Honda Plaza

Opinie o Honda Plaza

Mr 2010-10-13 21:56:15
Heh wspaniała Honda Plaza pffff... pierwsze miejsca tak?? Kosztem pracowników, ostatnio zwolniono 15 osób i na tym sie nie skończy, a Summit Auto Poland chce kolejny salon na Puławskiej otwierac, znów kogo kosztem wydajnych pracowników ehhhh Mechanikom podnieśli górny próg zasłaniając się że stawki wzrosły, ale nie oszukujmy się pracy jest mniej niż kiedyś więc co im po stawkach ehhh co raz ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-01-31 12:18:50
A właśnie szukali pracowników.. sprzedawcy, doradcy serwisowego, mechanika itd, itd.. Przecież to jest śmieszne! Nagle niby taka duża firma szuka tylu osób?! Paranoja! Z miejsca wiadomo o co chodzi! Niestety firmy motocyklowe to( usunięte przez administratora )
relista 2013-03-14 21:56:10
super Honda Plaza, niestety muszę odradzić wszystkim, aby sobie nie zawracali głowy ta firma. Tylko w reklamach się dobrze prezentuje. Dla pracowników to istny horror. Pracuję tu już od dłuższego czasu i mam już szczerze dość... ciągły stres i jak się zbliża kolejny koniec miesiąca to wszyscy się boją wypowiedzeń. Marne zarobki i te nierealne cele do wykonania....tragedia.
Jazz 2015-09-27 21:25:50
Pojdz na rozmowe kwalifikacyjna to sie dowiesz ;)
francuz 2016-07-14 13:36:35
Sądząc po poprzednim wpisie to długo szukają, jest połowa lipca i nadal jest ogłoszenie, chyba że jakieś nieaktualne
francuz 2016-07-14 13:36:53
Aleks 2016-10-06 12:40:37
Byłam ostatnio na rozmowie w Honda Plaza, bo szukają recepcjonistki. Przyznam, że zależy mi na tym stanowisku, mam nadzieję, że się odezwą na dniach, czy przeszłam rekrutację. Wszystko wygląda super: umowy, pakiet medyczny LUX MED, bony na święta, no i możliwość szkoleń. W zasadzie, oprócz jedynej rzeczy - pracy w systemie zmianowym - dla mnie to idealny pracodawca i miejsce pracy. Negocjowałam stawkę i tylko to mnie niepokoi, czy nie przesadziłam. No ale to się okaże niebawem...
MagdaLena 2016-10-16 21:18:10
@Aleks Kurcze, aż żałuję, że sama tam nie aplikowałam, skoro mają takie super warunki, jeśli chodzi o pracę. Aż zaraz sprawdzę, czy stanowisko nadal jest wolne ;)
A pochwal się, tak mniej więcej, jaką stawkę zaproponowałaś? Z tego, co słyszałam to zarobki tam są bardzo przyzwoite.
ewa 2016-10-16 21:58:29
a te bony na święta to duże sa? fakt, sporo benefitów macie
Maria Pe 2016-11-07 14:12:55
Myślę, że faktycznie tych benefitów jest sporo, jak na pracę w recepcji.
Przyznam, że ostatnio miałam widocznie jakiegoś niefarta do firm, w których próbowałam dostać pracę, bo połowy z tego nie proponowali.
A jak wygląda w praktyce ten system zmianowy? Bo mnie się wydaje, że to nie jest chyba aż tak obciążające, a czasami nawet przydaje się taka możliwość (żeby pozałatwiać coś na przykład rano).
Co do bonów na święta - pewnie standardowo, jak wszędzie, jeśli chodzi o wysokość, prawda?
Greta 2016-11-15 17:26:33
Podeślę namiary mojemu mężowi, bo planuje zmienić pracę. Z tego, co widzę, nie mają aktulanie ofert pracy dla niego, ale CV nie zaskodzi zostawić. Z opinii raczej wynoszę, że to porządny pracodawca, zapewnia godziwe warunki pracy i płacy, benefity. Narzekacze zawsze się znajdą, jak wszędzie, ale nie warto sobie nimi zawracać głowy, najlepiej samemu się przekonać.
Zostaw swoją opinię o Honda Plaza - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Honda Plaza