Opinie o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZF Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZF Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

FAP w Tychach rusza od 1 czerwca. Pracownicy będą mieli dwie dniówki mniej do przepracowania niz normalny czas pracy. Wolne dostaną w okolicy Bożego Ciała. Zarobią ok. 10% mniej niż normalnie [2 dniówki mniej, niepłatne]. Postój będą mieli normalnie wg. planu. Premię wakacyjną tez dostaną. Tyle podał ZZ Sierpień 80. jak będzie u nas w ZF? To sie okaże jak ruszą inne firmy i jak będzie wyglądała sprzedaż samochodów. Przypuszczam, że i ZF ruszy w miarę normalnie od czerwca.

Zf

U nas nic jeszcze nie wiadomo odnośnie postoju i premii wakacyjnej. Wiemy tylko, że tym którym umowa się kończy w najbliższym czasie nie zostanie przedłużona.

Ona-ja

Mylisz się.. Fiat nie ruszy ani do połowy czerwca. Potwierdzone info. Przez najbliższe 3 tygodnie będą odkładać wznowienie produkcji. A potem nie wiadomo..

gość
@Ona-ja

Tak, przesunięto postój na FAP do 8.06 powód , zastój w sprzedaży samochodów. Opel likwiduje jedną zmianę, Hiszpania: Nissan zamyka fabryke [20 tys. załogi na bruk], Francja: są plany zamknięcia 4 zakładów Reno.

Ludzie

Możemy prosić o informację jak wygląda sytuacja zf?

AtomxX
@Ludzie

A jak ma wyglądać. Jak zawsze tragicznie

Martyna669

Tak z innej beczki...Wiecie może czy pracowała tam Agnieszka (usunięte przez administratora)?????

@Martyna669

Tak

Zdesperowany

Ruszyliście już?

noob
@Zdesperowany

z kopyta że hej:)fabryki na zachodzie stoją kto to ma odbierać....myślimy myślimy myślimy.

@Zdesperowany

Powoli tak

logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik fizyczny przy gospodarstwie
HR SIGMA Sp. z o.o.

On

(usunięte przez administratora) takie wpisy najlepsze nie masz nic do roboty? Zajęcia Ci brak? To patrz na siebie tchórzu Ludzie nie takie problemy mają!

Zf

Ciekawe jak będzie z wczasami pod gruszą? Z postojowym w lato? Chyba tego nie będzie.niby fajnie bo wolne ale jakbym wolał tak jak było wcześniej. Nie mam zamiar robić całe lato.

Joo
@Zf

I to jeszcze w maseczkach w tym upale...

Zf

Ciekawe kiedy ZF ruszy? Czy to jest koniec.

Oby
@Zf

Końca nie życzę, ale kilka tyg. płatnego postoju mile widziane:)

Hehe
@Zf

Ciekawe kiedy ruszy ???? a co do pracy Cię ciągnie? Jak będą płacić choćby 90% to ja mogę dopiero po nowym roku tam iść. Teraz to jest piękne życie. Siedzisz w domku robisz grilla pijesz piwko ???? A tak to byś pewnie teraz z bandą (usunięte przez administratora)musiał siedzieć w ZF

@Hehe

A ile człowieku zarobisz? Przy płatnym postojowym 90%??Nawet 2000 nie weźmiesz. A chodźby to co to jest.

Kowalski
@Zf

I co z tego? Jest pandemia z domu nie wychodzisz na innych rzeczach zaoszczędzisz. Lepiej mniej zarobić niż (usunięte przez administratora) jak jeleń za parę groszy więcej. 80% osób pewnie zgodzi się że mną :) I love this game ;)

Bolek

Ja tam wolę posiedzieć w domu i porobic koło chalpy

@Kowalski

Masz rację, odpoczynek i jeszcze coś się w domu zrobi,ale to pewnie jakiś chapol co wiecznie ma mało,niech idzie czyścić klamki kierownikowi to jeleń dorobi

Romek
@Robol

Są jakieś nowe info odnośnie postoju?

L
@Hehe

Po postoju ciężko będzie pracować z mięśniem piwnym.

@Zf

Dzień Dobry. Przewidujemy wznowienie produkcji w maju w zakresie proporcjonalnym do zamówień klientów. Plany pracy aktualizowane są na bieżąco. Informacje przekazują pracownikom przełożeni.

@ZF Group

Bez pośpiechu choć paru pajacy pewnie się ucieszy, że za niedługo start. Pogoda jest lepiej cały maj posiedzieć w ogrodku :)

Olo

Nareszcie

ZwolnionyWork
@ZF Group

Zastanawia mnie to czy będzie możliwy powrót dla ludzi z Agencji Pracy.

