ALSTAL Grupa Budowlana

Inowrocław

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana

mexi 2015-08-05 10:25:05
Do którego dnia miesiąca zazwyczaj są wypłaty i o ile najwięcej wynosiło opóźnienie przelewu na konto ?
pracownik 2015-08-07 07:57:48
Nigdy nie było opóźnień w przelewach. Wypłata zawsze dostarczana 10 na konto.
mexi 2015-08-09 23:28:28
dziękuję za informację
Inżynier budowy 2015-08-10 18:37:26
Na początku bez uprawnień 3500 zł brutto max ale później nawet 7000 zł brutto kierownik budowy. Ale czy za 240 rbg/ m-c czy to warte, niech sobie każdy sam odpowie.
tej 2015-08-10 21:12:06
wy to w tym w Alstalu to już macie w d... poprzewracane !!!! jezdzicie sobie nowymi furami ,pensyjki lepsze jak Skansce. zapraszam do mojego firmowego jedenasto letniego Kangura z komletem części zapasowych na pace.Nie dał byś rady Gościu w mojej firmie nawet miesiąca!tobie to jak w Grecji powinni płacic dodatek ,że się nie spózniasz i żyjesz !
Ciekawa 2015-08-18 18:57:33
Witam, mam nadzieję, że odpowie mi osoba kompetentna z Firmy...

Od dłuższego czasu widuję oferty pracy w Dziale Marketingu w Waszej firmie. Dziś znowu natrafiłam na Kierownika Działu Marketingu. Dlaczego macie taką dużą rotację pracowników? Zastanawiam się czy warto w ogóle do Was wysyłać CV, czy nie zostanie się zwolnionym bez przyczyny po 2 tygodniach, po miesiącu. Podobno to u Was nagminne. Jaka jest tego przyczyna? Z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź!
Ciekawa 2015-08-19 16:02:38
Proszę o odpowiedź: dlaczego w Alstalu w Dziale Marketingu jest taka duża rotacja pracowników? Proszę odpowiedzieć, a nie usuwać post!
inż 2015-08-19 20:57:07
rotacja nie wynika ze zwolnień, to w Alstalu raczej rzadkość.
juz po rekrutacji 2015-08-20 11:30:28
i jeszcze jedno
W finale byly 3 osoby. Oczywiscie nie oddzwonili z odp. O wznowieniu rekrutacji wiem od ciebie.
Dział HR 2015-08-24 13:26:49
Chętnie udzielimy na Pani pytanie rzetelnej odpowiedzi.
Ogłoszenie na Kierownika Działu Marketingu pojawiło się po raz kolejny, ponieważ rekrutacja nadal trwa.
Cały czas poszukujemy osoby, która spełni Nasze oczekiwania, zasiadając na stanowisku Kierownika Działu Marketingu.
Nikt w firmie nie został zwolniony ani po 2 tygodniach ani po miesiącu, tym bardziej bez przyczyny, są to jawne oszczerstwa wysnute w kierunku Naszej firmy.
mc 2015-08-28 12:53:07
(usunięte przez administratora) Rotacja w biurze w Waszej firmie jest ogromna i nie wynika ona bynajmniej z niekompetencji pracowników...
qwerty 2015-09-01 12:51:52
nie chcę tu maślić ,ale pracuję czwarty rok w Alstalu i polecam tę firmę .,mialem wiele ofert od firm i headhunterów ,nawet ich nie przeglądam .rozwijam się i inni to widzą i doceniają ,może nie do konca przekłada się to na pensje ,ale dla mnie spełnianie ambicji zawodowych w pracy jest najważniejsze .moim zdaniem jest to firma dla ludzi ,którzy prace traktują na serio.
Mysia 2015-09-02 22:12:55
Gratuluję Wam wspaniałej firmy !
pracownik 2015-09-04 00:00:31
Ludzie przestańcie ploty siać i zajmijcie się praca. Boli was własny brak kompetencji dlatego smród robicie o rekrutacji w tej firmie itp. Lepiej zacznijcie się dokształcac może szybciej znajdziecie robotę i nie będzie czasu na wasze ironiczne gadanie wynikające z głupoty. Ja ta firmę wspominam miło. Jest tam wielu fajnych ludzi. Są też tacy którzy nie dają się polubić ale tak jest wszędzie. Życie
radek 2015-09-09 03:35:25
@pracownik, widze, że bronisz alstalu, ale napisałeś w czasie przeszłym, że tutaj pracowałeś. Ciekawi mnie jak dawno temu to było ,bo przecież mogło się sporo pozmieniać od tego czasu. Wydają mi się zresztą ok firmą, pewnie większość komentarzy pochodzi od nierobów i narzekaczy, ale możesz napisac dlaczego własciwie odszedłeś?
