Opinie o szwagropol.pl - Szwagropol spółka jawna Tadeusz Szewczyk, Jerzy Para w Stadniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Szwagropol Piotr Kowalczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szwagropol Piotr Kowalczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szwagropol Piotr Kowalczyk w Pabianice

Podpowiedzcie jak sie pracuje w firmie. Potrzebują pracowników?

Driver

A ja wlasnie chce sie przyjac do firmy...

Kierowcaa
@Driver

Zlozylem Cw ?? Na jaka trase ??

iza

Masakra jakas staruchy oblesne :( zal zamknije te linie ...no nie bo nie ma ludzi stary siwus :) oblesny zwolnic gooo

Szwagier

Taka kultura kierowców jak właścicieli słoma w butach

Aplikowałeś na stanowisko KAT C KRAJ oferowane przez firmę Szwagropol Piotr Kowalczyk? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Nastawiacz maszyn
Pabianice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca w ochronie sklepu Pabianice
Pabianice
Seris Konsalnet Holding S.A.

Co?

Hahahahahahhahahaha. Andrzejek

qqq

cokolwiek... 8 tys zł za uprawnienia i na pocieszenie "da się cokolwiek zarobić". Nie dziwię się że coraz więcej ukraińców zjeżdża do pracy, bo polak polakowi nie da zarobić.

zawiedziony

Te 10 brutto/h to prawda. Praca może trwać 14h - w nich jest ponoć odpoczynek np 3h ale nie ma Cię w domu. Twierdzą że 4 dni tak pracujesz i 2 dni wolnego. Twierdzą też że grafik jest ale przyznają, że nie działa. Jest to prawdopodobnie najniższa stawka dla kierowcy autobusu w Krakowie (PTS 15zł/h, Mobilis 17,4/h)

ohAh

Praca OK + nowe autobusy, tylko wynagrodzenie kiepskie i brak możliwości zaplanowania sobie czegokolwiek. Jeśli komuś odpowiada, to czemu nie. Rotacja w firmie jest duża, jedni przychodzą, drudzy odchodzą, niewątpliwie o czymś to świadczy. Tym co nie pasuje szukają gdzie indziej. Proste :)

stanisław

pracuj w mobilis kraków + dodatkowo u szwagra 160 za dniówkę. twardziele jeżdżą w każdych warunkach, a nie marudzą

ohAh

oczywiście, jeżeli kogoś satysfakcjonuje 10 zł brutto za godzinę, czyli około 8,60 netto (do ręki) to jak najbardziej może tam pracować.

ohAh

to nie jest żadna fikcja ! Przykładowo, kurs do Zakopanego 6:10. Musisz być na bazie około 5:30, 5:55 podstawiasz się na dworcu, jedziesz do Zakopanego i o ile przyjedziesz o czasie, to stoisz aż do 10:30. Potem wracasz do Krakowa i kolejny odjazd do Zakopanego o 13:40. O 17:40 ruszasz znów do Krakowa. Dojedziesz koło 20, zjeżdżasz na bazę, tankujesz, myjesz, sprzątasz ... i jak Ci pójdzie to wszystko szybko i sprawnie to koło 21 możesz zakończyć pracę. I co Wy na to? Tak wygląda przeciętny dzień pracy w firmie Szwagropol. Nie ma Cię w domu od rana do wieczora. Kierowcy zatrudnieni na etacie nigdy nie wiedzą kiedy będą mieć wolne, dziewczyna z biura dzwoni późnym popołudniem i informuje Cię "jutro jedziesz o ...". Jak nie zadzwoni to znaczy, że możesz się dzisiaj napić piwa. Zero planowania czegokolwiek z wyprzedzeniem, coś takiego jak miesięczny czy choćby tygodniowy grafik nie istnieje.

wwwwwww

ja mysle ze az tak zle nie jest

krk

witam,,,ta sytuacja o której piszecie jest z tych "nie do wiary",we własnym kraju jest praktykowane niewolnictwo chłopów feudalnych!!.A gdzie jest ITD?! gdzie jest PIP ?! itp instytucje...wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym dziadostwem nic nie robi!!! Lekarze walczą o swoje,górnic walczą ,rolnicy także,kolejarze również ,,,a grupa zawodowa kierowców godzi się na wszystko co im prywaciarz podstawi.Tak na marginesie,to nie tylko w szwagropolu jest taki wyzysk,bo w innych firmach jest podobnie tylko w innym wydaniu.

rychu pks

Dziennie od 14 do 15 godzin+tankowanie ,mycie,sprzątanie ,brak grafiku około 19 dzwonią co jutro.Dyspozycja cały miesiąc.Dasz rade (pij dużo melisy)

fanatyk

282 godziny to nie niewolnictwo to przyjemność pracy za 2350.

żona

szacun dla szwagrow za to jaką zbudowali firmę ale mnie krew zalewa jak teraz traktują kierowców . szwagry może czas się obudzić i zacząć traktować swoich pracowników jak ludzi a nie jak niewolników . może ktoś w to wierzyć lub nie ale dziennie około 200 osób czeka aż pan MARCIN łaskawie zrobi grafik dla kierowców i już około 19 dzwonią co jutro robią i się zaczyna gorąca linia to teściów to do rodziny czy by nie wysłali dzieci rano do szkoły.

Sołtys
@żona

do dzisiaj NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO !!!!!!!!!!!

janek

polecamy !!!

adam

polecam tylko jazdy 15h/24 + mycie ,sprzątanie ,tankowanie za 9.50 brutto. Klimat jak w pks !!!

abc

tyle wychodzi co 18oo zl.Ps.jadac na wycieczke w obsadzie 2 osobowej jesli prowadzisz to masz 10zl a jezeli siedzisz na miejscu obok masz 5 zl chore ale prawdziwe.Brak grafiku informacja o kolejnym dniu o godz 18 oo.Codziennie zmieniaja samochody w kolo tylko sprzatanie czas przelotu to dwie godz.wiec na zakopiance 100 z licznika nie schodzi brak poszanowania czlowieka .zeby zrobic pauze 9 h musisz zaraz po powrocie wylogowac karte a sprzatanie auta tankowanie itp 2h robisz za darmo bo placa z karty.To tyle na temat firmy ktora zabrala mi kilka lat zdrowia.nie bede taki i napisze pozytyw;nowe autobusy na biezao

Jurek

O widze ze usuneli juz negatywne wypowiedzi. To ja napisze aby nie usuneli mnie z forum. Firma najlepsza na swiecie . Najwyzsza mozliwa stawka na godzine to 10 zl brutto ( az tak duzo dostaniesz za wykonywana prace ). W swieta szefowie sa tak dobrzy ze jezdzisz dwa kolka bez wysiadania z autobusu nie mowiac o pauzie 45-ce . Czasem zabiora Ci premie abys wiedzial gdzie twoje miejsce. Zbyt duzo kierowcow od mich odchodzi , wiekszosc z krk

Zostaw merytoryczną opinię o Szwagropol Piotr Kowalczyk - Pabianice

• Jak się pracuje w Szwagropol Piotr Kowalczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Szwagropol Piotr Kowalczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szwagropol Piotr Kowalczyk?

Szwagropol Piotr Kowalczyk
2.3/5 Na podstawie 25 ocen.
  • 20 Stycznia 58 lok. 5
    95-200 Pabianice