Honda Plaza

Opinie o Honda Plaza

Mateusz

Fakt, informacje rzeczywiście przydatne dla kandydatów. Ja w sumie zawsze na takich rozmowach odpowiadałem na pytania, jakoś nie wpadłem na to, że można też zadawać pytania pracodawcy i że to będzie naprawdę dobrze wyglądało. Jeśli chodzi o to aso - warto zaglądać na ich stronę i śledzić, czy coś się nie pojawia w ofertach pracy, bo dostać się do tej ekipy to super sprawa i prestiż. Ja czekam na taki moment, że może coś się w końcu ruszy, ostatecznie kiedyś musi się trafić taka okazja.

Hanna

@Natalia nie dostałam, nie wysyłałam aplikacji :) Ale bardzo dziękuję za Twój szczegółowy komentarz. Wiele przydatnych informacji dla innych kandydatów!

Natalia

A dostałaś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do nich? Gratulacje! Na pewno podkreślaj swoje umiejętności i osiągnięcia, nie bądź zbyt skromna, jeśli coś naprawdę jest warte tego, aby o tym powiedzieć - pochwal się! Oczywiście poczytaj o firmie, zorientuj się, jak działa takie aso. U ich akurat wszystko bazuje na najwyższych standardach, więc tego się trzymaj podczas rozmowy. I pamiętaj również o tym, że też możesz zadawać pytania przyszłemu pracodawcy. Poczytaj, o co warto zapytać, a jakich pytań nie powinoo się zadawać. Powodzenia!

Hanna

Mieliście przyjemność być już na rozmowie kwalifikacyjnej w Honda Plaza? Macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Warto może zwrócić na coś szczególnie uwagę?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Honda Plaza? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Rynio

Nie widziałem żadnej nowej oferty. Jak ktos ma info o nowej pracy w Hondzie to proszę o podanie, super firma.

Artek

Zgadza się, ludzie trzymają się po prostu dobrego pracodawcy i dobrych warunków. A tutaj to idzie w parze, więc rotacji nie ma zbyt dużej. Zawsze jednak warto próbować, a może trafi się jakiś wakat...

Niklok

Super firma i dlatego tak trudno dostać pracę. Wszystko funkcjonuje jak w zegarku!! Duża zasługa w tym to załoga!!! To jest jako koło , ludzie dobrze pracują władze firmy nagradzają i to działa!!. Zazdroszczę tym którym sie udało dostać do pracy, ale chyba złożę swoje cv.

Damian R.

A jak często tam wymienia się ekpia? Z tego, co słyszałem, to raczej nie ma tam dużej rotacji, bo warunki pracy, jakie oferują są naprawdę dobre, dlatego ludzie trzymają się tego miejsca. Sam chętnie bym się załapał u nich, bo to jeden tych salonów, w których chcesz pracować, żeby móc się rozwijać.

Emek

Spokojnie możesz próbować, jeśli masz apał do tego, zeby się uczyć. Akurat tam jest od kogo, a każdy, kiedyś, gdzieś zaczynał. Ekipa jest w różnym wieku, a to moim zdaniem włąśnie doskonałe pole do wymiany doświadczeń. Podeślij im CV, warto, zeby mieli je już u siebie, kiedy będą kogoś szukać, a Tobie nie zaszkodzi od czasu do czasu napisać do nich, podejść osobiście czy zapytać przez telefon, czy nie mają wakatów. Jak zobaczą, że Ci zależy to na pewno się odezwą kiedyś.

Patryk

Dobrze, że trafiłem na ten wątek, zastanawiałem, gdzie jeszcze podrzucić CV. Dzięki za opinie, wygląda na to, że warto tam spróbować. Czy możecie jeszcze powiedzieć, w jakim mniej więcej wieku jest zespół? Czy wszyscy mają spore doświadczenie, czy zatrudniają też osoby z mniejszym stażem?

Greta

Podeślę namiary mojemu mężowi, bo planuje zmienić pracę. Z tego, co widzę, nie mają aktulanie ofert pracy dla niego, ale CV nie zaskodzi zostawić. Z opinii raczej wynoszę, że to porządny pracodawca, zapewnia godziwe warunki pracy i płacy, benefity. Narzekacze zawsze się znajdą, jak wszędzie, ale nie warto sobie nimi zawracać głowy, najlepiej samemu się przekonać.

Maria Pe

Myślę, że faktycznie tych benefitów jest sporo, jak na pracę w recepcji. Przyznam, że ostatnio miałam widocznie jakiegoś niefarta do firm, w których próbowałam dostać pracę, bo połowy z tego nie proponowali. A jak wygląda w praktyce ten system zmianowy? Bo mnie się wydaje, że to nie jest chyba aż tak obciążające, a czasami nawet przydaje się taka możliwość (żeby pozałatwiać coś na przykład rano). Co do bonów na święta - pewnie standardowo, jak wszędzie, jeśli chodzi o wysokość, prawda?

ewa

a te bony na święta to duże sa? fakt, sporo benefitów macie

MagdaLena

@Aleks Kurcze, aż żałuję, że sama tam nie aplikowałam, skoro mają takie super warunki, jeśli chodzi o pracę. Aż zaraz sprawdzę, czy stanowisko nadal jest wolne ;) A pochwal się, tak mniej więcej, jaką stawkę zaproponowałaś? Z tego, co słyszałam to zarobki tam są bardzo przyzwoite.

Aleks

Byłam ostatnio na rozmowie w Honda Plaza, bo szukają recepcjonistki. Przyznam, że zależy mi na tym stanowisku, mam nadzieję, że się odezwą na dniach, czy przeszłam rekrutację. Wszystko wygląda super: umowy, pakiet medyczny LUX MED, bony na święta, no i możliwość szkoleń. W zasadzie, oprócz jedynej rzeczy - pracy w systemie zmianowym - dla mnie to idealny pracodawca i miejsce pracy. Negocjowałam stawkę i tylko to mnie niepokoi, czy nie przesadziłam. No ale to się okaże niebawem...

francuz

Sądząc po poprzednim wpisie to długo szukają, jest połowa lipca i nadal jest ogłoszenie, chyba że jakieś nieaktualne

francuz

Reksioispółka
@francuz

Wiesz przyjacielu co to jest tworzenie bazy danych???

Jazz

Pojdz na rozmowe kwalifikacyjna to sie dowiesz ;)

relista

super Honda Plaza, niestety muszę odradzić wszystkim, aby sobie nie zawracali głowy ta firma. Tylko w reklamach się dobrze prezentuje. Dla pracowników to istny horror. Pracuję tu już od dłuższego czasu i mam już szczerze dość... ciągły stres i jak się zbliża kolejny koniec miesiąca to wszyscy się boją wypowiedzeń. Marne zarobki i te nierealne cele do wykonania....tragedia.

A właśnie szukali pracowników.. sprzedawcy, doradcy serwisowego, mechanika itd, itd.. Przecież to jest śmieszne! Nagle niby taka duża firma szuka tylu osób?! Paranoja! Z miejsca wiadomo o co chodzi! Niestety firmy motocyklowe to(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Honda Plaza - Warszawa

• Jak się pracuje w Honda Plaza?

Zobacz opinie na temat firmy Honda Plaza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Honda Plaza?

Honda Plaza