KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

asio

dpz sie rozwija ,przyszły z pesy 3 gagariny w ostatnim tygodniu a wy mówicie ze koniec bliski kolpremu. Dzieki dpz kolprem ma zyski , tak to bylibyśmy w czarnej pupie ,wiec juz głupot nie piszcie jesli komus cos sie nie podobatyamus

Jarek

To KOLPREM w ogóle przyjmuje nowych pracowników?? To chyba.... nowość.

wojtek

mam kolegę który dorabia na zlecenie w kolpremie za maszynistę sam nieraz mówił jak tam jeżdżą najlepiej niemiec rodziny 12 godzinek to jest minimum a najlepiej jak by wpadło z 15 do 20 ktoś wogóle tego nie ogarnia a najlepsze jest to że przejścia między zmianami zamiast 12 sa 5 godzinne jeżdzą tam do zwyciestwa ale wszystko do czasu W TEJ FIRMIE TO NAJLEPIEJ NA URLOPIE NA ZLECENIE PRACOWAC władza tylko pracowników mydli PRZYJMIEMY WAS ale od przyszłego roku CHORA FIRMA

olk

wszyscy są potrzebni i DPW i DPZ młodzi, starsi , doświadczeni , mniej doświadczeni, kobiety , mężczyźni to stanowi równowagę i rozwój firmy. Każdy coś wnosi do firmy.

kol

raczej tu bym się zgodził co do dyspozytorów DPW, ale cóż takie mają zadanie, zebrać dane z poszczególnej zmiany, a co dyżurnych to jest jednak prowadzenie ru (usunięte przez administratora) , są nastawnie które są bardzo obciążone, a nie które mniej to zależy od natężenia, ale to już jest odpowiedzialność za innych.

anonymus

ja to widzę że tu wszyscy w- (usunięte przez administratora) ili rozumy kolejarz też widzę właśnie tych dyżurnych i dyspozytorów co po trzydzieści lat siedzą i pierdzą w jeden stołek wajchy mu się nie chce przełożyć.Wasza praca polega na przyjściu wypaleniu paki faj śniadanie obiad zjeść gazetka i do domu 8godzinek zaliczone !!!!!!!!!!!!!!! i wara od Dyżurnych i DPZ i innych pracowników Taboru-1 a człowieka ocenia się po tym co robi a nie że pracuje [usunięte przez administratora]

kolejarz

Dysp dpz nie maja pojecia o koleji,zreszta nie musza bo to sa tylko telefonisci.Co do prac. od [usunięte przez administratora] jak sie UTK wezmie za sprawdzenie czasu pracy to nie bedzie miał kto u niego pracować szczególnie po ostatniej katastrofie.Kurs dyż ru (usunięte przez administratora) w 30 dni dramat.

dys..

ile już pracujesz na koleji

olk

Oh jak nie widzisz różnicy między pracownikiem związanym z transportem kolejowym (nie musi być z PKP) a ,,świeżym\'\' to świadczy właśnie o twojej fachowości. Później nie wiedzą o co pytają np dyżurnego , maszynistę itd, nie wiedzą jak się odbywa ruch w transporcie kolejowym , myślą, ze to podobnie jak w transporcie drogowym it (usunięte przez administratora) ................

oh

powiedz ile obecnych pracownikow w kolpremie to przysłowiowi kolejarze , 90% to ludzie ktorzy nie mieli nic wspolnego z koleja jak zaczeli prace na transporcie a obecnie kolprem

olk

No tak to wygląda,jak się przyjmuje dyspozytorów bez przygotowania- dawniej dyspozytorem aby zostać trzeba było parę lat przepracować za dyżurnego- poznać ruch od podstaw.

filip

ta firma jest chora a wszczególności dpz dyspozytorów nabrał[usunięte przez administratora]z łapanki nie mają zielonego pojęcia o robocie a niektórzy maszyniści pierwsza liga nie umieją odpalic tem2 FIRMA KOGUCIK

Kolejarz37

Pracuję w KOLPREM. Bardzo podoba mi się ta praca. Firma spoko i pensja też ok. Nie mam na co narzekać.

U 96

Kolprem Hinduska firma z dozą śmiesznej Solidarności też Hinduskiej [usunięte przez administratora]

zgadza się. A co do zatrudnienia to najgorsze jest to że kolprem nie ma przyszłościowej polityki kadrowej i nie zatrudnia młodych ludzi, którzy mogli by stanowić o przyszłości tej firmy. Ważne jest tylko tu i teraz. A najlepiej łata się dziury emerytami przyjętymi [usunięte przez administratora]. I nie wazne ze młodzi nie maja pracy. Co za chore czasy

aga

Ostatnio-nawet-okazuje-się-ze-przysługujące-4-dni-kodeksowe-urlopu-nż-w-kolpremie-jest-powodem-do-kary.Gdzie-są-związki-w-tej-sytuacji?

olk

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich.

Binladen

Straszenie zwolnieniami było robione celowo.Chcieli sprawdzić reakcje ludzi do jakiego stopnia są upodleni.Wymyślają różne rzeczy żeby uprzykrzyć życie i prace pracownikom.

Pójdą - proszę pana, słownik ortograficzny do ręki . A z tego co wiem to DPZ jest w Kolpremie i ma dobre wyniki, to chyba dobrze dla spółki.

Czeakłem na pociąg do Krakowa,gdy nagle te \"trupy\" S-219 i S-225 jechaly sobie po torach PKP.Na Hucie codziennie widze te lokomotywy ale już na torach ale u siebie na wiosce to już nie ;-). Co jak co dzięki za info. Jak będe miał humor to postawię[usunięte przez moderatora]. :-) hehe

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.