Honda Plaza

Opinie o Honda Plaza

K.

Pracuje tam mój znajomy i sobie chwali. Jako handlowiec bierze udział w szkoleniach, poznaje nowe samochody, które są mu też pożyczane. Ma do dyspozycji również pakiet medyczny, zajęcia sportowe i kurs językowy. Firma sporo wymaga, ale docenia pracowitych i zaangażowanych ludzi. Mają pozytywne opinie. To dobre miejsce do pracy i rozwoju.

Mądrala

Są zawody w których doświadczenie jest bardzo ważne. Jeśli firma decyduje sie na młodego bez doświadczenia to wiadomo, że trzeba go uczyć. Szkoda , że takie osoby oczekują zaraz dobrych zarobków lub piszą swoje żale na forum

Manolo

@Nikita Przynajmniej zdobyłeś doświadczenie na rozmowie o pracę. Mniej więcej wiesz, czego oczekują. A faktycznie, trzeba było dopytać, dlaczego się nie dostałeś. Z tego, co widzę, nie ma za dużej rotacji w firmie, pojawiają się oferty, ale to raczej świadczy o tym, że pracownikom się dobrze pracuje w tym aso. Czy ktoś może mi powiedzieć coś o dadatkach do pensji - są jakieś, nie ma?

Pewny siebie

@Martin28 Masz w zupełności rację. Czasami ludzie porywają się na pracę do której zupełnie nie nadają się.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Honda Plaza? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Martin28

@Nikita Przynajmniej zdobyłeś doświadczenie na rozmowie o pracę. Mniej więcej wiesz, czego oczekują. A faktycznie, trzeba było dopytać, dlaczego się nie dostałeś. To, że takie firmy nie są dla wszystkich to oczywiste! Mają wysokie standardy, trzymają poziom, zatem słusznie nie biorą każdego, kto tylko sie nawinie. Mówię to z pozycji klienta takiego aso, ale jako pracownik też wolałbym pracować z kimś, od kogo mogę się uczyć, kto jest wykwalifikowany, bo wtedy po prostu dobrze się pracuje.

@Martin28

Hehe.... cyt; "nie biorą każdego, kto tylko sie nawinie"- bo już takich mają...... hehehe.......

Niklok

Honda Plaza to super firma ale nie dla wszystkich!

Nick123

@Nikita A jaki masz staż pracy? Nie dopytałeś, dlaczego Cię nie przyjęli? W takich firmach raczej nie robią z tego tajemnicy, więc warto było podpytać. Ciekawy jestem, bo przymierzam się do złożenia CV u nich, a wcale nie mam super bogatego doświadczenia. Z tego, co czytam tutaj to raczej pozytywny obraz się rodzi.

Nikita

Niestety nie dostałem się do firmy i bardzo żałuję!. Może za małe doświadczenie zawodowe? Polecam innym.

Tomek Szalek

No własnie, chyba ktoś ze stażem może nam w końcu trochę spraw przybliżyć na temat Honda Plaza. Poprosimy o jakieś bliższe wskazówki dotyczące ewentualnej rekrutacji w tym miejscu - jak się do niej przygotować? Może na co najbardziej zwracają uwagę podczas sprawdzania umiejętności kandydatów? I czy teraz jest ten lepszy czas? Bo widzę tu raczej pozytywne opinie, więc zakładam, że to jest ten moment, kiedy warto przeglądac oferty pracy w tym aso.

Jakub

Honda Plaza to fajna firma i dobre miejsce do pracy. Mój staż jest już dość długi i znam tu wiele spraw, było lepiej i gorzej . Teraz wiem, że to jest norma i bardzo się cieszę, że tu pracuję nie tylko ze względu na kasę.

@Jakub

Hehehe. To dziwne bo w Plazie nie pracuje żaden JAKUB. A człowiek zadowolony z pracy w firmie chyba nie wstydzi się podać swojej tożsamości, chociażby prawdziwego imienia

Norbert

Dziwne pytanie zadajesz @Maniek... Przecież wiadomo, że muszą Cię wdrożyć do pracy na każdym stanowisku, a w profesjonalnych ASO (Honda Plaza do nich na pewno się zalicza!) są wysokie standardy, jeśli chodzi o ogólne warunki zatrudnienia. Niemniej, pewnie znajdzie się ktoś tutaj, kto zechce opowiedzieć kilka słów o konkretnym stanowisku. Też czekam na takie opinie.

Rreekk
@Norbert

Ha ha ha ha ha........... takie opinie są lepsze niż dobry kawał........ ha ha ha ha.......

Hanna

@Maniek, a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy nieco się różnią w zależności od piastowanego stanowiska. Czy również interesuje Cię praca na stanowisku mechanika samochodowego?

Maniek

Poczytałam ten artykuł i rzeczywiście fajnie napisany, pewnie zastosuję te wskazówki rzy okazji. A co do Hondy Plaza - czy ktoś może mi powiedzieć kilka słów na temat tego, jak nowi pracownicy są wdrażani do pracy? Czy mogą liczyć na wsparcie na poczatku?

