras sie "lekko wysprzeglilem" pod koniec dnia i dalbym pewnie ciala, ale podszedl kolega i powiedzial tylko "docisnij mocno". I poszlo. Dzieki M. Jak na tak duza firme (fabryke) mysle, ze nie jest zle. Polecam dla chcacych powaznie pracaowac i przy okazji zdobyc nowe doswiadczenia. pracowalem w kilku firamach i mam wrazenie, ze moja opinia przynajmniej ociera sie o obiektywizm. Za ewentualne opinie i komentarze z gory dziekuje, takze hejtujacym.

Solar

Praca w Galeon? Wystarczy wpisac na www "Galeon praca".

yaba

stek bzdur , jak sie pracuje a nie ściemnia i chowa po kiblach to nawet Walduś sie nie czepia a jest ok. O prace trzeba dbać za darmo to mozna w ryja dostać. Praca jest dla chetnych i dziś nie jutro

Magazynier

Proste pytania jakie mam došwiadczenie w pracy na magazynie

Ggg

Jutro

Nn

Tak jutro

pupil

dziwne, ze ten gosc jeszcze pracuje, mam na mysli pana W. Oprocz chodzenia po firmie nic nie robi, nic nowego nie wniosl, a w niektorych przypadkach nawet pogorszyl

Nbn

Ja bym chciała

Hhh

Na zapleczu bys więcej zarobiła jako monterka hahaha chlopaki zarabiają jak obrobisz 10 to stówa dniówki masz hahaha

zen

Chyba Twoje są na takim poziomie. Robie tam i wiem że jest inaczej, nie pisz głupot. Nie siej plot

Hhhhh

A gdzie żeś to zobaczył hahaha

Nick 12

gratuluje inteligencji ;)

Nick 12

a może ktoś napisać coś o pracy w BHP, jak wygląda? jakie zarobki ? Pojawiło się ogłoszenie.

Jjjj

Planeta małp

Jak na moje to ten drugi też powinien wylecieć na zbity pysk ale pogadal sobie z BHP-ami i go zostawili. "Nadchodzi nowy świat nowa planeta"

Jjjjk

Nie to będzie thriller

Zgadza się, to będzie serial fantastyczno- naukowy pt. "Planeta nie z tej ziemi". Pozdrawiamy wszystkich agentów.

Bracie to będzie serial w odcinkach

Jjjjk

Nie ostatniej hahaha oj będzie się działo będzie porządek wkoncu

beno

I co? Jaki bilans ostatniej akcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. - Straszyn

• Jak się pracuje w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.