Honda Plaza

Opinie o Honda Plaza

yyy

Jeżeli chodzi o karierę w HondaPlaza to na ich stronie internetowej można w odpowiedniej zakładce znaleźć kogo na ten moment poszukują do pracy. Co do profitów to po roku zatrudnienia zapewniają dodatkowy pakiet medyczny oraz jak najbardziej wchodzą w to także przyznawane premie.

Hanna

@yyy, jesteś zadowolony z pracy. Napisz, czy obecnie są prowadzone rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Piszesz o profitach do wynagrodzenia. Mógłbyś wyszczególnić co miałeś na myśli? Czy premie też się do tego zaliczają? @Wodi, piszesz o przystępnych godzinach pracy. Masz na myśli, że czas pracy jest elastyczny i możesz go samodzielnie regulować?

yyy

Jest w porządku, terminowo wypłacane wynagrodzenie, profity i wyrozumiałem kierownictwo.

Wodi

Do pracy w HondaPlaza przekonały mnie właśnie przystępne godziny pracy, dodatkowe profity jak karnet oraz profesjonalizm podejścia kierowników. Nie ma tutaj miejsca na chaos :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Honda Plaza? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Toczyk

Jest naprawdę ok, praca gwarantuje stabilne zatrudnienie. Do tego zespół dobrze ze sobą współgra i nie ma problemów z wypłacaniem wynagrodzenia, czy dodatkowymi profitami.

Ropik

Jest ok, pracuje w HondaPlaza od kilku miesięcy i nie zauważam zmian na gorsze a wręcz przeciwnie. Moja praca to nie tylko obowiązki, ale też pasja do japońskiej motoryzacji którą uwielbiam.

Outek

Płace nadal są odpowiednio dobrane do wykonywanej pracy. Kontakt z kierownictwem pomimo zmian został niezaburzony i wszyscy pracują tak jak wcześniej. Dla mnie niezmiennie salon pozostaje dobrym miejscem do pracy.

Loczik

Zgadza się na ten moment nie zauważyłem żadnych zmian jako zwykły pracownik na serwisie. Mam nadzieję, że tak zostanie i będzie to szło tylko ku lepszemu.

wuuer

Minął miesiąc, na razie jest tak jak było. A ja uważam, że czy się pracuje dla Polaka czy Japończyka to wszystko jedno. Wyniki mamy teraz jedne z lepszych z tego co mówią „na górze”. Przez ostatnie lata nie były poczynione żadne inwestycje o to mam trochę pretensję do Japończyków. Teraz ponoć jest zgoda na nowy standard salonu, ale to chyba nie zasługa nowego właściciela tylko trzeba to wykonać dla Honda Polska, aby spełniać ich nowy standard. Jak będzie wydawalnia i powiększą serwis powiem, że ta zmiana będzie na lepsze. Oby kasa na koncie się zgadzała. Umów nie zmieniają to dobrze. Czas pokaże.

Hanna

@Korko, z Twojej opinii wynika, że Honda Plaza jako pracodawca, jak do tej pory najlepiej spełnił Twoje oczekiwania. Jesteś zadowolony z atmosfery i wynagrodzenia. Co możesz natomiast powiedzieć o ewentualnym systemie premiowym i możliwościach awansowania wewnątrz struktur tej firmy?

Korko

Na ten moment nie mam co narzekać, bo pracowałem już u kilku dealerów samochodowych i tutaj panuje zdecydowanie najlepsza atmosfera oraz są rozsądne płace.

KaizenBoks

To kierownictwo mamilo ludzi i dziś palza została sprzedana. Zarządzanie przez panią z księgowości i inna osobę fajnie się skończyło. Japończyk skończył swoją misje która byla sprzedaż salonów . Wszyscy czujemy sie oszukani . pompowany balonik strzelił .

R2D2
@KaizenBoks

Masz racje , to wszystko to jest wielkie nieporozumienie . Teraz będzie kolejna dawka indoktrynacji na temat ze nic sie nie stalo i ze czeka nas nowa turbo przyszłość. Japsy wycisnely z nas wszystko i podziekowali serdecznie. Najlepsza minę miał gwiazdor serwisu po spotkaniu poleciał do kibla ze sr..czką. Coz chyba zdaje sobie sprawę co yo będzie dla niego oznaczać . obrońców dla tepoty juz nie ma. Burza nadchodzi

Plażowicz
@R2D2

Dobre ????

Hanna

@Serik, atmosfera w miejscu pracy jest ważna, rozumiem, że ta w Honda Plaza Ci odpowiada, tak jak warunki zatrudnienia. Czy możesz je krótko na tym forum opisać? Będą ważnym źródłem informacji dla zainteresowanych pracą w tej firmie.

Serik

Dobre warunki, przystępne godziny pracy i ogólnie dość luźna atmosfera w ekipie :)

Morok

Przeszedłem z innego salonu do HondaPlaza i nie żałuję, bo zapewnili mi dużo lepsze warunki (nie tylko płacę ale również dodatkowe profity zdrowotne) i też dobrze jest podzielona praca dzięki czemu dokładnie wiem za co odpowiadam i mogę się skupić na swojej pracy.

Emi

Pracuję tutaj, nie tak długo bo dopiero szósty miesiąc, jednak nie narzekam na warunki i wymagania jakie stawiają. Nie ma na razie zbyt wielu stresowych sytuacji :)

Jokson

Racja, tutaj nie mogę zaprzeczyć, że pracownicy coraz lepiej się zgrywają, a kierownictwo docenia nasze zaangażowanie.

Martin

@Hanna Zawsze mogę liczyć na szczerą rozmowę z szefostwem, a do tego potrafią obiektywnie oceniać wykonaną pracę i starają się to wynagradzać i też pomagać jeśli coś idzie nie tak.

Hanna

@Martin, widać, że Honda Plaza zapewnia Ci komfort w wykonywaniu obowiązków. Rozumiem, że możesz korzystać z doświadczenia i wsparcia swojego kierownictwa. Czy otrzymujesz od niego feedbacki dotyczące Twojej pracy w tym miejscu? W jaki sposób Honda Plaza docenia swoich pracowników?

Martin

Firma rozwija się i idzie to w dobrym kierunku. Od zawsze chciałem pracować w większym zespole, żeby móc tworzyć coś dużego i na ten moment HondaPlaza jest dla mnie odpowiednim miejscem. Fajna atmosfera również jeżeli chodzi o kierownictwo to stosunki są jak najbardziej ok ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Honda Plaza - Warszawa

• Jak się pracuje w Honda Plaza?

Zobacz opinie na temat firmy Honda Plaza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Honda Plaza?

Honda Plaza