ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

doosan 210

pracowalem kiedys w Alstalu na koparce w kanalizajci i bardzo sobie chwaliem szkoda ze nie potrzebuja bo zucil bym obecna prace i wrócil do nich

Oli
@doosan 210

Potwierdzam dobra firma dobre pieniążki i na czas,a do tego fajne budowy po całej Polsce Polecam

@Oli

Również wypowiadasz się o stanowisku operatora koparki w firmie ALSTAL Grupa Budowlana, czy może Twoja wypowiedź dotyczy innego stanowiska? Napisałeś o dobrych warunkach finansowych, dlatego chętnie dowiem się, ile realnie można zarobić. Mógłbyś dokładnie opisać tę kwestię? Zachęcam.

Były
@Rafał

No chyba nie wierzysz że to piszą ci podpisani? ;-)

@Były

To znaczy? Podważasz wiarygodność opinii, która pojawiła się na temat stanowiska operatora koparki? Skoro masz inne zdanie na temat pracy w firmie ALSTAL Grupa Budowlana to oczywiście nie ukrywam, że chciałbym ją poznać. Poszukuje rzetelnych i potwierdzonych wiadomości na temat tego pracodawcy, więc słucham, co mógłbyś o tym napisać?

Wery

A ty IMG jak zawsze swoje ! Trzeba było wystawić poprawnie fakturę to było by zapłacone .

Kieras

Ludzie - Wy serio szukacie opinii na tym portalu? Przecież wiadomo, że nic dobrego tu nie znajdziecie... Pracowałem 2 lata temu - zespół w porządku, atmosfera nie najgorsza, zarobki normalne jak na tą branżę, do zmiany kilka kwestii formalnych, mogłaby być większa decyzyjność i szybkość w podejmowaniu decyzji... Rotacja jest wszędzie - są ludzie pracujący 5-10 lat w jednej firmie, ale są też pracujący 3-6 miesięcy, to chyba normalne.

mentalna komuna precz

Skoro śledzisz często, to chyba z toba jest problem. Rownie dobrze mozna powiedzieć, że skoro śledzisz i szukasz ciągle pracy to z tobą jest coś nie tak. Firma się rozwija i nie potrzebuje statystów, tylko ludzi którzy coś umieją i ROBIĄ! Powodzenia w dalszym "śledzeniu rynku pracy"

sola
@mentalna komuna precz

jak z nim jest coś nie tak to tym bardziej z tobą, bardzo ważne jest mieć pojęcie o rynku pracy i pracodawcach

@mentalna komuna precz

Czytając Twój wpis odnoszę wrażenie, że możesz być osobą, która pracuje obecnie w firmie ALSTAL Grupa Budowlana. Mógłbyś napisać coś na temat procesu rekrutacyjnego? Z tego co do tej pory napisałeś wiem, że firma stawia na fachowców i osoby, które mogą wnieść do firmy odpowiednią jakość. Zastanawia mnie w jaki sposób weryfikowane są umiejętności takiej osoby. Proszę o informację.

zainteresowana

A czy ktoś może coś napisać o dziale Komunikacji i Marketingu? Bo z tego co widzę poszukiwany jest Kierownik. Atmosfera? Zarobki? Liczba osób w dziale?

Jenny
@zainteresowana

W Alstalu tradycyjnie rotacja w marketingu i sekretariacie jest bardzo duza. Niektore osoby tam nie pracuja nawet okresu probnego. Malo kto jest w stanie popracowac tam rok lub dluzej. Sama wiem bo pracowalam w marketingu i niewiele dobrego mozna powiedziec. Bardzo duze wymagania, duza odpowiedzialnosc, a tak naprawde malo kto docenia twoj wysilek. W sekretariacie za moich czasow to byly chyba lacznie 3 lub 4 osoby. Ogolnie nie polecam no chyba, ze nie masz innej opcji to jakos sie musisz przemeczyc

Obserwator
@Jenny

W sekretariacie 4 osoby? Jesteś pewna gdzie pracowałas? Co one niby miałyby tam robić w tyle osób? Znam osoby która pracuja po 5, 10 i więcej lat w tej firmie i żyją. Myślę że każdy powinien przekonać się na sobie, gdybanie i pytanie na tak wiarygodnym forum jest słabe.

basia
@Jenny

Czy możesz coś więcej powiedzieć na ten temat? Co lub kto jest przyczyną takiego stanu?

six
@zainteresowana

Zdecydowanie nie polecam zwlaszcza w Marketingu. Jak widac niewiele sie zmienilo po moim odejsciu, bo ciagle szukane sa nowe osoby. Firma od dawna spalona jest w Inowroclawiu, a coraz wiecej w regionie marketingowcow juz wie z czym wiaze sie wspolpraca z Alstal. Naprawde nie warto zaczynac tutaj, lepiej poczekac na inna oferte pracy. Biora tutaj kazdego kto sie zgodzi pracowac.

magda
@six

firma docenia zdolnych i ambitnych, przy braku podstawowych zdolności w danej specjalizacji nikt się nie utrzyma dłużej, tam nie ma miejsca dla statystów lub utalentowanych inaczej, byłam na rozmowie dział marketingu jest rozbudowywany wobec czego prowadzone są rekrutacje ale kluczowe stanowiska już obsadzone więc powyższe opinie trochę nie na miejscu. i faktycznie wymagania i oczekiwania spore a ludzie wydają się być konkretni i ich plany i projekty są interesujące.

