ROCA Polska

Opinie o ROCA Polska

robol

Rozwiązanie problemów to zatrudnienie nowego dyrektora za pewnie niezły hajs , trzeba mu też kupić super furkę i dać na paliwo i darmowe obiadki . Jeden dyrektor na szlifierni każe robić inaczej a drugi inaczej ale jaja , nawet podobno sam dyro chodził po hali bo przestał chyba już wierzyć managerom . Dostajemy sztuki zrobione na gotowo miało nie być pulidora tera gadają , że nie nie pulidor ma być to co to za sztuki robione na gotowo ?

Oberschliesenkaput

Organizują szkolenia z Gen. Polsko po kiego wała ? Koleś podobno zgarnął za 6 wykładów 100 tyś złotych Polskich i co wy na to ? A tobie jak ktoś wyżej napisał dadzą suchą bułkę i napój i zasuwaj . Choćby 4 tyś płacili w tej firmie to i tak będzie źle dlaczego ? Bo normy są dowalone w kosmos . Na jakim dziale ? Najlepszym ze wszystkich czyli szkliwierni . To najbrudniejszy , najgorszy i najbardziej zapylony dział. Wg. nich to TU robi ten najgorszy sort pracowniczy . Dokładają roboty ,punkty się urywa. No bo skoro pracownik ma ju (usunięte przez administratora) ną normę to jak ma wyrobić ale wg. nich to wszystko jest do ogarnięcia . Owszem ale nie kosztem ZDROWIA i rodziny ( świątek ,piątek,niedziela,Wielkanoc itd) . A pan Generał ma przygotowany swój cykl szkoleniowy dla kogo się pytam ? Dla pracowników ? Jak przetrwać ? Idź szkól swoich komandosów lub firmy ochroniarskie. OBNIŻCIE NORMY to chętni do pracy się znajdą !!!

xxx

odradzam zatrudnic sie tam normy wywalili w kosmos ze sie nieda zrobic a i kasy na konto nie umieja przelac na czas A jeszcze glupia od nich gatka ze siódmego oni maja zrobic przelew Siódmego to jo mom miec kase na koncie i w rence a jak nie to niech odsetki placa za spoznienie Art. 85. § 1. Wypłaty wynagrodzenia za pracę dokonuje się co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie. a staly termin to siódmy a nie dzien pozniej lub dwa

wku*****

To co sie teraz na tym zakładzie dzieje to jest paranoja jakas!! pracuje dlugie lata ale takiego cyrku jak teraz nie bylo nigdy... dyrektor produkcyjny który wpieprza sie w kazdą robote nie majac o niej pojecia a potem pretensje do pracownikow że źle że jakość niska. Zamiast posluchać rad ludzi którzy przy tym robią na codzień to k*** nie on jest mądzrzejszy i ma byc tak jak Pan J powie i h**. Wielkie k**** szkolenia motywacyjne z gen. Polko a wypłaty na czas nie potrafią ogarnąć piep**** głąby. Normy podnieść kasy nie dac, tak samo tą bułke i napój to niech sobie w d*** wsadza. Dacie ludzia odpowiedni zarobek to sobie sami zorganizuja posiłek regeneracyjny bando debili. Pracowników ganiaja po dwóch halach, teraz jeden ma ogarniać dwa stanowiska ale już drugiej wypłaty nie dostanie. A ten co wymyśłił tą strone internetowa i te k**** ćwiczenia to powinien sie ze wstydu pod ziemie zapaść, skończony kretyn!! Jeśli od przyszłego roku nie będzie jakiejś sporej zmiany na lepsze to pier**** tą całą Roce i ide do innej firmy. W zasadzie to dziwie się że pracownicy produkcji jeszcze nie szukaja lepszej roboty choćby po sąsiedzku w NGK? Bo Ci produkcyjni dostaja najbardziej w dupe. Chociaż wszyscy poniżej szarych koszulek są traktowani jak szmaty: przynieś mi to, zrób mi to, rób więcej, rób lepiej itp. 5 lat.... i jak tak dalej będą traktować ludzi jak ostatnich debili to sorry memory ale zamykamy ten burdel z powodu braku pracownikow....

Wyobraznie maja wielka szkoda ze od siebie samych nie wymagaja bo nawet wyplaty nie potrafia na czas zrobic.zenada.

Bolek

Gościu z tą wypłatą to już przesadziłeś!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest takie przysłowie złej baletnicy to i buty przeszkadzają i ty chyba jesteś takim nędznym pracownikiem.

Robot

Norma 100% do gory powariowali

ernest

W firmie jeden wielki (usunięte przez administratora)nowa hala wgl. nie zrobiona jak nalezy a juz produkcja rusza. Hit jakich mało. Połowa głowek wyżej powinna wylecieć z firmy za ten nie ogar.

nowy w roca

czy ktoś dojeżdża z Bytomia do ROCA?