Zorro
@ZwolnionyWork

A kto niby będzie (usunięte przez administratora)jak tylko została garstka? Muszą znowu zatrudniać, tylko pytanie, na jak długo? Dziwne że jeszcze ktokolwiek tu się zatrudnia!

No zakład zamknięty. Tylko od czasu do czasu idą pojedyncze linie głównie z liderami i zastępcami. Siedzę w domu już ponad miesiąc i serio chciałbym już wrócić do pracy. Mam nadzieję że kryzys szybko minie a my utrzymamy stanowiska pracy. Życzę wam wszystkim dużo zdrowia i mimo zwolnień tak dużych, które były i żal mi bardzo tych wszystkich ludzi którzy stracili pracę to bądźmy dobrej myśli.

Robol

Nie wiem kto wreszcie zwróci uwagę na chamskie i wólgarne zachowanie liderów???kierowniku obódz się!!

Sysia
@Robol

Np na Cmf lider porażka mordę drze po wszystkich bez szacunku i pokory potrafi tylko naublizac a Na ulicy głowę spuszcza i udaje że nie zna..

Którą zmiana?

Sysia
@Robol

Zmiana u śledzia czy taka jakoś ma ksywe.. Mój staż tam byl korki ale intensywny

@Sysia

No tak jemu jutro całkowicie odwaliło, zresztą nie tylko jemu,to jedna warstwa banda z kierownikami na czele

@Sysia

To może na ulicy człowiekiem się okaże jak się do. Niej zagadać dlaczego taka miła w pracy jest

ONie

Czy to prawda, że z powodu pandemii Zf z końcem roku traci kontrakty Fiata i Forda?

@ONie

Ford fiaty będą jeździć do końca świata i jakoś muszą skręcac.

Kumpel

Dziś Dyrekcja pokazała gdzie ma swoich pracowników. Wypowiedziano umowę o pracę wszystkim pracownikom tymczasowym. I tym z krótkim stażem i tym którzy są z nami od roku. Także pracownicy z Ukrainy stracili pracę. Brawo Drlyrekcja ????????????

Zenek
@Kumpel

Smutne to ????

@Kumpel

Zwolnili a potem na nowo będą przyjmować po tym jak zaraza się skończy i będzie ten odwieczny problem z człowiekiem do roboty na tylko że Fama o traktowaniu roboli pójdzie w świat. To będzie największy problem firmy.

QWW

Czy wiadomo kiedyś ZF ruszy (przybliżony. Termin)?

Romek

Są jakieś nowe info odnośnie postoju

Koronawirus

Sympatyczna Renata z Reno jeszcze tu pracuje?

OMG

Tu nawet koronawirus nie pokona tych gluptokow co nie mają wiedzy na podstawowe tematy i nie potrafią rozróżnić jakie są rodzaje dróg bo przecież krajowka czy ekspresowa to to samo i tacy pracują tutaj, co kompa wyłączyć nie potrafią, i napisać prostego słowa bez błędu jak 'Pacjent'

W tym zakładzie pracują same tepaki, mówisz takiej jednej raz drugi trzeci A ta jest taka (usunięte przez administratora) że nie rozumie i tylko 3 d chili jej w glowie a efektów brak

Jo

Nie umiesz tłumaczyć to nie startuj na lidera (usunięte przez administratora)prawdopodobnie jesteś liderem bo większość to właśnie tacy pajace którzy wszystko widzą ino nie siebie.

Takie nic....

Gdzie są związki zawodowe....?

Joo
@Takie nic....

Związki zawodowe? (usunięte przez administratora) ma nas w tylku, jest chroniony bo zaraz idzie na emeryturę. On dla nas nic dobrego nie wywalczy. Widać po premii rocznej. Odczuliście ja na wypłacie? Dwa lata temu "Wywalczył" 200zl co kwartał czego nie widać na wypłacie. Niech wrócą do starego systemu 800 w premii rocznej!!!. Powinien przenieść swoje biuro na palarnie, bo tam najłatwiej go spotkać...

On
@Takie nic....

Na urlopy wyrzucają zamiast postój zrobić! Związki masakra nic nie wywalcza

Zbulwersowana
@Takie nic....

A gdzie były związki i dyrekcja jak przez 8h nie było wody , potraktowali nas jak pod ludzi . Brawo (usunięte przez administratora) pokazałeś jak BHP w tym zakładzie jest na pierwszym miejscu i ile dla ciebie jesteśmy warci . Wirus szaleje a w zakładzie brak warunków sanitarnych . Trzeba być niezłym baranem żeby tak zarządzić .Pozdrowienia dla zwierzaków z dyrekcji ,których wirus i tak nie dotknie...

@Zbulwersowana

To prawda ! Ta decyzja była poniżająca !!! Mógł nasz dyrektor stać w toaletach i trzymać ten baniak z wodą i polewac ręce oraz spłukiwać . A on tym czasem dumny z siebie się przechadzał po hali .

