Honda Plaza

Opinie o Honda Plaza

Mr 2010-10-13 21:56:15
Heh wspaniała Honda Plaza pffff... pierwsze miejsca tak?? Kosztem pracowników, ostatnio zwolniono 15 osób i na tym sie nie skończy, a Summit Auto Poland chce kolejny salon na Puławskiej otwierac, znów kogo kosztem wydajnych pracowników ehhhh Mechanikom podnieśli górny próg zasłaniając się że stawki wzrosły, ale nie oszukujmy się pracy jest mniej niż kiedyś więc co im po stawkach ehhh co raz ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-01-31 12:18:50
A właśnie szukali pracowników.. sprzedawcy, doradcy serwisowego, mechanika itd, itd.. Przecież to jest śmieszne! Nagle niby taka duża firma szuka tylu osób?! Paranoja! Z miejsca wiadomo o co chodzi! Niestety firmy motocyklowe to( usunięte przez administratora )
relista 2013-03-14 21:56:10
super Honda Plaza, niestety muszę odradzić wszystkim, aby sobie nie zawracali głowy ta firma. Tylko w reklamach się dobrze prezentuje. Dla pracowników to istny horror. Pracuję tu już od dłuższego czasu i mam już szczerze dość... ciągły stres i jak się zbliża kolejny koniec miesiąca to wszyscy się boją wypowiedzeń. Marne zarobki i te nierealne cele do wykonania....tragedia.
maruśka 2015-09-25 12:16:52
a ja mam pytanie z innej beczki, skoro chcę się tam zatrudnić wkrótce to interesuje mnie najbardziej ile w takim salonie samochodowym może sprzedawaca wyciągnąć na miesiąc, konkretnie chodzi mi o to jak dokładnie przedstawia się ich system prowizyjny. z góry dziekuję za odpowiedź i będę za nią bardzo wdzięczna
Jazz 2015-09-27 21:25:50
Pojdz na rozmowe kwalifikacyjna to sie dowiesz ;)
civic 2015-10-25 15:28:20
@Jazz, może jednak byłbys w stanie cos napisac w tym temacie, bo i ja podobnie jestem zainteresowany tu praca, a żeby iśc na rozmowę potrzebuje brac wolne i to z urlopu, a jak ma sie okazac na rozmowie, że to totalnie poniżej moich oczekiwań i teraz zarabiam lepiej to trochę bez sensu. Wiem tez, że czesto na takich rozmowach dużo obiecują, a jak przyjdzie co do czego to jest lipa.
duarte 2016-03-17 20:02:55
widzę , żę nikt Cię raczej @civic nie posłuchał bo nie widzę odzewu na Twoje pytanie. Dla informacji innych szukają tu teraz asystentów ds odkupu samochodów
ert 2016-03-19 20:53:57
@duarte chodzi dokladnie o samochowy uzywane i praca jest w Warszawie Wdo zadan takiej ososby nalezy wsparcie Specjalisty ds. odkupu samochodów używanych
jasiek 2016-03-22 11:20:18
no i ja także jestem zainteresowany pracą jako Asystent/-tka Specjalisty ds. Odkupu samochodów używanych, bo nie dość, że praca w Warszawie to dają elastyczny czas pracy.
maciek 2016-03-29 14:54:04
Ja wysłałem już CV, warunki wydają się dobre, szczególnie zachęcający jest elastyczny czas pracy. Choć i tak dla mnie najważniejsza jest atmosfera, dobry team to podstawa.
mamba 2016-03-31 18:29:32
CV możesz wysłać, ale teraz nie rekrutują do tej firmy. Dawno nie widziałam ogłoszeń do nich. Ale zawsze warto próbować z tym CV, będą mieli je gdzieś w bazie
mni 2016-05-19 21:20:14
mamba, akurat teraz potrzebują kierownika sprzedaży nowych samochodów
francuz 2016-07-14 13:36:35
Sądząc po poprzednim wpisie to długo szukają, jest połowa lipca i nadal jest ogłoszenie, chyba że jakieś nieaktualne
francuz 2016-07-14 13:36:53
ewa 2016-07-14 15:01:47
ale to ogłoszenie jest przecież wrzucone do internetu czwartego lipca więc jest jeszcze świeżutkie dość
Zostaw swoją opinię o Honda Plaza - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Honda Plaza