Opinie o MEYN POLSKA w Lębork

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MEYN POLSKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEYN POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEYN POLSKA w Lębork

robot

To jest 1650 zł na rękę, więc utrzymaj rodzinę za te grosze. Powodzenia

ii

dziekuje bardzo za odpowiedz

robot

Dostaniesz 2300 brutto i masę zadań. Zastanów się kolego

ii

Jak wachaja sie zarobki nowych pracownikow, z 2 letnim doswiadczeniem, moze ktos podac + / -?

Operator Cnc

Kierownik pokazuje ci rysunek techniczny a ty układacz drewniane klocki w/g niego

czy potrafisz programować i takie tam

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Odp

Ponieważ menadzerowie nie chcą o tym slyszec bo przeciez jak to pod ich skrzydlami dzieje sie cos złego i oni by tego nie widzieli ? Praca jaka wykonuja osoby podlegle jest tak naprawde ich praca wiec jaki jest sens krecenie bata na siebie samych? Z fartem " biurowy " i badzcie bardzie wyrafinowani w swoich "interesach "

Gosc

Był kiedyś taki co zgłaszał że majster go prześladuje i jak skończył ? Nie przedłużyli mu umowy. Tak się kończy jak się narzeka na majstra, najlepiej cicho siedzieć i robić swoje. To co jest napisane to prawda i żadne pozytywne opinie pisane przez ludzi z biura tego nie zmienią.

Fanuc
@Gosc

Potwierdzam Szukał gamoń pretekstów rok I znalazł Najgorsze jest to że szef produkcji mu wierzy A pracowałem z jego ojcem - człowiek instytucja Dlatego stracił w moich oczach Dwa detale które zrobiłem niezgodnie ale nie do końca z mojej winy Niestety narzędzia też się zużywają (wiertła) Teraz to ja jestem majstrem i programistą w innej firmie Jestem szanowany i dobrze opłacany Wniosek : pier...cie go a jeżeli macie pojęcie o robocie to sobie poradzicie Ja byłem zagrożeniem dla jego posady Mówiłem mu prosto w oczy co o nim sądzę Na szczęście szybciej szukałem pracy i wysyłałem cv -ki .

Z biura

Muszę przyznać iż dość ciekawe wypowiedzi tutaj umieszczacie (szczególnie spodobała mi się opinia o mnie - jeden z fachowców :) ). Czytając to wszystko nasuwa mi się jedno pytanie: Czemu to nie jest zgłaszane na bieżąco do odpowiednich osób/działów?

na koniec

Brawo!, brawo!! cóż za piękna akcja mająca na celu eliminację osób o wątpliwej reputacji,ręce same składają się do oklasków ale niestety prawda jest inna. Zamiast zwrócić uwagę osób decyzyjnych na liczne grono podejrzanych o karygodne czyny właśnie daliście im ręcznik i mydło aby mogli te " brudne " ręce umyć i wsadzić głęboko w kieszenie ( pewnie znowu je wyciągną ale będą bardziej ostrożni ). Sądziliście że wasze wpisy zainspirują kardę do działania albo zwrócenia uwagi na poruszane tutaj problemy które nie tylko my widzimy ale już od dawna mówi połowa miasta? to jesteście w błędzie. Prawda jest taka że oni te wasze "informację" wkładają między bajki oraz umacniają się w przekonaniu że na " dole" są same nieroby co nic innego by nie robiły tylko kombinowały jak najbardziej oczernić firmę. Na zdrowy rozsądek jaki menadzer zajmie się tak poważnymi sprawami jak łapówkarstwo czy mobbing bazując na anonimowych wpisach na forum? czy wy nie widzicie że oni nawet nie chcą poruszać tego tematu bo to przecież pod ich skrzydłami mają się dziać takie straszne rzeczy i oni jako przełożeni by tego nie zauważyli? to tak jak sam sobie bys zawiązał pętle na szyje... Jeżeli faktycznie działaliście dla " dobra " firmy to są inne sposoby na zwrócenie uwagi znane jeszcze za czasów "czerwonej zarazy " . Myśleliście że *ydymacie Freda a to Fredy *ydymały was i do jeszcze waszymi własnymi wpisami. PS. Firma fajna, płacą na czas, jest jakiś tam socjal, pod dachem, ciepło ( zwłaszcza latem :P ), ciuchy i niezbędny sprzęt tez dostajesz, tylko ta kasa.. dużo mówią o 3miejskich zarobkach i niby jakie to eldorado finansowe tutaj mamy ale chyba prawda jest inna skoro pracownicy z kilkuletnim stażem zarabiają tyle co kasjerka w markecie, lecz jest to do wytłumaczenia skoro na każdym przystanku w okolicy stoją ludzie którzy są gotowi rzucić wszystko aby tylko dołączyć do naszej " rodziny ". Piękne czasy gdy z dumą w głosie wypowiadało się nazwę Naszego zakładu już dawno minęły i chyba tak szybko nie wrócą. Nie pozdrawiam

xyz

ja słyszałem że 2+2=5 , ale ile w tym prawdy? Na dziale obróbczym zrobiło się żle, ludzie są sami sobie winni, czemu? (usunięte przez administratora) Jeśli któryś nie zrozumie, to wcale się nie zdziwię, narka

Same nożyce

-najlepiej potnijcie się nawzajem... "lepiej czasami się nie odzywać i wydawać się głupim niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości..." :)

Kowal

Też słyszałem że tak kieszonki kieszonki im się otwierają że aż prywaciarze olewają taką kooperacje...

Ad vocem do brania w łapę

Nikt tu na tym forum nie wspominał o jakiejś korupcji, więc uważaj na słowa Panie Wsiok Ryba. Chcesz pewnie skierować dyskusję na inny temat. Pisano tu o robieniu fuch, więc....? Czyżby odezwały się nożyce?