Stary pracownik
@Joo

Oczywiście, że całkowicie zgadzam się z Joo. Te dwieście zł jest w ogole nieodczuwalne na wypłacie. Lepsza była cała premia w marcu przynajmniej można było odczuć więcej grosza a tak na kwitku niby wszystko się zgadza a pieniędzy nie widać. A nasz związkowiec dla ludzi nie robi kompletnie nic

Aktualność
W obecnej sytuacji ZF podejmuje zdecydowane i odpowiedzialne społecznie działania w celu spowolnienia rozprzestrzeniania się wirusa. Na bieżąco monitorujemy sytuację w naszych jednostkach i wdrażamy procedury zgodne z aktualnymi zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia. Robimy wszystko, aby zapewnić wszystkim naszym pracownikom bezpieczne środowisko pracy, jednocześnie utrzymując ciągłość pracy.

W związku z tym wprowadziliśmy w ZF konkretne środki zaradcze. Obejmują one na przykład wprowadzenie pracy zdalnej, zakaz podróży służbowych czy spotkań „twarzą w twarz”. Szczególnie chronimy te obszary firmy, w których praca z domu nie jest możliwa. W tym celu wprowadziliśmy specjalne środki w celu zapewnienia ochrony pracowników i zmniejszenia ryzyka infekcji. Obejmują one m.in. częstsze cykle dezynfekcji, dodatkowe dozowniki środków dezynfekujących, zasady zachowania bezpiecznej odległości, wprowadzenie dodatkowych środków higieny w stołówkach, a także protokoły zmianowe w celu oddzielenia poszczególnych zespołów. Wszystkie obowiązujące zalecenia są na bieżąco przekazywane do informacji naszych pracowników (poprzez bezpośrednich przełożonych, ogłoszenia na tablicach informacyjnych i ekranach TV oraz w specjalnych wydaniach newslettera zakładowego).

Sytuacja produkcyjna zmienia się bardzo dynamicznie i mają na nią wpływ decyzje producentów samochodów dotyczące utrzymania bądź zaprzestania produkcji. Naszym celem jest utrzymanie dostaw do naszych klientów tak długo, jak to możliwe i jak długo będą od nas tego wymagać. Aktualnie określamy, jak może zmienić się nasz plan produkcji, ale zakładamy, że będziemy zmuszeni w niektórych przypadkach wstrzymać zarówno poszczególne linie produktowe, jak i całe zakłady, aby dostosować się do zmniejszenia popytu ze strony producentów samochodów. Jednocześnie przygotowujemy się do jak najlepszego wsparcia naszych klientów po  ponownym uruchomieniu przez nich produkcji.

Apelujemy do naszych pracowników o zrozumienie i współpracę - ze szczególnym naciskiem na rygorystyczne przestrzeganie obowiązujących zasad.
Pracownik ????

Chaos tak to można nazwać.Pracownicy produkcji czekają na decyzje zarządu , pracodawcy czekaja na decyzje rządu ,pracownicy biurowi w domach zdalna praca nie kontrolowana przez nikogo czy pracuja uczciwie czy sie bawią kosztem pracodawcy ....????Może nawet dobrze mniej zarazy w pracy .Dyrektor ukratkiem przemieszcza sie po liniach kontrolujac czy przypadkiem ktoś nie kicha i nie ma symptomów epidemi by przypadkiem nie bylo pretekstu do wstrzymania produkcji . A kierownicy działów cóż gonią do pracy -żeby ludzie czasem nie gadali za dużo o postojach i zatrzymaniu produkcji przez epidemie.Kadry sie też odcieły od pracownikow najniższego szczebla czyli produkcji ???? zamkneły się na dwa spusty .Przykro nam ludziom pracy że zostaliśmy sami jako króliki doswiadczalne ZF .Pracujac czekamy na pierwszy bliski kontakt z zarażonym w pracy .....

@Pracownik ????

A po wszystkim będzie zebranie kwartalne z dyrektorem. I tam się dowiemy jak wspaniałe sobie poradzilismy w kryzysie, ale podwyżek w kwietniu nie będzie bo byliśmy na postojowym o jesteśmy na minusie.

Pracownik Produkcji

Od Poniedziałku żłobki przedszkola i szkoły zamknięte ciekawe jak zareaguje szefostwo firmy bo moim zdaniem powinni do 25 marca zatrzymać zakład i wydać urlopy albo wypłacić postojowe bo duża część pracowników ma dzieci i pełne prawo do skorzystania ze opieki i przysługującego dodatku.APELUJĘ do władz firmy o podjęcie odpowiedzialnej decyzji dla dobra Nas Wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group