Master

Praca jest bardzo ciężka, to fakt. Ci którzy piszą od czego są Ci nauczyciele w tej firmie, niech wezmą rozpęd i uderzą głową mocno w ścianę.... Po pierwsze, nikt mnie nie zapytał czy Ja chcę uczyć (nie każdy się nadaje), po drugie, nauczyciel będzie chodził na palarnię bo jak ma patrzeć jak ciemna masa po 10 dniach pracy nie potrafi zapamiętać kilku sztuk, albo musi mu tłumaczyć 20 razy to samo a on tylko myśli co mama zrobiła na obiad, to go szlak trafia... Premie za naukę praktycznie zerowe, musze zapier***ć w jakiejś kretyńskiej koszulce hali, to na dodatek nic nie mogę "młodemu" powiedzieć, bo zaraz się obrazi i poleci do kierownika ze skargą... Ilu już było takich co po kilku dniach pokazywali że nie ogarną tego "materiału", ale ty masz siedzieć cicho i go uczyć... bo się poskarży i po dupi* dostanie nauczyciel... Jest cięzko, punktów aktywności nijak jest jak wyrobić, praca od dzwona do dzwona (a kiedy sprzątać po sobie?). Tylko sie słyszy o nakazach albo zakazach. Praca w tym zakładzie to takie "wojsko" (dla tych co nie byli), przyjść, popracować 3-4 lata i wiesz że już nic cię nigdy nie zaskoczy w innej firmie. Z resztą ostatnie wypłaty pokazały na jaki firma konkretnie szykuję się plan. Normy zrobić takie żęby nikt ich nie dał rady zrobić i płacić premie od przerobu.... Dla tych co już wcześniej się wypowiadali, macie rację, praktycznie połowa naszej wypłaty to dodatki (aktywność, stanowiskowy, ozp). Wez tu teraz miej tydzien l4 i natepne 3 wypłaty będziesz miał na poziomie 2500zl... Za pracę niejednokrotnie 23 dni w miesiącu, niedziele, majówki, wielkanoc, nocki... Czas na wiosnę zmienić pracę.Pozdrawiam tych "starych" pracowników, którzy tam pracują, życzę wytrwałości, chociaż firma właśnie was traktuje jak ten "najgorszy sort"..

rewers

Dokladnie czas rozgladac sie za inna praca. Kto wytrzymal kilka lat w Roce. Da rade wszedzie. Niewiem czemu zniknal wpis,niewazne. Sami sobie klodt pod nogi wala. A ten caly dyrektorek to niech sam rekawy zakasa. Od gadania to ich mnostwo a roboty to co rusz dokladaja. W tej chwili to tylko frajerek zostanie albo taki co naprawde musi.

Kierwniczek goni kierowniczka i tylko sie potrafia awansowac.moze niech zaloza biale koszulki i wejda na linie i pokaza co potrafia.awans goni awans.PANOWIE W BIURACH OTWORZCIE OCZY!!!!!*

K

Po 10 latach nie łatwych ale dało się przeżyć zaczynam szukać nowej pracy .Za niedługo trzeba będzie przychodzić wcześniej aby się przygotować i zostawać po godzinach aby ogarnąć tą całą resztę burdelu

No i doczekalismy sie obozu pracy.pracujemy od gwizdka do gwizdka i nawet nie mamy jak przygotowac sie do pracy.Zycze powodzenia w rekrutacji bo z takim podejsciem nikt sie nie utrzyma z nowych.Zenujace to jest.

xxx

prog bolu kazdy mo inny ale mormy takie dowalili ze nie da sie ich wyrobic sa stanowiska ze sie narobisz i na dzwigasz a i tak punktow niemosz a przyjdzie jeszcze taki i mo pretesie ze malo to niech pierw pokaze ze sie da apozniej niechsie czepia

Futureishere.

Normy wysokie ,zdecydowanie za wysokie. Oni nie rozumieją,że teraz nikt nie chce się przemęczać czyt. Harować jak Wół . Kasa za niska w stosunku do wykonywanej pracy ( 2600-3000) tak to mało za taki Sajgon . Człowiek przychodzi do domu wyeksploatowany . Trochę starych pracowników jeszcze tam siedzi no ale cóż , tak to jest, jak się jest nie zaradnym życiowo . Tylko żeby nie oni to ta fabryka nie istnieje. Udogodnienia to może i robią , ale dla siebie . Niewiem tylko od czego są nauczyciele w tej firmie ? Od przebywania na palarni , szwędania się po zakładzie czy uczenia młodych ? Dla mnie to chodzą te Darmozjady i tyle . Dobrze,że już tam nie pracuje , bo atmosfera w tym zakładzie to zwyczajne okropieństwo. Ręka ręke myje . Jeden ma lekko pierdzi w stołek i robi tylko swoje a drugi ma roboty po same pachy albo i uszy .

Nie maja ludzi bo nikt nie chce robic to podwyzszaja normy ,kto tam zadzi tym bardziej mlodzi nie beda robic bo starzy juz nie daja rady tych norm wyrobic

gość

pracownik pracodawca powinien na tej linii panować wzajemny szacunek .Panowie kierownicy ,brygadziści obozy pracy były i nie wrócą taką miejmy nadzieję . Przez dokręcanie śrubki raczej nie zachęcicie nowych pracowników a co gorsza zniechęcicie tych starych doświadczonych na których zakład może polegać . Chcecie rygorem wejść na wyższy pułap to nie ta droga . Może jakieś roczne premie dla najlepszych brygad pracowników zawsze to jakaś motywacja

jeden wielki burde.....l w organizacji pracy.co chwile ulepszenia a na gorsze wychodzi.niewiadomo jak sa liczone punkty (liczy je jakis magik) bo nic sie w nich nie zgadza.pewien ktos wyzej postawiony powiedzial ze "starych pracownikow na w ..".zenada moze panowie z Hiszpani wprowadza porzadek.

wkurzony

Dokładnie starych pracowników mają w dupie. Jeszcze gorsze wypłaty mam niz w tamtym roku. Masakra jakaś niby stawka podniesiona niby wszystko ok a kasy nie ma.

xxx

starych pracownikow maja w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ROCA Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w ROCA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ROCA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROCA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROCA Polska?

Kandydaci do pracy w ROCA Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROCA Polska