Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Konsultant

Moja przygoda z Telbridge zaczęła się ponad 4 lata temu. Uważam Telbridge za świetną firmę, w której poznałam wielu wspaniałych ludzi, panuje tu na prawdę fajna atmosfera, a Szefowie i Trenerzy bardzo pomagają każdej rozpoczynającej pracę osobie. Telbridge to szansa na rozwój i wysokie zarobki :) Polecam każdemu!

Nowa kobietka

Tutaj poczułam, że żyję. Atmosfera przyjazna, zarobki na poziomie, a pracownicy bardzo pomocni. Jest tu kilku agentów, którzy robią codziennie wyniki ponad normę i z nich trzeba brać przykład. Polecam każdemu, kto chce rozwinąć skrzydła w branży ubezpieczeniowej. Zostanę tu na dłużej.

Janina

Tu mnie docenił. Teraz już regularnie zarabiam i mam stałą pensję. Nie muszę szczypać się już z pieniędzmi i nawet stać mnie na to, żeby raz w tygodniu wyjść z koleżankami na naleweczkę czy dancing. Jestem zadowolona i polecam każdemu. Tu doceniają ludzi

Zbigniew

Pracuje tu już od ponad 9 miesięcy i teraz stać mnie wreszcie na leki na nadciśnienie. Polecam każdemu, kto chce sobie do lekarstw dorobić

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Telbridge sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Baba

Jak oceniacie pracę na reklamacjach z playa? Jak atmosfera? Ciężko jest? Jak z "szefostwem"?

Konsultant

Nie rozumiem jednego w tej firmie przychodząc na rozmowę kwalifikacyjną było mówione że elastyczny grafik ustalasz sam pod siebie to czemu tu koordynatorka ustala godziny pracy? To jest umowa zlecenie, nie o pracę. Szanujmy się i nie oszukujce ludzi już na samym wstępie! Praca była by naprawdę fajna gdyby nie kazali pracować 7/19 i to od poniedziałku do piątku + soboty pracujące w zależności od pani koordynator jak jej się widzi da Ci godziny na weekend poranne albo do wieczora. Jeśli chcecie tak bardzo być na swoich zasadach dajcie umowę o pracę!

Ex luxmedu

Unikać tej firmy szerokim łukiem! Przychodząc do pracy miał być elastyczny grafik noo chyba w snach dla nich najważniejsze żebyś zapierd*łał po 12-14h jak robot a jeśli się sprzeciwiasz temu to jesteś ten zły. Przełożone to wyżej sr*ją niż d*pe mają liczą się dla nich tylko statystyki. Robota beznadziejna tak samo jak oni.

Ewa36

Czesc jak wam minęła sobota i niedziela?

vu

Cześć Telbridżanie!!!!! jak spendzacie weekend??? dajcie znać!!!!

Taniec

Taniec-wyginaniec

@Taniec

Taniec-wyginaniec?!? ja też to bardzolubie!!!!!

Ewa36

Cześć co u was słychać wszystkich, co porabiacie

Nina
@Ewa36

Czesc, oglondam wiadomosci. Masakra z tym koronawirusem, co o tym myslicie?

lorneta
@Ewa36

cześć ewa, ja nie zaspecjalnie aie czuje, głowa mnie niemiłosiernie boli

@lorneta

ja dzisiaj dobrzesie czuje. A to co się dzieje????? U lekarza byłaś????????? Może to coś powaznego

lorneta
@vu

nieprzesadzaj to tylko bul glowy

@lorneta

nonoooo....wiesz co teraz mamy....ere koronawirusa.......nigdy nie wiadomo.......musimy uwazac wszyscy......

@lorneta

czasamilepiej zareagiwac szybciej........nic niemowie.........ale....

Nina
@vu

Ja też tak uważam. Szczególnie że szerzą się nowe warjanty. Jak głowa? Boli dalej?

Czy pracuję ktoś obecnie na projekcie luxmed i mógłby powiedzieć coś na ten temat?

@Kandydat

Ja pracuje i jest bardzo przyjemnie. Cieplutko polecam.

Rosół
@Kandydat

Cze ja też tu pracuje i jest bardzo wspaiale miła atmosfera życzliwa i pomocna i dobrze mi tutaj a pracuje już kawałek czasu a co?

Ewa36

Ania piękny wpis!!!! Super!!!!