pracownik 2015-09-12 00:10:25
Nie to ze bronie... tylko wyrażam własne zdanie. Każdy ma prawo. Tylko dlaczego niektórzy przedstawiają je w tak prostacki sposób. Sami siebie ponizaja uzywajac tak ograniczonego slownictwa. Nie dziwi mnie fakt ze pracy nie mają. ... bo kto by zatrudnił tak ograniczonych ludzi. Nie lubią tej firmy...to ok. Tylko po co wylewaja gorzkie żale na forum. Widocznie coś mają na sumieniu. Coś ich gryzie. Własna niska kultura. Śmiech.
pracownik 2015-09-12 00:28:11
Poza tym pracowalem juz w innych firmach i ta wcale nie jest taka straszna. Uwierz są o wiele gorsze. Gdzie szef zakazuje kobietom w obcasach przychodzić do pracy...bo go stukanie drazni... heh. .. A odszedłem sam bo chcialem wyjechać i teraz trochę mi żal. .. W Alstal to przynajmniej siano było o czasie. I całkiem godne warunki. Biura nowoczesne a nie tam jakaś komuna z obdrapanym tynkiem na scianach ze aż wstyd.
kandydat 2015-09-26 19:36:01
Ludzie byłem ostatnio w firmie Alstal życiorys złożyć bo szukam pracy. Firma sie rozrasta i to prężnie chyba . Widziałem nowy biurowiec. Wielki jest.
doosan 2015-11-21 12:43:15
a na koparki sa jakies miejsca wolne czy wogóle odpuscil alstal robiłem w alstalu na koparce i nie narzekalem moze stawka mogła by byc wieksza ale to wszystko firma alstal ok.
soni 2015-11-24 19:29:22
czy to prawda ,zę pracownicy alstala mają mieszkania na rabinie za darmoszkę
placek 2015-11-26 21:14:35
Czy to prawda, że w Waszym oddziale na Cichej już prawie nikt nie pracuje? Chciałbym podjąć tam pracę, ale ponić wszyscy się zwalniają. czym to jest spowodowane?
ALSTAL Grupa Budowlana 2015-11-27 12:15:51 [pracodawca]
Szanowni Państwo.
W ALSTAL Hale i Konstrukcje Stalowe ul. Cicha 7 w Inowrocławiu nadal pracuje ponad 100 osób.
Rotacja jest w każdej firmie i prosimy nie sugerować się plotką.
Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania. Nasza firma od zawsze otwiera możliwości rozwoju, czego przykładem są pojawiające się rekrutacje.
Chętnie zapraszamy nowe twarze. Jesteśmy otwarci na współpracę.
ALSTAL Grupa Budowlana 2015-11-27 12:43:59 [pracodawca]
Szanowni Państwo,
W odpowiedzi na pytanie dotyczące "darmowych mieszkań dla zatrudnionych w ALSTAL" sprostujemy, iż pracownicy ALSTAL mają możliwość zakupu mieszkania na preferencyjnych warunkach, przy założeniu spełnienia określonych warunków. Pracownicy, są największa wartością Naszej firmy, dlatego zdecydowaliśmy o takiej sposobności.
mamto 2015-11-27 20:11:15
Gratuluję otrzymanych nagród , jesteście chlubą naszego regionu! Mam nadzieję ,że niebawem rozpiszecie konkursy na większą ilość stanowisk . No i poprawicie wysokość wynagrodzeń . Oferta na stanowisku kierowniczym w wysokości 6000 to trochę mało .
Tina 2015-12-01 15:04:04
6000 na stanowisku kierowniczym to mało?chyba spadłeś z dachu człowieku
zz 2015-12-02 10:44:56
to i tak dużo w porównaniu ile dostają tutaj kierownicy z wieloletnim stażem
same bzdury!!! ostrzegam 2015-12-05 14:02:06
tak zarobki są ok, mało kto daje tak zarobić, pracodawca szanuje pracownika, ogólnie super atmosfera
Gorący 2015-12-11 09:40:33
A te 6 tys. to netto czy brutto ?
pracownik hiks 2015-12-28 10:26:12
Wigilia nie była marna.
Każdy mógł nałożyć sobie tyle ile chciał, a i jedzenia jeszcze zostało tak, że firma cateringowa popakowała i zostawiła na stołówce. Szef był i złożył życzenia, ale nie miał więcej niż pozostałe osoby. Usiadł pomiędzy pracownikami.
