Opinie o Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. w Kwidzyn Lotnicza 2

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jabil Circuit Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. w Kwidzyn Lotnicza 2

Madzia Nowy wpis

@operator a ty ile już pracujesz w tej firmie?

Operator Nowy wpis
@Madzia

Cztery lata i już szukam innej pracy. Ogólnie stanowisko pracy ok ale atmosfera fatalna.

Pracowałem Tam Nowy wpis

Aż dziwie się, kto chce tam pracować. Grajdół działu Test Development położony jest około 3km od firmy. Po jednej stronie płotu jest !! WIĘZIENIE !! a po drugiej !! ROZLEWNIA WINA !!, wali na kilometr :). Brak stołówki, jedzenie przywożone jest w garach i tam rozlewane jak zwierzętom. Zresztą tacy głownie ludzie tam pracują. Zarobki w porównaniu , z zarobkami w dużych miastach - śmieszne! Ciągle brakuje rąk do pracy bo nikt nie chce pracować w tej dziurze. KWIDZYN to dziura , zabita dechami! Miasto typowo pracownicze! Brak lekarzy w szpitalach, bo dojeżdżają z Gdańska, nie chcą tam żyć. Firma oferuje dodatki re-lokacyjne, dopłaca do mieszkania, jak myślicie dlaczego ? Bo dba o pracownika? Hahahahahahahahahahahahah. BO KAŻDY UCIEKA Z KWIDZYNA PO ROKU !!! TAM JEST JAK W CZARNOBYLU!

Operator Nowy wpis

Może ktoś z góry wziął by się za te śmieszne kordynatorki i lidereczki , które zamiast coś robić związanego z produkcją tylko się głupotami zajmują typu kogo tutaj dać na celownik i się nad nim pastwic i jeszcze najlepiej dobrać trzech albo więcej ludzi i wtedy boginię z siebie robią a człowiek ma problem bo jak ma się takich ludzi to do pracy się nie chce chodzić .

Wiecie coś o pracy w firmie? Słyszałem, że dobrze się pracuje. Ktoś potwierdzi?

Byly pracownik
@Zainteresowany

Jak tam się pracuje ? Źle. Jak potrzebują na nadgodziny to jesteś dobry ale jak nie ma pracy to odrazu będą machać Ci na do widzenia. Dużo też zależy od przełożonego jak jest bezstronny to ok się pracuje ale jak słucha tylko jednej osoby i lubi ploty jak większość tam to jest masakra . Najlepsze obrazy są jak widać grupki tych pięknych pań , które przesiaduje pół zmiany na obgadywaniu innych i fochaniu się bo jedna druga nakręca . Tak w ogóle to może któraś to czyta to weźcie się za robotę a nie kobieta psychikę oracie jak któraś słabsza

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Joanna

Widzę sporo aktualnych ogłoszeń od Jabil Circuit tu http://www.nuzle.pl/firma/jabil-poland-sp-z-o-o i tutaj https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-jakosci-quality-engineer-kwidzyn%2Coferta%2C7021364 A ostatnią opinię ktoś tu napisał aż 9 lat temu... Zastanawia mnie jak się tam teraz pracuje? Napiszcie coś więcej jeśli wiecie lub jeśli byliście u nich niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej. Dzięki!

Niedawny pracownik
@Joanna

Zgadzam się z opinią z przed dziewięciu lat, nic się nie zmieniło. Może praca jako praca nie jest zła , zarobki średnie . Niestety ludzie, którzy tam pracują stwarzają atmosferę w której nie da się pracować . Wiele osób, które tam pracowały wylądowały u psychiatry, nie do pomyślenia żeby kobiety tak się zachowywały a jeszcze jak przełożony się spoufala i tego nie widzi co się dzieje to już w ogóle. Może niech ktoś w końcu się tym zajmie.

pracownik jabila

Jabil kwidzyn praca zarobki i opinie . To prawda że ludzi traktują żle. są oczywiście i ludzie naprawdę dobrzy i serdeczni, ale to tylko wyjątki. większość koordynatorów jedzie po swoich przełożonych jak po szmacie i to [usuniete przez moderatora]. jest na porządku dziennym. zarobki wcale nie takie duże - zależy dla kogo a poza tym to tylko czatują za co by tu zabrać premię najbiedniejszemu bogu ducha winnemu pracownikowi na linii. Często zdaża się że nie zapłacą za kilka dni pracy a poźniej lataj i odkręcaj żeby ci dali to co się nalezy. SERDECZNIE NIE POLECAM! jabil to jedno wielkie gniazdo os!

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. - Kwidzyn

Jabil Circuit Poland Sp. z o.o.