Nóżka

Ooooooooo! Beret spada od samego czytania...:) Coś wam dosypują do tych obiadów czy co....?

wsio ryba

-Go Work to ciekawy portal - to takie wasze..MEYN ON SOCIAL MEDIA .Wracając do tematu to Firma jest jak najbardziej OK. Jak na to z góry spojrzeć to ta "jadka" przypomina napinkę kilku pracowników którzy chcieliby ułożyć system pracy po swojemu albo którym coś nie poszło... Jak wszędzie są gdzieś jakieś zgrzyty , ale nic to nie zmieni ! Dzisiejsze prowadzenie firmy (ciągle rozrastającej się ) , to nie to co było jeszcze dwa-trzy lata temu , są ciągłe zmiany i będą następne . Prawdą jest że po ostatnich podwyżkach widać także zmiany w myśli przewodniej firmy -JAK ZAROBIĆ ! ...i się nie podzielić . Jak co roku "rekordy obrotów" a podwyżki najsłabsze od lat !(kiedyś były co pół roku) -myślę że to się zmieni by następnym razem "blue nissan" nie musiał porównywać zarobków produkcja-biuro (50 do 500) . Jest to jedna z przyczyn takiej napinki między ludźmi . Teraz temat fachowców :) -jak poczytać i posłuchać to mamy fachowców sporo i to różnej maści: -fachowcy od roznoszenia detali -fachowcy od fuch -fachowcy od telefonów -fachowcy od brania w łapę od kooperantów -fachowcy od jątrzenia (drill AMC) -fachowcy od naklejek ( mistrz oklejania ) -fachowcy od wyprzedaży w magazynie ( typu wszystko po dyszce ) -fachowcy od nicnierobienia -fachowcy od wszystkiego i niczego -dilerzy -maklerzy Trzeba brać to z przymrużeniem oka jak ktoś wcześniej napisał jednym uchem wleci -drugim wyleci bo można się porzygać... :). Jak komuś się nie podoba to jak w MasterChef oddać fartucha! i go out.. :)

sporo niejasności

-Majster wydaje się być odpowiedzialnym człowiekiem , wiadomo nie ma ludzi doskonałych ale daje sobie radę nawet z ludźmi nie do końca uczciwymi a że to im się nie podoba to ich sprawa niech jęczą i piszą co chcą...

Do szaryczłowieczek

Hm, świetny wpis, taki sprytny, rzekłbym nawet taki godny menadżera niskich lotów. To ryba psuje się od głowy a później to już idzie do samej d...:)Pozdrawiam :)

Do zozoleee

Powiedz jeszcze ze majster koło wymyślił! Daj spokój, "Zajkowski" daj spokój, proszę Cię ;)

Do operator

Taaa, anonimowe ankiety już tu były i jak się okazało były one srednioanonimowe . Przy tak permanetnej inwigilacji jaka tu panuje to anonimowe ankiety włóż między bajki! Napisałeś Pan, Panie wątpliwy Operatorze bardzo obszerny tekst i w bardzo wysublimowany sposób przemycasz w nim taką oto informacje -"siedzcie cicho i pracujcie" -sprytne lecz nie do końca. Pamiętaj, Nikompetentny przełożony to kara dla pracownika! Pozdrawiam ;)

Operator

Ad.1 Odnosząc się do opini o nick-u "reszta calej prawdy" -"siedzi między maszynami na krześle" siedzy między ponieważ jest operatorem dwóch a nie raz trzech maszyn , gdzie osoba zewnątrz by mogła to odebrać, że siedzi może gdzieś w zakamarku i się kryje; na krześle ?! przecież niby jest zakaz siedzenia, "mało masz roboty - gratuj" operator-ślusarz; na temat krzeseł przy maszynach też ciężko cokolwiek zdziałać, nawet w niejednym dyskancie są krzesła przy kasach, a praca wykonana, może operator ma jeszcze po uzbrojeniu maszyny nią krecić zamiast silnika :D Ad. 2 "Niemniej jednak całkowity zakaz używania telefonów komórkowych mógłby być uznany za niezgodny z prawem, gdyż art. 49 Konstytucji zapewnia każdemu wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się. Ich ograniczenie może nastąpić jedynie w przypadkach wskazanych w ustawie i w sposób w niej określony." To już sami odbierzcie, jak chcecie Ad. 3 Reasumując to co wydarzyło się tutaj (opinie), widać, że jest problem jednak z komunikacją na dziale, na forum człowiek jest anonimowy, gdzie wie, że nie będzie miał żadnych konfliktów albo nieprzyjemności od strony przełożonej, bo w końcu nie wie kto był tego autorem. A może tak wprowadzić ankiety anonimowe na dziele na temat innych osób, czy osoby przełożonej. Pomysł warty Kaizen-u, nie sądze, bo może tylko pozostać w pamięci autora, i ślad po nim zaginął. Praca nie jest ciężko, jest pod dachem, jest ciepło, ale tylko w zimie. Pieniądze zawsze na czas, to się też liczy. Nikomu bym nie polecił, ani nie odradził tego zakładu. Chyba faktycznie trzeba było się trzymać tej opini "puścić jednym uchem i wypuścić drugim, róbmy swoje i tyle"

dla_jasności

A i zeby bylo jasne. Nikt nie robi tego złośliwie, tylko na prośbę kolegów, którzy tam zostali i nie są w grupie majstra. Którzy muszą to nadal znosić.

Zostaw merytoryczną opinię o MEYN POLSKA - Lębork

• Jak się pracuje w MEYN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy MEYN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEYN POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEYN POLSKA?

Kandydaci do pracy w MEYN POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEYN POLSKA