ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Seba

wierutne bzdury,tak komentować pracę w alstalu może komentować tylko ktoś niekompetentny lub niezorganizowany .

sikor

ktos za ryj musi te firme trzymac ,bez tego w budownictwie się nie ujedzie alstal się rozwija i ludzie razem z firmą i to jest najważniejsze.

slawek

chyba nie wiesz co człowieku piszesz, firma stawia na rozwój, jest nagradzana i pracownicy są doceniani, a ty wypisujesz brednie..

slawus
@slawek

(usunięte przez administratora)to piszesz bzdury wszyscy wiedza jak jest

pracowałeś tam? bo chyba byliśmy w innych miejscach..

@ENG. prosimy o rozwinięcie swojej wypowiedzi. Dołożymy wszelkich starań by wyjaśnić sytuację, która spowodowała taka opinię o firmie.

Nicki
@ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

i cisza ze strony @Eng. wygląda to na bezpodstawne zarzuty..

nicki2
@Nicki

kto pracował lub pracuje to swoje wie. Niki a ty jestes z HR ze tak bronisz?

Olek

Hej może ktoś wie po ile godzin pracują spawacze na cichej i jakie są zmiany?

@Olek

Praca jest w systemie 2-zmianowym. W celu otrzymania większej ilości informacji o stanowisku zachęcamy do konatktu z działem HR.

Olek
@ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Ale problem napisac w jakich godzinach się pracuje.

G@cek
@Olek

W systemie 2-zmianowym, czyli od pon. do pt. 6-14 i 14-22 w sobotę 6-14.

spawacz

24/7

marta a

czy ktoś orientuje się, czy alstal obecnie poszukuje kobiet do biura ?

ada
@marta a

sprawdzalas na stronce ? sprawdź ;)

@marta a

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska administracyjne, jednak zachęcamy do bieżącego śledzenia strony internetowej bądź przesłanie swojego CV bezpośrednio na adres: rekrutacja@alstal.eu

lukas

a coś dla facetów ?

@lukas

Poszukujemy Monterów, Ślusarzy, Spawaczy, Inżynierów Budowy - proszę o kontakt telefoniczny z działem HR w celu uzyskania wiekszej ilości informacji.

zawsze

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.? Czy kandydat na stanowisko Kierownik Działu Serwisu Gwarancyjnego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
jacek

Zamierzam aplikować do firmy, jednak zastanawia mnie tak duża liczba ogłoszeń, w szczególności we Wrocławiu, czy to wynika z tego, że jest w firmie rotacja pracowników i tak zwalniają? Ktoś coś wie?

Jarek

Mam pytanie czy potrzebują na stanowisku np.murasz,zbrojarz i na pracę na ocieplenia budynków...??

@Jarek

Posiadamy ogólnobudowlane brygady pracownicze, gdzie rekrutujemy nowe osoby. Zachęcamy do kontaktu w tej sprawie z działem HR.

Mniodek... nie profesor
@Jarek

Murasz asz asz chces praciować?

Spawacz.. M.h

Witam. Czy pracuja tam jakies firmy zewnętrzne (spolki)?. Chodzi o stanowsiko spawacz. Jak wyglada praca spawacz. Z gory dzięki. Pozdrawiam.

@Spawacz.. M.h

Obecnie dla spółki Alstal Konstrukcje poszukujemy osób na stanowisko SPAWACZ. Jeżeli jest Pan zainteresowany ofertą zachęcamy do kontaktu z działem HR.

Julita

Czy aktualnie szukają pracowników do ALSTAL Grupa Budowlana? Coś wiecie na ten temat? Przeglądałam stronę internetową, ale niestety nie znalazłam żadnych informacji. Ktoś może podzielić się uwagami jak wygląda rekrutacja do firmy? Czego można się spodziewać na rozmowie?

@Julita

Zachęcamy do uważnego śledzenia strony internetowej - wszystkie aktualne oferty znajdują się w zakładce PRACA. Aktualnie prowadzimy kilkanaście rekrutacji na terenie całej Polski. Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji.

Autentyczny Pracownik

Nie wiem skąd słaba ocena. Pracuje ponad rok i nie mam firmie nic do zarzucenia. Wynagrodzenia na czas, pensje calkiem dobre, atmosfera super, zgrany, młody zespół, narzędzia pracy, benefity. Pracować trzeba wszędzie i myślę że ocena w dużej mierze zależy od podejścia samego pracownika. Dla mnie bardzo dobry pracodawca. Polecam z czystym sumieniem osobom niezdecydowanym. Sprawdźcie sami zanim uwierzycie niepochlebnym opiniom. Pozdrawiam Jacewo i resztę świata ????

netflix
@Autentyczny Pracownik

Potwierdzam .Chociaż pensje to mogły by być lepsze

Radek
@Autentyczny Pracownik

Komunikacja w firmie do poprawy.Reszta ok

Bartek

Jak się pracuje? Taka cisza na forum a mam zamiar aplikować.

