ROCA Polska

Opinie o ROCA Polska

Wrrt

Są teraz przyjęcia na produkcję, czy ktoś może powiedzieć jakie są stawki, a system pracy to czterobrygadowka, w jakim systemie się pracuje?

Bart
@Wrrt

Otwierają nową odlewnie i na monitorach pojawiło sie że potrzebują nowych. systemy różne w zależności od działu. robota ciężka jest na wszystkich działach ale kaska adekwatna chyba ok 3200 - 3600 przed podatkami w normalnym miesiącu, plus 350 jak nie masz zwolnień a do tego dodatki za nocki lub święta no i można dorobic na nadgodzinach jak juz fach złapiesz i jak wytrzymasz to jeszcze stażowe po 3 latach sie dostaje. codziennie kanapka tez jest i napój dają i cos tam jeszcze na stronie wypisane tez jest. powodzenia

Mały

Przepracowalem w tej firmie 11-lat zwolnilem sie i to byl najlepszy krok jaki zrobiłem w tej firmie nic dobrego człowieka nie spotka caly czas non stop normy w gore fakt faktem co rok podwyzka ale taka ktora nigdy nieodczujesz każdy kto chce zatrudnić sie w ręce niech dwa razy się zastanowi mi to 11-lat wycielo z życiorysu wracając do domu niemialem sily podnieść reki a teraz czuje ze zyje pozdrowienia dla szkliwierni brygada B

nowy robol

Rozumiem ze tu nikt pracy nie poleca ? jakie zarobki za miesiac ?

mały

TO JUŻ NIE ROCA TO CERSANIT..WRACAMY DO EPOKI KAMIENIA ŁUPANEGO...BRAWO FIRMA.MOŻE PAN DYREKTOR WYJDZIE NA HALĘ I POROZMAWIA Z PRACOWNIKAMI....NO I JESZCZE W PLANACH PRACA W ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA...MASAKRA

heppyfunny

Z tego co wiem kierownik odszedł jeden... i tylko dla tego że zlikwidowali stanowisko i chcieli go zdegradować do stopnia brygadzisty. Jeśli o chodzi o zarobki to fakt że jakoś nie chcą się one ruszyć do przodu, co prawda nie płacą mniej ale powinni się troche bardziej postarać przy podwyżkach bo za chwile Roca wpadnie w poważny kryzys pracowniczy. Co raz więcej osób się zwalnia a póki co randstat nie jest w stanie nadgonić braków ... Nie wspomne już o nowych normach jakościowych - które obniżyliśmy już chyba do granic przyzwoitości.

%%%
@heppyfunny

To mało wiesz!

xxx

niby podwyżki a kasy mniej a normy do gory róbcie tak dalej a ludzie pójdą w (usunięte przez administratora) przykład idzie od kierowników którzy odchodzą nie bez przyczyny

Wasaty

Brawo roca!!!!!! Jeszcze bardziej wypłaty uwalcie to na pewno będziecie mieć ludzi do roboty

Bob02

Podobno za dużo zarabiamy, mają wypłaty uwalic, ludzie już tam nie chcą pracować, a co dopiero jak jeszcze zmniejsza kasę. Roboty doszło, każdemu dokładają.Nowa hala to porażka zwariować można jest ciężej i cieplej. Z resztą na starej hali tak samo, na dworze jest już ciepło a oni puszczają gorące nawiewy, jak się nic nie robi to jest ok ale niech podniosą parę sztuk to zobaczą jak to się człowiek czuje po paru minutach.Wszystko jest bez sensu marnowanie czasu na przewożenie sztuk z jednej hali na drugą, człowiek jak wół ciągnie te wózki,tak samo marnuje się czas na spisywanie sztuk parę razy dziennie, przy tym burdelu. Nie mówiąc już o tym jak ludzi na punktach oszukują, jedna wielka h.... a

chybasiezwolnie

No przecież się rozwijamy,powiększono fabrykę o nową halę i ..............., no właśnie zamiast przenośników mamy wszechobecne wózki i więcej dźwigania ,sztuki na zielono które tak naprawdę powinny być na czerwono,normy podniesione , nowy no nie raczej stary piec przy którym trzeba się więcej nadźwigać,wędrówki ludu czyli piecowych z wózkami z starej hali na nową i odwrotnie,nowe zasady rodem z cersanitu które czy są dobre czy nie to i tak są wdrażane bo tak ma być nastała epoka kamienia łupanego, jedyny pozytyw to nowe maszyny ciśnieniowe cała reszta to krok w tył.

Gogus 500

Jedno wielkie dno, fabryka schodzi na psy, juz nawet kierownicy się zwalniają. Roboty coraz więcej a wypłaty coraz to mniejsze, za chwilę będziemy zarabiać najniższa krajowa za weekendy i nocki przerobione, masakra.

Pracownik tej niby firmy

Co roku niby podwyżki a wypłaty stoją w miejscu.... uper...dają na premiach jak się da !!!! Punkty za aktywność liczone są przez ciemnych ludzi albo wpisują jak im się podoba bo tego pojąć się nie da normę chcą dźwignąć o ponad 100% a na temat kasy żeby dźwignąć ? Niech panowie na stołkach wejdą na linie niech przerzucą to samo co przerzucają zwykli pracownicy. Góra się kompletnie nie liczy ze zdaniem pracowników ma swoje chore wizje i pomysły jak "ulepszyć pracę " a w gruncie rzeczy dodają dodatkową robotę i utrudniają ją a nie ulepszają !!!!! Na stulecie firmy pracownicy dostali po pączku... brak słów przy negocjacjach związków z dyrekcją na temat podwyżki wyskakuję tekst dyrekcji "po co wam podwyżka jak jabłka staniały"

Jaa

Roca jest (usunięte przez administratora) nie wiem co wam się nie podoba :-P :-P :-P taki żart chłopaki

zorro

Degradacja kierowników ; ok dobre posunięcie ! Teraz tylko czekam na degradację dyrektora produkcji . Ten człowiek prędzej czy później doprowadzi fabrykę do bankructwa ! Ja bym go widział na produkcji jako fizol , to jest jego miejsce niech pokaże co potrafi! Pedro wróć !!!

odlewnik

Smacznego pączka bo nie wszyscy dostali

bez premii

Kto miał dostać premie to pewnie dostał , dla nas tylko pączek . Pączek ma dużo kalori to miałeś siły szkrobać . Nagrody są ale nie dla nas . Firma się zaczyna ośmieszać za spadająca jakość dobiorą się w końcu i do tych u góry .

przestałem lubieć pączki

Mówią jaki to niby koncern mający tyle fabryk , że doby pracodawca na stulecie firmy dają pączki ?????? Czy komuś nie powinno być wstyd ?

Tępy robol

W tym roku obchodzimy 100-lecie firmy... W ramach tego "święta" pracownicy dostali po.... pączku

były kiblarz

A pracuje tam jeszcze karierowy podpiepszacz PALUSZEK?

Butchers

Racja. W lecie wrzątek,w zimie zimna woda i na dodatek ciśnienie tak słabe,że ledwo co leci . No cóż sami fachowcy dookoła ;-) Natomiast w starej szatni w lecie kaloryfery zawsze gorące . W tej firmie zawsze wszystko na odwrót :)

xxx

nowe zmiany wrowadzacie a w szatni syf nie działające prysznice woda ledwo co ciepła ,a nie wspomne ze leci choćby chciała a nie mogła nawet po robocie wykąpać do porządku nie idzie

Zostaw merytoryczną opinię o ROCA Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w ROCA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ROCA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROCA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROCA Polska?

Kandydaci do pracy w ROCA Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROCA Polska