ALSTAL Grupa Budowlana

Inowrocław

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana

poti 2017-04-21 11:15
z tego co wiem to się mocno rozwijają więc zatrudniają (usunięte przez administratora)
to54 2017-04-24 14:03
pozyskaliduzo kontraktów ,ale trudno to będzie przerobić bez nowych osób
Zainteresowana 2017-04-25 17:27
Właśnie, ile mogą płacić w kadrach?
HR 2017-04-25 17:48
Jakie warunki w takim razie dla kadrowej?
Jurek 2017-04-28 22:09
Dobre warunki pracy, wynagrodzenie na czas, wszystko z pracodawcą ok
Ania 2017-05-04 18:30
Było naprawdę super!!!!!!!!!!!!!!!
jozef 2017-05-07 10:29
syn tam pracuje i sobie chwali
Patryk 2017-05-08 12:23
Jutro idę na rozmowę o pracę, znajomy pracuje i sobie chwali, a jest osobą dość wymagającą
koko 2017-05-08 14:22
Gdzie?
krzysztof 2017-05-10 19:06
gratuluję podpisania umowy w sprawie budowy szpitala w Gnieznie
Czy będziecie zatrudniać inzynierów na budowę
Maras 2017-05-11 12:00
dobre wynagrodzenie nawet na najnizszym szczeblu
Misia 2017-05-11 15:21
Masz Pan rację.......były kierowniku :)
Asia 2017-05-12 11:55
Jak dla mnie firma bardzo dobrze traktuje pracowników, zwłaszcze kobiety, nie mam ządnych zastrzeżeń
Waldi 2017-05-16 13:28
O widze ,że konkurencja budowlana na ostro hejtuje naszą firmę !!!! Stek bzdur! Alstal to naprawdę super firma .
Roman 2017-05-20 23:53
Solidna firma
mila 2017-05-23 18:16
Panie Zbyszku.Gratuluje nowego kontraktu pieknie Pan wyszedł na fotkach na fejsie
Michał 2017-05-24 11:09
Rzeczywiście solidna firma (usunięte przez administratora)
ALSTAL Grupa Budowlana 2017-06-09 13:48 [pracodawca]

Ruszamy z budową Centrum Sportu w Błoniu

Pod koniec maja w ratuszu w Błoniu podpisaliśmy umowę z Gminą Błonie na budowę Centrum Sportu w tym mieście.Obiekt o powierzchni użytkowej prawie 7500 m.kw. składał się będzie z dwóch kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej.

Wielofunkcyjny kompleks sportowo – rekreacyjny będzie obejmował m.in. budynek hali sportowo – widowiskowej z widownią na 500 miejsc i boiskami do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej, korty do squasha, kryty basen ze zjeżdżalniami, basenem sportowym, basenem rekreacyjnym i wodnym placem zabaw dla dzieci, a także bogatą strefę SPA z saunami oraz kręgielnię, strzelnicę, salę konferencyjną i infrastrukturę towarzyszącą. Wokół obiektu zaprojektowano rekreacyjną strefę zieleni i parking na ok. 150 miejsc.

