Honda Plaza

Opinie o Honda Plaza

bogusiek

dobra firma jesli chodzi o mozliwosci rozwoju. polecam pasjonatom, będą soe tu czuli jak ryba w wodzie!

Karol

Dobra firma pewnie ma wysokie wymagania. Interesuje mnie praca i zastanawiam się czy trudno dostać się?

Mon

Jest ok, praca zgodna z warunkami na jakie się zdecydowałem. Polecam

Flor

Pracuje na serwisie już od dłuższego czasu, także to juz odpowiedni monent na wystawienie wedlug mnie pozytywnej opinii. Pracujemy na dobrej jakosci sprzecie, terminy do realizacji do przyjęcia i do tego płace oraz premie są dobre.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Honda Plaza? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Jak zwykle serwis przeprowadzony bez zarzutów. Dzięki HondaPlaza!

Karl

Coraz lepsze warunki zatrudnienia, pakiet medyczny, fajna atmosfera i też dobre godziny pracy. Jestem zadowolony

BESNSO

Jestem w pełni zadowolony z podjęcia pracy w HondaPlaza, firma ze stabilną pozycją na rynku dużymi możliwościami rozwoju i odpowiednią organizacją pracy dzięki czemu kolejne działy działają poprawnie. Warunki finansowe także na plus, więc moje zdanie co do Nich jest niezmienne.

Elina

Praca w porządku, do tego dobre warunki i kontakty z innymi pracownikami nie zdarzył mi się jak do tej pory żaden konflikt.

Junon

Pracuję w HondaPlaza już od dłuższego czasu bo ponad rok i jak na razie nawet nie zastanawiałem się nad zmianą pracy. Wypłata zawsze na czas, do tego dodatkowe gratyfikacje jeżeli dobrze realizuje się swoją pracę i też pakiety medyczne z których już nie raz korzystałem. Dbają o pracowników i też staram się za to im odwdzięczyć porządnym wykonywaniem swoich obowiązków

Krzysiek

Salon godny polecenia i przede wszystkim ze względu na obsługę która robi kawał świetnej roboty. Uczciwi i rzetelnie podchodzą do klienta, do tego zawsze można ponegocjować warunki i dotrzymują terminów zarówno przy zakupie auta jak i późniejszych serwisach

Robis

Firma ma konkretnie ustalone warunki dla pracowników także nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek niedomówienia. Do tego możliwość awansu, premii i dodatkowe pakiety medyczne. Jak do tej pory jest bardzo dobrze

Sebins

Lubię atmosferę w Honda Plaza za: Pracuję tutaj dopiero od 4 miesięcy, natomiast bardzo szybko udało mi się zaaklimatyzować. Dobrze dogaduję się ze współpracownikami, zarobki jak i premie również są na odpowiednio dopasowanym poziomie do doświadczenia i wyników. A sama praca, jeżeli ktoś lubi kontakt z ludźmi daje przyjemność.

Wojciech
@Sebins

Z atmosfery w pracy jesteś zadowolona, a jak oceniłabyś relacje z przełożonym? Czy firma inwestuje w pracownika i oferuje mu szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Myślisz, że mając odpowiednie doświadczenie i staż pracy, można awansować i starać się o podwyżkę? Poleciłabyś tę firmę innym osobom szukającym zatrudnienia?

Jonaszp

Ta firma skupuje auta krajowe w Polsce i sprzedaje o kilka tys drożej z miejsca.Nic nie wymieniaja ani nie naprawiaja.Szukam hondy po Polsce i co zobacze upoluje to od razu sprzatną mi ją z przed nosa.Po paru dniach sie pojawia ta sama oczywiscie na Internecie oczywiscie o kilka tys droższa nawet o 10 tys .Honda Plaza to jest salon czy komis samochodowy?dajcie normalnym obywatelom kupic auto w kraju za rozsądną cene a nie o kilka tys drozszą z waszego salonu.Zajmijcie sie sprzedażą nowych aut lepiej!!! Moje sugestie dla Honda Plaza: Ta firma skupuje auta krajowe w Polsce i sprzedaje o kilka tys drożej z miejsca.Nic nie wymieniaja ani nie naprawiaja.Szukam hondy po Polsce i co zobacze upoluje to od razu sprzatną mi ją z przed nosa.Po paru dniach sie pojawia ta sama oczywiscie na Internecie oczywiscie o kilka tys droższa nawet o 10 tys .Honda Plaza to jest salon czy komis samochodowy?dajcie normalnym obywatelom kupic auto w kraju za rozsądną cene a nie o kilka tys drozszą z waszego salonu.Zajmijcie sie sprzedażą nowych aut lepiej!!!