Hanna

Kto może pomóc @Marek? Zachęcam również do przeczytania krótkiego artykułu na temat 3 wskazówek, dzięki którym można zaprezentować się lepiej podczas rozmowy kwalifikacyjnej http://www.praca.blog.gowork.pl/3-wskazowki-ktore-pozwola-lepiej-wypasc-na-rozmowie-kwalifikacyjnej/ może będzie to dla Ciebie pomocne.

Podbijam pytanie - czy ktoś mógłby napisać parę słów na temat tej oferty? Chciałbym spróbować, planuję złożyć CV, ale może komuś wcześniej uda się naskrobać parę zdań na temat tego, jak wygląda rekrutacja, może wiecie, jak wielu kandydatów może obejmować taki proces i jakie są szanse, żeby w ogóle się u nich załapać, czego wymagają głównie? Z góry dziękuję za każdy komentarz na temat!

Mechanik
@Marek

Trzeba wysłać CV jeżeli interesuje Cię praca mechanika. Zapomnij o wygórowanych wymaganiach ze strony serwisów dealerskich, pozyskać obecnie mechanika jest bardzo ciężko, jeszcze ciężej znaleźć takiego, któremu chce się pracować. Można nie mieć doświadczenia, ale podstawowa wiedza musi być. Przeszkolenie jest, pracujesz przy jednej marce więc czego raz się nauczysz dotyczy wszystkich pojazdów tej marki. Hondy się nie psują więc serwis "zarabia" głównie na przeglądach olejowych i tzw. wymienianiu części na nowe (nic nie naprawiasz bo to na dłuższą metę Klientowi się nie opłaca). Powiem jedno, pracowałem kiedyś w warsztacie przy koksowniku w zimę a szef miał w (usunięte przez administratora) 8 godzinny czas pracy, tutaj podbijasz kartę czasu pracy a kierownik może Cię co najwyżej poprosić abyś został dłużej oczywiście rozliczając Ci ten czas pracy. Niech ktoś mi pokażę korporację w której pracownik stwierdzi że zarabia dużo. Nie raz się spotkałem, że ktoś odchodził otwierając własny warsztat i stwierdzał, że zarabia więcej ale czasu na życie to nie ma. Znasz się na mechanice? Złóż CV, przy mniejszej wiedzy zostaniesz aystentem mechanika za niedługi czas dostaniesz awans, brakuje rąk do pracy na tych stanowiskach i w ASO w końcu zaczęto szanować mechaników, oni przynoszą zyski dla firmy. Miłego

Kuba

Mam pytanie o pracę mechanika samochodowego w serwisie, taką widziałem najnowszą ofertę. Jak przebiega rekrutacja? Na jakie zarobki w przybliżeniu mogę liczyć?

Jakub

Btw @Reksioispółka, Jeśli są to wpisy aktualnych pracowników Hondy Plaza podszywających się pod kogoś innego, jak twierdzisz, to gratulacje dla firmy, bo są zdecydowanie pozytywne i wynika z nich jasno, że to naprawdę dobry pracodawca. Myślę, że każdy, kto będzie miał ochotę spróbuje sam się przekonać, nie musi być "namawiany", a to, że tutaj pojawia się mnóstwo wskazówek dotyczących aplikowania do tego pracodawcy to tylko dobra wola ludzi, którym chce się komentować wątki w serwisie. I chwała im za to!

Hanna

@Reksioispółka, możesz w takim razie wyrazić swoją opinię? Jakie masz doświadczenia z Honda Plaza?

Reksioispółka

:-) Taaak... jak to miło poczytać wpisy pseudo inteligentnych ludzi którzy tak miło i pozytywnie się wypowiadają o firmie w której nigdy nie pracowali. :-) Chyba że są to wpisy aktualnych pracowników Plazy podszywających się pod kogoś innego. Zwierzchnicy firmy mocno dają do zrozumienia swoim podwładnym aby angażwali się na różnych forach, fejsie itp. (np. dawali lajki) tam gdzie mowa o Plazie aby budować opinie jaki to jest wspaniały salon, serwis, dealer, pracodawca....... Nie będziemy pisali jak jest bo zaraz ktoś nazwie nas :-) "narzekaczemi" . :-) Aaale... zapraszamy... hehehe.... chodźcie przekonajcie się.... :-) Tylko potem chcielibyśmy zobaczyć wasze miny po przepracowaniu jakiegoś czasu...... :-) i jak wam się zmienia punkt widzenia :-) Nie mówcie że nie ostrzegaliśmy.... :-) Á propos, czy wiecie że akurat na recepcji przewinęło się już kilkanaście recepcjonistek, nawet nie pamiętamy niektórych imion :-)

Hanna

@Mateusz oczywiście, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej warto też zadać własne pytania przyszłemu pracodawcy. Jeżeli zastanawiasz się np. jak negocjować wynagrodzenie - zapraszam do lektury http://www.praca.blog.gowork.pl/negocjowanie-wynagrodzenia/

Zostaw merytoryczną opinię o Honda Plaza - Warszawa

• Jak się pracuje w Honda Plaza?

Zobacz opinie na temat firmy Honda Plaza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Honda Plaza?

Honda Plaza