Zitek 2017-06-23 22:40
I tak budżet w plecy, ale pewnie będzie aneks do umowy
ALSTAL Grupa Budowlana 2017-06-14 14:47 [pracodawca]
W sprawie ew. zatrudnienia prosimy o kontakt z naszym działem HR: (52)3555400. Pozdrawiamy
MACIEJ1 2017-06-27 15:42
człowieku co ty pieprzysz Alstal to najlepiej zarabiająca firma w branży .Zobacz w necie sa ich papiery ,mieli 13 milionów zysku
Inżynier 2017-06-29 22:25
Dlaczego Alstal szuka kierowników budowy bez jakiego kolwiek doświadczenia. Jak jest przyczyna tylu odejść kierowniów w ostatnim czasie?
krzysztof 2017-07-04 00:28
Nie wiem czy dobrze czytam te papiery finansowe ,ale zysk wykręcili 14237000
Józio sipa 2017-07-04 11:11
Taka jak i dyrektorów i kierowników!!!! oraz kadry niższego szczebla w kadrach i finansach. Proszę tu nie liczyć na rzetelność, bo prawda jest tępiona i usuwana :(
GTA 2017-07-04 16:14
Kierowników bez doświadczenia ? Człowieku u nich przejść proces rekrutacji to jakaś krucjata byłem na trzech spotkaniach i nic z tego .wymagania jak do budowy stacji kosmicznej fakt ze rozmowa pełna kulturka .
Inż 2017-07-17 22:48
Człowieku to z Ciebie szczęściarz, że nie nalazłeś tam zatrudnienia.
Adam Sosnicki 2017-07-20 17:52
Gratuluję podpisania umowy na budowę sali koncertowej w W-wie 57 mln !!!! Prężnie się rozwijacie .czy dla. Kierownika robot sanitarnych znajdzie się etat na tej budowie ?mam 8 letnie doświadczenie w realizacji HVAC .czy warto przesyłać CV
Julita 2017-07-21 11:13
@Inżynier na kierownika budowy to wymagania mają duże, doświadczenia też wymagają .Możesz sobie sprawdzić w ich ofercie pracy. Wymagają : Wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo) Uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej Doświadczenia w kierowaniu robotami na stanowisku kierownika robót lub kierownika budowy Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP Dobrej, praktycznej znajomości MS Office, MS Project oraz AutoCAD Dobrej organizacji pracy i samodzielności Dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych na terenie całej Polski Prawo jazdy kategorii B
tony 2017-07-21 15:35
nieprawda dostalem się po drugiej rozmowie kwalifikacyjnej .pracuję .jest ok!
ALSTAL Grupa Budowlana 2017-07-25 10:56 [pracodawca]

Rozbudujemy szkołę muzyczną w Warszawie

W poniedziałek, 17 lipca, w siedzibie Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych w Warszawie przy ul. Miodowej 22c, przedstawiciele firmy ALSTAL Grupa Budowlana podpisali umowę z szefostwem placówki na rozbudowę siedziby szkoły.

Młodzież ucząca się w szkole od dawna nie mieści się już w starym budynku. Zadecydowano więc o rozbudowie obiektu sarego sierocińca, mieszczącego się przy ul. Rakowieckiej 21. Prace obejmą gruntowną modernizację budynku i dobudowanie nowego skrzydła z salą koncertową. Obie części zostaną połączone szklanym łącznikiem. Sala koncetowa obliczona została na 300 osób, powstanie na planie koła. W obiekcie będzie też dużo więcej sal do ćwiczeń, tak, by uczniowie placówki (jest ich 700) mogli swobodnie rozwijać i kształtować swoje talenty.

Za projekt odpowiedzialna jest pracownia Konior Studio. ALSTAL Grupa Budowlana wygrała przetarg na tę inwestycję, oferując cenę 57,5 mln zł.

W poniedziałek umowę sygnowali: z strony firmy ALSTAL Grupa Budowlana - prezes Jarosław Szczupak, ze strony Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych - jego dyrektor, Iwona Waga-Parafiniak. Uczniowie wprowadzą się do nowej siedziby we wrześniu 2019 roku.

Mieszkanka 2017-07-26 18:03
Na Pracuj pojawiła się znów oferta do marketingu. W ciągu ostatniego czasu kolejny raz - rok temu wysyłałam ale nikt się nie odezwał. Ilu pracowników liczy dział?
zorro 2017-07-26 20:06
najlepszy pracodawca u którego dotychczas pracowałem
As 2017-07-28 18:58
Czy ktoś może wie ile budow obecnie realizuje Alstal?
Aga 2017-07-31 20:37
Alstal ma kilka oddziałów i pionów każdy z nich prowadzi od kilku do kilkunastu kontraktów ,kontrakty od 20 do 100 mln .kazdy oddział posiada swoje działy kosztorysowe ,umowne,finansowe i realizacyjne .z tego co mi wiadomo wartość prowadzonych kontraktów to ponad 1mld
Mieszkanka 2017-07-31 23:16
Alstal nie raczy odpowiedzieć - ale z tego co już się dowiedziałam - to "zjadają tam HRowców i marketingowców" :)
ALSTAL Grupa Budowlana 2017-08-01 10:53 [pracodawca]

Wizytacja budowy zespolu szkolno-przedszkolnego w Poznaniu: jest bardzo dobrze!

