KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

anynamous

jak to dobrze ze jeszcze tylko kilka dni zostalo mi do zmiany pracy...kiedys bylem pasjonatem kolejnictwa, przez prace dla kolpremu, moja pasja zamienila sie w kierat. jedyny powod - stres, napiecie i to w jaki sposob wykonywana jest praca manewrowa, gdyby UTK wpadlo z niezapowiedziana kontrolą tak zeby kolprem nie wiedzial o tym ze sa kontrolerzy na terenie huty to prawdopodobnie wiele, bardzo wiele osób znalazłoby sie wkrotce za kratami. kwestia mobbingu i podejscia zwierzchnikow do pracownikow od tej najbrudniejszej i najbardziej odpowiedzialnej pracy rowniez moglaby zostac zgloszona odpowiednim organom. Pozdrawiam ludzi niebojacych sie prawdy!

ta spółka już działa

i wozi wsad dla wydziału rury ;)) Bardziej bym się martwił tym ,że ponoć ma nie być podwyżek ,bo za duża absencja L4 ,wśród załogi.Ciekawy powód...A w hucie już się cieszą od stycznia ,czyżby tam sami zdrowi?/

kolprem

łatają dziury na przykład w krakowie zacznie działać spółka pana S.G NA TRANSPOCIE

abc

Polityka personalna Kolprem! (a w zasadzie jej brak) Kiedy przyjęcia do kolpremu? Braki kadrowe wg moich informacji są znaczne. Nie można wszystkiego "łatać" Taborem. Trzeba przyjąć i dać szanse młodym, chętnym do pracy ludziom. Ponadto wielu pracowników w ciągu 1-3 lat odejdzie na emeryturę. Czy ktoś we władzach Spółki w ogóle o tym myśli? Każda szanująca się firma powinna mieć swoje solidne zaplecze i nie "bawić się" w zatrudnianie przez pośredników bądź ograniczyć je do minimum.

TO JESZCZE NIC CO Z TYM NOWO WYBRANYM CZŁONKIEM RADY NADZORCZEJ JAK MU TAM OCIECZEK CZY JAKOŚ TAK JAK PRZED WYBORAMI TO CHODZIŁ A TERAZ GDZIE JEST W PUPIE MA SWOICH WYBORCÓW MACIE JAKIES WIEŚCI OD NIEGO NIC ZGINOŁ ZAMIOLKŁ POCZEKAJ DO NOWYCH WYBORÓW ZNOWU CIE WYBIERZEMY [usunięte przez moderatora] W KOSZYKU ZNALEZIONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maximus

Praca w Kolprem ,pracuj wydajnie ,przepisowo,oszczędzaj paliwo a o większą płace nie pytaj .Jeden z dyrektorów powiedział '' podoba mi się jak wykonujecie robote ale na podwyżki niema'' O Jedno zawodowcach to sie wo gule nie myśli ,a wykonują najgorszą robotę przykład Hala złomu w Dąbrowie .firma stawia na pilotów

Nanka

...słuszna uwaga co z tymi podwyżkami?/Marzec za pasem?? A tu co...a urlopy zdrowotne? Zabrali i co w zamian??Wie ktoś...

seb

Parchy francowate, długo jeszcze będziecie walić w [usunięte przez moderatora] z podwyżkami? Róbcie z pracowników dalej idiotów, to się któregoś dnia bardzo zdziwicie.

Szanowny Emerycie, bardzo proszę nie rób z siebie [usunięte przedz moderatora] zadając takie durne pytania. Kolprem to nie jest już nasze gniazdo ,tylko SZAMBO kierowane przez ograniczonych ,,pociotków” dawnych ,,działaczy”. Pokazać to ja Ci mogę pasek z wypłaty na którym jest kilka stów mniej niż 5 lat temu mimo, że sam robie to co powinno wykonywać dwóch pracowników.

Emeryt

Pracownicy ''Kolpremu'' w Krakowie, mam jedno pytanie?. Jak wam tak źle w tej firmie, to dlaczego się nie zwolnicie z pracy i nie poszukacie innej która by was zadowalała. A tak te wasze wypociny na temat ''Kolpremu'' to tylko sranie we własne gniazdo.Pokażcie coś od siebie co można by zmienić na lepsze,a nie tylko potraficie narzekać. Pozdrawiam wszystkich i życzę najlepszego w Nowym Roku

OCelot prostaku i prymitywie

...to do OCelota było heh

...w Katowicach czekają na Ciebie z kwiatami za te bluzgi na nich ,coś mówił po tym jak wpisali Cię tak dla JAJ ołówkiem w liście zmianowej (przez pół roku)...żeś kierownik zmiany BUHHAHAHAHAHAHAHAHA

HTS-iak

Z zewnątrz różni się tym,że ma inne reflektory halogenowe w prostokątnej obudowie,zamontowane na czołownicy. Co do silnika,to chyba ma stary,bo smrodzi tak jak dawniej,ale nieco ciszej pracuje,zresztą maszyna jest 1990 roku,więc nie jest tak w falalnym stanie jak inne "eski"

OCelot-

podobno ma dwa pulpity ,nie widzialem jej jeszcze.Zmiany silnikowe jakieś zaszły? Miał być ponoć CAT?

HTS-iak

Do maszynistów krakowskiego KOLPREMU: Panowie widzieliście po remoncie S-257, i jak wam się podoba z zewnątrz. Jest szansa na uruchomienie S-206,a właściwie jak wiecie co mu dolega,że już tak długo stoi odstawiony..

Liderzy związkowi dziękujemy że kolejny raz nas wyrypaliście, tym razem na bonach świątecznych !

s-200

Zainwestuj jeszcze w mecha,to możesz próbować u innych prywaciarzy,Kolprem zapewne będzie potrzebował ludzi ale raczej za kilka lat bo dużo jest emerytów "trwaczy" takich po 55,56 lat,więc ciągną narazie.hej

Adrian

Dzięki za odpowiedź. Myslalem ,że KOLPREM na nieco inne podejście w sprawie przyjmowania do pracy,niż inni przewoźnicy kolejowi w tym regionie np. PKP IC, PR. Pozostaje mi tylko czekać.........

S-200 R8 engine diesel

Słuchaj Adrian raczej masz nikłe szanse ,ludzie którzy maja kursy (z praktyką) na maszynistę, ustawiacza i dyż.ruchu drżą dziś o przetrwanie w firmie :C niestety taka rzeczywistość. pozdr

Adrian

Witam Wszystkich!! Może się ktoś z Was orientuję czy są przyjęcia do krakowskiego oddziału KOLPREM ?? Kiedyś ja przeglądałem jedną z ofert KOLPREM-u to było postawione wymaganie przepracowania na stanowisku co najmniej 1 rok.Pytanie takie: czy nadal obowiązuje ten wymóg? Niedawno skonczyłem kurs na ustawiacza, i nie wiem czy przyjmą taką osobe jak ja. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. Pozdrawiam Adrian

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.