Głód

Jestem głodny

Czy nowo zatrudnione osoby w Telbridge otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tam to masz od razu umowę zlecenie nie o pracę, więc o płatnym urlopie zapomnij. Podpiszą z Tobą od momentu rozpoczęcia pracy do końca czerwca lub końca roku i tyle.

Yy

Wszyscy są na zlecenie

Bedi

Poleca ktoś pracę na projekcie z ubezpieczeniami z Play?

Paulina
@Bedi

Daj sobie lepiej spokój. Szkoda nerwów.

Bibi
@Paulina

Dlaczego? Mam zamiar zacząć właśnie tam

Stokrotka

Czy szkolenie na pracownika jest płatne? Jeżeli tak to na jakiej zasadzie

Była konsultantka

Pensja brutto, brana jako netto, jeden plus. Na luxmedzie, przechodząc na prace zdalna dostajesz komputer, internet we własnym zakresie. Światło pracując praktycznie codziennie po 10 lub 12h niestety musisz opłacić sam (dodatkowy koszt). Problem z wymianą urządzeń, jeśli są problemy techniczne i system się zawiesza. Logując się do pracy, logujemy się do telbridge i luxmed. Jeśli sysytem sam wyloguje cię z luxmed, niestety musisz go nadrobić, i wtedy dostajesz informacje, ze np pod koniec miesiąca musisz nadrobić 1,5 czy 2,5h. Bo przecież kogo to obchodzi, że w tym czasie byłeś zdolny do pracy? Bo masz problem z ponownym zalogowaniem się do luxmedu, jeśli na przykład zawiesza ci się system? albo, informatyk naprawiał Ci w tym czasie kompa? NIKOGO. STATYSTYKI, STATYSTYKI, STATYSTYKI. MUSISZ dawać 150% siebie, bo jak się nie poprawisz to wrócisz do oddziału, albo przeniosą cię na inny oddział. Nie byłoby problemu, gdyby stosując metodę „kar”, stosowali również metodę „nagród”, aby zachęcić pracownika do poprawiania statystyk. Np. od 80% jakości przy każdej wypłacie 400zł. Obecnie pracuje na słuchawkach w Warszawie. Dostałem dofinansowanie na biurko i krzesło przechodząc na zdalna, sprzęt (internet, komputer). Są premie przy każdej wypłacie za jakość i przepracowane godziny. Każda przepracowana godzina powyżej 10 jest płatna podwójnie, do tego dostajesz sumę. Podwyżki przy świętach Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Jeśli ktoś daje pensje i jednym plusem jest to, ze bierzesz brutto, zamiast netto, bo nie skończyłeś 26 roku życia, albo się uczysz, to to nie jest super praca, przy takiej presji. Obecnie praktycznie wszędzie spełniając te warunki dostajesz netto zamiast brutto. Team leaderki same nie wiedza co robić. Każda ma swoją wersje, co do tego jak rozwiązać dany problem. Koniec końców, robisz coś, za co dostajesz 30 czy 50/100 pkt przy odsłuchu i masz problem, bo STATYSTYKI. W poniedziałki, kiedy jest największa kolejka, maksymalnie 20min ciągiem możesz wyjsc na przerwe. Absurd. Pracując 12h i mieszkając sam, nie masz czasu na przygotowanie posiłku i zjedzenie w spokoju. W soboty (kiedy są pracujące) masz 10min do wykorzystania podczas jednej przerwy. Pracujesz max do 16, ale w spokoju ciepłego posiłku nie zjesz, nie zerkając non stop na zegarek. Nie polecam luxmed.

konsultant
@Była konsultantka

jak nazywa się to cc w Warszawie?

nortonn

Najlepsza praca pod słońcem do Abriga w Radomiu na ulicy staromiejskiej nie ma jakiś chorych czterogodzinny prac tylko jest stała pensja pracuje się 8 godzin od 8:00 do 16:00 nie ma tylko stanowisk sprzedażowych tylko są różne stanowiska pracy zarobki w zależności od wykonywanej pracy świeża kawa świeże owoce jak nie było pandemi to świetne wypadek z pracownikami.

abra

NAJGORSZA FIRMA W RADOMIU, OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY, WYPŁATA MNIEJ NIŻ MINIMALNA PŁACA, BO NIE ZAWSZE PRACUJESZ 8 GODZIN. PO 4 GODZINACH WYRZUCAJĄ CIĘ DO DOMU. FIRMA PORAŻKA, OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM.

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Radom

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 26 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.