@Bartek

Zachęcamy do aplikacji: rekrutacja@alstal.eu

najlepszy pracodawca u którego dotychczas miałem przyjemność pracować

Dero

Moja opinia o Alstalu po przepracowaniu pierwszych trzech miesięcy jest pozytywna Szczególne wyrazy podziękowania i szacunku dla Dyrektora(usunięte przez administratora)

ashly

jeżeli chodzi o budowlanke to lepiej nie można trafić

bmw
@ashly

wiem coś o tym :)

Jestem na stażu w Alstalu i powiem ,że nie spodziewałam się tak miłej atmowsfery w firmie prywatnej .Wcześniej byłam na stażu w Urzędzie Miasta i jest bez porównania .Polecam Alstal!

Deri
@Ania

Miła atmosfera to panuja ta w kiblu

gege
@Deri

@Deri może jakieś argumenty, a nie puste słowa ? ja sam miałem tam praktyki i wszyscy byli względem mnie w porządku, trzeba po prostu chcieć pracować

desperado

u mnie z nadgodzinami było ok.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

guest
@Zainteresowany

szuka szuka, wejdź na strone i obczaj http://www.alstal.eu/praca

@guest

Obecnie prowadzimy kilka procesów rekrutacyjnych. Wszystkie aktualne oferty znajdują się na stronie www.alstal.eu w zakładce praca. Jeżeli nie znajdzie Pan odpowiedniej dla siebie oferty prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@alstal.eu - weźmie ono udział w rekrutacjach prowadzonych w przyszłości zbieżnych z Pana profielm zawodowym.

As

Czy ktoś może wie ile budow obecnie realizuje Alstal?

Aga
@As

Alstal ma kilka oddziałów i pionów każdy z nich prowadzi od kilku do kilkunastu kontraktów ,kontrakty od 20 do 100 mln .kazdy oddział posiada swoje działy kosztorysowe ,umowne,finansowe i realizacyjne .z tego co mi wiadomo wartość prowadzonych kontraktów to ponad 1mld

Folba
@Aga

Jest gdzie realizować swoje ambicje ! Pracuję tu ponad 6lat i powiem tak: zajefajna firma ,super ludzie fajna atmosfera ,ale tylko dla ambitnych i pracowitych. ????

dede
@Folba

@Folba niestety sporo jest osób które chcą nic nie robić a chcą zarabiać... Alstal to solidna firma i nie możę sobie pozwolić na takich pracowników, stawiają dużo na rozwój i ambicje :) w koncu z nikąd nie biorą siętakie wyniki

krk
@dede

każdy pracodawca powinien wymagać, aby osiągnać wyniki

@Aga

czy może ktoś wie czy w okolicach Wrocławia planują budowy ?

Kula
@90

Z tego co wiem to maja tam cztery lub pięć budów .Od pół roku działa tam oddział Alstal zresztą bardzo prężny !

lkj
@Aga

Czy w Poznaniu też mają oddział?Jeśli ktoś wie to proszę o podanie adresu .Stronę internetową mają beznadziejną .Strasznie trudno znaleźć potrzebną informację!

Zbyszek
@lkj

Oddzalu w Poznaniu niestety nie mamy ,ale pewnie niebawem będzie .W naszej strategii zakladamy dynamiczny rozwoj w Wiekopolsce .obecnie Alstal prowadzi tam 7 duzych budów!

bubu

poprzednio pracowałem u konkurencyjnej firmie i wiem jedno, w Alstalu panuje ład i porządek oraz pełne zaangażowanie w każdy projekt, polecam prace w tej firmie

eee
@bubu

moim zdaniem alstal jest super, ale z tym ładem i porządkiem to bym nie przesadzała ,jest wiele do doskonalenia

Arek
@eee

ja jestem na konstrukcjach stalowych na cichej spawaczem i nie jest złe .stawki dla spawaczy i monterów są powyżej 20 na godzinę ,do tego płaca za 50 i 100 za nadgodziny i soboty , wszystko płatne jak zegarku , do tego premie na święta plus paczki z wianda

Defensor
@Arek

Bzdury .20na h ale dopiero w nadgodzinach ,małe doprecyzowanie i po 12h na dwie zmiany.(usunięte przez administratora).

G@cek
@Arek

Chyba kolego nie pracowałeś na cichej...

Ulka

Oddział Wrocław działa znakomicie .Brawo Śniegu !

gg

solidne zarobki, firma stawia na rozwój

sam
@gg

fakt, w innych firmach nie jest tak dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.