Przestańcie głupoty pisać....
nick 2015-12-28 13:41:31
Mond to jest właśnie fenomen tej firmy. Dobrych fachowców się usuwa abo sami się zwalniają bo celowo ich się niszczy i tylko góra wie dlaczego i jaki jest w tym plan. Aha dziękuję za skasowanie mojego poprzedniego mniej pohlebnego postu.
helou 2016-01-01 21:08:39
Administrator nie kasuj opinii pracowników Wytwórni Konstrukcji Stalowych na ulicy Cichej. Jest wolność słowa nawet przy ludziach którzy tam pracują i traktujecie nas jak ciemnotę która nie potrafi liczyć
prawda 2016-01-02 19:02:35
No Alstal właśnie tak robi! W biurze bardzo duże rotacje (oczywiście to nie wina firmy! Sami głupcy się do nich do pracy zgłaszają i potem pracodawca musi zwalniać...)
Joł 2016-01-03 17:55:07
No to spróbuj :) I pogadamy po dwóch tygodniach od dnia zatrudnienia
siema 2016-02-08 19:16:41
po miesiącu pracy w Alstalu muszę powiedzieć że nie spodziewałem się takiej fimy jestem pod wrazeniem to jest mini korporacja polecam!
M 2016-02-16 12:36:14
byłem pracowałem i odszedłem. trochę wyścig szczurów
du soleil 2016-03-14 20:39:56
Cześć! Wiecie jakie są przeciętne zarobki dla asystentki zarządu? Można liczyć na stabilne warunki zatrudnienie, a oczekują wyższego wykształcenia prawniczego.
? 2016-03-15 08:50:44
jest ogłoszenie na asystentkę? coś więcej można się dowiedzieć?
wsparcie 2016-03-15 09:08:12
może warto zadzwonić i zapytać...
sebo 2016-03-15 11:01:03
hmm, generalnie z tą stabilnością zatrudnienia może być różnie. Dosyć często są zmiany w sekretariacie. Ale warto spróbować, i pamiętać "że co Cie nie zabije to cie wzmocni". Komuś w końcu musi się udać popracować tam dłużej.
qwerty 2016-04-04 08:37:34
jaki jest poziom zarobków na budowie kierownik, inżynier na jakie stawki można liczyć?
Daniel 2016-04-08 12:24:48
Jak wyglądają zarobki inżynier budowy, kierownik robót, ktoś pracował?
Olek 2016-05-04 08:54:14
Mają terazdużo ofert pracy, poszukują kierownika budowy, wykształcenie oczywiscie musisz miec budowalne w sumie to podstawa, uprawnienia budowlane, doswiadczenie w kierowaniu ludzmi oraz robotami i miec prawo jazdy. Nie wiem ile oferują ,posiadam wszystkie, napisali tylko,ze atrakcyjne,wiecei ile?
bbbbb 2016-05-25 19:03:10
Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są warunki pracy dla spawaczy?
3=- 2016-06-04 18:49:53
ale ja przyjacielu nie widzę zeby oni teraz oferowali jakieś zatrudnienie dla spawaczy - Specjalista ds. marketingu i PR jest raczej do pracy poszukiwany. tylko nie wiem, czy to jest nadal jeszcze aktualne
wojtek 2016-08-17 20:55:55
te komentarze to jakaś marna propaganda PR-owców Alstalu - żenada :D
A 2016-08-18 15:09:09
A ja uważam, że branża jest naprawdę na miejscu i czasie
majek 2016-09-14 10:44:22
Oczywiście - jeśli ktoś ma wyższe wykształcenie lub też zwyczajnie wykształcenie kierunkowe, to fajnie, jak pracodawca to doceni. Z drugiej strony wiele lata praktyki w zawodzie też ma znaczenie
observ 2016-10-25 08:30:00
Co tam się dzieje to tragedia... słyszałem, że na konstrukcjach puste hale...
nicki 2016-11-17 13:01:56
Koledze za pracę w delegacji zaproponowali(usunięte przez administratora)brutto.
Nie rozumiem oferowanych stawek, nawet dla osób bez piorunujacego doświadczenia.
Prawnik 2016-12-07 17:35:35
Na stronach Alstalu pojawiło się ogłoszenie dotyczące stanowiska kierownika działu prawnego. Czy ktoś może powiedzieć dlaczego tak często zmienia się w tym dziale kierownik?
Zostaw swoją opinię o ALSTAL Grupa Budowlana - Inowrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALSTAL Grupa Budowlana