Six
@magda

Oczywiście jesteś dorosła i świadoma, życzę powodzenia :)

Obserwator

5-10 lat bez kontaktu z Prezesem to chyba jakiś statysta :D Jak długo pracowałaś jeżeli można zapytać? Oczywiście, że to forum jest mało wiarygodne, ale zauważyłaś żeby na tego typu portalach udzielał się ktoś kto jest zadowolony? Same Janusze i Grażyny szukające sensacji. Każdy ma prawo do opinii ja się z tym zgadzam, ale wymyślanie głupot na forach to taka trochę nasza "polska mentalność". Pozdrawiam tych zadowolonych i tych mniej zadowolonych :D

Jan
@zainteresowana

z tego co wiem to kierownika już zatrudnili .Atmosfera w alstal ok ,polecam ! zarobki ? srednio niskie -trzeba ostro negocjować

Dorota
@Jan

A co możesz powiedzieć na temat pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy/ Doradca klienta? Obecnie jest prowadzona rekrutacja na nie i myślę, że użytkowników zainteresuje większa ilość informacji na temat warunków zatrudnienia lub ewentualnych pozapłacowych benefitów oferowanych przez ALSTAL Grupa Budowlana.

Daniel
@six

Jakim trzeba być ograniczonym człowiekiem aby samemu sobie uświadomić we własnym komentarzu, że zostało się zatrudnionym w firmie z uwagi na to, że "biorą każdego kto się zgodzi pracować" Gratuluję Pani / Panu trafnego spostrzeżenia i określenia własnej wartości. Mam wrażenie, że ta firma przeżywa niesamowity rozwój co widać po ich wzroście zatrudnienia jak i realizowanych obecnie projektach. Zanim zaczniesz komentować, zadaj sobie pytanie co takiego wniosłaś / wniosłeś do firmy, co potrafisz, jakie są Twoje nawet te najmniejsze sukcesy a następnie może czas pogodzić się z faktem, że nie byłaś/ byłeś właściwą osobą w tym miejscu. Wymagający owszem są, doceniają za wkład, widocznie nie do końca pasowałaś do nich, a i zapewne umiejętności Twoje były nikłe.. Mam wielu znajomych, którzy tam pracują, część z nich pracuje i spełnia się, inni pracują dla pieniędzy ale są tam też osoby od kilkunastu lat związane z tą firmą.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.? Czy kandydat na stanowisko Kierownik Działu Serwisu Gwarancyjnego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Mariusz

czy może ktoś mi podać infomacje gdzie Alstal ma aktualnie budowy ?

Grzegorz

Chciałbym przedstawić Państwu moją prywatną opinie o Firmie budowlanej Alstal, która jest znana w całej Polsce jako lider w rynku budowlanym prestiżowych obiektów. Miałem przyjemność spotkać się z pracownikami firmy, bo przecież ludzie są najważniejsi – to TIM zgrany i otwarty na nowych kolegów. Bardzo miła i konkretna ekipa, jeżeli chodzi o pracę to ciężko pracują. Zasługą tak zgranej ekipy są nie tylko organizowane przez firmę imprezy sportowo rekreacyjne, ale i wspaniałe podejście zespołu HR – mówi się że inni mogą tylko pod tym względem od Alstalu się uczyć *(prestiżowa praca, premie, opieka zdrowotna, karty do klubów sportowych, … ). Pozdrowienia dla całej ekip, w szczególności dla dziewczyn z HR, Sekretariatu, Księgowości oraz Projektowania.

student

Byłem na targach pracy - bardzo miła rozmowa. Idę w wakacje na praktyki. Można się czegoś konkretnego na takich praktykach nauczyć? Jest szansa na zatrudnienie po praktykach?

Taki se

Wieczne rotacje. Znów Asystentki i Marketing. Ktoś wie dlaczego?

Zaciekawiona

Witam, Otrzymałam propozycję rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko Administratora Kontraktu. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w temacie specyfikacji pracy, umowy, atmosfery? Z góry dziękuję.