Handlowiec
@Jonaszp

Jonaszp Twoja opinia jest po prostu śmieszna. Gdybyś chociaż powiedział, że jako klient sprzedałeś im auto i zobaczyłeś że następnego dnia sprzedali go drożej o parę tysięcy to chociaż dla niektórych byłbyś bardziej wiarygodny. Fajnie że napisałeś prawdę, ale: - jesteś handlarzem i "polujesz" na auta tak jak oni - jeżeli robisz to charytatywnie to sorki za ten wpisa ale zakładam że polujesz aby zarobić tak jak oni więc twoje zarzuty są śmieszne - ciekawe ile ty zarabiasz? - czy odprowadzasz podatek? - czy wystawiasz fakturę? - czy zatrudniasz kilkadziesiąt osób w firmie mając przy tym koszty prowadzenia działalności? Ja też pracuje w jednym z dealerstw i Twoja opinia o jakimkolwiek dealerstwie jest po prostu śmieszna i niedorzeczna. Jak ktoś nie chce nie sprzedaje, nikt tu nikogo nie ogranicza. Wstawaj o 5 rano i dzwoń, pisz do sprzedających. Podpowiem: salony pracują od 8:00 i pewnie do ok 18:00. A jak śpisz dłużej czy nie chcesz pracować wieczorami to już twoje zmartienie. Ja też pracuje w ASO i także mam koszty bo za darmo nic mi nie wpada z tą różnicą, że jak coś odkupię to mam z tego prowizję kilkaset złotych a ty pewnie kilka tysięcy, ale taki mój wybór a tym wpisem zmotywowałeś mnie jeszcze bardziej i pewnie chłopaków z Hondy także :)))) Pozdrowienia od Handlowca dla Handlarza.

tomasz
@Jonaszp

jonaszp, moim zdaniem twoje argumenty są śmieszne. A sam sprzedajesz charytatywnie? Z tego co wiem to w Honda Plaza dają gwarancję pytanie czy ty tez zapewniasz takie warunki. Mysle ze masz ból bo sam nie możesz sprzedawac :P

Likk

Jak najbardziej są tutaj takie opcje jak pakiety medyczne, możliwość otrzymania premii za dobrze wykonywaną pracę, więc takie dodatki mają duży wpływ na chęci do pracy. Ja osobiście polecam, ponieważ warunki finansowe jak i atmosfera według mnie są ok, ale każdy może mieć oczywiście inne potrzeby bądź wymagania :)

Hanna

@Likk, dzięki za Twoją opinię. Dodaj czy pracodawca zapewnia premie lub pakiet socjalny? Dodatki do wynagrodzenia są często czynnikiem decydującym przy decyzji o zatrudnieniu. Czy poleciłbyś tę pracę innym osobom zainteresowanym tą firmą? Aktualnie na stronie pracodawcy https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/nasza-firma/kariera.html są nowe ogłoszenia o prace na stanowiska: recepcjonistka, mechanik motocyklowy, mechanik do działu serwisu samochodowego. Jeśli któreś z bieżących stanowisk Wam odpowiada, firma zachęca do zostawienia CV na stronie.

Likk

Na atmosferę nie mogę narzekać bo dobrze dogaduję się ze współpracownikami oraz kierownictwem w serwisie. Zawierana jest oczywiście umowa o pracę i jeżeli na początku potrzebujemy jeszcze doszkolenia w danym zakresie to jest oczywiście taka możliwość. Ogólnie warunki są ok, ale też warto mieć chęci do pracy

Hanna

Honda Plaza nada poszukuje pracowników. Obecnie firma rekrutuje na stanowisko elektryk i doradca serwisowy. Pracodawca gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, doskonałą atmosferę pracy w młodym, zgranym, ambitnym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z osiąganymi wynikami, pakiet medyczny, możliwość i rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy,elastyczny grafik pracy - praca w systemie zmianowym. @Likk, jak oceniłbyś atmosferę w pracy? Czy pracodawca gwarantuje premie lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Mógłbyś napisać jakiego rodzaju umowy są zawierane z pracownikami? Zlecenie czy na czas określony? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum.

Likk

Zgadza się trzeba również wymagać od siebie bo to nasza praca ma przekładać się na zyski dla firmy :)

yyy

Jeżeli jest się osobą zaangażowaną w swoją pracę i starającą się wykonać ją jak najlepiej to nie będzie żadnych problemów z przełożonymi. Ogólnie panująca atmosfera jest przyjazna, ale też warto być osobą empatyczną do innych pracowników żeby budować dobre relacje :)

Hanna

@yyy, masz rację, na stronie firmy w zakładce kariera są aktualne oferty pracy na stanowisko: mechanik motocyklowy, mechanik do działu serwisu samochodowego. Oferują stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy, elastyczny grafik pracy i pakiet socjalny. @yyy, napisz jak wygląda atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami i przełożonym. Czy jesteś z nich zadowolony? Poleciłbyś tego pracodawcę innym osobom szukającym pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Honda Plaza - Warszawa

• Jak się pracuje w Honda Plaza?

Zobacz opinie na temat firmy Honda Plaza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Honda Plaza?

Honda Plaza