Pod koniec ub. tygodnia budowę zespołu szkolno-przedszkolnego na poznańskim Umultowie wizytowali przedstawiciele władz Poznania, w towarzystwie przedstawiciela zarządu ALSTAL Grupa Budowlana. Konkluzja jest optymistyczna: mimo złej pogody prace idą pełną parą, widać zaangażowanie i efekty energicznych działan ALSTALu. - Jestem zadowolony, że prace idą zgodnie z harmonogramem, choć pogoda przecież nie rozpieszcza budowlańców - powiedział obecny na budowie wiceprezydent Poznania, Mariusz Wiśniewski.

Umowę na wybudowanie tej nadzwyczaj potrzebnej poznaniakom inwestycji podpisaliśmy w maju br. W maju też rozpoczęły się prace na placu budowy. - Osiągnęliśmy już upragniony "stan zero". Teraz będzie już tylko lepiej, za chwilę mury zaczną piąć się do góry  - mówił obecny na placu podczas wizytacji Dyrektor Pionu w ALSTAL, Zbigniew Litkowski.

- Budowa Zespołu Szkolno- Przedszkolnego na Umultowie to wyjście na przeciw zapotrzebowaniu mieszkańców tego rejonu miasta na obiekty zarówno edukacyjne, jak i sportowe, i rekreacyjne. Powstanie tu przecież taki szkolny "kampus": będzie hala sportowa, boiska, szkoła i przedszkole, ale też plac zabaw i cała infrastruktura sportowo- zabawowa. Teraz na placu budowy widać dopiero fundamenty, ale wiem, że gdy we wrześniu 2018 dzieci ruszą do swojej nowej szkoły czy przedszkola, będą miały powody do zadowolenia. Dziś ja jestem zadowolony, że prace idą zgodnie z harmonogramem, choć pogoda przecież nie rozpieszcza budowlańców - powiedział dla serwisu Poznan.pl wiceprezydent Poznania, Mariusz Wiśniewski.

Koszt budowy oszacowano na 24,6 mln zł. Nowa szkoła będzie miała 24 oddziały, przedszkole zaprojektowano na 6 oddziałów. W kompleksie znajdzie się też  biblioteka oraz kompleks sportowy. Zespół pomieścić ma ponad 600 dzieci. Zakończenie prac zaplanowano tak, by uczniowie zaczęli w niej nowy rok szkolny 2018/2019. - Fajnie jest budować takie nowoczesne, atrakcyjne obiekty. Myślę, że zadowolimy wszystkich: i tych małych, i tych większych mieszkańców tego rejonu Poznania - podsumowuje dyrektor Zbigniew Litkowski.

wodnikszuwarek 2017-08-09 14:24
Można wiedzieć co szanowna koleżanka miała na myśli pisząc o konsumpcji marketingowców ? ;)
sowa 2017-08-16 09:48
co ty wymyslasz jak nie wiesz .awansował na szefa sprzedaży w alstal dom
Folba 2017-08-18 11:12
Jest gdzie realizować swoje ambicje !
Pracuję tu ponad 6lat i powiem tak: zajefajna firma ,super ludzie fajna atmosfera ,ale tylko dla ambitnych i pracowitych. ????
Daria 2017-08-22 12:26
Gratulacje dla Sniegusia .znakomita współpraca i super kontrakty .
ALSTAL Grupa Budowlana 2017-08-23 10:24 [pracodawca]

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu zyska nowy budynek dydaktyczno-biurowy

Firma ALSTAL Grupa Budowlana podpisała umowę z Uniwersytetem Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na wykonanie drugiego etapu budowy budynku dydaktyczno-biurowego, który ma służyć studentom tej uczelni.

Budynek usytuowany jest u zbiegu ulic Marcelińskiej i Przybyszewskiego. Zakres prac obejmował będzie wykończenie i zagospodarowanie tego obiektu. W tym m. in. roboty murowe, prace wykończeniowe na dachu, roboty wykończenowe wewnątrz gmachu, stolarka drzwiowa i okienna, instalacja CO, CT i WL, instalacja wod-kan itp. Gmach ma ponad 5 700 m. kw. powierzchni użytkowej.