Spawaczow

Witam, nie wiem czy mozna tutaj napisac poniewaz moje pytanie jest do Alstal Konstrukcje, mimo tego chcialbym sie zapytac jak tam wyglada sprawa ze spawaczami?, jest dobrze placone, mozna robic przerwy podczas pracy? i jak dlugo trzeba pracowac 8/10/12 5 dni w tygodniu czy tez soboty/niedziele? 1/2/3 zmianowki?, patrza ci na rece jak spawacz i czy szybko robisz?, dbaja o bph i czy ogolnie nie ma stresu? Czy jest mozliwosc dostania sie do tej firmy tylko po Gimnazjum? czy przymusem jest zawodowa lub srednia?, czy jest mozliwosc odbycia Kursow ponadpodstawowych(doczolowo)?, czy jest mozliwosc stazu lub Lojalnosciowki? Z gory dziekuje.

Mary

Witam, czy ktoś jest w stanie podać obecną, konkretną kwotę zarobków inżyniera budowy do spraw elektrycznych brutto "na start"?

Dorota
@Mary

Akurat nie jestem w stanie podać Ci konkretnej kwoty zarobków, jakie uzyskuje osoba na stanowisku inżyniera w ALSTAL Grupie Budowlanej. Ale jestem przekonana, że ktoś inny zrobi to w niedługim czasie. Ale wiem, że oferują: interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie, możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji, atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, benefity pozapłacowe, m.in. kartę Multisport, pakiety medyczne, ZFŚS. Czy to wystarczy do tego, żebyś postanowiła aplikować?

Gonzalez
@Mary

witam, Byłem u nich na rozmowie niedawno na stanowisko inzyniera budowy elektryka i na start bez doswiadczenia na budowie proponuja 3tys netto z 10% premią. Jak zapytałem sie o rozliczenie nadgodzin to powiedzieli mi ze pracują 8 godzin, no czasem 10. Czyli nie wazne ile zrobisz godzin i tak bedziesz mial 3 tys.

@Mary

Byłem na rozmowie o pracę, okres próbny 3 miesiące 4300 brutto, po okresie próbnym 4600 brutto + premia ok 10% w zależności od "postępów". Praca od 7 - 17 w soboty dyżury. Jeżeli chodzi o nadgodziny to kwota podana wyżej brutto jest kwotą za prace 7 - 17.

Pracuję krótko bo od początku roku ale jest sympatycznie. Dla mnie to ważne. Nie ma nic co mogłabym złego powiedzieć. Najważniejsze to że jest życzliwość dla drugiej osoby. Polecam z czystym sumieniem.

Konrad

Lubię atmosferę w ALSTAL Grupa Budowlana za: To jest super firma!!!!

Mary

Witam, czy ktoś jest w stanie podać obecną, konkretną kwotę zarobków inżyniera budowy do spraw elektrycznych "na start"?

pati

Czy może ktos wie czy firma jeszcze potrzebuje pracowników proszę o kontakt

@pati

Obecnie prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk. Wszystkie aktualne oferty znajdzie Pani na stronie www.pracuj.pl. Zachęcamy również do kontaktu mailowego: rekrutacja@alstal.eu

Gośc

Wita a kieroców tez szukaja

qwert

Jestem przyjęty!!!!!!!rozpoczynam od pażdziernika .Rozmowa była na końcu z Dyrektorem Likowskim -duża klasa .Bardzo podoba mi się ,że wszyscy w Alstalu mówią sobie na TY .To nie do pomyślenia w mojej starej fimie .Niestety podstawa trochę niższa od tego co pisał Tadek ,ale nie jest żle.

idiota

to prawda

nicki
@idiota

totalna bzdura co piszesz..jestem tutaj dobrych parę lat

gosiak

święte słowa

Onyx

Na jakie wynagrodzenie może liczyć inżynier budowy branża sanitarna?

Gangam
@Onyx

Prawie żadne patrząc na ilość obowiązków :)

karo

szacun dla ludzi w tej firmie ! Jeszcze niedawno była to mała rzemieślnicza firemka a dziś to piersza piątka w Polsce !!!

lbt
@karo

zajebis.. zespół ! polecam!

roki
@karo

bez odpowiednich ludzi by tego nie osiągneli, dbają o każdy szczegół

maciej
@karo

maz swoja pierwsza piateke w polsce:) https://inzynieria.com/wpis-branzy/rankingi/10/50183,najwieksze-firmy-budowlane-w-polsce-2017-ranking

Statysta

zakompleksiony jarek
@Statysta

w jacewie

Seba

wierutne bzdury,tak komentować pracę w alstalu może komentować tylko ktoś niekompetentny lub niezorganizowany .

sikor

ktos za ryj musi te firme trzymac ,bez tego w budownictwie się nie ujedzie alstal się rozwija i ludzie razem z firmą i to jest najważniejsze.

slawek

chyba nie wiesz co człowieku piszesz, firma stawia na rozwój, jest nagradzana i pracownicy są doceniani, a ty wypisujesz brednie..

slawus
@slawek

(usunięte przez administratora)to piszesz bzdury wszyscy wiedza jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.