Z ramienia ALSTALU umowę sygnował dyrektor ds. realizacji Zbigniew Litkowski (na zdjęciu - z lewej), zaś ze strony uczelni - zastępca Kanclerza ds. klinicznych i rozwoju, dr n. med.  Rafał Staszewski.

sws 2017-08-23 12:29
( usunięte przez administratora ) jest najlepszym dyrektorem w ALSTALU !!!
bubu 2017-08-29 12:11
poprzednio pracowałem u konkurencyjnej firmie i wiem jedno, w Alstalu panuje ład i porządek oraz pełne zaangażowanie w każdy projekt, polecam prace w tej firmie
eee 2017-08-31 09:18
moim zdaniem alstal jest super, ale z tym ładem i porządkiem to bym nie przesadzała ,jest wiele do doskonalenia
Arek 2017-09-03 17:20
ja jestem na konstrukcjach stalowych na cichej spawaczem i nie jest złe .stawki dla spawaczy i monterów są powyżej 20 na godzinę ,do tego płaca za 50 i 100 za nadgodziny i soboty , wszystko płatne jak zegarku , do tego premie na święta plus paczki z wianda
qwert 2017-09-06 13:17
czy ktoś moż się orientuje ile w al;stalu można zarobić jako kierownik na budowie
Tadek 2017-09-09 18:13
Wynagrodzenia w ALSTAL:
Kierownik budowy na rękę od 6 do 10 k
Kierownik projektu od 8 do 15 k na rękę
Wszystko zależy od stażu i jakiej wielkości prowadzisz budowy No i przede wszystkim czy potrafisz budować team
qwert 2017-09-10 19:47
podziękował złożyłem papiery na kierownika budowy .czy mają budowy w Poznaniu?
Julita 2017-09-12 10:06
@qwert czy byłeś na rozmowie? Jeśli tak to jak przebiegła? Jakich pytań można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy wymagania są duże? @Tadek opowiesz o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie ALSTAL Grupa Budowlana?
ALSTAL Grupa Budowlana 2017-08-23 10:23 [pracodawca]

Zaczynamy modernizację odkrytego basenu w Oławie

W pierwszej dekadzie sierpnia przedstawiciel naszej spółki Marcin Śniegowski podpisał w imieniu prezesa firmy ALSTAL Grupa Budowlana umowę na zmodernnizowanie odkrytej pływalni w Oławie. Ze strony gminy umowę sygnował burmistrz Tomasz Frischmann. To już kolejny kontrakt, podpisany w tym roku.

Umowa obejmuje rozbudowę zespołu basenów odkrytych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii oraz budowę kompleksu terenowej infrastruktury sportowo – rekreacyjnej. W pierwszym etapie umowa obejmuje rozbiórkę starej niecki basenu, a następnie - budowę nowych wraz z całym wyposażeniem i infrastrukturą sportowo-rekreacyjną.

Koszto robót oszacowano na 24,4 mln zł.

Boss 2017-09-14 07:15
Pewnie chciał odejść, to wtedy otworzył im oczy!!!
Daria 2017-09-04 22:03
Brawo Śniegu !!!
Błyskawiczna i zasłużona kariera!
Rozeznany 2017-09-14 07:21
Znam firmę od podstaw, pensja nie ma nić wspólnego ze stażem oraz doświadczeniem, liczy się ile razy w tygodniu z inforamacjami pojawi się dany pracownik w kokoju nr 2 lub budzie.
qwert 2017-09-18 18:17
Jestem przyjęty!!!!!!!rozpoczynam od pażdziernika .Rozmowa była na końcu z Dyrektorem Likowskim -duża klasa .Bardzo podoba mi się ,że wszyscy w Alstalu mówią sobie na TY .To nie do pomyślenia w mojej starej fimie .Niestety podstawa trochę niższa od tego co pisał Tadek ,ale nie jest żle.
Szczery 2017-09-22 14:11
Tylko współczuć, koniec życia prywatnego 12-14 godzin w pracy. A po 2-3 miesiącach wizyta u lekaża specjalisty dspraw chorub alstalu.
Zostaw swoją opinię o ALSTAL Grupa Budowlana - Inowrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALSTAL Grupa Budowlana